Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch - Meligeni Rodrigues Alves 6:4, 6:3; Pigossi - U. Radwańska 7:6 (9), 3:6, 6:2; Boulter - Zacarias 7:5, 6:0; Watson - Olmos 7:5, 6:1; Svitolina - Muramatsu 6:3, 6:2; Kostyuk - Naito 6:3, 6:3; Bertens - Xinyu Wang 6:2, 6:0; Xiyu Wang - Rus 6:1, 3:6, 6:2; Putintseva - Podoroska 2:6, 6:4, 6:0; Cocciaretto - Bara 6:1, 6:4; Trevisan - Buzarnescu 6:2, 2:6, 7:6 (5); L. Fernandez - Danilovic 7:5, 4:6, 6:4; Marino - Stojanovic 6:4, 7:6 (6); Ostapenko - Raina 6:2, 5:7, 7:5; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Nadal 6:2, 4:6, 6:2; Ruud - Fognini 6:4, 6:3; Evans - Goffin 5:7, 6:3, 6:4; S. Tsitsipas - Davidovich Fokina 7:5 i krecz Hiszpana.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczyli w turniejach w Niemczech i Anglii oraz challengerach w Europie i Azji.

BIRMINGHAM – WTA

Pierwsza runda: Lepchenko – Van Uytvanck 6:4, 6:0; Wickmayer – Jovanovski 6:4, 6:4; Razzano – Kar. Pliskova 7:6 (1), 6:3; Bencic – Vekic 6:4, 6:4; Date Krumm – Ormaechea 6:3, 6:1; L. Davis – Paszek 6:3, 3:6, 6:2; Vandeweghe – Diyas 6:4, 7:5; Schiavone – Jie Zheng 6:3, 6:4; Barthel – Tomljanovic 6:1, 6:4; Duval – C. Garcia 6:2, 6:4; N. Kichenok – Fichman 6:7 (2), 7:6 (2), 6:3; Riske – L. Kichenok 7:6 (3), 6:3; Giorgi – Dunne 4:6, 6:1, 2:1 i krecz Brytyjki; Peer – Mladenovic 4:6, 6:2, 6:2; Keys – T. Pereira 6:3, 6:3; S. Zhang – Daniilidou 7:5, 6:4; Dellacqua – U. Radwańska 6:1, 6:3; Cetkovska – Cadantu 6:3, 6:4; Konta – Nara 6:3, 6:1; McHale – A. Schmiedlova 7:6 (4), 6:4; Babos – Erakovic 6:3, 6:4; Puig – Voegele 6:7 (3), 6:2, 6:2; Wożniak – Watson 2:6, 7:5, 6:4; Zahlavova-Strycova – Broady 5:7, 6:4, 6:3.

Druga runda: Ivanovic – Barthel 6:4, 6:1; Vandeweghe – Wickmayer 5:7, 7:5, 6:1; Hantuchova – Bencic 6:1, 6:4; L. Davis – Duval 6:2, 2:6, 6:2; Stephens – Schiavone 6:2, 6:4; Babos – Keys 6:2, 6:1; Date Krumm – Puig 2:6, 6:$, 7:6 (7); Zahlavova-Strycova – Safarova 6:3, 3:6, 7:5; Riske – N. Kichenok 7:6 (4), 6:1; Stosur – McHale 6:1, 6:3; S. Zhang – Peer 6:3, 3:6, 6:2; Cetkovska – Rybarikova 6:4, 7:5; Dellacqua – Lepchenko 6:4, 6:3; Koukalova – Razzano 5:7, 7:6 (5), 7:6 (0); Flipkens – Giorgi 6:3, 6:2; Wożniak – Konta 6:4, 6:2.

Trzecia runda: Stephens – Riske 7:6 (4), 2:6, 6:1; Zahlavova-Strycova – Babos 6:2, 0:6, 6:3; Date Krumm – Hantuchova 6:4, 6:0; S. Zhang – Cetkovska 6:0, 7:6 (6); Ivanovic – L. Davis 6:1, 6:1; Koukalova – Vandeweghe 3:6, 7:6 (3), 6:4; Dellacqua – Stosur 2:6, 6:2, 6:2; Flipkens – Wożniak 1:6, 7:5, 6:4.

Ćwierćfinały: S. Zhang – Stephens 6:3, 6:1; Ivanovic – Koukalova 6:1, 6:4; Dellacqua – Date Krumm 6:1, 6:2; Zahlavova-Strycova – Flipkens 6:4, 6:2.

Półfinały: Ivanovic – S. Zhang 6:2, 6:2; Zahlavova-Strycova – Dellacqua 7:6 (5), 6:1.

Finał: Ivanovic – Zahlavova-Strycova 6:3, 6:2.

LONDYN – ATP

Pierwsza runda: Mathieu – Al. Bedene 7:6 (2), 6:4; Duckworth – Sela 0:6, 7:6 (5), 6:4; B. Tomic – Smyczek 6:4, 3:6, 7:5; J. Ward – Rola 7:5, 6:4; D. Evans – J. Melzer 6:3, 6:7 (5), 7:6 (2); Querrey – Chardy 6:7 (4), 7:6 (4), 7:6 (5); Kudla – Russell 4:6, 6:3, 6:1; K. De Schepper – Devvarman 6:4, 7:5; L. Hewitt – Gimeno-Traver 6:3, 6;3; Mahut – Ilhan 6:3, 6:4; Mannarino – D. Cox 7:5, 6:2; S. Stakhovsky – Brands 7:5, 6:2; F. Lopez – Lajovic 6:3, 6:7 (3), 6:1; Goffin – Thiem 6:4, 6:2; V. Pospisil – Lorenzi 6:3, 3:6, 6:3; J. Nieminen – Paire 2:6, 6:3, 7:6 (1); Tursunov – Sijsling 6:3, 6:4; Baghdatis – Klahn 6:7 (6), 6:2, 6:1; Roger-Vasselin – Donskoy 6:3, 6:7 (9), 6:1; V. Estrella-Burgos – J. Benneteau 6:7 (3), 6:3, 7:6 (3); Istomin – Dustov 7:6 (9), 6:3; Matosevic – Cilic 6:4, 6:4; Stepanek – Kukushkin 6:4, 6:1; Lacko – Ebden 7:6 (10), 5:7, 6:4.

Druga runda: K. Anderson – D. Evans 6:2, 6:3; Querrey – Kudla 6:4, 6:3; Dimitrov – J. Ward 7:5, 6:3; Berdych – Duckworth 7:6 (3), 5:7, 6:4; Mannarino – V. Estrella-Burgos 6:1, 6:2; K. De Schepper – Gulbis 7:6 (3). 7:5; F. Lopez – L. Hewitt 6:3, 6:4; Stepanek – B. Tomic 7:6 (4), 7:6 (5); Dolgopolov – Istomin 7:6 (3), 7:6 (7); A. Murray – Mathieu 6:4, 6:4; S. Stakhovsky – V. Pospisil 6:4, 6:4; J. Nieminen – Tursunov 7:6 (3), 7:6 (3); Matosevic – Lacko 7:6 (3), 6:3; Roger-Vasselin 6:3, 1:6, 7:6 (5); Wawrinka – Baghdatis 3:2 i krecz Cypryjczyka; Tsonga – Goffin 7:6 (5), 6:2.

Trzecia runda: F. Lopez – K. De Schepper 7:6 (3), 6:7 (4), 7:6 (3); Berdych – Mannarino 7:6 (2), 6:4; K. Anderson – S. Stakhovsky 6:3, 3:6, 7:6 (4); Dimitrov – Roger-Vasselin 7:6 (3), 6:4; Stepanek – A. Murray 7:6 (10), 6:2; Dolgopolov – J. Nieminen 6:4, 4:2 i krecz Fina; Wawrinka – Querrey 6:2, 6:2; Matosevic – Tsonga 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: Stepanek – K. Anderson 1:6, 6:3, 6:2; F. Lopez – Berdych 6:4, 7:6 (7); Dimitrov – Dolgopolov walkower; Wawrinka – Matosevic 7:5, 6:3.

Półfinały: Dimitrov – Wawrinka 6:2, 6:4; F. Lopez – Stepanek 7:6 (7), 6:4.

Finał: Dimitrov – F. Lopez 6:7 (8), 7:6 (1), 7:6 (6).

HALLE – ATP

Pierwsza runda: Kohlschreiber – Seppi 6:3, 6:4; Gojowczyk – Przysiężny 7:5, 6:4; Herbert – Janowicz 7:6 (5), 6:2; Brown – An. Kuznetsov 6:3, 6:4; J. Sousa – Struff 6:4, 6:2; Falla – Kubot 6:2, 3:6, 6:3; Haase – Gasquet 6:4, 6:4; Karlovic – Jużny 6:3, 6:4; Lu – M. Pavic 7:6 (2), 6:7 (11), 7:6 (5); Gabashvili – Marchenko 6:7 (9), 6:4, 7:6 (4); S. Johnson – Olivetti 6:4, 6:2; Monfils – B. Becker 6:1, 7:5.

Druga runda: Kohlschreiber – Herbert 6:2, 6:4; Falla – Haase 7:6 (1) 6:4; Nishikori – Monfils 6:1, 3:6, 6:3; Gojowczyk – Raonic 6:4, 6:4; S. Johnson – Gabashvili walkower; Federer – J. Sousa 6:7 (8), 6:4, 6:2; Lu – Karlovic 7:6 (2), 7:6 (3); Brown – Nadal 6:4, 6:1.

Ćwierćfinały: Falla – Gojowczyk 7:6 (4), 7:6 (2); Kohlschreiber – Brown 6:4, 5:7, 7:6 (16); Nishikori – S. Johnson 6:1, 7:6 (4); Federer – Lu walkower.

Półfinały: Falla – Kohlschreiber 5:7, 7:6 (5), 6:4; Federer – Nishikori 6:3, 7:6 (4).

Finał: Federer – Falla 7:6 (2), 7:6 (3).

CALTANISSETTA – CH

Pierwsza runda: Arnaboldi – E. Gomez 4:6, 6:4, 6:2; J. Souza – Jaziri 6:1, 3:0 i krecz Tunezyjczyka; M. Delic – Donati 6:7 (2), 7:6 (7), 6:1; Lama – Fabbiano 6:3, 5:7, 7:5; Volandri – Balleret 6:1, 6:3; Fucsovics – Naso 6:3, 3:6, 7:6 (5); Clezar – Caruso 6:2, 3:6, 7:5; Eriksson – A. Zverev 6:3, 2:6, 7:5; Lopez-Perez – T. Daniel 7:6 (4), 6:3; Bagnis – Souto 6:3, 3:0 i krecz Wenezuelczyka; Carreno-Busta – Fortuna 6:4, 6:2; Starace – Ramos 6:3, 7:6 (4); Riba – Lindell 6:4, 6:2; P. Cuevas – Grassi 6:1, 6:3; Cecchinato – Velotti 6:3, 6:4; Andujar – Trungelitti 6:2, 6:1.

Druga runda: Lama – Riba 6:1, 4:2 i krecz Hiszpana; J. Souza – Fucsovics 7:5, 7:6 (4); M. Delic – Volandri 6:0, 7:6 (9); Starace – Arnaboldi 6:4, 6:4; Carreno Busta – Clezar 6:3, 7:5; P. Cuevas – Lopez-Perez 6:3, 6:0; Bagnis – Cecchinato 7:6 (3), 7:6 (2); Andujar – Eriksson 1:6, 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: J. Souza – M. Delic 6:4, 6:2; Carreno-Busta – P. Cuevas 7:5, 7:5; Starace 7:6 (5), 6:4; Bagnis – Andujar 6:4, 6:4.

Półfinały: Carreno-Busta – J. Souza 4:6, 6:4, 6:1; Bagnis – Lama 6:4, 6:4.

Finał: Carreno-Busta – Bagnis 4:6, 6:4, 6:1.

BLOIS – CH

Pierwsza runda: Lokoli – Andreozzi 7:5, 2:1 i krecz Argentyńczyka; G. Elias – Molteni 3:6, 6:3, 6:4; Millot – Couacaud 6:4, 6:1; Ouanna – Obry 1:6, 6:2, 6:1; Collarini – Londero 6:4, 3:6, 7:5; Eysseric – Burquier 6:1, 6:7 (6), 6:4; Desein – Teixeira 7:5, 6:3; Beretta – Lamasine 6:4, 6:4; Max. Gonzalez – Serra 6:2, 7:6 (5); Sakharov – Guez 6:3, 6:1; Ortega-Olmedo – F. Coria 6:3, 7:6 (5); J. Hernandez – F. Martin 6:2, 6:3; Mertens – J. Thompson 6:4, 3:6, 6:2; R. Dutra Silva 7:6 (3), 6:7 (0), 6:3; Gicquel – S. Rivera 6:2, 6:0; M. Rodrigues – Alund 6:7 (4), 6:4, 6:4.

Druga runda: Millot – Lokoli 6:4, 4:6, 6:1; Max. Gonzalez – Collarini 6:1, 7:6 (4); G. Elias – Ouanna 6:4, 7:5; Eysseric – Desein 7:6 (4), 4:6, 6:4; Mina – Mertens 6:4, 6:3; Beretta – Sakharov 6:4, 6:3; M. Rodrigues – J. Hernandez 4:6, 6:1, 7:6 (4); Ortega-Olmedo – Gicquel 3:6, 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: G. Elias – Millot 4:6, 6:2, 7:5; Max. Gonzalez – Eysseric 6:2, 6:1; Mina – Beretta 6:7 (0), 6:3, 6:3; M. Rodrugues – Ortega-Olmedo 4:6, 6:3, 7:6 (6).

Półfinały: Max. Gonzalez – Mina 6:2, 6:1; G. Elias – M. Rodrigues 6:2, 7:6 (8).

Finał: Max. Gonzalez – G. Elias 6:2, 6:3.

KOSZYCE – CH

Pierwsza runda: Kapaś – Sproch 6:2, 6:2; Ungur – Konecny 6:4, 6:0; Dancevic – Fabian 6:1, 6:1; Ignatik – Pazicky 6:1, 6:3; Setkic – Krstin 6:3, 6:4; G. Melzer – Phau 6:1, 2:0 i krecz Niemca; Albot – Podlipnik 6:3, 5:7, 6:2; Ghem – Danis 6:4, 6:0; Neis – Stanek 6:2, 6:3; Smirnov – Dzumhur 7:6 (4), 6:3; An. Martin – Nishioka 6:1, 7:6 (1); A. Haider-Maurer – Veic 4:6, 6:0, 6:2; Pouille – J. Wang 6:2, 6:4; Arguello – Buchanan 7:5, 6:7 (5), 6:4; Koniusz – Odesnik 4:6, 6:4, 6:4; Gombos – Munoz de la Nava 6:3, 5:7, 6:4.

Druga runda: Dancevic – A. Haider-Maurer 6:4, 6:2; Ignatik – Ungur 7:5, 6:2; Pouille – G. Melzer 3:6, 7:5, 6:1; Ghem – An. Martin 6:3, 6:1; Albot – Smirnov 6:3, 6:4; Gombos – Neis 6:3, 6:0; Setkic – Koniusz 7:5, 3:6, 6:4; Arguello – Kapaś 7:6 (6), 6:3.

Ćwierćfinały: Dancevic – Setkic 6:1, 6:3; Ignatik – Ghem 6:3, 4:6, 6:2; Pouille – Albot 6:2, 6:1; Gombos – Arguello 7:5, 6:3.

Półfinały: Dancevic – Pouille 6:4, 6:2; Gombos – Ignatik 2:6, 7:6 (3), 6:3.

Finał: Dancevic – Gombos 6:2, 3:6, 6:2.

PRAGA – CH

Pierwsza runda: Sikora – Nedovyesov 6:7 (2), 6:3, 6:3; Diez – Olivo 7:5, 6:1; Ze Zhang – Carballes Baena 3:6, 6:2, 6:3; Laaksonen – Polansky 7:6 (5), 6:2; Giustino – Checa-Calvo 6:2, 7:6 (8); Mat. Viola – Vagnozzi 6:1, 6:2; Pavlasek – Mertl 6:3, 7:6 (5); G. Granollers – R. Hocevar 7:6 (4), 6:4; Menendez – Michalicka 6:3, 6:4; Vesely – Filipsky 6:2, 6:0; Marcora – J. Pospisil 6:4, 6:3; Lammer – Staubert 6:0, 6:0; Coppejans – Jebavy 6:2, 6:2; Samper-Montana – Sorensen 2:6, 6:3, 6:4; Rosol – Giannessi 6:2, 6:2; Ramirez Hidalgo – Michon 6:3, 7:6 (6).

Druga runda: Diez – Sikora 0:6, 6:1, 6:1; Giustino – Menendez 6:3, 6:3; Ze Zhang – Pavlasek 7:5, 7:5; Rosol – Samper-Montana 6:1, 6:7 (5), 6:4; Ramirez Hidalgo – Coppejans 7:6 (4), 2:6, 6:4; Lammer – Mat. Viola 1:6, 6:2, 6:4; Marcora – Laaksonen 6:1, 6:2; Vesely – G. Granollers 6:3, 7:6 (5).

Ćwierćfinały: Ze Zhang – Diez 6:1, 6:2; Lammer – Marcora 6:4, 6:4; Vesely – Ramirez Hidalgo 6:2, 6:2; Rosol – Giustino 7:6 (3), 6:2.

Półfinały: Vesely – Ze Zhang 6:3, 6:3; Rosol – Lammer 4:6, 6:1, 6:1.

Finał: Rosol – Vesely 3:6, 6:4, 6:4.

NOTTINGHAM 2 – CH

Pierwsza runda: Krajinovic – Sugita 7:6 (5), 7:6 (7); A. Pavic – Smethurst 3:6, 7:6 (7), 6:3; Copil – Bubka 6:3, 7:6 (3); Willis – Corrie 6:1, 3:6, 6:4; Mecir – A. Beck 6:7 (8), 6:1, 6:1; R. Williams – Golding 6:3, 6:4; T. Ito – A. Krajicek 6:2, 6:2; Venus – Uchiyama 7:6 (5), 6:2; Groth – Bozoljac 7:6 (2), 7:6 (6); Moriya – J-P. Smith 3:6, 6:3, 7:6 (2); R. Ram – D. Kosakowski 6:2, 6:3; Rice – Kutrovsky 6:4, 6:7 (4), 7:5; Kyrgios – Bemelmans 4:6, 6:4, 6:4; G. Muller – Grigelis 7:6 (3), 6:4; M. Fischer – Zemlja 7:6 (5), 6:0; Edmund – Soeda 6:2, 6:2.

Druga runda: Groth – Venus 7:6 (13), 6:4; T. Ito – Moriya 6:1, 6:4; Copil – Willis 7:6 (3), 6:4; R. Ram – R. Williams 6:3, 6:0; G. Muller – Rice 6:3, 6:4; Krajinovic – M. Fischer 7:6 (2), 0:6, 6:3; Kyrgios – Edmund 6:3, 6:3; Mecir – A. Pavic 3:6, 7:5, 7:6 (4).

Ćwierćfinały: Kyrgios – Krajinovic 4:6, 6:4, 7:6 (4); Mecir – Copil 7:5, 3:6, 6:3; R. Ram – T. Ito 4:6, 7:6 (8), 6:4; Groth – G. Muller 6:4, 7:5.

Półfinały: Groth – R. Ram 7:6 (5), 7:6 (4); Kyrgios – Mecir 6:3, 6:2.

Finał: Kyrgios – Groth 7:6 (3), 7:6 (7).

FERGANA – CH

Pierwsza runda: Ikramov – Saidkhodjaev 6:0, 6:2; Nedunchezhiyan – Akhmadaliev 6:1, 6:1; Dubinski – Margaroli 6:2, 6:2; Shofayziyev – Sapaev 7:5, 6:3; Sekiguchi – Akramov 6:1, 6:1; Kavcic – Trinker 7:6 (4), 6:4; Molchanov – Myneni 6:4, 7:5; N. Barrientos – Matsukevitch 3:6, 6:3, 7:6 (1); Lobkov – Bury 3:6, 6:4, 6:2; Gerasimov – Vovk 6:3, 6:7 (3), 6:4; Rudnev – Wachiramanowong 6:1, 3:6, 7:5; Fayziev – Sultanov 6:4, 6:3; Kudryavtsev – Ti Chen 6:4, 7:5; Ledovskikh – V. Uzakov 6:1, 6:3; Basilashvili – Balaji 6:4, 6:3; Ismailov – Karimov 6:3, 6:0.

Druga runda: Kavcic – Shofayziyev 6:2, 6:2; Lobkov – Nedunchezhiyan 6:4, 6:4; Kudryavtsev – Ikramov 6:4, 6:0; Rudnev – Dubinsky 6:3, 6:2; Gerasimov – Ledovskikh 2:6, 6:1, 7:6 (2); Molchanov – Ismailov 6:3, 7:6 (4); Sekiguchi – Fayziev 6:3, 6:2; N. Barrientos – Basilashvili 7:6 (9), 6:4.

Ćwierćfinały: Kavcic – Lobkov 6:3, 6:2; Molchanov – Sekiguchi 7:6 (3), 6:2; Kudryavtsev – Rudnev 6:0, 6:2; Gerasimov – N. Barrientos 6:7 (6), 7:6 (3), 7:5.

Półfinały: Kavcic – Molchanov 6:3, 6:0; Kudryavtsev – Gerasimov 6:2, 1:6, 6:3.

Finał: Kavcic – Kudryavtsev 6:4, 7:6 (8).

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności