Polski Tenis

WYNIKI

SAN JOSE WTA 500: Linette - Martic 7:5, 7:6 (5); Kasatkina - C. Garcia 3:6, 7:5, 6:3; Konjuh - Riske 6:1, 6:4; S. Zhang - Keys 7:5, 7:6 (5); KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Kr. Pliskova - Kawa 6:4, 6:4; Sherif - Eala 6:2, 6:2.

Tenis – wyniki

Tenisiści grają w Anglii, Niemczech, Włoszech, Ekwadorze i USA

WIMBLEDON 2014 – KOBIETY

Trzecia runda: Shvedova – Keys 7:6 (7), 6:6 i krecz Amerykanki; Lisicki – Ivanovic 6:4, 3:6, 6:1.

Czwarta runda: Safarova – Smitkova 6:0, 6:2; Zahlavova-Strycova – Wożniacka 6:2, 7:5; Bouchard – Cornet 7:6 (5), 7:5; Kvitova – S. Peng 6:3, 6:2; Makarova – A. Radwańska 6:3, 6:0; Halep – Diyas 6:3, 6:0; Lisicki – Shvedova 6:3, 3:6, 6:4; Kerber – M. Sharapova 7:6 (4), 4:6, 6:4.

Ćwierćfinały: Safarova – Makarova 6:3, 6:1; Kvitova – Zahlavova-Strycova 6:1, 7:5; Bouchard – Kerber 6:3, 6:4; Halep – Lisicki 6:4, 6:0.

Półfinały: Kvitova – Safarova 7:6 (6), 6:1; Bouchard – Halep 7:6 (5), 6:2.

Finał: Kvitova – Bouchard 6:3, 6:0.

WIMBLEDON 2014 – MĘŻCZYŻNI

Trzecia runda mężczyzn: Nishikori – Bolelli 3:6, 6:3, 4:6, 7:6 (4), 6:4; Wawrinka – Istomin 6:3, 6:3, 6:4; F. Lopez – Isner 6:7 (8), 7:6 (6), 7:6 (3), 7:5.

Czwarta runda: Cilic – Chardy 7:6 (8), 6:4, 6:4; Dimitrov – L. Mayer 6:4, 7:6 (6), 6:2; A. Murray – K. Anderson 6:4, 6:3, 7:6 (6); N. Djokovic – Tsonga 6:3, 6:4, 7:6 (5); Raonic – Nishikori 4:6, 6:1, 7:6 (4), 6:3; Federer – Robredo 6:1, 6:4, 6:4; Wawrinka – F. Lopez 7:6 (5), 7:6 (9), 6:3; Kyrgios – Nadal 7:6 (5), 5:7, 7:6 (5), 6:3.

Ćwierćfinały: N. Djokovic – Cilic 6:1, 3:6, 6:7 (4), 6:2, 6:2; Dimitrov – A. Murray 6:1, 7:6 (4), 6:2; Federer – Wawrinka 3:6, 7:6 (5), 6:4, 6:4; Raonic – Kyrgios 6:7 (4), 6:2, 6:4, 7:6 (4).

Półfinały: N. Djokovic – Dimitrov 6:4, 3:6, 7:6 (2), 7:6 (7); Federer – Raonic 6:4, 6:4, 6:4.

Finał: N. Djokovic – Federer 6:7 (7), 6:4, 7:6 (4), 5:7, 6:4.

BRUNSZWIK – CH

Pierwsza runda: Marterer – Pashanski 6:3, 4:6, 7:6 (8); Mecir – Krajinovic – Mecir 3:6, 6:3, 6:2; Bellucci – Kovalik 7:6 (2), 6:3; Petzschner – Ignatik 6:4, 3:6, 7:5; G. Elias – Gojowczyk 2:6, 6:4, 6:3; Ghem – Hajek 6:0, 6:2; Mathieu – Berrer 7:6 (3), 6:4; J. Souza – J. Pospisil 6:3, 6:3; H. Zeballos – Reister 3:6, 6:4, 6:4; Cacic – Carreno-Busta 7:6 (3), 7:6 (3); Alund – De Bakker 6:4, 7:6 (5); Golubev – Mat. Viola 6:4, 6:4; Dzumhur – Herbert 6:2, 7:6 (2); Langer – P. Davydenko 6;3, 6:1; Schwartzman – Brands 6:3, 6:3; A. Zverev – Kamke 6:4, 7:6 (6).

Druga runda: G. Elias – Alund 7:5, 6:2; Mathieu – Ghem 6:1, 6:3; Petzschner – Bellucci 7:6 (5), 6:3; Cacic – Dzumhur 6:3, 7:6 (3); J. Souza – H. Zeballos 6:7 (6), 7:6 (3), 6:4; A. Zverev – Langer 2:6, 7:6 (5), 7:5; Golubev – Marterer 6:4, 6:2; Schwartzman – Mecir 6:2, 4:6, 7:6 (7).

Ćwierćfinały: Mathieu – G. Elias 6:3, 6:3; Cacic – Schwartzman 7:6 (6), 4:6, 7:5; A. Zverev – J. Souza 7:5, 7:6 (5); Golubev – Petzschner 6:4, 6:4.

Półfinały: Mathieu – Cacic 6:4, 6:2; A. Zverev – Golubev 6:2, 6:3.

Finał: A. Zverev – Mathieu 1:6, 6:1, 6:4.

TODI – CH

Pierwsza runda: Pouille – Podlipnik 7:6 (2), 6:3; Ramirez Hidalgo – Giustino 6:2, 6:4; Gombos – Safwat 7:6 (4), 6:2; An. Martin – Michon 6:3, 6:1; Lopez-Perez – Massara 6:0, 6:3; M. Ficher – Carballes Baena 2:6, 6:4, 6:3 Clezar – Y. Marti 4:6, 6:1, 7:6 (2); Fucsovics – Travaglia 7:5, 6:2; Androic – Donati 6:3, 6:4; Max. Gonzalez – Giannessi 7:6 (4), 6:2; T. Daniel – Cipolla 6:3, 2:6, 6:4; Duran – Arnaboldi 4:6, 5:1 i krecz Włocha; Al. Bedene – Molteni 6:7 (4), 6:4, 6:4; Neuchrist – Fabbiano 6:2, 6:2; A. Haider-Maurer – Olivo 6:0, 6:7 (5), 6:2; Volandri – Marcora 2:6, 7:6 (5), 6:4.

Druga runda: A. Haider-Maurer – Pouille 6:2, 6:3; Fucsovics – A. Martin 4:6, 7:6 (4), 6:2; Ramirez Hidalgo – Duran 6:1, 6:1; Max. Gonzlaez – Clezar 6:2, 6:4; Gombos – T. Daniel 6:2, 6:3; Lopez-Perez – Neuchrist 6:7 (5), 7:6 (6), 6:3; M. Fischer – Volandri 6:7 (2), 7:6 (2), 6:3; Al. Bedene – Androic 4:6, 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Fucsovics – Gombos 6:4, 6:2; Lopez-Perez – Max. Gonzalez 7:6 (4), 3:6, 6:1; A. Haider-Maurer – Ramirez Hidalgo 6:3, 7:5; Al. Bedene – M. Fischer 6:3, 6:3.

Półfinały: Al. Bedene – A. Haider-Maurer 6:7 (5), 6:3, 7:5; Fucsovics – Lopez-Perez 3:6, 6:3, 6:0.

Finał: Al. Bedene – Fucsovics.

MANTA – CH

Pierwsza runda: Buchanan – Barnett 6:1, 6:0; Mannarino – Hochwalt 2:6, 6:1, 6:0; Turini – Collarini 7:6 (3), 7:6 (5); Witten – Bagnis 6:2, 7:6 (4); Londero – J. Reyes 6:1, 7:5; E. Gomez – Galan Riveros 7:6 (2), 6:2; T. Ito – M. Arevalo 6:2, 6:3; Campozano – C. Ramirez 2:6, 7:6 (3), 6:4; H. Cunha – Souto 4:6, 7:5, 6:2; G. Escobar – Struvay 6:4, 6:4; Arguello – Conigliaro 6:0, 6:0; Andreozzi – Sborowitz 6:1, 7:5; G. Lapentti – Lama 6:3, 6:1; Quiroz – Lipovsek Puches 7:5, 6:2; Polansky – Shabaz 6:4, 4:6, 7:5; L. D. Martinez – Merunka 6:2, 6:2.

Druga runda: Buchanan – Campozano 5:7, 6:3, 7:6 (2); Londero – Turini 6:3, 6:4; Andreozzi – H. Cunha 6:4, 6:2; E. Gomez – Witten 6:7 (3), 6:4, 7:6 (4); Arguello – L. D. Martinez 6:2, 6:4; Mannarino – Quiroz 3:6, 6:2, 6:3; Polansky – G. Lapentti 4:6, 6:3, 7:5; T. Ito – G. Escobar 6:7 (7), 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: Mannarino – Londero 6:1, 6:3; Buchanan – Polansky 6:4, 3:6, 6:4; E. Gomez – T. Ito 6:1, 6:4; Andreozzi – Arguello 6:3, 6:7 (6), 6:4.

Półfinały: Mannarino – Buchanan 6:3, 6:3; Andreozzi – E. Gomez 6:4, 6:0.

Finał: Mannarino – Andreozzi 4:6, 6:3, 6:2.

WINNETKA – CH

Pierwsza runda: Marchenko – Berankis 7:6 (5), 6:4; Bossel – K. King 3:6, 6:2, 7:6 (3); Donskoy – Saville 6:1, 6:2; Dadamo – Jenkins 7:6 (5), 6:4; McGee – Sarmiento 6:4, 6:2; Russell – Schneider 6:1, 6:0; Dustov – Kokkinakis 7:6 (5), 7:6 (4); J-P. Smith – Nevolo 6:7 (4), 6:4, 6:3; Garanganga – S. Singh 6:0, 3:6, 6:2; Smyczek – Krueger 3:6, 6:4, 6:1; Jaziri – Venus 7:5, 2:6, 6:4; Kudla – Jung 6:4, 6:4; McDonald – Groth 5:7, 7:6 (8), 6:3; Quigley – E. King 2:6,6:3, 6:0 ; Devvarman – Hiltzik 6:4, 6:2; A. Krajicek – Giron 7:6 (5), 7:6 (5).

Druga runda: Bossel – Donskoy 7:6 (4), 1:6, 6:1; Marchenko – Dadamo 6:2, 7:5; McDonald – Garanganga 6:2, 7:5; A. Krajicek – Devvarman 6:3, 6:4; J-P. Smith – Jaziri 7:6 (4), 6:0; Kudla – Quigley 7:5, 4:6, 6:3; Smyczek – McGee 7:6 (9), 7:5; Dustov – Russell 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: J-P. Smith – Marchenko 7:6 (5), 6:3; McDonald – Bossel 6:3, 6:4; Dustov – A. Krajicek 5:7, 6:3, 7:5; Kudla – Smyczek 6:3, 6:2.

Półfinały: Dustov – McDonald 6:4, 6:3; Kudla – J-P. Smith 2:6, 7:5, 7:6 (4).

Finał: Kudla – Dustov 6:2, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności