Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch - Meligeni Rodrigues Alves 6:4, 6:3; Pigossi - U. Radwańska 7:6 (9), 3:6, 6:2; Boulter - Zacarias 7:5, 6:0; Watson - Olmos 7:5, 6:1; Svitolina - Muramatsu 6:3, 6:2; Kostyuk - Naito 6:3, 6:3; Bertens - Xinyu Wang 6:2, 6:0; Xiyu Wang - Rus 6:1, 3:6, 6:2; Putintseva - Podoroska 2:6, 6:4, 6:0; Cocciaretto - Bara 6:1, 6:4; Trevisan - Buzarnescu 6:2, 2:6, 7:6 (5); L. Fernandez - Danilovic 7:5, 4:6, 6:4; Marino - Stojanovic 6:4, 7:6 (6); Ostapenko - Raina 6:2, 5:7, 7:5; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Nadal 6:2, 4:6, 6:2; Ruud - Fognini 6:4, 6:3; Evans - Goffin 5:7, 6:3, 6:4; S. Tsitsipas - Davidovich Fokina 7:5 i krecz Hiszpana.

Tenis – wyniki

przez maka

Zawodnicy walczą w wielkoszlemowym turnieju w Paryżu oraz challengerze we Włoszech.

ROLAND GARROS 2014 – KOBIETY

Pierwsza runda: A. Radwańska – S. Zhang 6:3, 6:0; A. Schmiedlova – Jie Zheng 6:7 (2), 6:3, 6:4; Hantuchova – Jaksic 2:6, 6:2, 6:4; V. Williams – Bencic 6:4, 6:1; Suarez Navarro – Beygelzimer 7:5, 7:5; Feurstein – Govortsova 6:1, 7:5; S. Williams – A. Lim 6:2, 6:1; Niculescu – Kanepi 5:7, 6:3, 6:1; Tomljanovic – Schiavone 6:3, 6:3; Meusburger – Hesse 3:6, 6:3, 6:4; Pironkova – An. Beck 6:7 (5), 6:3, 6:2; Muguruza – Min 7:5, 7:6 (6); Kerber – Piter 6:3, 6:1; J. Larsson – Kirilenko 6:1, 6:2; Lepchenko – Cetkovska 6:4, 6:1; Shvedova – L. Davis 3:6, 7:5, 6:4; Bacsinszky – Zanevska 6:1, 6:4; Cibulkova – Razzano 7:5, 6:0; Lisicki – Ferro 6:1, 7:5; Barthel – Knapp 6:4, 6:0; Paszek – Van Uytvanck 6:2, 7:6 (5); Pennetta – Mayr-Achleitner 6:2, 6:2; M. Sharapova – Pervak 6:1, 6:2; Vesnina – McHale 7:6 (0), 4:6, 5:2; Ormaechea – Oprandi 7:5, 6:2; Bouchard – Peer 6:0, 6:2; Parmentier – Vinci 3:6, 6:3, 6:2; Voegele – Friedsam 7:6 (5), 7:5, 6:2; Stosur – Puig 6:1, 6:1; Cornet – Barty 6:2, 6:1; Kar. Pliskova – M. Johansson 6:1, 7:6 (5); Townsend – V. King 7:5, 6:1; Petkovic – Doi 6:3, 6:3; Erakovic – N. Kichenok 6:2, 6:1; Kvitova – Diyas 7:5, 6:2; Goerges – Larcher de Brito 6:2, 6:3; Nara – Tatishvili 6:1, 6:4; Jankovic – Fichman 5:7, 6:1, 6:3; Bertens – Cadantu 7:6 (5), 6:1; Pavlyuchenkova – Date-Krumm 6:3, 0:6, 6:2; Giorgi – Jovanovski 6:4, 6:3; Halep – Kleybanova 6:0, 6:2; Mladenovic – Li Na 7:5, 3:6, 6:1; T. Pereira – Kumkhum 4:6, 6:1, 6:1; Riske – Lucic-Baroni 7:6 (2), 6:3; S. Kuznetsova – Shapatava 6:3, 6:1; Watson – Zahlavova Strycova 6:3, 6:4; Cirstea – Wożniak 6:7 (3), 7:5, 6:2; Hercog – Cepelova 6:2, 6:3; Soler Espinosa – Scheepers 6:2, 6:3; Stephens – S. Peng 6:4, 7:6 (8); Svitolina – Martic 5:0 i krecz Chorwatki; Glushko – Vekic 7:5, 2:6, 6:4; Flipkens – Kovinic 7:6 (2), 6:2; Pfizenmaier – Cabeza Candela 4:6, 6:3, 6:3; Ivanovic – C. Garcia 6:1, 6:3; Rybarikova – U. Radwańska 4:6, 6:4, 3:0 i krecz Uli; Wickmayer – Wożniacka 7:6 (5), 4:6, 6:2; Vandeweghe – I. Melzer 7:6 (6), 6:2; Dellacqua – Dominguez Lino 7:5, 6:3; Errani – Keys 7:5, 3:6, 6:1; Torro-Flor – Koukalova 7:6 (4), 6:2; Safarova – Minella 6:3, 7:5; Makarova – S. Rogers 6:2, 6:3.

Druga runda: Bouchard – Goerges 2:6, 6:2, 6:1; J. Larsson – Pennetta 5:7, 6:4, 6:2; A. Schmiedlova – V. Williams 2:6, 6:3, 6:4; Kerber – Lepchenko 6:2, 7:5; Muguruza – S. Williams 6:2, 6:2; Suarez Navarro – Bacsinszky 7:5, 1:6, 6:4; Cibulkova – Paszek 6:3, 6:4; Hantuchova – Feuerstein 6:1, 6:4; Townsend – Cornet 6:4, 4:6, 6:4; Stosur – Meusburger 6:1, 6:3; M. Sharapova – Pironkova 7:5, 6:2; Tomljanovic – Vesnina 7:6 (6), 6:2; Barthel – Lisicki 6:1, 3:1 i krecz Sabiny; Ormaechea – Niculescu 2:6, 7:5, 6:2; A. Radwańska – Kar. Pliskova 6:3, 6:4; Parmentier – Shvedova 1:6, 6:3, 6:3; Bertens – Pavlyuchenkova 5:7, 6:4, 3:0 i krecz Rosjanki; Glushko – Flipkens 6:4, 3:6, 6:4; S. Kuznetsova – Giorgi 7:6 (5), 6:3; Jankovic – Nara 7:5, 6:0; Stephens – Hercog 6:1, 6:3; Soler-Espinosa – Wickmayer 6:2, 6:4; Torro-Flor – Rybarikova 6:2, 2:6, 6:2; Safarova – Dellacqua 6:1, 5:7, 6:3; Makarova – Vandeweghe 6:4, 6:3; Mladenovic – Riske 7:6 (5), 3:6, 6:3; Errani – Pfizenmaier 6:2, 6:4; Petkovic – Voegele 6:2, 4:6, 6:2; Kvitova – Erakovic 6:4, 6:4; Cirstea – T. Pereira 6:2, 7:5; Halep – Watson 6:2, 6:4; Ivanovic – Svitolina 7:5, 6:2.

ROLAND GARROS 2014 – MĘŻCZYŻNI

Pierwsza runda: J. Nieminen – Przysiężny 6:7 (7), 6:4, 6:7 (3), 6:3, 6:4; Jużny – Carreno Busta 3:6, 1:6, 6:3, 6:4, 6:0; Raonic – Kyrgios 6:3, 7:6 (1), 6:3; Stepanek – Arguello 6:7 (8), 3:6, 6:4, 6:3, 6:2; Nedovyesov – Devvarman 5:7, 6:3, 7:6 (4), 6:3; Federer – Lacko 6:2, 6:4, 6:2; Berdych – Polansky 6:3, 6:4, 6:4; Schwartzman – G. Elias 6:4, 6:2, 7:5; Janowicz – V. Estrella Burgos 6:1, 6:4, 6:7 (6), 6:4; Tursunov – Starace 6:1, 7:5, 6:2; Querrey – Volandri 7:6 (3), 6:4, 6:3; Isner – Herbert 7:6 (5), 7:6 (4), 7:5; Tsonga – Roger-Vasselin 7:6 (4), 7:5, 6:2; Dolgopolov – Ramos 7:6 (4), 6:4, 6:1; J. Melzer – Goffin 6:4, 5:7, 7:5, 6:4; K. De Schepper – Montanes 3:1 i krecz Hiszpana; Chardy – Gimeno-Traver 7:5, 6:2, 6:2; Cilic – Andujar 6:0, 6:3, 7:6 (6); Paire – Falla 6:3, 6:4, 7:6 (4); M. Granollers – Dodig 2:3 i krecz Chorwata; Haase – N. Davydenko 7:5, 6:4, 6:2; Klizan – Nishikori 7:6 (4), 6:1, 6:2; Kukushkin – Mahut 6:3, 6:7 (4), 6:3, 6:4; Kamke – Mecir 7:5, 7:6 (2), 7:6 (1); Vesely – Rosol 6:2, 7:6 (6), 7:5; Robredo – J. Ward 4:6, 6:4, 6:2, 6:4; Bagnis – J. Benneteau 6:1, 6:2, 1:6, 3:6, 18:16; F. Lopez – Dzumhur 6:3, 7:6 (8), 6:3; Bautista Agut – Lorenzi 6:3, 7:5, 6:2; Simon – A. Pavic 6:1, 6:1, 6:3; Al. Gonzalez – Russell 6:2, 6:4, 6:7 (6), 6:1; N. Djokovic – J. Sousa 6:1, 6:2, 6:4; Gulbis – Kubot 4:6, 6:4, 7:5, 6:1; Fognini – A. Beck 6:4, 6:4, 6:1; Bellucci – B. Becker 6:2, 6:4, 3:6, 4:6, 6:2; L. Mayer – Duckworth 5:7, 6:2, 6:4, 7:6 (2); Gabashvili – V. Pospisil 6:4, 6:2, 6:3; Thiem – Mathieu 6:4, 7:6 (3), 6:2; Nadal – Ginepri 6:0, 6:3, 6:0; D. Young – Sela 6:1, 2:6, 6:1, 6:0; Mannarino – Lu 6:2, 6:1, 6:1; Garcia-Lopez – Wawrinka 6:4, 5:7, 6:2, 6:0; Karlovic – Dimitrov 6:4, 7:5, 7:6 (4); Berlocq – L. Hewitt 3:6, 6:2, 6:1, 6:4; Michon – Klahn 6:1, 6:7 (4), 5:7, 6:1, 6:4; Seppi – Giraldo 6:3, 7:5, 6:3; Bolelli – Arnaboldi 6:4, 6:4, 6:2; Gasquet – B. Tomic 6:2, 6:1, 7:5; A. Haider-Maurer – Brands 4:6, 4:6, 6:2, 6:3, 6:4; Kohlschreiber – Riba 7:5, 6:4, 6:1; Monaco – Pouille 6:3, 6:1, 6:4; K. Anderson – S. Robert 7:5, 6:3, 6:4; Ferrer – Sijsling 6:4, 6:3, 6:1; Istomin – S. Stakhovsky 6:3, 6:4, 2:6, 6:3; P. Cuevas – Ebden 6:1, 6:2, 6:3; Lajovic – Delbonis 6:3, 6:2, 6:3; J. Sock – Almagro 5:0 i krecz Hiszpana; A. Murray – Golubev 6:1, 6:4, 3:6, 6:3; Verdasco – Llodra 6:2, 7:6 (4), 7:6 (3); Matosevic – Brown 7:6 (5), 6:4, 6:7 (1), 7:5; Zopp – Haas 2:5 i krecz Niemca; Monfils – Hanescu 6:2, 4:6, 6:4, 6:2; Struff – Olivetti 6:1, 6:4, 6:4; S. Johnson – Lokoli 4:6, 6:7 (7), 7:6 (3), 6:3, 6:3.

Druga runda: Gulbis – Bagnis 6:2, 7:5, 6:0; M. Granollers – Dolgopolov 1:6, 3:6, 6:3, 6:0, 6:2; Simon – Al. Gonzalez 6:4, 6:0, 6:2; Bautista Agut – Paire 6:4, 7:6 (4), 6:2; Stepanek – Jużny 6:0, 6:3, 3:6, 6:4; N. Djokovic – Chardy 6:1, 6:4, 6:2; Klizan – Haase 6:1, 3:6, 6:1, 1:6, 7:5; Tursunov – Querrey 6:4, 7:5, 6:1; Berdych – Nedovyesov 6:7 (4), 6:4, 7:5, 6:3; Cilic – Kamke 6:3, 3:6, 6:3, 6:0; Raonic – Vesely 7:6 (4), 6:4, 6:1; Robredo – K. De Schepper 6:2, 6:3, 6:3; Federer – Schwartzman 6:3, 6:4, 6:4; Tsonga – J. Melzer 6:2, 6:3, 6:4; Janowicz – J. Nieminen 7:6 (4), 7:6 (4), 6:4; Isner – Kukushkin 6:7 (6), 7:6 (4), 6:3, 7:6 (4); Ferrer – Bolelli 6:2, 6:3, 6:2; Karlovic A. Haider-Maurer 7:5, 6:3, 6:4; K. Anderson – Michon 6:2, 6:3, 6:2; D. Young – F. Lopez 6;3, 7:6 (1), 6:3; Garcia-Lopez – Mannarino 6:4, 6:3, 4:6, 6:0; L. Mayer – Gabashvili 6:2, 4:6, 6:4, 6:4; Nadal – Thiem 6:2, 6:2, 6:3; Seppi – Monaco 6:2, 4:6, 6:4; Lajovic – Zopp 6:2, 6:4, 6:4; Kohlschreiber – Istomin 6:3, 7:6 (5), 6:2; Gasquet – Berlocq 7:6 (5), 6:4, 6:4; A. Murray – Matosevic 6:3, 6:1, 6:3; J. Sock – S. Johnson 7:5, 6:4, 6:2; Monfils – Struff 7:6 (4), 6:4, 6:1; Fognini – Bellucci 6:3, 6:4, 7:6 (2); Verdasco – P. Cuevas 4:6, 6:7 (6), 7:5, 6:4, 6:3.

VICENZA – CH

Pierwsza runda: G. Granollers – Pella 1:6, 6:4, 7:6 (5); Andreozzi 7:5, 6:7 (3), 7:5; Bozoljac – Alund 6:3, 6:2; E. Gomez – Bellotti 6:1, 6:1; Collarini – Cecchinato 7:6 (4), 6:2; Bemelmans – Travaglia 7:5, 4:6, 6:1; Krajinovic – R. Dutra Silva 3:6, 6:3, 7:6 (3); Samper-Montana – Bachinger 6:4, 4:6, 6:3; Cipolla – Carballes Baena 3:6, 7:6 (6), 6:3; An. Martin – Giustino 6:3, 6:1; Lama – Kavcic 6:1, 6:2; Donati – G. Lapentti 7:6 (4), 6:3; Brizzi – Velotti 6:4, 3:6, 6:3; Gombos – Ze Zhang 6:4, 6:2; Nishioka – Balleret 6:3, 3:6, 6:1; Mat. Viola – Napolitano 2:6, 6:2, 6:3.

Druga runda: Londero – E. Gomez 6:3, 6:4; Krajinovic – Collarini 2:6, 7:6 (4), 6:3; Bemelmans – Samper-Montana 6:1, 6:2; G. Granollers – Bozoljac 6:2, 2:6, 7:6 (3); Nishioka – Cipolla 6:7 (8), 6:1, 6:1; An. Martin – Mat. Viola 2:6, 7:6 (4), 6:2; Gombos – Brizzi 6:2, 7:5; Donati – Lama 6:7 (5), 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Nishioka – An. Martin 6:3, 6:4; Krajinovic – Londero 6:4, 7:5; Gombos – Donati 6:0, 6:2; G. Granollers – Bemelmans 7:5, 1:6, 7:5.

Półfinały: Krajinovic – Nishioka 3:6, 6:2, 6:4; Gombos – G. Granollers 6:3, 6:3.

Finał: Krajinovic – Gombos 6:4, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności