Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Meligeni Rodrigues Alves - Kawa 6:3, 7:5; Fręch - Pigossi 4:6, 6:3, 7:6 (4); Svitolina - Naito 6:2, 4:6, 7:6 (3); L. Kichenok/N. Kichenok - Akita/Sato 6:2, 7:6 (2); Sevastova - Raina 6:0, 7:6 (4); Bhosale/Desai - Spaka/Vismane 6:4, 5:7, 10:2; L. Fernandez - Stojanovic 3:6, 6:3, 6:4; Marino/Zhao - Jorovic/Krunic 6:7 (4), 6:3, 10:0; Zacarias - Watson 6:3, 7:6 (1); Boulter - Olmos 6:4, 6:1; Ruse - Paolini 1:6, 6:3, 6:4; Cocciaretto - Buzarnescu 7:5, 7:6 (5); Xiyu Wang - Pattinama Kerkhove 6:3, 5:7, 6:4; Rus - Xinyu Wang 6:4, 4:3 i krecz Chinki; Rybakina - Podoroska 6:4, 6:4; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Ruud 6:3, 7:5; S. Tsitsipas - Evans 6:2, 6:1.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści grają w turniejach w USA oraz challengerach w Europie.

CINCINNATI – WTA

Pierwsza runda: Svitolina – L. Davis 6:3, 6:2; S. Zhang – Watson 6:3, 2:6, 7:5; Townsend – Koukalova 6:3, 4:6, 7:5; Flipkens – Hercog 6:3, 6:2; Keys – Cornet 6:2, 6:4; Knapp – Bencic 6:2, 7:6 (1); Parmentier – Dellacqua 7:6 (4), 6:2; Wożniacka – Rybarikova 6:2, 6:3; Pavlyuchenkova – Cibulkova 6:3, 6:3; Ivanovic – Cirstea 6:1, 7:5; Pennetta – Scheppers 6:3 6:7 (3), 6:2; Stosur – Lepchenko 6:2, 7:5; Diyas – Begu 7:6 (4), 7:6 (5); McHale – Gibbs 4:6, 6:3, 6:1; Nara – Oprandi 6:0, 6:2; Safarova – V. Williams 6:7 (2), 6:3, 6:4; Suarez Navarro – Pironkova 6:3, 1:6, 6:2; Zahlavova Strycova – Barthel 7:5, 6:0; S. Kuznetsova – Giorgi 6:4, 6:7 (4), 6:3; Makarova – Hantuchova 6:2, 6:2; Ann. Beck – Muguruza 6:3, 2:6, 6:3; Errani – Wickmayer 7:5, 3:6, 7:6 (2); Lisicki – Vinci 6:3, 2:6, 6:2; Stephens – Petkovic 6:3, 6:3.

Druga runda: M. Sharapova – Keys 6:1, 3:6, 6:3; Wożniacka – S. Zhang 6:2, 6:3; Halep – Flipkens 6:4, 6:2; Kerber – Makarova 6:4, 6:1; Svitolina – Kvitova 6:2, 7:6 (2); Pavlyuchenkova – Knapp 6:1, 6:3; Lisicki – Errani 6:4, 2:6, 7:6 (2); Suarez Navarro – Parmentier 6:3, 7:5; S. Williams – Stosur 7:6 (7), 7:6 (7); Stephens – Zahlavova Strycova 7:5, 6:1; Safarova – Diyas 6:4, 6:2; A. Radwańska – Nara 6:2, 6:2; Pennetta – Townsend 6:4, 6:3; Jankovic – Ann. Beck 6:1, 7:6 (0); S. Kuznetsova – Bouchard 6:4, 3:6, 6:2; Ivanovic – McHale 6:4, 6:0.

Trzecia runda: Halep – Safarova 6:4, 7:5; S. Williams – Pennetta 6:2, 6:2; Svitolina – Suarez Navarro 4:6, 6:4, 6:4; M. Sharapova – Pavlyuchenkova 6:4, 7:6 (2); Jankovic – Stephens 7:6 (4), 6:4; Ivanovic – S. Kuznetsova 6:2, 2:6, 6:3; A. Radwańska – Lisicki 6:1, 6:1; Wożniacka – Kerber 7:5, 6:2.

Ćwierćfinały: S. Williams – Jankovic 6:1, 6:3; Wożniacka – A. Radwańska 6:4, 7:6 (5); M. Sharapova – Halep 3:6, 6:4, 6:4; Ivanovic – Svitolina 6:2, 6:3.

Półfinały: S. Williams – Wożniacka 2:6, 6:2, 6:4; Ivanovic – M. Sharapova 6:2, 5:7, 7:5.

Finał: S. Williams – Ivanovic 6:4, 6:1.

CINCINNATI – ATP

Pierwsza runda: L. Hewitt – J. Melzer 3:6, 6:4, 6:4; Querrey – Falla 6:3, 6:1; Lu – Istomin 6:3, 6:4; Robredo – J. Sock 7:6 (5), 6:3; Kohlschreiber – Chardy 6:3, 4:6, 6:4; B. Becker – Karlovic 7:6 (5), 6:4; Verdasco – M. Granollers 5:7, 6:3, 7:6 (5); Matosevic – Mahut 6:4, 7:6 (4); J. Sousa – Buchanan 3:6, 7:6 (3), 7:6 (5); Janowicz – Gabashvili 6:4, 6:4; Monfils – Delbonis 6:3, 3:6, 6:3; Simon – B. Tomic 6:3, 6:2; Fognini – Roger-Vasselin 6:4, 4:6, 7:6 (5); Isner – K. Anderson 6:3, 6:4; J. Ward – Garcia-Lopez 6:2, 3:6, 6:1; Cilic – F. Lopez 6:3, 6:4; V. Pospisil – Stepanek 5:7, 6:1, 7:6 (4); Ginepri – Thiem 6:3, 5:7, 7:5; Seppi – Giraldo 4:6, 6:2, 7:5; Jużny – Tsonga 6:1, 6:4; Bautista-Agut – Klizan 6:2, 4:6, 7:5; Gulbis – Dodig 7:6 (8), 7:6 (4); J. Benneteau – Rola 6:7 (7), 6:3, 7:6 (7); S. Johnson – Paire 6:4, 6:1.

Druga runda: Janowicz – Dimitrov 6:4, 3:6, 6:3; Wawrinka – B. Becker 6:3, 7:6 (5); N. Djokovic – Simon 6:3, 4:6, 6:4; Lu – Berdych 3:6, 6:3, 6:4; A. Murray – J. Sousa 6:3, 6:3; Jużny – Seppi 6:3, 6:4; J. Benneteau – J. Ward 6:2, 6:2; Isner – Matosevic 6:3, 7:6 (1); Robredo – Querrey 6:2, 6:4; Fognini – L. Hewitt 6:1, 6:4; Federer – V. Pospisil 7:6 (4), 5:7, 6:2; Ferrer – Kohlschreiber 6:7 (4), 7:6 (4), 7:6 (4); Cilic – Verdasco 7:6 (6), 7:6 (5); S. Johnson – Gulbis 6:4, 6:4; Raonic – Ginepri 6:2, 6:2; Monfils – Bautista Agut 6:4, 6:1.

Trzecia runda: J. Benneteau – Janowicz 7:5, 6:1; Wawrinka – Cilic 3:6, 6:0, 6:1; Fognini – Lu 3:6, 6:3, 6:3; A. Murray – Isner 6:7 (3), 6:4, 7:6 (2); Robredo – N. Djokovic 7:6 (6), 7:5; Raonic – S. Johnson 6:7 (7), 6:3, 7:6 (4); Federer – Monfils 6:4, 4:6, 6:3; Ferrer – Jużny 7:5, 6:0.

Ćwierćfinały: J. Benneteau – Wawrinka 1:6, 6:1, 6:2; Raonic – Fognini 6:1, 6:0; Ferrer – Robredo 6:4, 3:6, 6:3; Federer – A. Murray 6:3, 7:5.

Półfinały: Ferrer – J. Benneteau 6:3, 6:2; Federer – Raonic 6:2, 6:3.

Finał: Federer – Ferrer 6:3, 1:6, 6:2.

CORDENONS – CH

Pierwsza runda: E. Ymer – Semrajc 6:2, 1:6, 6:4; Ramirez Hidalgo – R. Dutra Silva 6:1, 4:6, 6:0; Skugor – Arnaboldi 7:6 (6), 6:2; Gimeno-Traver – Crepaldi 6:4, 6:7 (5), 6:2; Veic – Galovic 6:4, 3:6, 6:3; Munoz de la Nava – Lopez-Perez 7:5, 6:3; Machado – Carballaes Baena 7:6 (3), 6:4; Cipolla – Balleret 7:5, 6:2; Montanes – Baldi 6:3, 6:2; Giannessi – Mat. Viola 6:3, 4:6, 7:6 (4); Ungur – Sikora 6:4, 6:3; Lorenzi – Napolitano 7:5, 5:7, 6:1; Rufin – Ad. Virgili 6:2, 3:6, 6:4; Volandri – Zopp 7:6 (4), 6:3; Trusendi – Clezar 4:6, 7:6 (6), 7:6 (5); Starace – R. Rodriguez-Pace 6:3, 6:1.

Druga runda: Skugor – Cipolla 6:0, 6:4; Montanes – Veic 6:3, 6:3; Lorenzi – Munoz de la Nava 6:4, 7:5; E. Ymer – Ramirez Hidalgo 6:2, 6:1; Rufin – Ungur 6:3, 6:4; Volandri – Giannessi 6:4, 6:1; Starace – Trusendi 6:1, 6:1; Gimeno-Traver – Machado 6:0, 6:1.

Ćwierćfinały: Starace – Volandri 6:4, 4:2 i krecz; Lorenzi – E. Ymer 6:2, 7:5; Gimeno-Traver – Rufin 6:1, 2:6, 7:5; Montanes – Skugor 7:5, 6:2.

Półfinały: Starace – Lorenzi 5:7, 7:5, 6:4; Montanes – Gimeno-Traver 6:7 (3), 7:5, 6:2.

Finał: Montanes – Starace 6:2, 6:4.

MEERBUSCH – CH

Pierwsza runda: Safwat – Sadlowski 6:1, 6:1; Van der Duim – Westerhof 4:6, 6:3, 6:3; Kovalik – G. Granollers 6:2, 6:1; Lamasine – Giustino 6:3, 4:6, 6:3; Diez – Wunner 7:5, 7:6 (1); Lokoli – M. Giner 6:2, 3:0 i krecz Hiszpana; Torebko – A. Balazs 4:6, 6:1, 6:4; A. Haider-Maurer – Molteni 6:2, 4:6, 6:3; Mertens – G. Melzer 7:6 (3), 2:6, 6:3; Albot – Petzschner 6:2, 7:6 (5); Podlipnik – P. Davydenko 6:3, 6:2; Bachinger – Ramos-Vinolas 6:4, 7:6 (4); Samper-Montana – Huta Galung 6:4, 3:0 i krecz Holendra; De Greef – Garin 2:6, 7:6 (4), 6:3; Setkic – Yang 4:6, 6:2, 6:0; An. Kuznetsov – Hajek 6:4, 6:2

Druga runda: Kovalik – Albot 2:6, 6:2, 6:0; Lamasine – Mertens 3:6, 6:4, 6:3; Bachinger – Van der Duim 7:5, 6:3; A. Haider-Maurer – Safwat 6:1, 6:0; Torebko – Setkic 6:1, 6:3; Podlipnik – Diez 6:2, 6:0; De Greef – Samper-Montana 2:6, 6:2, 6:2; An. Kuznetsov – Lokoli 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: Torebko – Podlipnik 6:3, 6:4; An. Kuznetsov – De Greef 7:6 (4), 4:6, 6:2; Kovalik – Bachinger 6:3, 6:1; Lamasine – A. Haider-Maurer 5:7, 7:6 (5), 7:6 (9).

Półfinały: An. Kuznetsov – Torebko 6:4, 6:3; Kovalik – Lamasine 7:5, 6:2.

Finał: Kovalik – An. Kuznetsov 6:1, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności