Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; eliminacje: Travaglia - Majchrzak 6:4, 3:6, 6:2; Caruso - Tomic 7:6 (2), 6:0; Koepfer - Londero 6:1, 6:3; Cecchinato - Laaksonen 6:1, 6:3; Delbonis - P. Martinez 3:6, 6:3, 6:4; Popyrin - Hanfmann 3:6, 7:5, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczyli na kilku kontynentach.

PARYŻ – ATP

Druga runda: Verdasco – G. Simon 6:3, 3:6, 6:4; K. Anderson – Giraldo 6:4, 7:6 (8); N. Djokovic – Kohlschreiber 6:3, 6:4; Berdych – Mannarino 6:4, 6:7 (3), 6:2; Raonic – J. Sock 6:3, 5:7, 7:6 (4); Wawrinka – Thiem 6:4, 7:6 (6); Ferrer – Goffin 6:3, 2:6, 6:3; Bautista Agut – Gasquet 6:4, 6:2; A. Murray – J. Benneteau 6:3, 6:4; F. Lopez – Querrey 6:4, 6:4; Dimitrov – P. Cuevas 6:0, 6:3; Federer – Chardy 7:6 (5), 6:7 (5), 6:4; Pouille – Fognini 7:6 (5), 7:6 (7); Nishikori – Robredo 6:7 (4), 6:2, 6:3; Tsonga – J. Melzer 6:2, 4:6, 6:2; Monfils – Isner 6:4, 7:6 (4).

Trzecia runda: Berdych – F. Lopez 7:5, 6:3; K. Anderson – Wawrinka 6:7 (2), 7:5, 7:6 (3); Ferrer – Verdasco 6:1, 6:2; A. Murray – Dimitrov 6:3, 6:3; Raonic – Bautista Agut 7:5, 7:6 (7); Nishikori – Tsonga 6:1, 4:6, 6:4; Federer – Pouille 6:4, 6:4; N. Djokovic – Monfils 6:3, 7:6 (2).

Ćwierćfinały: Berdych – K. Anderson 6:7 (4), 6:4, 6:4; Raonic – Federer 7:6 (5), 7:5; N. Djokovic – A. Murray 7:5, 6:2; Nishikori – Ferrer 3:6, 7:6 (5), 6:4.

Półfinały: Raonic – Berdych 6:3, 3:6, 7:5; N. Djokovic – Nishikori 6:2, 6:3.

Finał: N. Djokovic – Raonic 6:2, 6:3.

TRARALGON – CH

Pierwsza runda: Jasika – Huang 6:1, 3:6, 6:3; Propoggia – O’Connell 6:4, 6:2; Saville – Meister 6:3, 6:3; Niki – Yang 6:0, 7:5; J-P. Smith – Ebden 6:4, 6:4; Klahn – Edmund 7:6 (3), 6:1; J. Thompson – Whittington 6:1, 6:2; Bolt – Krueger 4:6, 6:3, 6:2; Kokkinakis – Banes 6:2, 6:2; Millman – B. Klein 6:4, 6:3; Mitchell – Ti Chen 7:6 (1), 7:6 (1); J. Jenkins – Soeda 7:6 (3), 6:1; Eames – Koyama 6:2, 6:0; Di Wu – Polkinhorne 6:1, 6:4; Moriya – J. Statham 6:3, 6:3; G. Jones – M. Reid 4:6, 6:4, 6:2.

Druga runda: Klahn – Propoggia 6:2, 2:6, 6:4; Saville – Niki 6:1, 6:3; Jasika – Bolt 6:3, 6:1; J-P. Smith – G. Jones 6:2, 6:3; Kokkinakis – Eames 6:1, 6:1; Mitchell – Millman 6:2, 1:6, 7:6 (6); J. Jenkins – J. Thompson 6:4, 6:4; Moriya – Di Wu 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: J. Jenkins – Kokkinakis 6:7 (3), 6:2, 7:5; J-P. Smith – Saville 4:6, 6:2, 6:3; Klahn – Jasika 6:4, 6:4; Moriya – Mitchell 6:2, 4:6, 7:5.

Półfinały: Klahn – J-P. Smith 2:6, 6:4, 7:5; J. Jenkins – Moriya 6:2, 6:1.

Finał: Klahn – J. Jenkins 7:6 (5), 6:1.

REUNION – CH

Pierwsza runda: Riba – Gil 4:6, 6:4, 7:6 (6); Khachanov – Nedunchezhiyan 6:3, 6:3; Horansky – Nys 4:6, 6:2, 6:4; Berankis – Mansour 6:0, 6:2; Barrere – Musialek 6:3, 2:6, 6:4; Cagnina – Obry 7:5, 6:3; Lamasine – Merunka 6:3, 6:0; Ramanathan – Margaroli 7:5, 6:3; Rousset – Roelofse 6:3, 6:7 (7), 6:3; Serra – Lopez-Perez 7:5, 6:4; A. Krajicek – Kretschmer 6:4, 6:4; J. Ward – Teixeira 6:1, 6:1; Westerhof – N. Scholtz 6:3, 3:6, 7:6 (1); M. Pavic – Nastasi 7:6 (4), 6:3; Eysseric – Van der Duim 6:2, 7:6 (5); Haase – F. Martin 3:6, 6:4, 6:3.

Druga runda: Riba – Rousset 6:1, 6:4; Barrere – Ramanathan 6:4, 6:7 (4), 7:6 (1); Serra – Horansky 7:5, 6:0; Berankis – Khachanov 7:5, 6:4; J. Ward – Westerhof walkower (uraz Holendra); A. Krajicek – Eysseric 6:4, 6:4; Cagnina – Lamasine 6:2, 6:3; Haase – M. Pavic 7:6 (5), 6:2.

Ćwierćfinały: J. Ward – A. Krajicek 6:1, 6:4; Haase – Cagnina 6:4, 6:2; Berankis – Barrere 6:2, 6:3; Serra – Riba 6:4, 6:7 (2), 6:4.

Półfinały: Haase – J. Ward 6:3, 7:6 (2); Serra – Berankis 6:1, 6:7 (1), 6:4.

Finał: Haase – Serra 3:6, 6:1, 7:5.

ECKENTAL – CH

Pierwsza runda: Ilhan – Kovalik 6:4, 7:5; Bubka – Molchanov 6:3, 6:2; Mecir – Vanni 7:5, 6:4; Donskoy – Petzschner 6:2, 6:3; Desein – M. Fischer 2:6, 7:6 (3), 7:6 (5); Bemelmans – Veger 6:7 (1), 6:3, 7:6 (5); Basic – Gerasimov 6:1, 6:1; Kravchuk – Marterer 7:6 (6), 6:3; Matsukevich – Sorensen 6:4, 6:4; Basilashvili – Sancic 6:3, 2:6, 6:4; Bachinger – Krawietz 6:3, 6:2; D. Brown – Ignatik 6:3, 6:7 (1), 6:1; Arnaboldi – E. Ymer 6:3, 6:4; Puetz – Mektic 7:5, 6:2; Haerteis – Karatsev 6:3, 5:7, 6:3; Brands – A. Beck 6:4, 7:6 (4).

Druga runda: Donskoy – Basilashvili 6:7(6), 7:6 (7), 6:2; Kravchuk – Mecir 3:6, 6:3, 6:2; Basic – Ilhan 7:6 (7), 6:3; Matsukevich – Bubka 6:3, 6:3; Desein – D. Brown 7:6 (5), 6:4; Bemelmans – Brands 6:4, 1:6, 6:2; Arnaboldi – Haerteis 6:4, 6:3; Puetz – Bachinger 4:6, 7:6 (3), 6:3.

Ćwierćfinały: Bemelmans – Kravchuk 6:1, 7:5; Desein – Arnaboldi 7:5, 3:6, 6:1; Basic – Matsukevich 6:2, 5:7, 6:1; Puetz – Donskoy 6:4, 3:6, 7:6 (6).

Półfinały: Bemelmans – Basic 6:2, 6:1; Puetz – Desein 2:6, 6:2, 6:1.

Finał: Bemelmans – Puetz 7:6 (3), 6:3.

GENEWA – CH

Pierwsza runda: Hanescu – Fucsovics 6:3, 4:6, 6:4; Przysiężny – Y. Marti 7:6 (6), 6:4; Darcis – Gojowczyk 6:2, 3:0 i krecz Niemca; Dzumhur – Dustov 6:2, 6:2; T. Ito – Nishioka 7:6 (5), 6:2; Berrer – Ehrat 6:1, 1:6, 7:6 (4); Albot – M. Delic 7:6 (2), 3:6, 6:3; Bolelli – Laaksonen 6:4, 3:6, 6:3; Marchenko – Skugor 7:6 (2), 6:3; Copil – M. Baumann 3:6, 6:2, 6:4; Lacko – Ungur 6:4, 3:6, 6:4; Baghdatis – A. Pavic 6:4, 6:2; Krajinovic – Chiudinelli 6:4, 6:7 (6), 6:3; Vesely – G. Melzer 7:6 (1), 6:3; J. Wang – Lammer 4:6, 6:1, 7:5; Troicki – Cecchinato 6:3, 6:2.

Druga runda: Bolelli – Marchenko 7:5, 4:6, 6:4; Darcis – Copil 0:6, 6:4, 6:4; Przysiężny – T. Ito 6:1, 5:4; Hanescu – Krajinovic 4:6, 7:6 (3), 7:6 (2); Albot – Lacko 5:1 i krecz Słowaka; Dzumhur – Berrer 3:6, 6:4, 5:5 i krecz Niemca; Baghdatis – Troicki 6:2, 6:3; Vesely – J. Wang 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Przysiężny – Hanescu 7:6 (6), 6:7 (3), 6:2; Albot – Dzumhur 6:3, 6:1; Bolelli – Darcis 6:3, 2:6, 6:1; Baghdatis – Vesely 6:4, 7:5.

Półfinały: Przysiężny – Bolelli 7:6 (2), 6:4; Baghdatis – Albot 6:3, 6:3.

Finał: Baghdatis – Przysiężny 6:1, 4:6, 6:3.

CHARLOTTESVILLE – CH

Pierwsza runda: Corrie – D. King 6:4, 7:6 (2); T. Daniel – Styslinger 6:3, 6:0; Duckworth – Escobedo 1:6, 6:3, 6:4; Al. Kuznetsov – Ginepri 7:6 (3), 6:4; Sandgren – McGee 6:3, 6:1; Buchanan – Mina 6:3, 3:6, 7:5; G. Elias – K. King 6:4, 6:4; Kudla – Odesnik 6:3, 6:2; Russell – M. Arevalo 6:2, 6:1; Dancevic – R. Williams 6:1, 6:4; Nielsen – H. Cunha 6:3, 6:3; Lokoli – Groth 6:4, 6:4; Nguyen – R. Ram 6:3, 6:3; Broady 4:6, 6:2, 6:4; Torebko – Kozlov 6:3, 7:6 (2); R. Harrison – Frank 6:4, 6:1.

Druga runda: Al. Kuznetsov – Dancevic 7:6 (2), 2:6, 7:6 (4); Duckworth – Corrie 2:6, 6:4, 6:1; Lokoli – Buchanan 6:0, 6:0; T. Daniel – Russell 6:4, 6:2; Kudla – Nielsen 6:1, 3:6, 6:3; Broady – Torebko 6:0, 6:3; Sandgren – G. Elias 6:4, 6:3; R. Harrison – Nguyen 6:1, 6:4.

Ćwierćfinały: Duckworth – T. Daniel 6:1, 6:2; Al. Kuznetsov – Lokoli 3:6, 6:4, 6:3; Broady – R. Harrison 6:7 (2), 7:6 (4), 6:3; Kudla – Sandgren 2:6, 7:5, 6:2.

Półfinały: Duckworth – Al. Kuznetsov 6:4, 3:6, 6:4; Broady – Kudla 7:5, 6:0.

Finał: Duckworth – Broady 5:7, 6:3, 6:2.

SOFIA – WTA

Faza grupowa: Cibulkova – Pironkova 6:3, 7:6 (6); Suarez Navarro – Petkovic 6:0, 6:4; Pennetta – Cormet 6:1, 6:2; Petkovic – Pironkova 7:5, 6:2; Muguruza – Makarova 6:2, 6:1; Cibulkova – Suarez Navarro 7:5, 6:4; Muguruza – Pennetta 0:6, 6:1, 6:1; Cornet – Makarova 6:1, 6:4; Petkovic – Cibulkova 7:5, 6:3; Suarez Navarro – Pironkova 7:6 (2), 6:1; Muguruza – Cornet 6:3, 7:5; Pennetta – Kar. Pliskova 6:1, 6:3.

Półfinały: Petkovic – Muguruza 6:1, 6:4; Pennetta – Suarez Navarro 6:4, 6:2.

Finał: Petkovic – Pennetta 1:6, 6:4, 6:3.

NINGBO – CH

Pierwsza runda: Kania – Hozumi 6:2, 6:2; Bychkova – Doi 3:6, 6:3, 1:0 i krecz Japonki; Fichman – K. Kozlova 6:4, 4:6, 6:3; Yafan Wang – Czink 4:6, 6:3, 6:1; Liu – Eguchi 6:0, 6:3; S. Zheng – Ar. Rodionova 6:2, 6:1; Kulichkova – Majeric 6:1, 6:3; Linette – Peer 6:4, 3:6, 6:3; Xu – K. Zhang 3:6, 6:3, 7:5; L. Zhu – Chan 7:5, 6:3; Yan Wang – Mayr-Achleitner 6:3, 6:4; X. Wang – Pervak 4:2 i krecz Rosjanki; Z. Yang – Diatchenko 6:4, 3:6, 7:6 (3); Duan – Kumkhum 6:2, 6:2; Kudryavtseva – Han 3:6, 7:5, 6:1; Hsieh – L. Zhang 4:6, 6:1, 6:1.

Druga runda: Kania – Z. Yang 6:4, 6:3; Yan Wang – Yafan Wang 6:1, 3:6, 6:1; Bychkova – Fichman 7:6 (1), 4:6, 7:5; Q. Wang – Liu 6:3, 6:0; S. Zheng – Hsieh 6:4, 6:4; L. Zhu – Kudryavtseva 6:2, 6:4; Linette – Xu 6:1, 6:4; Duan – Kulichkova 5:7, 6:3, 7:5.

Ćwierćfinały: Linette – S. Zheng 1:6, 7:5, 6:3; Kania – Yan Wang 7:6 (2), 4:6, 7:5; Duan – Bychkova 5:7, 6:4, 6:4; Q. Wang – L. Zhu 6:3, 6:1.

Półfinały: Linette – Kania 6:1, 6:1; Q. Wang – Duan 6:1, 6:3.

Finał: Linette – Q. Wang 3:6, 7:5, 6:1.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności