Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: A. Zverev - Djokovic 1:6, 6:3, 6:1; Khachanov - Carreno Busta 6:3, 6:3; Mektic/M. Pavic - Cilic/Dodig 6:4, 3:6, 10:6; Daniell/Venus - Krajicek/Sandgren 7:6 (3), 6:2; Vesnina/Karatsev - Stojanovic/Djokovic 7:6 (4), 7:5; Pavlyuchenkova/Rublev - Barty/Peers 5:7, 6:4, 13:11; KITZBUHEL ATP 250: P. Martinez - Altmaier 4:6, 6:3, 6:3.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczyli na czterech kontynentach.

KANTON – WTA

Pierwsza runda: Bacsinszky – Linette 6:2, 4:6, 6:4; Doi – Piter 5:7, 6:4, 6:3; Torro-Flor – Ann. Beck 6:4, 7:6 (5); Peer – Parmentier 7:6 (8), 6:3; Riske – J. Larssson 6:4, 7:6 (5); L. Zhu – Vinci 6:3, 7:6 (7); Cornet – Putintseva 6:1, 6:1; L. Zhang – Diyas 6:4, 6:1; Xu – Mayr-Achleitner 6:2, 6:3; Hsieh – Van Uytvanck 7:6 (2), 2:6, 6:4; Y. Wang – Stosur 2:6, 6:2, 6:2; Martic – Cirstea 7:6 (3), 6:1; K-L. Zhang – Cepelova 6:1, 6:4; Puig – Knapp 6:1, 4:6, 6:2; Niculescu – Jovanovski 6:2, 6:2; Soler-Espinosa – Stephens 6:3, 4:6, 6:4.

Druga runda: Puig – L. Zhang 6:4, 6:4; K. Zhang – Riske 6:2, 7:5; Niculescu – Doi 6:2, 6:1; Cornet – Peer 3:6, 7:5, 6:1; Y. Wang – Martic 7:6 (5), 6:3; Hsieh – L. Zhu 6:4, 6:2; Bacsinszky – Soler-Espinosa 6:2, 6:2; Torro-Flor – Xu 6:7 (5), 7:5, 6:2.

Ćwierćfinały: Niculescu – Puig 6:2, 6:2; Y. Wang – K. Zhang 3:6, 6:2, 6:2; Cornet – Hsieh 7:6 (5), 6:1; Bacsinszky – Torro-Flor 6:2, 6:3.

Półfinały: Niculescu – Y. Wang 6:0 6:2; Cornet – Bacsinszky 6:1, 7:6 (5).

Finał: Niculescu – Cornet 6:4, 6:0.

SEUL – WTA

Pierwsza runda: McHale – Arruabarrena 6:2, 6:3; Lepchenko – Rogowska 6:1, 6:2; Han – Jang 7:6 (5), 4:6, 6:3; Scheepers – Begu 6:2, 3:6, 7:5; Friedsam – Shvedova 7:6 (5), 7:5; Barthel – C. Garcia 7:6 (3), 6:2; Kanepi – Kulichkova 6:2, 6:4; Koukalova – Bertens 6:0, 4:6, 6:4; Kirilenko – Vekic 3:6, 6:2, 6:4; Kovinic – A. Schmiedlova 6:7 (7), 6:4, 7:6 (3); Gibbs – Watson 7:5, 6:2; A. Radwańska – Hercog 6:3, 6:3; Kr. Pliskova – Voegele 6:3, 7:6 (4); Wickmayer – Minella 2:6, 6:4, 6:4; Kar. Pliskova – Glushko 6:1, 6:2; Rybarikova – Schiavone 6:4, 3:6, 6:2.

Druga runda: Lepchenko – Han 7:5, 6:1; McHale – Barthel 6:1, 4:6, 6:3; Kar. Pliskova – Friedsam 6:4, 6:7 (5), 6:2; A. Radwańska – Scheepers 6:0, 6:0; Rybarikova – Wickmayer 6:2, 6:2; Gibbs – Kovinic 1:6, 6:4, 7:6 (5); Kirilenko – Koukalova 6:7 (4), 6:4, 6:0; Kanepi – Kr. Pliskova 3:6, 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Kar. Pliskova – Gibbs 6:3, 6:4; Lepchenko – A. Radwańska 6:7 (4), 6:2, 6:2; Kirilenko – Kanepi 6:7 (3), 6:2, 6:3; McHale – Rybarikova 6:2, 2:0 i krecz Słowaczki.

Półfinały: Kar. Pliskova – Kirilenko 4:6, 7:6 (5), 6:3; Lepchenko – McHale 3:6, 6:1, 7:6 (5).

Finał: Kar. Pliskova – Lepchenko 6:3, 6:7 (5), 6:2.

TOKIO – WTA

Pierwsza runda: Safarova – Keys 6:7 (4), 6:4, 6:2; Bencic – S. Kuznetsova 6:3, 6:0; Muguruza – Pavlyuchenkova 6:3, 7:6 (3); Svitolina – Zahlavova Strycova 6:4, 6:1; Vandeweghe – Kudryavtseva 6:2, 7:5; Cibulkova – Flipkens 6:1, 6:3; L. Davis – Gavrilova; Gajdosova – Hantuchova 6:2, 5:7, 7:5; Suarez Navarro – Nara 6:1, 2:6, 6:2; Dellacqua – Lisicki 6:7 (5), 7:5, 6:2; Azarenka – Date Krumm 3:6, 6:0, 6:2; Erakovic – Errani 6:4, 6:1.

Druga runda: Cibulkova – Vandeweghe 7:6 (5), 7:5; Safarova – Bencic 3:6, 6:4, 6:2; Ivanovic – Azarenka 6:3, 6:4; Kerber – Svitolina 6:4, 6:4; Dellacqua – Erakovic 6:2, 6:4; Muguruza – J. Jankovic 7:6 (4), 6:4; Suarez Navarro – Gavrilova 7:6 (5), 6:3; Wożniacka – Gajdosova 4:6, 7:5, 6:3.

Ćwierćfinały: Muguruza – Dellacqua 3:6, 7:6 (5), 6:3; Wożniacka – Suarez Navarro 6:3, 6:3; Kerber – Cibulkova 6:3, 6:0; Ivanovic – Safarova 6:3, 6:2.

Półfinały: Wożniacka – Muguruza 6:4, 2:6, 6:2; Ivanovic – Kerber 7:5, 6:3.

Finał: Ivanovic – Wożniacka 6:2, 7:6 (2).

METZ – ATP

Pierwsza runda: P-H. Mathieu – B. Becker 7:6 (2), 7:6 (3); G. Muller – Roger-Vasselin 6:1, 7:6 (6); Przysiężny – Herbert 6:4, 3:6, 7:6 (4); Sijsling – Seppi 6:0, 4:1 i krecz Włocha; Kamke – K. De Schepper 6:3, 7:6 (5); Lorenzi – Lokoli 6:2, 6:4; Janowicz – Mannarino 2:6, 7:6 (5), 6:4; J. Nieminen – S. Stakhovsky 6:1, 6:4; J. Sousa – Dodig 6:2, 6:2; Goffin – Serra 6:2, 6:2; Struff – Lajovic 6:7 (6), 6:3, 6:3; Chardy – Mahut 7:6 (5), 7:5.

Druga runda: Tsonga – G. Muller 7:6 (7), 6:4; P-H. Mathieu – Rosol 6:3, 6:4; Goffin – Kamke 6:1, 6:3; J. Sousa – Sijsling 6:3, 3:6, 7:6 (3); Kohlschreiber – Lorenzi 6:3, 7:5; Struff – Chardy 6:7 (5), 6:3, 6:4; Monfils – Przysiężny 7:5, 6:1; Janowicz – J. Nieminen 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Struff – Kohlschreiber 5:0 i krecz Philippa; Goffin – Tsonga 1:6, 7:6 (5), 7:5; Monfils – Janowicz 6:3, 6:4; J. Sousa – P-H. Mathieu 3:6, 6:3, 7:6 (4).

Półfinały: Goffin – Struff 7:6 (4), 6:3; J. Sousa – Monfils 7:6 (6), 6:2.

Finał: Goffin – J. Sousa 6:4, 6:3.

TRNAVA – CH

Pierwsza runda: Kubler – Arnaboldi 6:4, 6:2; Mertl – Choinski 6:1, 6:0; Veic – Torebko 6:4, 7:5; Rola – Ignatik 6:7 (5), 7:5, 6:4; A. Haider-Maurer – Balleret 6:2, 6:1; Riba – J. Pospisil 6:3, 6:4; Montanes – De Greef 3:6, 6:3, 7:6 (1); Mecir – K. Beck 7:5, 6:2; Fucsovics – Smirnov 6:3, 7:5; Ungur – Skugor 6:4, 7:6 (4); Volandri – D. Novak 6:3, 6:0; Hanescu – M. Delic 7:5, 6:2; Hajek – Copil 6:4, 6:4; Albot – Crivoi 5:7, 6:3, 6:2; Cecchinato – Darcis 7:5, 3:6, 6:3; R. Haase – Kovalik 6:4, 6:1.

Druga runda: Fucsovics – Kubler 6:4, 3:6, 6:4; A. Haider-Maurer – Mertl 6:2, 6:3; Rola – Volandri 6:3, 6:2; Albot – R. Haase 1:6, 6:3, 6:0; Riba – Mecir 6:3, 4:6, 7:5; Cecchinato – Ungur 7:5, 1:6, 6:4; Veic – Hanescu 6:4, 7:6 (4); Hajek – Montanes 6:1, 7:5.

Ćwierćfinały: Fucsovics – Riba 7:5, 6:3; Veic – Rola 7:5, 6:3; Albot – Cecchinato 6:2, 6:7 (1), 6:4; A. Haider-Maurer – Hajek 7:5, 7:6 (5).

Półfinały: Veic – Fucsovics 6:2, 6:3; A. Haider-Maurer – Albot 6:3, 3:6, 6:2.

Finał: A. Haider-Maurer – Veic 2:6, 6:3, 7:6 (4).

MEKNES – CH

Pierwsza runda: Reuter – Bourgue 3:6, 6:3, 6:2; Mertens – Khaddari 6:2, 6:2; Obry – Pavlasek 7:5, 6:3; Menendez – Middelkoop 6:2, 6:7 (5), 6:3; Ramirez Hidalgo – Cachin 7:6 (5), 6:3; Travaglia – Idmbarek 3:6, 6:1, 6:3; Carballes Baena – Samper-Montana 6:1, 7:5; Karatsev – Cipolla 3:6, 7:6 (4), 6:3; Sabry – Podlipnik 7:6 (2), 4:6, 6:3; Dzumhur – Tifnouti 6:1, 6:3; Carreno Busta – Vaisse; Mat. Viola – Krstin 6:2, 5:1 i krecz Serba; Safwat – Diez 6:3, 4:1 i krecz Kanadyjczyka; Coppejans – Ouahab 6:2, 6:0; Ramos-Vinolas – Giustino 7:6 (4), 6:4; Pouille – G. Granollers 6:2, 6:3.

Druga runda: Carreno Busta – Travaglia 6:2, 1:6, 6:4; Safwat – Dzumhur 6:4, 5:2 i krecz Bośniaka; Obry – Menendez 7:5, 6:7 (3), 6:3; Coppejans – Ramirez Hidalgo 6:4 7:6 (3); Reuter – Sabry 7:6 (3), 6:3; Mat. Viola – Ramos-Vinolas 6:4, 6:3; Carballes Baena – Karatsev 6:7 (4), 6:1, 6:1; Pouille – Mertens 6:4, 3:6, 6:3.

Ćwierćfinały: Carballes Baena – Obry 6:1, 6:1; Coppejans – Safwat 6:2, 6:7 (5), 7:5; Mat. Viola – Reuter 6:1, 6:2; Pouille – Carreno Busta 6:3, 6:0.

Półfinały: Coppejans – Mat. Viola 0:6, 6:2, 6:4; Pouille – Carballes Baena 6:2, 3:6, 6:1.

Finał: Coppejans – Pouille 4:6, 6:2, 6:2.

IZMIR – CH

Pierwsza runda: Ilkel – Fabbiano 5:7, 6:4, 7:6 (7); Jaziri – Petzschner 6:1, 3:0 i krecz Niemca; A. Pavic – Yurtacan 6:0, 5:7, 6:4; Gerasimov – Kudryavtsev 6:3, 6:7 (4), 6:1; Shyla – A. Zverev 6:3, 6:2; Setkic – Baluda 6:2 6:1; Ledovskikh – Vanni 6:2, 6:1; Rudnev – Altuna 6:3, 6:0; Ilhan – Ortega-Olmedo 6:4, 4:6, 7:5; Coric – Bozoljac 6:2, 6:3; Basic – Donskoy 4:6, 6:3, 6:4; Brkic – Erguden 6:4, 6:3; Vorster – Krajinovic 6:1, 1:0 i krecz Serba; Y. Marti – Zhyrmont 3:6, 6:3, 6:2; Kravchuk – Moriya 6:4, 3:6, 6:2; Marchenko – Sorensen 6:3, 6:4.

Druga runda: Coric – Shyla 6:0, 6:1; Basic – Kravchuk 7:5, 6:0; Jaziri – Ilkel 6:3, 6:2; Gerasimov – Rudnev 6:1, 6:4; Brkic – Vorster 7:6 (4), 7:5; Ledovskikh – A. Pavic 7:6 (3), 6:1; Marchenko – Setkic 6:4, 5:7, 6:3; Ilhan – Y. Marti 4:6, 7:6 (6), 7:5.

Ćwierćfinały: Jaziri – Marchenko 5:7, 6:2, 7:6 (0); Ledovskikh – Basic 7:6 (3), 6:4; Coric – Gerasimov 6:2, 6:4; Ilhan – Brkic 6:2, 7:6 (3).

Półfinały: Jaziri – Ledovskikh 6:4, 3:6, 6:2; Coric – Ilhan 6:2, 3:6, 6:2.

Finał: Coric – Jaziri 6:1, 6:7 (7), 6:4.

CAMPINAS – CH

Pierwsza runda: Andreozzi – Telles 6:4, 6:3; J. Pereira – Sant’anna 6:1, 2:0 i krecz Bruna; Collarini – Alund 2:6, 6:3, 6:4; Schwartzman – Olivo 6:4, 6:2; Clezar – Lama 6:4, 6:1; R. Becker – Bagnis 2:6, 6:3 7:5; Neis – F. De Paula 6:4, 4:6, 6:4; Sikora – Romboli 7:6 (5), 7:6 (2); Zampieri – R. Hocevar 6:4, 6:4; Mina – Michon 6:1, 4:1 i krecz Axela; N. Santos – Zormann 6:4, 7:5; Arguello – Sorgi 6:4, 6:3; Ghem – Turini 6:4, 6:4; Gaio – Scarpelli 6:0, 6:2; C. Silva – Lindell 6:1, 3:6, 6:4; Klec – G. Elias 6:4, 7:5.

Druga runda: J. Pereira – Arguello 7:5, 6:3; Andreozzi – Collarini 6:2, 6:3; Clezar – N. Santos 6:1, 6:0; Schwartzman – Sikora 6:1, 6:2; Ghem – Neis 7:6 (4), 3:6, 6:4; Mina – C. Silva 4:2 i krecz Brazylijczyka; Klec – Gaio 6:3, 6:0; R. Becker – Zampieri 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: Schwartzmann – Clezar 6:3, 7:6 (4); Ghem – Klec 7:6 (4), 6:3; Andreozzi – J. Pereira 6:3, 6:4; Mina – R. Becker 7:6 (2), 5:7, 6:3.

Półfinały: Schwartzman – Andreozzi 5:7, 6:4, 7:6 (5); Ghem – Mina 6:2, 7:5.

Finał: Schwartzman – Ghem 4:6, 6:4, 7:5.

QUITO – CH

Pierwsza runda: G. Escobar – Beretta 2:6, 6:3, 6:4; J. Souza – Echazu 6:3, 6:2; Molteni – Endara 7:5, 6:4; Miele – Lipovsek Puches 3:6, 6:2, 6:4; E. Gomez – Konstantinov 6:3, 6:0; V. Estrella Burgos – Leite 6:2, 6:4; Jarry – Velotti 6:3, 6:4; Mena – A. Krajicek 6:4, 7:6 (4); Struvay – H. Cunha 4:6, 6:2, 6:2; Angelinos – Mektic 6:3 6:4; Buchanan – Trungelliti 6:3, 6:4; Dellien – Spir 6:2, 7:5; Londero – M. Arevalo 7:5, 6:7 (6), 7:6 (2); Pella – G. Lapentti 6:4, 6:2; K. King – Campozano 6:3, 6:4; H. Zeballos – M. Cuevas 6:4, 6:4.

Druga runda: G. Escobar – V. Estrella Burgos 4:6, 6:3, 7:6 (4); Buchanan – Miele 6:2, 6:7 (3), 6:1; Molteni – Mena 4:6, 7:6 (5), 6:2; J. Souza – E. Gomez 6:2 6:3; Dellien – Angelinos 7:6 (4), 6:4; H. Zeballos – K. King 7:6 (8), 5:7, 6:3; Londero – Struvay 6:7 (4), 7:6 (1), 6:3; Jarry – Pella 7:6 (1), 6:2.

Ćwierćfinały: J. Souza – Buchanan 7:6 (1), 6:3; H. Zeballos – Dellien 7:5, 7:6 (5); Jarry – Londero 6:2, 7:5; Molteni – G. Escobar 6:4, 6:0.

Półfinały: Jarry – J. Souza 6:7 (4), 6:3, 6:3; H. Zeballos – Molteni 5:7, 6:3, 7:5.

Finał: H. Zeballos – Jarry 6:4, 7:6 (9).

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności