Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Bencic - Vondrousova 7:5, 2;6, 6:3; Svitolina - Rybakina 1:6, 7:6 (5), 6:4; Carreno Busta - Djokovic 6:4, 6:7 (6), 6:3; Pigossi/Stefani - V. Kudermetova/Vesnina 4:6, 6:4, 11:9; Barty/Peers - Stojanovic/Djokovic walkower.

Tenis – wyniki

Tenisiści grali w turniejach w Holandii i Anglii oraz challengerach w Europie i Azji.

ROSMALEN – S’HERTOGENBOSCH – WTA

Pierwsza runda: Rybarikova – Mestach 6:4, 6:4; Meusburger – Kanepi 6:1, 6:2; Petkovic – Wickmayer 6:2, 6:4; Muguruza – Kerkhove 6:4, 6:2; Svitolina – Nara 6:2, 6:1; A. Beck – Glushko 7:6 (5), 7:5; Jie Zheng – Puig 6:4, 7:5; Barthel – Kirilenko 6:3, 6:2; M. Krajicek – Cepelova 6:3, 4:6, 6:1; Vandeweghe – Erakovic 6:4, 3:6, 7:6 (5); Koukalova – Torro-Flor 7:6 (5), 2:6, 6:2; Flipkens – Hercog 6:4, 6:0; Shvedova – Cibulkova 6:2, 3:6, 6:3; Suarez Navarro – Zahlavova-Strycova 6:4, 6:2; V. King – Bouchard 2:6, 6:3, 6:3; Halep – Govortsova 7:5, 6:2.

Druga runda: Muguruza – Meusburger 6:4, 6:1; Rybarikova – Petkovic 6:4, 6:7 (4), 7:5; Koukalova – Barthel 6:2, 7:6 (6); Jie Zheng – Suarez Navarro 7:5, 0:1 i krecz Hiszpanki; Shvedova – M. Krajicek 7:6 (6), 7:6 (4); Vandeweghe – V. King 6:7 (6), 6:0, 2:1 i krecz Vanii; Svitolina – Flipkens 7:6 (4), 6:4; A. Beck – Halep 5:7, 3:2 i krecz Rumunki.

Ćwierćfinały: Jie Zheng – Svitolina 6:3, 6:0; Rybarikova – A. Beck 6:2, 7:5; Koukalova – Shvedova 6:2, 6:4; Vandeweghe – Muguruza 7:6 (3), 6:1.

Półfinały: Jie Zheng – Rybarikova 6:1, 6:3; Vandeweghe – Koukalova 6:4, 6:2.

Finał: Vandeweghe – Jie Zheng 6:2, 6:4.

EASTBOURNE – WTA

Pierwsza runda: Kerber – Riske 7:6 (6), 6:4; Pavlyuchenkova – A. Radwańska 6:4, 3:6, 7:6 (4); Vesnina – S. Peng 6:3, 6:4; Cornet – Jovanovski 6:3, 6:2; Wożniacka – Stosur 7:5, 6:4; Stephens – C. Garcia 6:2, 6:4; Hantuchova – Vinci 7:5, 6:1; Konta – Bencic 6:3, 6:2; Lepchenko – S. Zhang 5:7, 6:4, 6:1; Pennetta – Hsieh 6:3, 6:3; Giorgi – Azarenka 4:6, 6:3, 7:5; Makarova – Schiavone 7:5, 6:3; L. Davis – Errani 7:6 (5), 6:2; Kvitova – Safarova 6:1, 5:7, 7:6 (4); Keys – Jankovic 6:3, 6:3; Watson – Pironkova 3:6, 7:5, 6:2.

Druga runda: Kerber – Cornet 7:5, 1:6, 7:6 (3); L. Davis – Hantuchova 6:3, 6:3; Giorgi – Konta 1:6, 7:5, 7:5; Makarova – Pavlyuchenkova 6:3, 6:3; Wożniacka – Stephens 6:3, 6:3; Watson – Pennetta 6:7 (6), 6:4, 6:2; Keys – Vesnina 7:5, 7:6 (9); Kvitova – Lepchenko 6:1, 6:4.

Ćwierćfinały: Kerber – Makarova 6:2, 6:1; Wożniacka – Giorgi 6:7 (7), 6:4, 6:2; Watson – Kvitova walkower; Keys – L. Davis 6:2, 6:1.

Półfinały: Kerber – Wożniacka 3:6, 7:6 (3), 6:3; Keys – Watson 6:3, 6:1.

Finał: Keys – Kerber 6:3, 3:6, 7:5.

ROSMALEN – S’HERTOGENBOSCH – ATP

Pierwsza runda: Huta Galung – Nedovyesov 6:2, 1:0 i krecz Kazacha; Sela – Paire 6:4, 7:6 (2); V. Pospisil – Lajovic 6:4, 7:5; S. Johnson – K. De Schepper 7:6 (3), 7:5; Lacko – Hanescu 6:3, 6:4; Ebden – Mannarino 6:3, 4:6, 6:3; Tursunov – Klahn 6:3, 7:6 (3); De Bakker – Sijsling 6:4, 7:6 (4); B. Becker – M. Granollers 4:6, 6:3, 6:4; J. Melzer – Falla 6:4, 6:3; Struff – Rosol 6:4, 6:2; M. Pavic – Al. Gonzalez 7:6 (4), 6:3; Verdasco – Mathieu 2:6, 6:4, 6:4; Bautista-Agut – Gimeno-Traver 6:1, 6:3; J. Sousa – Lorenzi 6:3, 3:6, 6:3; Mahut – Coppejans 6:3, 3:6, 6:3.

Druga runda: De Bakker – Tursunov walkower; J. Sousa – M. Pavic 6:2, 6:4; J. Melzer – Lacko 5:7, 6:3, 6:3; Bautista-Agut – Ebden 7:5, 7:6 (1); B. Becker – Sela 6:2, 7:5; Verdasco – Huta Galung 7:5, 6:3; Mahut – S. Johnson 6:2, 7:6 (4); V. Pospisil – Struff 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: J. Sousa – De Bakker 6:4, 6:2; B. Becker – V. Pospisil 6:7 (3), 7:6 (5), 6:4; Bautista-Agut – Mahut 6:3, 4:6, 6:3; J. Melzer – Verdasco 7:6 (3), 6:7 (6), 7:6 (9).

Półfinały: B. Becker – J. Sousa 6:3, 7:6 (3); Bautista-Agut – J. Melzer 4:6, 6:2, 7:6 (4).

Finał: Bautista-Agut – B. Becker 2:6, 7:6 (2), 6:4.

EASTBOURNE – ATP

Pierwsza runda: Chardy – Karlovic 6:4, 6:4; Kamke – D. Evans 6:2, 6:3; Istomin – Kukushkin 7:6 (6), 6:7 (7), 6:3; B. Tomic – Golubev 6:4, 6:4; Klizan – Delbonis 6:4, 6:4; Simon – Ch. Guccione 7:6 (2), 6:4; Berlocq – Rola 6:2, 3:1 i krecz Słoweńca; Querrey – Edmund 7:6 (5), 6:3; J. Benneteau – Y-H. Lu 6:2, 6:4; Roger-Vasselin – An. Kuznetsov 6:3, 6:4; J. Nieminen – Giraldo 6:3, 6:7 (5), 6:3; D. Young – J. Ward 6:3, 6:2.

Druga runda: Gasquet – B. Tomic 6:4, 3:6, 6:3; Roger-Vasselin – J. Nieminen 6:2, 7:6 (4); Istomin – Garcia-Lopez 7:5, 6:2; Klizan – D. Young 7:6 (4), 6:4; Querrey – V. Estrella-Burgos 7:5 i krecz Victora; J. Benneteau – Simon 6:3, 6:4; Chardy – Berlocq 6:4, 7:5; F. Lopez – Kamke 7:6 (10), 7:5.

Ćwierćfinały: Gasquet – Klizan 6:3, 6:4; Istomin – Roger-Vasselin 7:6 (5), 6:2; Querrey – J. Benneteau 7:6 (5), 6:4; F. Lopez – Chardy 6:3, 6:4.

Półfinały: Gasquet – Istomin 6:4, 6:2; F. Lopez – Querrey 6:4, 7:6 (4).

Finał: F. Lopez – Gasquet 6:3, 6:7 (5), 7:5.

TIANJIN – CH

Pierwsza runda: Di Wu – Balaji 6:2, 6:4; Zhe Li – Takeuchi 6:3, 6:1; Nedunchezhiyan – Y. Bai 6:1, 5:7, 6:4; Rudnev – Jung 6:3, 3:6, 6:3; Kondo – Huang 3:6, 6:2, 6:1; Matsukevitch – F. Martin 6:2, 6:4; C. Wang – Yang 6:3, 4:6, 6:2; Sekiguchi – Meister 6:3, 6:1; R. Kern – Nam 6:3, 3:6, 7:5; Agar – Matsui 7:6 (1), 6:2; Ledovskikh – Zhyrmont 6:3, 7:5; Ouanna – Gong 7:6 (9), 6:3; Udomchoke – Liu 6:4, 6:3; Ti Chen – Y. Lu 6:1, 6:4; Kudryavtsev – Lim walkower; Kavcic – E. King 6:2, 6:1.

Druga runda: Di Wu – Zhe Li 6:1, 7:5; Rudnev – Kondo 7:6 (2), 6:7 (5), 6:3; Ledovskikh – Nedunchezhiyan 7:6 (0), 6:0; Ouanna – R. Kern 6:2, 6:4; Kudryavtsev – C. Wang 6:4, 6:4; Udomchoke – Sekiguchi 6:2, 6:3; Ti Chen – Matsukevitch 7:5, 6:1; Kavcic – Agar 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: Rudnev – Ledovskikh 2:5 i krecz Michaiła; Di Wu – Ouanna 6:3, 7:5; Kavcic – Ti Chen 7:6 (4), 7:5; Kudryavtsev – Udomchoke 7:6 (5), 6:3.

Półfinały: Kavcic – Di Wu 6:4, 6:2; Kudryavtsev – Rudnev 6:3, 6:3.

Finał: Kavcic – Kudryavtsev 6:2, 3:6, 7:5.

MEDIOLAN – CH

Pierwsza runda: Smirnov – Basic 6:3, 6:2; Ungur – Gaio 5:7, 6:1, 6:1; Trungelliti – Donati 6:4, 6:4; Brizzi – Olivo 6:2, 7:5; Lammer – Pavlasek 7:6 (5), 6:2; Molteni – Setkic 6:4, 6:2; Riba – Naso 7:5, 7:6 (5); Dellien – Mager 4:6, 6:3, 6:1; Ramos – J. Thompson 6:2, 3:6, 7:5; Veic – Starace 7:5, 6:3; Arguello – Travaglia 6:4, 6:2; Cecchinato – Vagnozzi 6:3, 6:4; Max. Gonzalez – Marcora 6:3, 7:5; Lizariturry – Volandri 6:4, 6:4; Mina – Nishioka 6:1, 6:3; Baldi – D. Novak 2:6, 6:3, 7:5.

Druga runda: Ramos – Dellien 7:6 (7), 6:2; Smirnov – Ungur 6:1, 6:2; Veic – Trungelliti 6:4, 6:4; Riba – Molteni 6:1, 6:2; Max. Gonzalez – Brizzi 6:1, 6:1; Cecchinato – Lammer 6:0, 7:5; Arguello – Baldi 6:2, 6:4; Lizariturry – Mina 5:7, 6:4, 7:5.

Ćwierćfinały: Riba – Smirnov 4:6, 6:1, 6:1; Max. Gonzalez – Arguello 5:7, 6:1, 7:6 (3); Cecchinato – Lizariturry 7:5, 6:3; Ramos – Veic 6:7 (3), 6:4, 6:3.

Półfinały: Riba – Max. Gonzalez 6:3, 6:3; Ramos – Cecchinato 6:3, 6:3.

Finał: Ramos – Riba 6:3, 7:5.

MOHAMMEDIA – CH

Pierwsza runda: Krstin – Ahouda 6:2, 6:2; Kubler – R. Rodriguez 6:3, 6:2; Clezar – Sikora 4:6, 6:2, 6:4; Arauzo-Martinez – Rachidi 6:2, 6:1; Munoz de la Nava – De Greef 6:1, 6:1; De Loore – Ramirez Hidalgo 3:6, 6:2, 4:1 i krecz Hiszpana; R. Becker – Rousset 6:4, 1:6, 6:3; Sabry – R. Hocevar 6:3, 6:2; Van der Duim – K. Hossam 2:6, 6:4, 6:3; Idmbarek – Vaisse 5:7, 6:3, 6:4; Jarry – Carballes Baena 6:1, 7:6 (7); Marie – Jdi 6:0, 6:1; Lama – Reuter 6:2, 6:3; Safwat – T. K. Wang 7:5, 3:6, 7:5; Carreno-Busta – Ortega-Olmedo 5:2 i krecz Roberto; F. De Paula – Lobkov 6:1, 6:4.

Druga runda: Arauzo-Martinez – Lama 6:3, 3:6, 6:4; Krstin – Clezar 6:3, 6:4; Munoz de la Nava – Kubler 6:3, 6:3; Sabry – Marie 6:3, 2:6, 7:6 (4); Jarry – R. Becker 6:2, 4:6, 6:2; Carreno-Busta – Idmbarek 6:0, 6:0; De Loore – Van der Duim 7:6 (5), 4:3 i krecz Holendra; F. De Paula – Safwat 7:5, 7:6 (5).

Ćwierćfinały: Jarry – Sabry 6:2, 5:7, 6:2; Carreno-Busta – F. De Paula 6:1, 6:3; Munoz de la Nava – Krstin 6:3, 6:0; De Loore – Arauzo-Martinez 7:5, 6:1.

Półfinały: Munoz de la Nava – Jarry 7:6 (5), 6:1; Carreno-Busta – De Loore 4:6, 6:3, 6:3.

Finał: Carreno-Busta – Munoz de la Nava 7:6 (2), 2:6, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności