Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Vondrousova - Osaka 6:1, 6:4; Giorgi - Kar. Pliskova 6:4, 6:2; Badosa - Podoroska 6:2, 6:3; Svitolina - Sakkari 5:7, 6:3, 6:4; Bencic - Krejcikova 1:6, 6:2, 6:3; Muguruza - Van Uytvanck 6:4, 6:1; Pavlyuchenkova - Sorribes Tormo 6:1, 6:3; Rybakina - Vekic 7:6 (3), 6:4; L. Broady - Hurkacz 7:5, 3:6, 6:3; Chardy - Karatsev 7:5, 4:6, 6:3; Khachanov - Duckworth 7:5, 6:1; Schwartzman - Machac 6:4, 7:5; Ivashka - Kukushkin 6:7 (4), 6:3, 6:3; Humbert - Kecmanovic 4:6, 7:6 (5), 7:5; Nishikori - Giron 7:6 (5), 3:6, 6:1; S. Tsitsipas - Tiafoe 6:3, 6:4; KITZBUHEL ATP 250: Rune - Travaglia 6:3, 6:4; Rinderknech - Delbonis 6:2, 6:4; Cecchinato - Albot 6:3, 7:6 (7); Vilella Martinez - Neumayer 6:7 (4), 7:5, 6:4; Mager - Novak 6:4, 6:0; Altmaier - Djere 4:6, 6:3, 6:3.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści rywalizują w turniejach we Włoszech, Francji, Niemczech, Uzbekistanie i Korei Południowej.

Rzym – WTA

Pierwsza runda: Keys – Riske 6:2, 6:2; Cornet – Flipkens 6:3, 6:2; Vesnina – Svitolina 6:2, 6:3; Ivanovic – Knapp 6:1, 6:1; Lepchenko – S. Peng 6:1, 6:0; S. Zhang – L. Davis 6:4, 6:0; S. Kuznetsova – Kirilenko 7:5, 6:0; Ormaechea – Nara 6:4, 6:3; Schiavone – Bouchard 6:4, 6:2; V. Williams – A. Beck 6:3, 6:1; Stephens – Jovanovski 3:6, 6:3, 6:3; Cetkovska – Pironkova 1:6, 6:1, 6:4; Dellacqua – Rybarikova 4:6, 6:1, 6:4; Stosur – Lisicki 6:3, 6:3; Petkovic – Oprandi 6:3, 6:0; Pennetta – Meusburger 6:2, 6:3; Bencic – Pavlyuchenkova 6:3, 3:6, 6:3; Giorgi – Cibulkova 6:4, 7:6 (2); McHale – Cristea 6:3, 4:6, 6:1; Muguruza – Burnett 6:1, 6:3; Errani – Scheepers 7:5, 6:3; Suarez Navarro – Barthel 6:2, 6:2; Cetkovska – Kerber 4:6, 6:3, 6:4; Puig – Hantuchova 6:0, 4:6, 6:0; Makarova – Vinci 6:2, 7:6 (6).

Druga runda: S. Zhang – Kvitova 7:6 (6), 5:7, 6:3; Na Li – Dellacqua 6:1, 6:4; A. Radwańska – Ormaechea 6:3, 6:2; McHale – Giorgi 1:6, 6:3, 6:1; Schiavone – Muguruza 3:6, 6:1, 7:6 (5); Stosur – Vesnina 6:2, 6:3; Errani – Makarova 6:2, 6:3; Suarez Navarro – V. Williams 6:4, 6:2; Halep – Keys 5:7, 6:0, 6:1; Lepchenko – Stephens 6:2, 6:2; M. Sharapova – Puig 6:3, 7:5; S. Williams – Petkovic 6:2, 6:2; Ivanovic – Cornet 7:6 (1), 7:5; Pennetta – Bencic 6:2, 2:6, 6:3; Jankovic – S. Kuznetsova 6:2, 4:0 i krecz Rosjanki.

Trzecia runda: Suarez Navarro – Halep walkower (uraz Rumunki); Na Li – Stosur 6:3, 6:1; Errani – Cetkovska 6:4, 7:6 (3); A. Radwańska – Schiavone 6:4, 6:1; Ivanovic – M. Sharapova 6:1, 6:4; S. Zhang – McHale 6:2, 4:6, 6:2; Jankovic – Pennetta 6:2, 6:3; S. Williams – Lepchenko 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Errani – Na Li 6:3, 4:6, 6:2; Ivanovic – Suarez Navaro 6:4, 3:6, 6:4; Jankovic – A. Radwańska 6:4, 6:4; S. Williams – S. Zhang 6:1, 6:3.

Półfinały: Errani – Jankovic 6:3, 7:5; S. Williams – Ivanovic 6:1, 3:6, 6:1.

Finał: S. Williams – Errani 6:3, 6:0.

Rzym – ATP

Pierwsza runda: Kohlschreiber – Janowicz 4:6, 7:6 (4), 6:2; Chardy – Haase 6:4, 6:4; Stepanek – Andujar 5:7, 6:3, 6:4; Kukushkin – J. Sousa 6:3, 6:7 (1), 6:3; J. Melzer – Isner 7:6 (7), 6:3; Robredo – Monaco 7:6 (3), 6:4; Dodig – Delbonis 6:3, 6:4; M. Granollers – F. Lopez 7:5, 6:1; Dimitrov – Roger-Vasselin 4:6, 6:3, 6:4; Bolelli – Travaglia 3:6, 7:5, 7:6 (5); Karlovic – Carreno Busta 3:6, 6:3, 7:6 (4); Riba – Lorenzi 7:6 (3), 6:3; Rosol – Fognini 6:3, 6:2; S. Robert – Al. Gonzalez 1:6, 6:4, 6:1; Simon – Volandri 6:2, 6:3; Jużny – Mahut 6:4, 6:4; Dolgolpolov 6:3, 7:6 (5); K. Anderson – V. Pospisil 7:5, 7:6 (4); Cilic – Giraldo 6:4, 2:0 i krecz Kolumbijczyka; Golubev – Verdasco 6:4, 7:5; Gulbis – Falla 6:1 i krecz Kolumbijczyka; Haas – Seppi 6:1, 4:6, 6:3; Tursunov – Bautista Agut 6:0, 7:6 (4); Sijsling – Cecchinato 7:6 (4), 7:5.

Druga runda: N. Djokovic – Stepanek 6:3, 7:5; Wawrinka – Riba 6:0, 6:3; Kohlscheiber – Robredo 6:2, 6:4; Ferrer – Kukushkin 6:1, 6:2; Raonic – Bolelli 6:3, 7:6 (5); J. Melzer – Cilic 6:2, 6:7 (5), 6:3; A. Murray – M. Granollers 6:2, 7:5; Tsonga – K. Anderson 7:6 (14), 7:6 (5); Dodig – Rosol 6:1, 6:2; Chardy – Federer 1:6, 6:3, 7:6 (6); Dimitrov – Karlovic 7:6 (3), 6:4; Jużny – Golubev 7:5, 4:1 i krecz Kazacha; Haas – Sijsling 7:6 (6), 6:1; Gulbis – S. Robert 6:7 (1), 6:4, 6:3; Berdych – Tursunov 6:4, 6:3; Nadal – Simon 7:6 (1), 6:7 (4), 6:2.

Trzecia runda: Haas – Wawrinka 5:7, 6:2, 6:3; Raonic – Tsonga 7:6 (5), 6:4; A. Murray – J. Melzer 7:6 (1), 6:4; Chardy – Dodig 6:3, 6:2; Dimitrov – Berdych 6:7 (3), 6:2, 6:2; Nadal – Jużny 6:7 (4), 6:2, 6:1; Ferrer – Gulbis 6:2, 6:3; N. Djokovic – Kohlschreiber 4:6, 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: Raonic – Chardy 6:3, 5:7, 6:2; Dimitrov – Haas 6:2 i krecz Niemca; N. Djokovic – Ferrer 7:5, 4:6, 6:3; Nadal – A. Murray 1:6, 6:3, 7:5.

Półfinały: N. Djokovic – Raonic 6:7 (5), 7:6 (4), 6:3; Nadal – Dimitrov 6:2, 6:2.

Finał: N. Djokovic – Nadal 4:6, 6:3, 6:3.

Busan – CH

Pierwsza runda: Chiudinelli – Ti Chen 7:6 (5), 6:3; Kravchuk – Kudryavtsev 6:1, 7:5; Sekiguchi – T-H. Yang 6:1, 6:4; Mitchell – Groth 6:2 i krecz Samuela; Soeda – D. Lee 6:4, 6:3; Saville – De Voest 6:3, 6:2; Weintraub – J-P. Smith 6:1, 6:2; Jung – Lacko 3:6, 7:6 (4), 5:1 i krecz Słowaka; Buchanan – Wolmarans 6:4, 1:6, 6:3; H. Chung – Neuchrist 7:6 (4), 5:7, 6:1; A. Krajicek – Millman 6:4, 6:4; M. Reid – Udomchoke 6:4, 2:1 i krecz Danai; Smethurst – K. Beck 6:2, 6:0; Uchiyama – R. Ram 4:1 i krecz Amerykanina; Nam – T. Ito 7:6 (4), 2:1 i krecz Japończyka; J. Wang – Ch-E. Kim 6:3, 6:0.

Druga runda: Kravchuk – M. Reid 6:4, 6:2; Soeda – Sekiguchi 6:1, 6:4; Chiudinelli – Mitchell 6:4, 6:1; Nam – Saville 5:7, 7:5, 6:2; H. Chung – Uchiyama 6:1, 6:4; J. Wang – Buchanan 6:1, 6:1; Weintraub – Smethurst 6:3, 6:4; A. Krajicek – Jung 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: H. Chung – Weintraub 7:5, 7:5; J. Wang – A. Krajicek 7:5, 6:4; Soeda – Nam 6:4, 6:4; Chiudinelli – Kravchuk 4:6, 7:6 (3), 6:3.

Półfinały: J. Wang – H. Chung 4:6, 6:4, 6:0; Soeda – Chiudinelli 6:4, 7:6 (6).

Finał: Soeda – J. Wang 6:3, 7:6 (5).

Samarkand – CH

Pierwsza runda: Karatsev – Balaji 6:2, 6:2; Peliwo – Ismailov 2:6, 7:5, 7:6 (2); G. Melzer – Basilasvili 6:2, 6:4; Khachanov Fayziev 6:1, 7:6 (9); Rudnev – Grigelis 6:4, 7:6 (7); Westerhof – Ikramov 6:3, 6:4; Lobkov – Myneni 3:6, 6:2, 6:0; Molchanov – Krstin 6:4, 7:5; Dustov – Sikora 6:1, 3:6, 6:1; V. Uzakov – Podlipnik 6:3, 7:6 (6); Bury – Konecny 7:6 (2), 7:6 (2); Istomin – Zaytsev 6:3, 3:6, 6:3; Dzumhur – Smirnov 2:6, 7:5, 6:4; Coric – Nedunchezhiyan 6:4, 3:6, 7:6 (2); Van der Duim – Setkic 6:3, 6:4; Androic – Rath 7:6 (2), 6:0.

Druga runda: Dustov – Van der Duim 6:4, 6:4; Karatsev – Dzumhur 6:3, 6:2; Khachanov – Peliwo 6:3, 1:6, 7:5; Rudnev – Molchanov 4:6, 6:3, 6:4; Westerhof – Istomin 7:6 (4), 2:6, 7:6 (1); Bury – V. Uzakov 4:6, 6:1, 6:3; Lobkov – Androic 6:4, 6:3; G. Melzer – Coric 7:6 (6), 6:4.

Ćwierćfinały: Dustov – Rudnev 6:3, 6:2; Karatsev – Bury 6:4, 6:2; Wersterhof – Khachanov 6:1, 6:4; G. Melzer – Lobkov 6:2, 6:1.

Półfinały: Dustov – Westerhof 6:4, 6:1; Karatsev – G. Melzer 6:4, 6:4.

Finał: Dustov – Karatsev 7:6 (4), 6:1.

Bordeaux – CH

Pierwsza runda: Polansky – A. Pavic 6:3, 6:3; Jaziri – Pella 6:0, 7:6 (5); Vesely – Teixeira 6:4, 6:1; Olivetti – Eysseric 4:6, 6:3, 6:4; Goffin – H. Zeballos 6:3, 6:1; Alund – Max. Gonzalez 6:4, 6:2; Londero – R. Harrison 6:3, 2:6, 6:4; Collarini – Serra 6:4, 7:5; K. De Schepper – J. Souza 7:6 (2), 3:6, 7:6 (4); S. Johnson – Schwartzman 6:3, 7:6 (2); J. Benneteau – Kudla 7:5, 6:2; Lokoli – Ouanna 5:7, 7:6 (2), 7:5; Ungur – Y. Marti 6:3, 3:6, 6:4; Ramirez Hidalgo – Gicquel 7:6 (5), 6:3; Al. Kuznestov – S. Stakhovsky 6:3, 6:3; Guez – Llodra 7:6 (3), 7:5.

Druga runda: Jaziri – Olivetti 6:4, 1:6, 6:3; Vesely – Polansky 7:5, 7:5; J. Benneteau – Ramirez Hidalgo 6:2, 6:4; K. De Schepper – Alund 7:6 (5), 6:4; Goffin – Ungur 6:0, 6:1; S. Johnson – Collarini 7:5, 6:2; Londero – Lokoli 6:7 (6), 6:3, 6:3; Guez – Al. Kuznetsov 6:4, 2:6, 6:3.

Ćwierćfinały: Londero – Guez 6:4, 6:0; S. Johnson – Goffin 6:4, 6:3; K. De Schepper – Jaziri 6:1, 6:2; J. Benneteau – Vesely 6:7 (4), 7:5, 6:3.

Półfinały: S. Johnson – Londero 6:3, 6:4; J. Benneteau – K. De Schepper 6:4, 3:6, 6:3.

Finał: J. Benneteau – S. Johnson 6:3, 6:2.

Heilbronn – CH

Pierwsza runda: Kavcic – Phau 7:6 (5), 6:3; An. Kuznetsov – G. Lapentti 6:3, 7:6 (2); Edmund – Brown 4:6, 6:1, 6:4; A. Zverev – Duckworth 6:4, 6:3; An. Martin – Kyrgios 6:1, 6:4; Fucsovics – Dancevic 7:6 (6), 6:4; Russell – Gombos 6:4, 7:5; Burquier – M. Fischer 6:4, 6:3; Marchenko – Langer 4:6, 6:1, 6:4; J. Ward – A. Beck 6:4, 6:4; Kokkinakis – Huta Galung 6:4, 6:2; A. Haider-Maurer – Kubler 7:6 (6), 7:5; Albot – Krajinovic 3:6, 6:3, 6:4; Ilhan – Coppejans 6:1, 6:2; Ghem – Moriya 6:1, 6:0; Struff – Gerasimov 5:7, 6:2, 6:4.

Druga runda: Kavcic – J. Ward 6:1, 3:6, 7:5; Fucsovics – Burquier 6:2, 7:6 (5); An. Martin – Edmund 6:3, 6:3; An. Kuznetsov – A. Zverev 6:2, 4:6, 7:5; Ilhan – Albot 6:2, 6:4; Kokkinakis – Russell 6:2, 6:1; Ghem – A. Haider-Maurer 6:1, 6:3; Struff – Marchenko 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: An. Martin – Kavcic 6:4, 6:3; Kokkinakis – Ilhan 4:6, 6:3, 7:5; Fucsovics – An. Kuznetsov 6:7 (3), 6:3, 6:1; Struff – Ghem 6:3, 7:5.

Półfinały: Fucsovics – An. Martin 6:3, 4:6, 6:4; Struff – Kokkinakis 6:2, 6:1.

Finał: Struff – Fucsovics 6:2, 7:6 (5).

Praga – CH

Pierwsza runda: Alexandrova – Safarova 6:4, 6:4; Oudin – Heinova 7:5, 4:6, 6:3; Duque-Marino – Govortsova 3:6, 6:3, 6:2; Brengle – Wickmayer 6:4, 6:3; Al. Panova – Martic 6:7 (5), 6:4, 7:6 (10); Doi – Friedsam 3:6, 7:6 (2), 6:3; Smitkova – Rogowska 6:4, 7:5; Kar. Pliskova – Minella 6:2, 0:6, 7:5; Uberalova – Van Uytvanck 6:4, 7:5; Linette – Kr. Pliskova 6:1, 6:3; Pfizenmaier – Pervak 7:6 (2) i krecz Rosjanki; Babos – Soler Espinosa 7:6 (1), 6:2; A. Schmiedlova – Hlavackova 6:3, 4:6, 6:2; Krunic – Siniakova 6:2, 6:4; Watson – Koukalova 6:2, 6:4; Duval – Zahlavova Strycova 6:4, 2:6, 6:4.

Druga runda: Kar. Pliskova – Linette 6:3, 6:3; Oudin – Alexandrova 2:6, 7:5, 6:4; Watson – Uberalova 6:1, 6:4; Smitkova – Pfizenamier 6:1, 4:6, 6:3; Krunic – Brengle 6:2, 1:6, 6:2; Doi – Al. Panova 6:3, 6:0; Babos – Duval 6:2, 6:3; A. Schmiedlova – Duque-Marino 6:4, 7:5.

Ćwierćfinały: Krunic – Doi 6:4, 7:5; Watson – Kar. Pliskova 6:2, 6:4; A. Schmiedlova – Oudin 4:6, 6:4, 3:1 i krecz Amerykanki; Babos – Smitkova 6:2, 6:4.

Półfinały: A. Schmiedlova – Krunic 7:6 (4), 1:6, 6:3; Watson – Babos 7:6 (3), 6:3.

Finał: A. Schmiedlova – Watson 7:6 (5), 6:0.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności