Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: A. Zverev - Djokovic 1:6, 6:3, 6:1; Khachanov - Carreno Busta 6:3, 6:3; Mektic/M. Pavic - Cilic/Dodig 6:4, 3:6, 10:6; Daniell/Venus - Krajicek/Sandgren 7:6 (3), 6:2; Vesnina/Karatsev - Stojanovic/Djokovic 7:6 (4), 7:5; Pavlyuchenkova/Rublev - Barty/Peers 5:7, 6:4, 13:11; KITZBUHEL ATP 250: P. Martinez - Altmaier 4:6, 6:3, 6:3.

Tenis – wyniki

przez maka

W tym tygodniu tenisiści walczyli w turniejach w USA i Austrii oraz challengerach.

KITZBUHEL – ATP

Pierwsza runda: A. Haider-Maurer – G. Melzer 6:2, 7:6 (1); Max. Gonzalez – Carreno Busta 6:3, 4:6, 7:5; Ramos-Vinolas – Galovic 6:7 (5), 7:5, 6:2; Riba – Brown 7:6 (6), 7:5; Vesely – Struff 6:4, 6:4; Thiem – J. Souza 7:6 (4), 3:6, 7:5; Goffin – K. De Schepper 6:2, 6:4; J. Nieminen – Gabashvili 6:4, 6:4; Lorenzi – R. Haase 6:2, 6:3; Monaco – Golubev 0:6, 6:2, 6:1; Andujar – J. Melzer 6:3, 6:4; Schartzman – A. Zverev 6:1, 6:0.

Druga runda: Max. Gonzalez – Ramos-Vinolas 6:4, 6:4; Rosol – A. Haider-Maurer 6:3, 7:6 (4); Lorenzi – Andujar 6:2, 6:0; Seppi – Riba walkower; Goffin – Kohlschreiber 6:3, 7:5; Monaco – J. Nieminen 6:3, 6:4; Thiem – Vesely 6:3, 7:6 (3); M. Granollers – Schwartzman 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: Max. Gonzalez – Rosol 6:3, 4:6, 6:3; Goffin – Lorenzi 6:2, 6:1; Monaco – Seppi 6:2, 3:6, 6:3; Thiem – M. Granollers 6:4, 7:5.

Półfinały: Goffin – Max. Gonzalez 5:7, 6:4, 6:3; Thiem – Monaco 6:3, 6:1.

Finał: Goffin – Thiem 4:6, 6:1, 6:3.

WASZYNGTON – ATP

Pierwsza runda: Paire – Dancevic 6:4, 6:0; Ginepri – Falla 6:4, 6:2; Jaziri – S. Stakhovsky 7:6 (2), 6:4; Smyczek – Al. Kuznetsov 6:3, 6:0; Matosevic – Marchenko 6:4, 7:5; R. Ram – J. Donaldson 6:7 (1), 6:4, 7:5; D. Young – Sugita 6:4, 4:6, 6:4; B. Tomic – Al. Gonzalez 6:3, 6:2; Lacko – Peliwo 7:5, 6:3; Donskoy – Tiafoe 6:4, 6:4; S. Johnson – Duckworth 6:3, 7:6 (4); Querrey – Russell 6:4, 6:3; Sela – Groth 7:6 (3), 3:6, 6:4; V. Estrella Burgos – Kamke 6:2, 4:6, 7:6 (4); J. Sock – Berrer 7:6 (2), 6:4; B. Becker – Kavcic 6:3, 7:6 (7).

Druga runda: K. Anderson – Donskoy 6:3, 6:4; Istomin – B. Tomic 6:4, 7:6 (6); Lacko – Lu 6:1, 6:4; L. Hewitt – Matosevic 6:4, 6:3; Karlovic – Paire 7:6 (5), 6:7 (11), 7:6 (2); Stepanek 2:6, 7:6 (3), 6:1; Smyczek – Chardy 7:6 (5), 3:6, 6:4; V. Estrella Burgos – F. Lopez 7:6 (5), 6:4; Nishikori – Querrey 6:4, 5:7, 6:4; D. Young – J. Benneteau 6:4, 6:3; Giraldo – B. Becker 6:2, 7:6 (3); S. Johnson – Isner 6:7 (5), 5:3, 7:6 (6); V. Pospisil – R. Ram 6:0, 7:6 (8); Gasquet – Sela 6:3, 6:2; Raonic – J. Sock 7:6 (3), 7:6 (3); Berdych – Ginepri 6:1, 6:4.

Trzecia runda: K. Anderson – Jaziri 6:3, 6:4; S. Johnson – Karlovic 3:6, 7:6 (4), 7:6 (7); D. Young – Istomin 6:3, 3:6, 6:3; Raonic – L. Hewitt 7:6 (1), 7:6 (3); Gasquet – Smyczek 6:3, 6:2; V. Pospisil – Berdych 6:2, 6:4; Giraldo – V. Estrella Burgos 6:2, 6:0; Nishikori – Lacko 6:2, 2:6, 6:3.

Ćwierćfinały: D. Young – K. Anderson 3:6, 7:6 (3), 6:2; Raonic – S. Johnson 7:6 (2), 6:2; Gasquet – Nishikori 6:1, 6:4; V. Pospisil – Giraldo 6:7 (4), 6:3, 6:4.

Półfinały: Raonic – D. Young 6:4, 7:5; V. Pospisil – Gasquet 6:7 (5), 6:3, 7:5.

Finał: Raonic – V. Pospisil 6:1, 6:4.

STANFORD – WTA

Pierwsza runda: Kar. Pliskova – Date Krumm 6:1, 6:3; Osaka – Stosur 4:6, 7:6 (7), 7:5; Vickery – S. Zhang 6:1, 6:2; Lepchenko – C. Garcia 6:4, 6:3; Petkovic – Tomljanovic 6:1, 6:4; Vandeweghe – Ahn 6:2, 7:5; Puig – Suarez Navarro 6:3, 7:5; C. Zhao – Wickmayer 6:2, 1:0 i krecz Belgijki; Muguruza – Cibulkova 6:2, 4:6, 6:2; Ivanovic – Lisicki 7:6 (2), 6:1; V. Williams – Kania 6:3, 6:2; Hantuchova – Ormaechea 6:3, 6:4.

Druga runda: Vickery – Puig 6:7 (4), 6:2, 6:1; Lepchenko – A. Radwańska 6:3, 3:6, 6:4; Petkovic – Osaka 6:2, 6:2; S. Williams – Kar. Pliskova 7:5, 6:2; Muguruza – Hantuchova 6:4, 6:4; Kerber – Vandeweghe 7:6 (4), 0:6, 6:2; Ivanovic – C. Zhao 6:1, 6:1; V. Williams – Azarenka 6:4, 7:6 (1).

Ćwierćfinały: Kerber – Muguruza 6:2, 6:1; Lepchenko – Vickery 6:1, 6:0; Petkovic – V. Williams 6:1, 3:6, 7:5; S. Williams – Ivanovic 2:6, 6:3, 7:5.

Półfinały: S. Williams – Petkovic 7:5, 6:0; Kerber – Lepchenko 4:6, 7:6 (4), 6:2.

Finał: S. Williams – Kerber 7:6 (1), 6:3.

WASZYNGTON – WTA

Pierwsza runda: S. Kuznetsova – Hercog 6:3, 6:2; V. King – Abanda 6:2, 6:0; Kuwata – Riske 6:0, 7:5; S. Rogers – Cornet 7:5, 4:6, 6:4; Cirstea – Bertens 6:4, 4:6, 6:3; Townsend – Goerges 3:6, 6:2, 6:3; Diyas – Black 6:4, 6:0; Nara – Keys 7:5, 6:3; Mladenovic – Safarova 2:6, 6:3, 6:3; Erakovic – Kr. Pliskova 4:6, 6:2, 6:4; Makarova – Rybarikova 6:1, 6:1; Pavlyuchenkova – Razzano 6:2, 6:2; Jovanovski – Rogowska 6:7 (5), 7:5, 7:5; McHale – Stephens 6:4, 4:6, 6:0; Flipkens – Watson 6:3, 1:6, 7:6 (3); L. Davis – S. Peng 1:6, 6:4, 6:2.

Druga runda: Erakovic – S. Rogers 6:2, 6:2; Nara – Diyas 3:6, 6:2, 4:0 i krecz Kazaszki; Mladenovic – Townsend 6:3, 6:4; Jovanovski – Cirstea 4:6, 7:5, 6:3; S. Kuznetsova – Flipkens 6:4, 7:5; Pavlyuchenkova – Kuwata 6:3, 6:3; V. King – McHale 6:1, 6:3; Makarova – L. Davis 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: Erakovic – Jovanovski 6:4, 6:4; Nara – Mladenovic 6:3, 6:1; S. Kuznetsova – V. King walkower; Makarova – Pavlyuchenkova 7:6 (3), 6:3.

Półfinały: Nara – Erakovic 0:6, 6:4, 6:4; S. Kuznetsova – Makarova 6:3, 6:2.

Finał: S. Kuznetsova – Nara 6:3, 4:6, 6:4.

LIBEREC – CH

Pierwsza runda: Safwat – Przysiężny 7:6 (6), 6:3; An. Martin – Eysseric 6:4, 6:2: Rola – Puetz 6:4, 6:1; Darcis – Bagnis 6:3, 6:1; Carballes Baena – E. Ymer 3:6, 6:4, 6:1; Hajek – Mecir 6:3, 6:2; Pavlasek – Mertl 6:1, 7:5; Hernych – Gigounon 6:4, 3:6, 7:5; Jebavy – Arguello 6:4, 7:5; Stanek – Westerhof 3:6, 7:6 (1), 6:2; Ignatik – Safranek 6:1, 6:2; Gombos – T. Monteiro 6:1, 7:5; Samper-Montana – Smirnov 6:4, 5:7, 6:4.; H. Zeballos – Mina 4:6, 6:3, 6:2; Yang – J. Pospisil 7:5, 6:4 P. Cuevas – Michalicka 3:6, 6:2, 6:3.

Druga runda: Darcis – Pavlasek 6:3, 6:4; Carballes Baena – Safwat 6:0, 6:2; An. Martin – Hajek 6:4, 7:6 (7); Rola – Hernych 6:3, 7:5; H. Zeballos – Stanek 6:4, 6:4; Ignatik – Jebavy 6:3, 6:3; Gombos – Samper-Montana 7:6 (2), 7:5; Yang – P. Cuevas 7:5, 6:1.

Ćwierćfinały: Rola – Carballes Baena 7:6 (3), 0:6, 6:2; An. Martin – Darcis 1:6, 7:5, 6:4; H. Zeballos – Ignatik 6:7 (3), 7:6 (7), 6:3; Yang – Gombos 6:1, 6:4.

Półfinały: An. Martin – Rola 6:4, 6:4; H. Zeballos – Yang 7:5, 6:4.

Finał: An. Martin – H. Zeballos 1:6, 6:1, 6:4.

CORTINA – CH

Pierwsza runda: Volandri – Clezar 2:6, 7:6 (5), 6:4; G. Lapentti – K. Hossam 6:2, 6:1; Gaio – Ungur 6:3, 6:4; Krajinovic – Rufin 7:5, 7:6 (5); Basilashvili – Cervantes 7:6 (4), 5:7, 7:5; Bachinger – A. Beck 6:4, 6:2; Setkic – R. Dutra Silva 7:5 7:6 (5); Reuter – Androic 6:7 (2), 6:3, 6:0; Trusendi – Giannessi 6:3, 3:6, 6:3; Starace – Ramirez Hidalgo 6:3, 6:4; Marcora – Napolitano 6:7 (3), 6:2, 6:3; Gimeno-Traver – Coric 7:5, 6:1; Troicki – Hanescu 6:3, 6:4; Pashanski – R. Rodriguez-Pace 6:1, 7:5; A. Virgili – Machado 7:6 (4), 4:6, 6:1; Fanucci – Krstin 6:7 (6), 6:3, 6:2.

Druga runda: Bachinger – G. Lapentti 6:1, 1:6, 7:5; Gaio – Setkic 7:5, 7:5; Gimeno-Traver – Fanucci 6:4, 6:3; Troicki – Pashanski 7:6 (1), 7:6 (4); Starace – A. Virgili 4:6, 6:4, 6:0; Krajinovic – Basilashvili 7:5, 3:6, 6:3; Marcora – Trusendi 6:7 (2), 6:1, 6:2; Reuter – Volandri 6:4, 2:6, 6:0.

Ćwierćfinały: Krajinovic – Bachinger 6:4, 7:5; Gaio – Starace 4:6, 6:3, 7:5; Marcora – Reuter 7:6 (3), 4:6, 6:4; Troicki – Gimeno-Traver 6:4, 6:3.

Półfinały: Gaio – Marcora 7:5, 6:1; Krajinovic – Troicki 2:6, 7:5, 6:3.

Finał: Krajinovic – Gaio 2:6, 7:6 (5), 7:5.

SEGOVIA – CH

Pierwsza runda: Mektic – Kravchuk 6:3, 7:6 (4); Kudryavtsev – Van der Duim 6:4, 6:2; Cembellin Prieto – Augusto Bueno 7:6 (6), 7:6 (6); Garin – Vaisse 6:3, 4:6, 6:1; Serra – Lopez-Perez 6:3, 6:3; Nedunchezhiyan – Burquier 2:6, 6:4, 6:4; G. Granollers – Ch. Wang 6:1, 5:7, 6:4; Mertens – Balleret 6:4, 6:2; Bozoljac – Munoz de la Nava 3:6, 6:4, 7:6 (3); Chiudinelli – Willis 7:6 (2), 6:0; B. Klein – Hernandez-Ruano 3:6, 6:3, 6:2; Menendez – D. Cox 6:1, 7:5; Edmund – Rice 6:3, 6:4; F.F. Silva – Obry 7:6 (7), 6:4; Mannarino – Angelinos 6:3, 6:2; Ortega-Olmedo – Ilhan 0:6, 6:3, 7:6 (5).

Druga runda: Kudryavtsev – Garin 6:1, 6:3; Serra – Mektic 6:4, 6:2; Chiudinelli – Cembellin Prieto 6:2, 6:3; G. Granollers – Nedunchezhiyan 1:6, 6:3, 6:2; B. Klein – Bozoljac 7:6 (5), 6:2; Mannarino – F.F. Silva 3:6, 6:4, 6:2; Menendez – Mertens 4:6, 6:0, 7:6 (5); Edmund – Ortega-Olmedo 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Kudryavtsev – Serra 6:4, 6:4; Mannarino – B. Klein 6:2, 7:6 (6); Menendez – Edmund 4:6, 6:4, 7:6 (4); Chiudinelli – G. Granollers 6:3, 7:6 (4).

Półfinały: Menendez – Kudryavtsev 7:6 (4), 6:0; Mannarino – Chiudinelli 6:1, 6:2.

Finał: Mannarino – Menendez 6:3, 6:0.

VANCOUVER – CH

Pierwsza runda: A. Krajicek – Moriya 6:2, 4:6, 6:2; Uchiyama – A. Pavic 6:3, 6:4; Bemelmans – Grigelis 6:3, 6:3; De Voest – Jung 4:6, 7:6 (4), 7:6 (4); Collarini – Giron 7:6 (3), 6:3; Bogomolov – D. Novikov 6:3, 6:2; Millot – McGee 6:4, 6:4; Dustov – R. Williams 6:0, 3:6, 6:4; Buchanan – Sarkissian 2:6, 6:4, 6:3; Nishioka – F. Martin 6:2, 6:4; J. Ward – Wolmarans 6:4, 6:3; Odesnik – C. Smith 6:3, 7:6 (7); Kokkinakis – J. Wang 7:5, 6:4; Baghdatis – J-P. Smith 6:4, 5:7, 7:5; T. Daniel – J. Thompson 7:6 (6), 6:7 (4), 6:4; D. Evans – M. Reid 6:4, 6:7 (3), 7:5.

Druga runda: Bemelmans – Uchiyama 6:4, 7:6 (7); Bogomolov – Millot 6:3, 6:2; A. Krajicek – Nishioka 6:4, 6:4; Dustov – Collarini 6:2, 6:2; J. Ward – Odesnik walkower; T. Daniel – D. Evans 6:4, 7:5; Kokkinakis – De Voest 6:4, 6:7 (3), 6:4; Baghdatis – Buchanan 7:6 (5), 6:3.

Ćwierćfinały: Bemelmans – Bogomolov 6:1, 6:2; J. Ward – Kokkinakis 6:3, 6:4; Dustov – A. Krajicek 4:6, 6:1, 6:0; Baghdatis – T. Daniel 6:4, 7:6 (2).

Półfinały: Dustov – J. Ward 7:6 (4), 6:3; Baghdatis – Bemelmans 4:6, 6:1, 7:6 (4).

Finał: Baghdatis – Dustov 7:6 (6), 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności