Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Świątek/Kubot - Ferro/Herbert 6:3, 7:6 (3); Bencic - Pavlyuchenkova 6:0, 3:6, 6:1; Rybakina - Muguruza 7:5, 6:1; Svitolina - Giorgi 6:4, 6:4; Vondrousova - Badosa 6:3 i krecz Hiszpanki; Khachanov - Schwartzman 6:1, 2:6, 6:1; Carreno Busta - Koepfer 7:6 (7), 6:3; Medvedev - Fognini 6:2, 3:6, 6:2; Nishikori - Ivashka 7:6 (7), 6:0;Humbert - S. Tsitsipas 2:6, 7:6 (4), 6:2; Chardy - L. Broady 7:6 (3), 4:6, 6:1; A. Zverev - Basilashvili 6:4, 7:6 (5); Djokovic - Davidovich Fokina 6:3, 6:1.

Tenis – wyniki

przez maka

Zawodnicy walczyli w wielkoszlemowym turnieju w Paryżu oraz challengerach w Czechach, Anglii, Włoszech, Niemczech i Rumunii.

ROLAND GARROS 2014 – KOBIETY

Ćwierćfinały singla: M. Sharapova – Muguruza 1:6, 7:5, 6:1; Bouchard – Suarez Navarro 7:6 (4), 2:6, 7:5; Petkovic – Errani 6:2, 6:2; Halep – S. Kuznetsova 6:2, 6:2.

Półfinały singla: M. Sharapova – Bouchard 4:6, 7:5, 6:2; Halep – Petkovic 6:2, 7:6 (4).

Finał singla: M. Sharapova – Halep 6:4, 6:7 (5), 6:4.

Półfinały debla: Hsieh/S. Peng – Muguruza/Suarez Navarro 6:2, 5:7, 6:2; Errani/Vinci – Hradecka/Krajicek 6:2, 6:1.

Finał debla: Hsieh/S. Peng – Errani/Vinci 6:4, 6:1.

ROLAND GARROS 2014 – MĘŻCZYŻNI

Ćwierćfinały singla: Gulbis – Berdych 6:3, 6:2, 6:4; N. Djokovic – Raonic 7:5, 7:6 (5), 6:4; Nadal – Ferrer 4:6, 6:4, 6:0, 6:1; A. Murray – Monfils 6:4, 6:1, 4:6, 1:6, 6:0.

Półfinały singla: N. Djokovic – Gulbis 6:3, 6:3, 3:6, 6:3; Nadal – A. Murray 6:3, 6:2, 6:1.

Finał singla: Nadal – N. Djokovic 3:6, 7:5, 6:2, 6:4.

Półfinały debla: M. Granollers/M. Lopez – M. Draganja/Mergea 6:3, 1:6, 6:3; J. Benneteau/Roger-Vasselin – Golubev/Groth 3:6, 6:4, 6:4.

Finał debla: J. Benneteau/Roger-Vasselin – M. Granollers/M. Lopez 6:3, 7:6 (1).

Finał miksta: Groenefeld/Rojer – Goerges/Zimonjic 4:6, 6:2, 10:7.

PROSTOJEV – CH

Pierwsza runda: Kukushkin – Hernych 2:6, 7:6 (3), 6:3; Bachinger – Millot 6:3, 6:4; Reister – Mertl 6:3, 6:2; Gigounon – Mecir 6:4, 6:7 (2), 6:2; Pavlasek – Klahn 6:3, 6:3; Rosol – Obry 6:4, 6:3; J. Souza – Angelinos 6:4, 5:7, 6:4; Kovalik – J. Pospisil 6:1, 1:6, 7:5; Vesely – Lamasine 6:2, 6:2; Michon – Devvarman 6:3, 6:0; Nedovyesov – Balleret 6:4, 6:1; Polansky – Velotti 3:6, 6:3, 6:2; Stepanek – Arguello 3:6, 6:0, 6:2; R. Hocevar – Knoflicek 7:6 (8), 6:3; Gombos – Konecny 6:2, 6:1; Haase – Gojowczyk 6:4, 6:3.

Druga runda: Rosol – R. Hocevar 7:6 (4), 6:4; Kukushkin – Nedovyesov 5:7, 6:1, 6:3; Vesely – Gigounon 6:4, 6:2; Pavlasek – J. Souza 2:6, 6:3, 6:3; Michon – Polansky 7:5, 6:4; Reister – Bachinger 5:7, 6:3, 6:3; Stepanek – Kovalik 6:1, 6:4; Gombos – Haase 5:7, 6:4, 7:5.

Ćwierćfinały: Pavlasek – Rosol 5:7, 7:6 (4), 6:4; Gombos – Reister 1:6, 7:6 (4), 6:1; Vesely – Kukushkin 6:0, 7:5; Stepanek – Michon 7:6 (1), 6:4.

Półfinały: Vesely – Stepanek 7:5, 7:6 (1); Gombos – Pavlasek 6:2, 6:2.

Finał: Vesely – Gombos 6:2, 6:2.

MESTRE – CH

Pierwsza runda: Gimeno-Traver – Cipolla 6:3, 6:3; Fabbiano – T. Daniel 6:1, 3:6, 6:0; Puetz – Teixeira 7:6 (1), 6:3; Bagnis – Fucsovics 3:6, 6:3, 6:3; Londero – Travaglia 4:6, 6:4, 6:3; Mat. Viola – Molteni 6:0, 4:6, 6:1; Cecchinato – Marcora 2:6, 6:3, 6:0; Semrajc – H. Zeballos 6:3, 6:3; Trungelliti – Jaziri 7:6 (4), 2:6, 6:3; Giannessi – Caruso 7:6 (3), 6:3; R. Dutra Silva – Starace 7:5, 7:6 (6); P. Cuevas – Naso 7:5, 6:2; Arnaboldi – Alund 7:5, 6:3; Collarini – Checa-Calvo 6:2, 7:6 (10); Volandri – Desein 6:3, 7:5; Lorenzi – Giustino 6:2, 3:6, 6:3.

Druga runda: Bagnis – Puetz 6:3, 6:4; Cecchinato – Londero 6:1, 6:4; P. Cuevas – Giannessi 6:0, 6:4; Gimeno-Traver – R. Dutra Da Silva 6:3, 3:6, 6:0; Arnaboldi – Trungelliti 6:1, 6:0; Fabbiano – Semrajc 6:4, 6:0; Lorenzi – Mat. Viola 7:5, 6:4; Collarini – Volandri 6:4, 3:6, 6:4.

Ćwierćfinały: Gimeno-Traver – Bagnis 6:1, 7:6 (8); P. Cuevas – Collarini 6:1, 6:3; Cecchinato – Arnaboldi 6:2, 7:6 (3); Lorenzi – Fabbiano 6:1, 6:3.

Półfinały: P. Cuevas – Lorenzi 6:3, 6:3; Cecchinato – Gimeno-Traver 2:6, 6:3, 7:6 (7).

Finał: P. Cuevas – Cecchinato 6:4, 4:6, 6:2.

FURTH – CH

Pierwsza runda: Burquier – Laaksonen 7:5, 6:1; Cervantes – Podlipnik 6:7 (3), 7:6 (5), 6:2; Menendez – Diez 6:2, 7:6 (0); G. Elias – G. Granollers 6:1, 6:3; Ramirez Hidalgo – Krawietz 6:7 (2), 6:0, 6:4; G. Lapentti – R. Kern 6:1, 6:1; Kubler – Neuchrist 6:4, 7:5; Haerteis – Marterer 7:6 (4), 6:3; An. Martin – Maden 6:2, 6:2; Rola – Torebko 6:4, 6:4; Bolt – Clezar 6:2, 7:6 (3); Kamke – Carballes Baena 6:3, 3;6, 6:1; Coppejans – Ze Zhang 7:6 (2), 7:5; A. Haider-Maurer – Y. Marti 6:4, 6:7 (5), 6:2; Sorensen – Odesnik 5:7, 7:5, 6:2; Ghem – Samper-Montana 6:4, 7:6 (1), 7:5.

Druga runda: G. Lapentti – G. Elias 6:2, 3:6, 6:3; Menendez – Ramirez Hidalgo 3:6, 6:3, 6:4; An. Martin – Haerteis 6:4, 6:7 (5), 7:5; Cervantes – Rola 4:6, 6:1, 6:2; A. Haider-Maurer – Bolt 6:4, 6:3; Sorensen – Coppejans 6:1, 4:6, 6:1; Kamke – Ghem 6:1, 6:4; Burquier – Kubler 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Cervantes – G. Lapentti 6:1, 4:6, 6:2; An. Martin – Menendez 6:1, 6:7 (1), 6:3; A. Haider-Maurer – Sorensen 6:3, 6:0; Kamke – Burquier 6:3, 6:2.

Półfinały: Cervantes – An. Martin 6:0, 6:3; Kamke – A. Haider-Maurer 6:1, 6:2.

Finał: Kamke – Cervantes 6:3, 6:2.

ARAD – CH

Pierwsza runda: D. Kosakowski – Bozoljac 7:5, 6:3; Lama – E. Gomez 6:2, 6:2; G. Melzer – Ciorcila 6:1, 6:2; Luncanu – Sannt’ana 5:7, 6:4, 6:1; M. Cuevas – Antonescu 6:3, 6:4; Veic – Dancevic 6:2, 5:7, 6:3; Cacic – Androic 6:2, 1:0 i krecz Chorwata; Hanescu – Sturdza 6:1, 6:2; Pouille – Lopez-Perez 5:7, 6:2, 6:4; Ignatik – Crivoi 6:4, 6:4; Riba – Mektic 6:2, 6:1; Skugor – Andreozzi 3:6, 6:3, 7:6 (3); Dzumhur – Albot 7:5, 3:6, 6:3; Buchanan – Souto 7:5 i krecz Wenezuelczyka; Ungur – Guez 6:4, 6:2; Setkic – Copil 6:7 (2), 6:4, 6:3.

Druga runda: Dzumhur – Lama 6:4, 6:2; Pouille – G. Melzer 6:1, 6:4; Cacic – Veic 7:6 (7), 1:6, 7:5; Luncanu – Skugor 6:0, 4:6, 6:4; Buchanan – Setkic 6:3, 6:7 (4), 6:3; Riba – D. Kosakowski 6:2, 6:1; M. Cuevas – Ungur 6:3, 6:3; Ignatik – Hanescu 6:1, 3:6, 6:4.

Ćwierćfinały: Dzumhur – Ignatik 6:4, 6:4; Buchanan – Cacic 6:3, 6:3; Pouille – M. Cuevas 6:2, 6:1; Riba – Luncanu 6:2, 6:1.

Półfinały: Dzumhur – Buchanan 3:6, 6:0, 6:1; Riba – Pouille 6:3, 7:5.

Finał: Dzumhur – Riba 6:4, 7:6 (3).

NOTTINGHAM – CH

Pierwsza runda: Sela – Edmund 6:4, 2:6, 6:2; M. Fischer – Al. Kuznetsov 6;4, 6:4; R. Harrison – Moriya 6:1, 3:6, 6:0; J. Wang – Bemelmans 7:5, 6:2; Berrer – Sugita 6:1, 6:3; Baghdatis – B. Becker 6:4, 6:4; D. Evans – D. Cox 7:5, 7:5; J-P. Smith – Kyrgios 6:4, 7:6 (5); Sijsling – Willis 6:3, 6:1; Matosevic – Duckworth 6:1, 7:6 (4); Mitchell – R. Ram 7:6 (2), 7:6; K. De Schepper – Rice 2:6, 6:3, 6:1; G. Muller – Soeda 7:6 (3), 6:7 (10), 7:6 (0); Kutrovsky – Smethurst 6:3, 3:6, 6:2; Kudla – Venus 6:2, 6:2; S. Johnson – J. Ward 6:3, 6:3.

Druga runda: Baghdatis – Kudla 6:4, 6:4; M. Fischer – Sela 6:3, 6:1; Sijsling – Mitchell 6:2, 3:6, 6:3; K. De Schepper – J-P. Smith 6:3, 6:7 (3), 6:3; S. Johnson – Berrer 6:3, 7:5; Matosevic – D. Evans 7:5, 6:1; Kutrovsky – R. Harrison 6:4, 2:6, 7:6 (7); G. Muller – J. Wang 7:6 (6), 6:7 (4), 6:4.

Ćwierćfinały: Baghdatis – K. De Schepper 6:4, 7:6 (1); Sijsling – M. Fischer 6:4, 6:4; G. Muller – S. Johnson 7:5, 7:6 (3); Matosevic – Kutrovsky 6:3, 7:6 (4).

Półfinały: Baghdatis – Sijsling 6:4, 6:2; Matosevic – G. Muller 6:7 (5), 7:6 (2), 6:3.

Finał: Baghdatis – Matosevic 6:4, 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności