Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Hurkacz - Fabbiano 6:3, 3:6, 6:3; Evans - Lajovic 6:3, 6:7 (11), 6:2; Garin - Auger-Aliassime 7:6 (3), 6:1; Caruso - Catarina 6:7 (3), 7:6 (5), 6:3; Chardy - Bublik 6:4, 0:6, 7:5; Fognini - Kecmanovic 6:2, 7:5; Sinner - Ramos-Vinolas 6:3, 6:4; Pouille - Pella 6:3, 6:4; Delbonis - Mannarino 7:5, 6:1; Cecchinato - Koepfer 6:4, 6:3; CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1; Tomljanovic - Zarazua 6:1, 6:1; Hibino - Doi 7:5, 5:7, 6:6 i krecz Misaki; L. Davis - Vandeweghe 7:6 (3), 6:4; Brengle - Vikhlyantseva 6:0, 3:6, 6:2.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczyli na trzech kontynentach.

US OPEN – ATP

Finał: Cilic – Nishikori 6:3, 6:3, 6:3.

HONGKONG – WTA

Pierwsza runda: Bertens – A. Schmiedlova 6:2, 7:6 (5); Min – Glushko 6:4, 6:2; Kar. Pliskova – Hercog 2:6, 6:4, 6:3; Gajdosova – Kumkhum 7:6 (3), 6:2; Puig – Mayr-Achleitner 6:1, 6:1; Wickmayer – Kulichkova 6:4, 6:4; S. Zheng – Duan 7:6 (1), 7:5; Jie Zheng – Eguchi 6:1, 7:6 (5); Date Krumm – J. Larsson 6:3, 6:3; K. Zhang – Parmentier 6:0, 6:3; Van Uytvanck – Piter 6:2, 6:1; Kr. Pliskova – Zhu; Schiavone – McHale 6:4, 5:7, 6:2; Cepelova – Scheepers 6:2, 6:1; Lisicki – Niculescu 3:6, 7:6 (3), 6:1; Hantuchova – L. Zhang 6:1, 6:4.

Druga runda: S. Zheng – Wickmayer 6:4, 6:2; Gajdosova – Bertens 4:6, 6:1, 6:4; Schiavone – Date Krumm 6:3, 4:0 i krecz Japonki; Lisicki – Min 6:1, 6:1; Kar. Pliskova – Puig 6:3, 6:4; Cepelova – Zhu 6:1, 6:3; Jie Zheng – K. Zhang 6:1, 6:4; Van Uytvanck – Hantuchova 3:6, 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: Kar. Pliskova – Jie Zheng 6:1, 6:3; Van Uytvanck – Gajdosova 6:4, 6:2; Lisicki – S. Zheng 6:4, 6:3; Schiavone – Cepelova 6:2, 6:2.

Półfinały: Kar. Pliskova – Van Uytvanck 6:1, 4:6, 6:4; Lisicki – Schiavone 6:3, 3:6, 6:2.

Finał: Lisicki – Kar. Pliskova 7:5, 6:3.

TASZKIENT – WTA

Pierwsza runda: U. Radwańska – Dolonc 6:2, 6:2; Jovanovski – K. Bondarenko 1:6, 6:4, 6:1; Sasnovich – Rogowska 3:6, 6:4, 6:4; Kudryavtseva – Zanevska 6:4, 2:6, 6:3; Amanmuradova – Jaksic 6:4, 2:6, 6:2; L. Kichenok – Kovinic 7:6 (5), 7:6 (2); Ostapenko – Peer 6:3, 7:5; Al. Panova – K. Kucova 6:1, 7:6 (4); Abduraimova – Arruabarrena 7:5, 6:4; Knapp – Buyukakcay 6:2, 7:6 (3); Doi – Siniakova 6:4, 6:3; Begu – Kozlova 6:3, 6:1; Tsurenko – Krunic 6:2, 3:6, 6:2; Govortsova – Gasparayn 6:3, 6:4; Pervak – Friedsam 7:6 (4), 6:0; Vekic – Minella 7:5, 6:0.

Druga runda: U. Radwańska – Vekic 6:3, 6:3; Knapp – Sasnovich 6:2, 6:3; Abduraimova – Al. Panova 2:6, 6:3, 6:4; Jovanovski – Kudryavtseva 7:6 (6), 3:6, 6:3; Govortsova – Doi 4:6, 6:3, 6:3; Amanmuradova – L. Kichenok 6:1, 6:2; Tsurenko – Begu 3:6, 6:1, 7:6 (3); Pervak – Ostapenko 6:2, 7:6 (3).

Ćwierćfinały: Abduraimova – Amanmuradova 6:3, 6:3; Knapp – Govortsova 7:5, 6:2; Jovanovski – U. Radwańska 4:6, 6:4, 6:3; Tsurenko – Pervak 4:6, 6:4, 7:5.

Półfinały: Jovanovski – Abduraimova 6:4, 7:5; Knapp – Tsurenko 6:3, 6:3.

Finał: Knapp – Jovanovski 6:2, 7:6 (4).

QUEBEC CITY – WTA

Pierwsza runda: T. Maria – Tatitshvili 7:6 (9), 6:4; S. Rogers – Martincova 6:1, 6:3; Brengle – Crawford 6:3, 6:3; Muhammad – Konta 6:2, 6:7 (0), 7:6 (4); Karatantcheva – Marand 3:6, 6:1, 7:6 (6); Goerges – Dubois 6:1, 6:2; Hradecka – Larcher de Brito 7:6 (4), 6:1; Krejcikova – Vickery 6:2, 6:4; Savchuk – Dabrowski 6:3, 7:5; Lucic-Baroni – Capede Royg 6:3, 6:1; Oudin – A. Lim 5:7, 6:3, 6:3; Mladenovic – Broady 6:4, 7:5; Babos – Oprandi 6:1, 3:6, 6:4; V. Williams – Abanda 7:5, 6:3; Tomljanovic – Falconi 6:4, 6:1; Hlavackova – Kania 6:3, 6:0.

Druga runda: T. Maria – Brengle 4:6, 6:4, 6:0; S. Rogers – Muhammad 6:7 (5), 7:6 (2), 7:6 (5); Karatantcheva – Mladenovic 5:7, 6:4, 7:5; Goerges – Oudin 6:2, 6:2; Hlavackova – Tomljanovic 6:3, 3:6, 6:3; Lucic-Baroni – Babos 7:6 (3), 6:2; Hradecka – Krejcikova 3:6, 7:5, 6:2; V. Williams – Savchuk 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Goerges – Hlavackova 6:7 (6), 7:5, 6:2; Lucic-Baroni – Karatantcheva 7:5, 6:0; V. Williams – Hradecka 6:3, 4:6, 7:6 (3); S. Rogers – T. Maria 6:4, 6:2.

Półfinały: Lucic-Baroni – Goerges 6:4, 5:7, 6:2; V. Williams – S. Rogers 6:3, 6:3.

Finał: Lucic-Baroni – V. Williams 6:4, 6:3.

BIELLA – CH

Pierwsza runda: Michalicka – Naso 6:4, 3:6, 6:2; Hajek – Ehrat 6:3, 6:4; Kubler – Donati 7:6 (3), 6:3; D. Novak – Licciardi 6:3, 6:4; Chazal – Trusendi 6:7 (3), 7:6 (5), 7:5; Volandri – Gaio 6:3, 6:3; Mat. Viola – Bortolotti 6:4, 6:1; Sonego – Crepaldi 6:2, 6:3; Teixeira – Cachin 6:1, 2:6, 6:2; Reuter – Trevisan 1:6, 6:4, 3:0 i krecz Włocha; Cecchinato – Ciric 7:6 (1), 2:0 i krecz Serba; Obry – Cacic 6:4, 3:6, 6:2; Laaksonen – Giannessi 7:6 (4), 4:6, 6:2; Zaytsev – P. Sousa 6:3, 6:4; Arnaboldi – Napolitano 6:2, 6:7 (4), 6:4; Balleret – Galovic 5:7, 7:6 (4), 6:3.

Druga runda: Cecchinato – Reuter 7:6 (5), 6:1; Kubler – Chazal 6:4, 6:4; Hajek – D. Novak 6:3, 6:1; Volandri – Michalicka 6:4, 1:6, 6:2; Mat. Viola – Obry 6:3, 6:2; Laaksonen – Teixeira 6:4, 5:7, 6:2; Balleret – Zaitcev 6:2, 6:0; Arnaboldi – Sonego 7:6 (5), 6:4.

Ćwierćfinały: Balleret – Laaksonen 7:6 (2), 6:3; Cecchinato – Hajek 6:1, 6:3; Mat. Viola – Arnaboldi 2:6, 6:4, 6:2; Volandri – Kubler 6:2, 6:1.

Półfinały: Mat. Viola – Balleret 6:7 (7), 7:6 (1), 6:3; Volandri – Cecchinato 6:3, 6:1.

Finał: Mat. Viola – Volandri 7:5, 6:1.

SEWILLA – CH

Pierwsza runda: Vega Hernandez – Boje-Ordonez 7:6 (4), 1:6, 6:1; Eysseric – G. Melzer 7:6 (10), 6:1; Ojeda Lara – Dominguez Alonso 6:1, 6:1; Cervantes – G. Granollers 4:6, 6:2, 6:4; T. Daniel – Diez 6:1, 6:2; Giustino – Baena 6:4, 6:4; Cipolla – Schmid 6:2, 6:1; Gil – Esteve Lobato 7:5, 6:3; Lizariturry – Perez Sanz 6:3, 7:5; Ortega Olmedo – Herbert 5:7, 6:4, 6:4; Huta Galung – Vaisse 6:4, 6:1; Roca Batalla – Alcaraz Ivorra 7:6 (3), 7:6 (4); Menendez – Van der Duim 6:4, 6:0; Westerhof – Mertens 7:6 (6), 6:3; Munoz de la Nava – Gimeno-Traver 6:0, 6:3; Carreno Busta – Samper-Montana 6:3, 3:6, 7:6 (6).

Druga runda: Westerhof – Cipolla 6:3, 5:7, 7:6 (4); T. Daniel – Ojeda Lara 6:2, 6:2; Cervantes – Ortega-Olmedo 6:1, 7:6 (2); Carreno Busta – Lizariturry 6:1, 6:2; Menendez – Huta Galung 6:1, 6:4; Roca Batalla – Eysseric 6:3, 6:4; Vega Hernandez – Giustino 7:6 (4), 6:7 (7), 7:6 (4); Munoz de la Nava – Gil 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Westerhof – Roca Batalla 6:7 (6), 6:2, 6:3; Carreno Busta – Menendez 1:6, 6:2, 6:4; Cervantes – Vega Hernandez 6:3, 7:5; T. Daniel – Munoz de la Nava 2:6, 7:5, 7:5.

Półfinały: T. Daniel – Westerhof 4:1 i krecz Holendra; Carreno Busta – Cervantes 6:4, 6:4.

Finał: Carreno Busta – T. Daniel 6:4, 6:1.

BANJA LUKA – CH

Pierwsza runda: De Greef – M. Djokovic 7:6 (3), 6:1; Coppejans – R. Becker 6:4, 6:2; Zekic – A. Pavic 2:6, 6:2, 7:6 (4); Al. Bedene – Rudnev 6:4, 3:6, 6:2; Langer – Maden 6:4, 6:7 (6), 6:4; Ramirez Hidalgo – Smirnov 6:1, 3:6, 6:2; Krstin – Sancic 6:3, 6:4; Sakharov – Buchanan 6:3, 6:0; Rola – Marcan 6:4, 2:6, 6:2; Pashanski – Setkic 6:2, 6:4; Horansky – Trinker 7:6 (5), 6:3; Karatsev – Sikora 6:2, 6:4; J. Pospisil – Tepavac; Troicki – Mektic 6:4, 7:5; A. Haider-Maurer – Lamasine 6:2, 6:3; Ramos-Vinolas – Milojevic 6:2, 6:4.

Druga runda: Rola – Ramirez Hidalgo 7:6 (4), 6:3; Al. Bedene – Langer 3:6, 6:4, 6:3; Troicki – De Greef 6:2, 6:3; Coppejans – Zekic 6:2, 6:4; J. Pospisil – Horansky 6:3, 6:3; A. Haider-Maurer – Pashanski 7:5, 6:3; Ramos-Vinolas – Karatsev 6:4, 6:1; Sakharov – Krstin 7:6 (3), 6:2.

Ćwierćfinały: A. Haider-Maurer – J. Pospisil 6:3, 6:2; Rola – Coppejans 2:6, 6:4, 6:3; Troicki – Al. Bedene 6:4, 7:6 (5); Ramos-Vinolas – Sakharov 7:6 (3), 0:6, 6:4.

Półfinały: Ramos-Vinolas – A. Haider-Mauer 6:2, 7:6 (3); Troicki – Rola 6:2, 6:4.

Finał: Troicki – Ramos-Vinolas 7:5, 4:6, 7:5.

STAMBUŁ – CH

Pierwsza runda: Mannarino – Metreveli 6:4, 6:1; J. Ward – Gerasimov 6:4, 6:4; Yuksel – Yalcinkale 6:3, 5:7, 6:3; T. Ito – Baluda 6:3, 1:6, 4:0 i krecz Rosjanina; Watanuki – Jankovits 6:3, 6:3; J. Wang – Ilkel 6:3, 7:6 (4); Kamke – Millot 3:0 i krecz Francuza; Shyla – Kuzmanov 1:6, 7:6 (3), 6:4; A. Zverev – Lestienne 6:4, 6:4; Moriya – M. Jankovic 6:2, 6:4; Daniell – Sugita 7:5, 6:3; Nishioka – Kudryavtsev 6:1, 6:4; F. Martin – Jaziri 6:4, 6:2; Ilhan – Uchiyama 7:6 (4), 6:3; Sorensen – J.S. Gomez 6:2, 6:1; Petzschner – Erguden 6:3, 6:2.

Druga runda: J. Ward – Yuksel 6:1, 6:0; T. Ito – Watanuki 6:3, 6:4; J. Wang – A. Zverev 6:4, 4:6, 6:3; Mannarino – Shyla 6:1, 6:4; Sorensen – Daniell 6:4, 6:3; Petzschner – F. Martin 7:5, 6:4; Kamke – Moriya 6:3, 6:4; Ilhan – Nishioka 7:5, 6:1.

Ćwierćfinały: Mannarino – Sorensen 7:5, 6:3; J. Ward – Kamke 6:3, 4:6, 7:6 (8); T. Ito – J. Wang 3:6, 6:1, 7:6 (3); Petzschner – Ilhan 3:6, 6:0, 6:4.

Półfinały: Mannarino – J. Ward 6:3, 6:1; T. Ito – Petzschner 3:6, 6:1, 6:3.

Finał: Mannarino – T. Ito 6:0, 2:0 i krecz Japończyka.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności