Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Świątek/Kubot - Ferro/Herbert 6:3, 7:6 (3); Bencic - Pavlyuchenkova 6:0, 3:6, 6:1; Rybakina - Muguruza 7:5, 6:1; Svitolina - Giorgi 6:4, 6:4; Vondrousova - Badosa 6:3 i krecz Hiszpanki; Khachanov - Schwartzman 6:1, 2:6, 6:1; Carreno Busta - Koepfer 7:6 (7), 6:3; Medvedev - Fognini 6:2, 3:6, 6:2; Nishikori - Ivashka 7:6 (7), 6:0;Humbert - S. Tsitsipas 2:6, 7:6 (4), 6:2; Chardy - L. Broady 7:6 (3), 4:6, 6:1; A. Zverev - Basilashvili 6:4, 7:6 (5); Djokovic - Davidovich Fokina 6:3, 6:1.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w Nowym Jorku oraz challengerach WTA i ATP

US OPEN – KOBIETY

Czwarta runda: Errani – Lucic-Baroni 6:3, 2:6, 6:0; Wożniacka – M. Sharapova 6:4, 2:6, 6:2; S. Peng – Safarova 6:3, 6:4; Bencic – J. Jankovic 7:6 (6), 6:3; Pennetta – Dellacqua 7:5, 6:2; S. Williams – Kanepi 6:3, 6:3; Makarova – Bouchard 7:6 (2), 6:4; Azarenka – Krunic 4:6, 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: S. Peng – Bencic 6:2, 6:1; Wożniacka – Errani 6:0, 6:1; Makarova – Azarenka 6:4, 6:2; S. Williams – Pennetta 6:3, 6:2.

Półfinały: Wożniacka – S. Peng 7:6 (1), 4:3 i krecz Chinki; S. Williams – Makarova 6:1, 6:3.

Finał: S. Williams – Wożniacka 6:3, 6:3.

US OPEN – MĘŻCZYŻNI

Czwarta runda: N. Djokovic – Kohlschreiber 6:1, 7:5, 6:4; A. Murray – Tsonga 7:5, 7:5, 6:4; Wawrinka – Robredo 7:5, 4:6, 7:6 (7), 6:2; Nishikori – Raonic 4:6, 7:6 (4), 6:7 (6), 7:5, 6:4; Cilic – Simon 5:7, 7:6 (3), 6:4, 3:6, 6:3; Monfils – Dimitrov 7:5, 7:6 (6), 7:5; Berdych – Thiem 6:1, 6:2, 6:4; Federer – Bautista Agut 6:4, 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Nishikori – Wawrinka 3:6, 7:5, 7:6 (7), 6:7 (5), 6:4; N. Djokovic – A. Murray 7:6 (1), 6:7 (1), 6:2, 6:4; Cilic – Berdych 6:2, 6:4, 7:6 (4); Federer – Monfils 4:6, 3:6, 6:4, 7:5, 6:2.

Półfinały: Nishikori – N. Djokovic 6:4, 1:6, 7:6 (4), 6:3; Cilic – Federer 6:3, 6:4, 6:4.

Finał: Cilic – Nishikori 6:3, 6:3, 6:3.

SUZHOU – WTA

Pierwsza runda: C-W. Chan – Kumkhum 6:4, 6:4; Ozaki – S-Y. Hsieh 6:2, 6:0; F. Liu – Y. Wang 6:1, 6:0; L. Zhang – Shapatava 7:6 (2), 7:5; Kozlova – L. Zhu 6:3, 6:0; Friedsam – Xin 6:2, 6:0; Martic – Czink 7:5, 6:4; Eguchi – Ar. Rodionova 6:3, 1:6, 7:6 (3); S. Zheng – Abduraimova 6:4, 6:2; Duan – Pervak 6:3, 6:4; Mayr-Achleitner – Zhu 6:1, 6:0; L. Kichenok – Buyukakcay 7:6 (3), 3:6, 7:6 (3); Hozumi – N. Kichenok 6:3, 3:0 i krecz Ukrainki; Z. Yang – Li 6:0, 6:2; Linette – Yi Yuan 6:1, 6:1; Cepelova – Webley-Smith 6:3, 6:3

Druga runda: Friedsam – Martic 6:3, 6:2; Ozaki – C-W. Chan 6:3, 6:2; Eguchi – L. Kichenok 6:0, 6:1; Kozlova – L. Zhang 6:3, 5:7, 6:1; Duan – F. Liu 0:6, 7:6 (4), 6:4; S. Zheng – Z. Yang 6:0, 6:4; Mayr-Achleitner – Linette 7:6 (3), 7:5; Cepelova – Hozumi 6:1, 6:4.

Ćwierćfinały: Cepelova – S. Zheng 6:1, 7:6 (7); Friedsam – Kozlova 6:3, 6:4; Duan – Mayr-Achleitner 6:4, 6:3; Eguchi – Ozaki 7:6 (5), 6:0.

Półfinały: Friedsam – Cepelova 6:4, 6:3; Duan – Eguchi 2:6, 6:3, 6:2.

Finał: Friedsam – Duan 6:1, 6:3.

SZANGHAJ – CH

Pierwsza runda: Di Wu – Matsui 7:5, 6:3; Fabbiano – W-Q. Zheng 6:3, 6:4; Uchiyama – Huang 4:6, 6:3, 6:3; Yan Bai – Zhong 3:6, 6:1, 1:0 i krecz Su Hao; Duckworth – E. Ymer 6:4, 3:6, 6:0; J. Thompson – Zhe Li 0:6, 7:6 (2), 7:5; Soeda – Jung 6:2, 3:6, 6:2; Nishioka – Ch. Wang 6:3, 6:1; Udomchoke – H. Chung 6:2, 6:1; Millman – Ze Zhang 6:2, 6:2; Vanni – R. Statham 3:6, 6:4, 7:5; S. Singh – Kibi 6:1, 6:2; Bhambri – Ti Chen 7:5, 6:2; Yang – Edmund 7:5, 6:2; Devvarman – Y. Ito 7:6 (4), 6:3; Niki – Takeuchi 6:2, 6:3.

Druga runda: Fabbiano – J. Thompson 6:4, 6:4; Vanni – S. Singh 6:4, 3:6, 6:3; Di Wu – Yan Bai 6:2, 6:7 (3), 3:0 i krecz Bai; Devvarman – Niki 6:7 (4), 6:2, 6:3; Bhambri – Yang 6:3, 6:7 (4), 6:3; Udomchoke – Millman 3:6, 7:6 (4), 6:3; Soeda – Uchiyama 6:3, 6:3; Nishioka – Duckworth 6:4, 7:6 (2).

Ćwierćfinały: Devverman – Di Wu 6:2, 6:4; Fabbiano – Soeda 6:4, 7:6 (0); Nishioka – Udomchoke 4:6, 6:2, 6:3; Vanni – Bhambri 7:5, 6:7 (3), 6:2.

Półfinały: Devvarman – Vanni 1:6, 6:4, 6:4; Nishioka – Fabbiano 6:4, 0:6, 6:1.

Finał: Nishioka – Devvarman 6:4, 6:7 (5), 7:6 (3).

SAINT REMY – CH

Pierwsza runda: Millot – Moriya 3:6, 6:1, 6:3; Bemelmans – Kravchuk 7:5, 2:6, 7:6 (4); Y. Marti – Botzer 6:3, 6:2; Gombos – Ouanna 7:6 (4), 5:7, 6:4; Herbert – Veger 7:6 (2), 7:6 (4); F. Martin – Serra 6:3, 6:2; Vaisse – M. Fischer 6:1, 7:6 (4); Mahut – R. Becker 6:4, 6:4; Gicquel – Lammer 6:4, 6:2; Guez – Betov 5:0 i krecz Białorusina; Chazal – Shcherba 6:2, 6:0; S. Stakhovsky – Crepaldi 3:6, 6:2, 6:1; K. De Schepper – Burquier 6:7 (3), 6:3, 6:3; Gerasimov – Donskoy 2:6, 6:3, 6:4; Molchanov – Klec 6:4, 1:6, 6:3; A. Zverev – Mathieu 6:4, 6:2.

Druga runda: Herbert – Y. Marti 6:1, 3:0 i krecz Francuza; Gombos – F. Martin 6:1, 6:4; Millot – Bemelmans 6:2, 6:3; Mahut – Vaisse 6:2, 7:5; Molchanov – K. De Schepper 6:4, 6:4; A. Zverev – Guez 6:4, 6:3; Chazal – Gerasimov 7:6 (4), 4:6, 6:0; S. Stakhovsky – Gicquel 7:6 (2), 6:4.

Ćwierćfinały: Herbert – A. Zverev 7:5, 4:6, 6:2; Millot – Molchanov 6:1, 7:6 (4); Mahut – Gombos 6:4, 1:6, 6:1; S. Stakhovsky – Chazal 6:2, 7:6 (0).

Półfinały: Mahut – Herbert 6:4, 6:4; Millot – S. Stakhovsky 6:4, 6:2.

Finał: Mahut – Millot 6:7 (3), 6:4, 6:3.

GENUA – CH

Pierwsza runda: Andreozzi – Giannessi 7:5, 6:2; Al. Bedene – Arnaboldi 3:6, 6:3, 7:6 (3); Kubler – G. Elias 6:4, 6:4; Setkic – F. Picco 6:3, 7:6 (3); Ignatik – Volandri 6:3, 6:4; Hajek – Mager 7:5, 6:4; Fucsovics – Montanes 6:2, 6:4; M. Delic – Galovic 4:6, 6:3, 6:1; Dzumhur – Kovalik 6:4, 6:4; Ramos-Vinolas – Ad. Virgili 7:5, 5:7, 6:3; An. Beck – Gaio 6:2, 6:4; Cecchinato – Basilashvili 6:4, 6:2; Lindell – Starace 6:4, 6:1; Trevisan – Naso 6:7 (4), 6:4, 6:4; Paire – P. Sousa 6:0, 6:2; Troicki – D. Brown 6:1, 7:6 (4).

Druga runda: M. Delic – Dzumhur 6:4, 2:6, 6:4; Fucsovics – Andreozzi 3:6, 6:3, 6:4; An. Beck – Lindell 6:4, 6:3; Cecchinato – Paire 6:2, 7:6 (3); Kubler – Ignatik 2:6, 6:2, 6:3; Al. Bedene – Hajek 6:4, 6:4; Troicki – Trevisan 4:6, 6:3, 7:6 (4); Ramos-Vinolas – Setkic 6:1, 6:3.

Ćwierćfinały: An. Beck – Cecchinato 7:5, 6:3; Fucsovics – Kubler 7:6 (7), 1:6, 7:6 (3); M. Delic – Troicki 7:6 (6), 1:6, 7:6 (8); Ramos-Vinolas – Al. Bedene 6:3, 6:2.

Półfinały: M. Delic – An. Beck 6:4, 7:5; Ramos-Vinolas – Fucsovics 6:1, 7:5.

Finał: Ramos-Vinolas – M. Delic 6:1, 7:5.

BRASOV – CH

Pierwsza runda: G. Melzer – M. Jankovic 6:4, 6:4; Sikora – Rudnev 6:4, 6:4; Grigelis – Pouille 6:3, 4:6, 6:4; Buchanan – R. Rodriguez-Pace 6:1, 6:2; Rufin – Cipolla 7:6 (4), 6:3; Bourgue – Arguello 6:4, 2:6, 6:4; Luncanu – Cornea 6:3, 6:2; Marcora – Riba 4:6, 6:1, 6:2; Machado – Mertl 7:6 (7), 6:2; Reuter – Torroni 6:4, 6:4; Karatsev – Eysseric 7:6 (3), 6:4; Copil – Krstin 6:3, 6:4; A. Haider-Maurer – Lopez-Perez 6:1, 6:4; J. Pospisil – Dima 6:1, 6:3; Fortuna – Ciorcila 6:4, 6:2; Ungur – Crivoi 6:4, 6:4.

Druga runda: A. Haider-Maurer – Reuter 7:6 (3), 6:7 (7), 6:1; Rufin – G. Melzer 7:6 (5), 6:0; Sikora – Bourgue 6:3, 6:4; Karatsev – Copil 6:3, 6:3; J. Pospisil – Fortuna 6:3, 6:1; Ungur – Machado 7:6 (3), 6:1; Grigelis – Marcora 6:2, 6:4; Luncanu – Buchanan 6:4, 1:6, 6:3.

Ćwierćfinały: Karatsev – Sikora 6:3, 7:6 (5); Rufin – Grigelis 7:5, 6:7 (5), 6:2; J. Pospisil – Ungur 6:2, 7:5; A. Haider-Maurer – Luncanu 6:4, 6:0.

Półfinały: Rufin – Karatsev 7:6 (6), 6:2; A. Haider-Maurer – J. Pospisil 7:5, 6:2.

Finał: A. Haider-Maurer – Rufin 6:3, 6:2.

ALPHEN AAN DEN RIJN – CH

Pierwsza runda: Michon – Mertens 6:3, 6:1; Giustino – Garanganga 6:4, 7:6 (4); Sels – Mektic 6:4, 3:6, 6:1; Munoz de la Nava – Mat. Viola 6:1, 7:5; Lamasine – Carballes Baena 6:7 (2), 6:1, 6:1; Gimeno-Traver – Donati 6:2, 6:7 (4), 6:4; Coppejans – De Bakker 6:3, 6:7 (4), 6:4; Middelkoop – Podlipnik 6:2, 6:3; Sijsling – Koolhof 6:4, 0:6, 6:0; Westerhof – Cervantes 7:5, 6:2; Androic – G. Granollers 7:5, 6:7 (8), 6:2; M. Baumann – Torebko 6:4, 6:3; Hanescu – De Greef 6:3, 6:4; Van der Duim – Wunner 5:7, 6:3, 6:4; Huta Galung – Diez 6:0, 6:3; R. Haase – Ramirez Hidalgo 6:3, 6:1.

Druga runda: Gimeno-Traver – Androic 6:2, 6:4; Munoz de la Nava – Westerhof 7:6 (6), 6:4; Van der Duim – Michon 6:1, 6:4; Lamasine – M. Baumann 6:3, 6:3; Coppejans – Giustino 6:1, 6:2; Huta Galung – R. Haase 6:4, 1:6, 6:4; Hanescu – Middelkoop 6:3, 7:6 (7); Sijsling – Sels 6:0, 7:5.

Ćwierćfinały: Huta Galung – Van der Duim 6:3, 6:2; Lamasine – Gimeno-Traver 6:4, 7:6 (5); Hanescu – Coppejans 6:1, 2:6, 6:3; Munoz de la Nava – Sijsling 6:3, 6:2.

Półfinały: Huta Galung – Lamasine 6:4, 6:2; Munoz de la Nava – Hanescu 6:4, 6:3.

Finał: Huta Galung – Munoz de la Nava 6:3, 6:4.

MEDELLIN – CH

Pierwsza runda: A. Krajicek – Konstantinov 6:2, 6:1; Lama – K. King 6:3, 6:4; J. Hernandez – Turini 7:6 (3), 7:5; Lipovsek Puches – M. Cuevas 6:4, 6:4; Ghem – Romboli 6:2, 7:6 (3); Salamanca – Spir 6:4, 7:6 (4); Trungelliti – Dellien 6:4, 6:0; Mina – D. Novikov 6:1, 6:3; Bagnis – M. Quintero 6:2, 6:3; J. Souza – Molteni 6:4, 6:0; Odesnik – Jarry 7:6 (1), 6:3; M. Arevalo – Pella 6:4, 5:7, 6:4; G. Lapentti – N. Barrientos 5:7, 6:3, 6:2; F. De Paula – Angelinos 6:4, 6:4; Clezar – Olivo 6:4, 6:2; Al. Gonzalez – Sant’anna 6:3, 7:6 (4).

Druga runda: Clezar – Lipovsek Puches 6:2, 7:5; A. Krajicek – G. Lapentti 6:3, 3:6, 6:3; Bagnis – Trungelliti 6:4, 5:7, 7:6 (3); Lama – Mina 4:6, 6:3, 7:6 (5); Salamanca – M. Arevalo 6:3, 4:6, 6:3; Ghem – Odesnik 6:2, 3:6, 6:3; J. Souza – J. Hernandez 6:7 (3), 6:1, 7:6 (12); Al. Gonzalez – F. De Paula 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Bagnis – Lama 6:1, 6:4; Ghem – Salamanca walkower; J. Souza – Clezar 6:4, 6:4; A. Krajicek – Al. Gonzalez 6:7 (8), 6:3, 7:6 (5).

Półfinały: A. Krajicek – Ghem 6:3, 3:6, 6:3; J. Souza – Bagnis 7:5, 6:4.

Finał: A. Krajicek – J. Souza 7:5, 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności