Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Świątek/Kubot - Ferro/Herbert 6:3, 7:6 (3); Bencic - Pavlyuchenkova 6:0, 3:6, 6:1; Rybakina - Muguruza 7:5, 6:1; Svitolina - Giorgi 6:4, 6:4; Vondrousova - Badosa 6:3 i krecz Hiszpanki; Khachanov - Schwartzman 6:1, 2:6, 6:1; Carreno Busta - Koepfer 7:6 (7), 6:3; Medvedev - Fognini 6:2, 3:6, 6:2; Nishikori - Ivashka 7:6 (7), 6:0;Humbert - S. Tsitsipas 2:6, 7:6 (4), 6:2; Chardy - L. Broady 7:6 (3), 4:6, 6:1; A. Zverev - Basilashvili 6:4, 7:6 (5); Djokovic - Davidovich Fokina 6:3, 6:1.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści grali w turniejach WTA i ATP oraz challengerach w Szwecji, Turcji, Niemczech, Kolumbii, Tajwanie, Włoszech, Kanadzie i USA.

BASTAD – WTA

Pierwsza runda: Cepelova – Peterson 6:4, 6:4; Arruabarrena – Begu 6:1, 4:2 i krecz Rumunki; Scheepers – Duque-Marino 6:3, 6:4; Min – Pavlyuchenkova 6:0, 6:4; Pfizenmaier – Hercog 7:5, 7:6 (5); A. Beck – Piter 6:3, 4:6, 6:3; Kanepi – J. Larsson 6:2, 4:6, 7:5; Al. Panova – Cadantu 6:2, 7:5; Siegemund – Shvedova 7:5, 6:3; Kontaveit – Cornet 7:6 (3), 6:3; Putintseva – T. Pereira 3:1 i krecz Brazylijki; Hogenkamp – A. Schmiedlova 6:3, 6:1; Barthel – Martincova 6:4, 6:4; Goerges – Torro-Flor 6:2, 6:0; Dąbrowski – Giorgi 3:6, 6:3, 6:2; Soler-Espinosa – Arvidsson 6:7 (3), 6:3, 6:3.

Druga runda: Cepelova – Kontaveit 6:4, 6:3; Arruabarrena – A. Beck 2:6, 6:4, 7:6 (2); Scheepers – Siegemund 3:6, 6:4, 7:5; Putintseva – Pfizenmaier 6:3, 4:6, 6:2; Al. Panova – Min 6:2, 6:4; Barthel – Dąbrowski 6:4, 3:6, 6:4; Soler-Espinosa – Goerges 4:6, 6:1, 6:3; Kanepi – Hogenkamp 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Soler-Espinosa – Al. Panova 6:3, 6:2; Scheepers – Arruabarrena 6:2, 4:6, 6:3; Barthel – Kanepi 6:2, 7:6 (4); Cepelova – Putintseva 6:4, 7:5.

Półfinały: Scheepers – Cepelova 7:5, 6:2; Barthel – Soler-Espinosa 6:2, 4:6, 7:5.

Finał: Barthel – Scheepers 6:3, 7:6 (3).

STAMBUŁ – WTA

Pierwsza runda: Jovanovski – Van Uytvanck 1:6, 6:4, 7:5; Svitolina – Kovinic 6:1, 4:6, 6:4; Koukalova – Vekic 4:6, 6:0, 6:4; Doi – Niculescu 5:3 i krecz Rumunki; Voegele – Pironkova 6:4, 7:5; Konjuh – Rybarikova 3:6, 6:3, 6:4; Peer – Kulichkova 1:6, 6:1, 6:4; Siniakova – Glushko 6:2, 6;4; Schiavone – Jaksic 6:2, 6:3; Mladenovic – Mayr-Achleitner 6:4, 6:2; Nara – Konta 6:2, 6:0; Dulgheru – Kozlova 3:6, 6:0, 6:3; Knapp – Soylu 6:2, 6:2; Vinci – Tatishvili 6:2, 6:2; Kar. Pliskova – Buyukakcay 6:4, 3:6, 6:0; Wożniacka – Bencic 6:0, 6:0.

Druga runda: Mladenovic – Koukalova 6:1, 6:3; Svitolina – Voegele 6:0, 6:3; Schiavone – Jovanovski 6:1, 6:4; Wożniacka – Knapp 4:6, 6:2, 6:1; Konjuh – Doi 6:4, 6:7 (3), 6:4; Nara – Siniakova 7:6 (5), 6:7 (3), 6:2; Kar. Pliskova – Peer 6:2, 7:5; Vinci – Dulgheru 6:3, 4:1 i krecz Rumunki.

Ćwierćfinały: Konjuh – Svitolina 6:4, 1:6, 6:1; Mladenovic – Schiavone 3:6, 6:3, 7:5; Vinci – Nara 6:0, 6:2; Wożniacka – Kar. Pliskova 6:1, 3:6, 6:2.

Półfinały: Vinci – Konjuh 6:4, 6:2; Wożniacka – Mladenovic 6:2, 6:3.

Finał: Wożniacka – Vinci 6:1, 6:1.

HAMBURG – ATP

Pierwsza runda: Paire – Golubev 1:6, 6:1, 7:6 (0); Lajovic – K. De Schepper 6:3, 6:2; Andujar – M. Delic 6:4, 6:2; G. Elias – Montanes 6:4, 6:3; Thiem – Vesely 7:5, 6:0; Gimeno-Traver – Gabashvili 6:2, 6:3; Kukushkin – Ilhan 6:2, 6:2; Kamke – J. Nieminen 6:3, 4:6, 6:2; Krajinovic – Struff 1:6, 7:5, 6:2; Brown – Carreno Busta 7:6 (5), 6:3; Janowicz – Ramos-Vinolas 6:0, 7:5; Monaco – Riba 6:3, 6:1; Klizan – Sijsling 6:4, 3:6, 6:0; L. Mayer – Gojowczyk 6:3, 6:2; A. Zverev – R. Haase 6:0, 6:2; Rosol – Reister 6:4, 2:1 i krecz Niemca.

Druga runda: Thiem – M. Granollers 2:6, 6:3, 7:5; Giraldo – Paire 7:6 (6), 6:2; Robredo – Gimeno-Traver 6:2, 7:5; Ferrer – Kukushkin 2:6, 6:3, 6:2; Kamke – Delbonis 6:3, 6:4; Rosol – J. Sousa 6:2, 6:4; L. Mayer – Garcia-Lopez 7:6 (1), 7:6 (3); Krajinovic – Fognini 6:4, 6:0; Lajovic – Berlocq 6:3, 6:4; Dolgopolov – Janowicz 6:4, 6:1; Andujar – Bellucci 6:4, 3:6, 6:2; Seppi – Monaco 1:6, 6:0, 7:6 (3); A. Zverev – Jużny 7:5, 7:5; Simon – Klizan walkower; Brown – Verdasco 2:6, 6:4, 7:6 (8); Kohlschreiber – G. Elias 7:5, 6:1.

Trzecia runda: L. Mayer – Thiem 6:3, 6:2; Lajovic – Krajinovic 3:1 i krecz Filipa; Kamke – Dolgopolov 7:5, 2:6, 7:5; Andujar – Brown 6:1, 6:2; A. Zverev – Giraldo 6:4, 7:6 (6); Ferrer – Seppi 6:3, 3:6, 6:3; Rosol – Robredo 7:5, 7:6 (7); Kohlschreiber – Simon 7:5, 6:3.

Ćwierćfinały: A. Zverev – Kamke 0:6, 7:5, 6:3; L. Mayer – Lajovic 6:1, 7:5; Ferrer – Andujar 6:0, 6:2; Kohlschreiber – Rosol 6:4, 6:4.

Półfinały: L. Mayer – Kohlschreiber 7:5, 6:4; Ferrer – A. Zverev 6:0, 6:1.

Finał: L. Mayer – Ferrer 6:7 (3), 6:1, 7:6 (4).

Bogota – ATP

Pierwsza runda: Al. Kuznetsov – Mannarino 6:4, 7:6 (3); B. Tomic – Dustov 6:3, 6:3; Pella – Struvay 6:3, 6:4; Sela – Arguello 6:4, 6:2; Al. Gonzalez – Donskoy 7:5, 3:6, 6:4; Falla – T. Ito 6:3, 6:2; De Bakker – K. King 2:6, 7:6 (4), 6:3; Groth – Cabal 6:3, 6:7 (10), 7:6 (4); Polansky – N. Barrientos 3:6, 6:4, 6:3; J. Ward – Ebden 6:4, 3:0 i krecz Australijczyka; J. Wang – Przysiężny 7:6 (4), 4:6, 6:3; V. Estrella-Burgos – Londero 7:5, 6:3.

Druga runda: Stepanek – Pella 7:6 (2), 6:2; V. Pospisil – Al. Kuznetsov 7:5, 7:5; B. Tomic – Falla 6:1, 7:6 (2); Al. Gonzalez – De Bakker 6:3, 6:4; J. Wang – J. Ward 6:3, 6:1; Karlovic – Sela 7:6 (8), 7:6 (5); V. Estrella-Burgos – Polansky 6:4, 6:1; Gasquet – Groth 7:6 (3), 7:6 (5).

Ćwierćfinały: Karlovic – J. Wang 6:3, 7:6 (6); Stepanek – Al. Gonzalez 6:4, 6:4; B. Tomic – V. Pospisil 6:4, 6:4; V. Estrella-Burgos – Gasquet 6:3, 6:4.

Półfinały: Karlovic – Stepanek 6:4, 3:6, 6:4; B. Tomic – V. Estrella-Burgos 7:6 (2), 6:7 (5), 7:6 (5).

Finał: B. Tomic – Karlovic 7:6 (5), 3:6, 7:6 (4).

KAPHSIUNG – CH

Pierwsza runda: Uchiyama – J-Ch. Hung 6:4, 6:4; Chiudinelli – Y. Ito 7:6 (5), 6:4; Lu – Matsukevich 6:3, 6:0; Soeda – Barry 6:1, 6:3; Molchanov – Nedunchezhiyan 6:4, 6:7 (6), 7:6 (3); Niki – Klec 2:6, 7:6 (7), 6:4; Kudryavtsev – Nishioka 6:4, 6:0; Kondo – Ho 3:6, 6:1, 6:2; Fabbiano – Matsui 6:4, 6:2; Huang – Sekiguchi 6:0, 6:1; Takeuchi – Arenas-Gualda 6:1, 6:0; Vanni – Jai. Pulgar-Garcia 6:3, 7:6 (4); Sugita – Nam 6:4, 6:2; T-H. Yang – Golding 4:6, 6:3, 7:5; Ti Chen – Agar 6:2, 6:0; H. Chung – Ch-F. Wang 6:3, 6:4.

Druga runda: Soeda – Uchiyama 6:3, 6:4; Kudryavtsev – Niki 4:6, 7:6 (6), 6:2; Chiudinelli – Kondo 6:3, 7:6 (3); Lu – T-H. Yang 7:5, 6:2; Fabbiano – H. Chung 2:6, 7:6 (6), 5:1 i krecz Koreańczyka; Vanni – Ti Chen 7:5, 6:0; Molchanov – Takeuchi 6:4, 6;3; Sugita – Huang 6:7 (5), 7:6 (4), 6:1.

Ćwierćfinały: Kudryavtsev – Soeda 6:3, 7:6 (1); Vanni – Fabbiano 6:2, 6:1; Sugita – Molchanov 7:6 (3), 6:7 (3), 6:2; Lu – Chiudinelli 6:7 (4), 6:4, 6:2.

Półfinały: Vanni – Sugita 6:3, 6:4; Lu – Kudryavtsev 6:5 i krecz Rosjanina.

Finał: Lu – Vanni 6:7 (7), 6:4, 6:4.

RECANATI – CH

Pierwsza runda: Ortega-Olmedo – Konecny 3:6, 7:6 (2), 3:1 i krecz Czecha; Menendez – Mektic 6:4, 6:2; Fucsovics – Trevisan 6:1, 7:6 (5); M. Pavic – Basilashvili 6:3, 6:7 (2), 6:2; Beretta – Guez 6:4, 7:5; Baluda – Schwank 6:2, 6:4; Cipolla – Bubka 6:2, 6:0; G. Muller – Grigelis 6:3, 6:3; Kravchuk – Miccini 6:3, 6:2; Bozoljac – Gerasimov 6:4, 6:2; Napolitano – Duran 7:5, 6:4; Veger – Massara 6:4, 6:1; Caruso – Mertens 6:3, 2:6, 6:4; Edmund – M. Giner 6:1, 6:4; Munoz de la Nava – Berankis 7:5, 7:6 (3); Lobkov – Brkic 4:6, 7:5, 6:2.

Druga runda: Kravchuk – Ortega-Olmedo 6:4, 6:4; Menendez – Baluda 6:3, 6:0; Fucsovics – Cipolla 6:1, 4:6, 7:6 (5); Napolitano – M. Pavic 6:4, 5:7, 6:4; Bozoljac – Edmund 6:3, 6:3; G. Muller – Veger 6:3, 6:4; Munoz de la Nava – Lobkov 6:2, 6:2; Caruso Beretta 6:0, 6:2.

Ćwierćfinały: Fucsovics – Menendez 6:4, 6:2; Bozoljac – Munoz de la Nava 6:4, 6:3; G. Muller – Caruso 6:1, 7:6 (3); Kravchuk – Napolitano 7:6 (3), 6:3.

Półfinały: Bozoljac – Fucsovics 7:6 (4), 6:3; G. Muller – Kravchuk 7:5, 7:6 (5).

Finał: G. Muller – Bozoljac 6:1, 6:2.

BINGHAMTON – CH

Pierwsza runda: Escobedo – McDonald 3:6, 6:4, 6:4; Nguyen – Shane 6:4, 6:4; Nevolo – Smethurst 6:3, 7:6 (3); Bangoura – Mena 6:0, 5:7, 6:2; J. Donaldson – Copil 7:5, 6:1; Klahn – C. Thompson 5:7, 6:1, 6:4; D. Cox – Jenkins 6:3, 6:2; Crepaldi – Ikramov 6:3, 7:5; D. King – Marchenko 7:6 (2), 6:1; S. Stakhovsky – E. King 6:1, 6:4; Kokkinakis – Sarmiento 6:2, 6:2; Odesnik – D. Novikov 3:6, 7:5, 6:4; Garanganga – Giron 4:6, 6:4, 6:3; A. Krajicek – Lin 7:5, 6:4; Kudla – Krueger 7:6 (3), 6:3; R. Williams – Ginepri 1:6, 6:4, 7:6 (5).

Druga runda: Odesnik – Crepaldi 6:3, 6:0; D. King – Nevolo 2:6, 6:4, 6:4; Klahn – Bangoura 6:3, 7:6 (10); D. Cox – J. Donaldson 2:6, 6:4, 6:4; Kokkinakis – A. Krajicek 6:4, 6:2; Garanganga – R. Williams 6:3, 6:7 (3), 6:2; S. Stakhovsky – Nguyen 6:4, 6:4; Escobedo – Kudla walkower.

Ćwierćfinały: Garanganga – Escobedo 2:6, 7:5, 6:4; Odesnik – Klahn walkower; S. Stakhovsky – Kokkinakis 6:3, 6:2; D. Cox – D. King 6:3, 6:2.

Półfinały: Odesnik – Garanganga 6:1, 6:2; S. Stakhovsky – D. Cox 6:2, 6:4.

Finał: S. Stakhovsky – Odesnik 6:4, 7:6 (9).

GRANBY – CH

Pierwsza runda: Saville – Mylnikov 7:6 (3), 7:6 (5); Buchanan – Bester 6:4, 6:0; Schnur – Kibi 7:6 (3), 6:3; Peliwo – Juneau 3:6, 6:3, 6:3; Mitchell – Bossel 6:1, 6:7 (4), 6:1; Jung – Diez 6:2, 6:4; Gabb – Krainik 6:4, 7:5; Quigley – Shabaz 6:4, 6:1; Ballerert – L. D. Martinez 6:4, 6:2; F. Martin – Bemelmans 6:4, 7:6 (4); Jaziri – Zoghlami 6:2, 6:1; El Mihdawy – G. Escobar 6:7 (3), 7:6 (2), 7:6 (6); Millot – Wolmarans 7:5, 4:6, 6:4; Moriya – Kerr 5:7, 6:2, 1:0 i krecz Australijczyka; Lacko – Chvojka 6:4, 1:6, 7:5; McGee – Daniell 6:3, 6:4.

Druga runda: Saville – Balleret 6:4, 6:3; Mitchell – Jaziri 6:7 (3), 7:6 (5), 6:1; F. Martin – Schnur 7:6 (5), 6:2; Buchanan – Peliwo 6:1, 6:2; McGee – Quigley 6:4, 6:2; Moriya – El Mihdawy 7:6 (2), 6:7 (4), 6:3; Gabb – Lacko 3:6, 6:1, 6:2; Millot – Jung 6:3, 7:5.

Ćwierćfinały: F. Martin – Buchanan 7:5, 6:2; McGee – Gabb 6:3, 6:4; Mitchell – Saville 6:3, 4:3 i krecz Luke’a; Moriya – Millot 7:5, 4:6, 7:6 (0).

Półfinały: F. Martin – Mitchell 6:3, 6:2; Moriya – McGee 6:2, 5:7, 6:3.

Finał: Moriya – F. Martin 7:5, 6:7 (4), 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności