Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch - Meligeni Rodrigues Alves 6:4, 6:3; Pigossi - U. Radwańska 7:6 (9), 3:6, 6:2; Boulter - Zacarias 7:5, 6:0; Watson - Olmos 7:5, 6:1; Svitolina - Muramatsu 6:3, 6:2; Kostyuk - Naito 6:3, 6:3; Bertens - Xinyu Wang 6:2, 6:0; Xiyu Wang - Rus 6:1, 3:6, 6:2; Putintseva - Podoroska 2:6, 6:4, 6:0; Cocciaretto - Bara 6:1, 6:4; Trevisan - Buzarnescu 6:2, 2:6, 7:6 (5); L. Fernandez - Danilovic 7:5, 4:6, 6:4; Marino - Stojanovic 6:4, 7:6 (6); Ostapenko - Raina 6:2, 5:7, 7:5; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Nadal 6:2, 4:6, 6:2; Ruud - Fognini 6:4, 6:3; Evans - Goffin 5:7, 6:3, 6:4; S. Tsitsipas - Davidovich Fokina 7:5 i krecz Hiszpana.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczyli na czterech kontynentach.

WUHAN – WTA

Pierwsza runda: Svitolina – Giorgi 6:2, 6:3; Riske – S. Xu 4:6, 6:4, 6:6 i krecz Chinki; Zahlavova Strycova – Hantuchova 7:6 (5), 7:6 (2); Diyas – Koukalova 6:4, 6:7 (1), 6:2; Makarova – Jovanovski 6:2, 6:2; S. Kuznetsova – Nara 6:3, 6:2; Knapp – Erakovic 6:4, 2:6, 6:1; Flipkens – Schiavone 2:6, 7:6 (2), 6:4; C. Garcia – V. Williams 6:4, 4:6, 7:6 (6); Petkovic – Vekic 5:7, 6:1, 6:2; Vandeweghe – Ann. Beck 6:3, 6:2; Errani – Watson 7:5, 6:4; Keys – Cibulkova 4:6, 6:3 i krecz Słowaczki; Bacsinszky – Voegele 6:1, 7:5; Gajdosova – Pennetta 6:1, 6:4; Lisicki – Safarova 7:5, 2:6, 6:3; Suarez Navarro – K. Zhang 7:5, 6:4; Cornet – Oprandi 6:2, 6:1; Muguruza – Torro-Flor 4:6, 6:4, 6:4; Dellacqua – Vinci 7:5, 7:5; J. Jankovic – McHale 6:4, 6:4; Pavlyuchenkova – Ivanovic 7:5, 6:5 i krecz Any; Barthel – S. Peng 6:2, 7:6 (1); Kar. Pliskova – Stosur 6:4, 6:4.

Druga runda: C. Garcia – A. Radwańska 3:6, 7:6 (4), 7:6 (7); M. Sharapova – S. Kuznetsova 3:6, 6:2, 6:2; Muguruza – Halep 2:6, 6:2, 6:3; Riske – Errani 6:4, 6:4; Svitolina – Lisicki 7:6 (3), 6:3; Bacsinszky – Makarova 6:4, 6:1; Kar. Pliskova – Petkovic 6:4, 6:4; Zahlavova Strycova – Keys 3:6, 6:2, 6:2; Flipkens – Gajdosova 6:3, 3:6, 6:3; Wożniacka – Suarez Navarro 6:1, 3:6, 7:6 (4); Dellacqua – Pavlyuchenkova 7:6 (7), 6:7 (5), 6:1; Vandeweghe – J. Jankovic 4:1 i krecz Serbki; Cornet – S. Williams 5:6 i krecz Amerykanki; Kerber – Diyas 4:6, 6:2, 6:4; Bouchard – Barthel 4:6, 6:3, 6:4; Kvitova – Knapp 6:3, 6:0.

Trzecia runda: Svitolina – Muguruza walkower; C. Garcia – Vandeweghe 6:3, 6:2; Cornet – Flipkens 7:6 (4), 1:6, 6:3; Kerber – Zahlavova Strycova 6:1, 6:1; Bacsinszky – M. Sharapova 7:6 (3), 7:5; Kvitova – Kar. Pliskova 6:3, 2:6, 6:4; Wożniacka – Dellacqua 6:0, 6:3; Bouchard – Riske 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Kvitova – C. Garcia 6:3, 6:4; Bouchard – Cornet 6:3, 7:5; Svitolina – Kerber 6:4, 7:6 (3); Wożniacka – Bacsinszky 4:6, 6:2, 6:3.

Półfinały: Kvitova – Svitolina 6:3, 7:5; Bouchard – Wożniacka 6:2, 6:3.

Finał: Kvitova – Bouchard 6:3, 6:4.

SHENZHEN – ATP

Pierwsza runda: Bolelli – Ebden 6:4, 6:2; Devvarman – X. Gao 6:3, 4:6, 6:4; Monaco – Delbonis 6:3, 7:5; Lacko – Donskoy 6:1, 7:6 (4); G. Muller – Chiudinelli 6:4, 3:6, 6:4; Seppi – Max. Gonzalez 7:6 (3), 6:2; Giraldo – B. Ouyang 3:6, 6:3, 6:4; Groth – Duckworth 6:3, 6:7 (5), 6:3; V. Pospisil – Gabashvili 6:3, 6:4; Kokkinakis – Gerasimov 7:6 (3), 6:1; Troicki – Klizan 5:7, 6:1, 3:0 i krecz Słowaka; Berankis – Simon 6:4, 6:2.

Druga runda: Seppi – Bolelli 6:4, 6:3; Gasquet – G. Muller 6:3, 6:2; Monaco – V. Pospisil 7:5, 2:6, 6:3; Robredo – Groth 1:6, 7:5, 6:3; Giraldo – Kokkinakis 6:4, 6:3; Lacko – Berankis 6:4, 7:6 (1); Troicki – Ferrer 6:3, 6:4; A. Murray – Devvarman 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: Robredo – Seppi 6:4, 6:7 (5), 6:3; Giraldo – Troicki 7:6 (6), 6:3; Monaco – Gasquet 7:6 (7), 6:4; A. Murray – Lacko 6:3, 7:5.

Półfinały: Robredo – Giraldo 6:1, 6:4; A. Murray – Monaco 2:6, 6:3, 6:0.

Finał: A. Murray – Robredo 5:7, 7:6 (9), 6:1.

KUALA LUMPUR – ATP

Pierwsza runda: P. Cuevas – J. Melzer 6:4, 7:6 (1); Dodig – Moriya 7:6 (6), 6:1; Krajinovic – T. Daniel 6:2, 6:4; R. Ram – Jasika 4:6, 7:5, 6:3; Soeda – Takeuchi 6:2, 6:1; Andujar – Burquier 6:2, 6:4; Petzschner – J. Ward 6:4, 3:6, 7:6 (5); J. Nieminen – Oswald 6:1, 6:2; Herbert – B. Tomic 6:4, 3:6, 7:6 (7); Matosevic – Kyrgios 7:6 (4), 7:6 (3); Przysiężny – Jaziri 4:6, 6:4, 6:2; B. Becker – J. Sousa 7:6 (1), 6:2.

Druga runda: P. Cuevas – Dodig 3:6, 7:5, 7:5; Matosevic – Soeda 7:6 (5), 6:4; Nishikori – R. Ram 6:2, 6:3; J. Benneteau – Krajinovic 6:4, 6:3; J. Nieminen – L. Mayer 7:6 (5), 6:4; B. Becker – Herbert 6:4, 7:6 (4); Andujar – Przysiężny 6:4, 6:7 (6), 6:3; Gulbis – Petzschner 6:3, 6:7 (3), 6:1.

Ćwierćfinały: J. Benneteau – P. Cuevas 6:3, 6:7 (3), 6:4; Gulbis – B. Becker 6:3, 7:5; J. Nieminen – Andujar 6:3, 6:4; Nishikori – Matosevic 6:3, 6:0.

Półfinały: J. Benneteau – Gulbis 6:4, 6:4; Nishikori – J. Nieminen 6:3, 4:6, 6:2.

Finał: Nishikori – J. Benneteau 7:6 (4), 6:4.

ORLEAN – CH

Pierwsza runda: Berrer – Mecir 6:4, 6:2; Couacaud – An. Kuznetsov 6:4, 6:1; S. Stakhovsky – Lamasine 7:6 (4), 6:3; Millot – Y. Marti 6:4, 6:3; Sijsling – A. Zverev 6:7 (6), 6:2, 6:0; Bellucci – Gicquel 7:5, 4:6, 6:3; Lokoli – Kudryavtsev 6:3, 6:2; Vesely – A. Sitak 6:2, 7:5; K. De Schepper – Barrere 6:1, 6:2; M. Fischer – Lammer 6:4, 4:6, 6:1; P-H. Mathieu – A. Pavic 6:3, 6:4; D. Brown – Matsukevich 2:6, 6:3, 6:4; Guez – Bozoljac 6:2, 6:4; Bemelmans – Mahut 6:3, 6:4; Puetz – Kohlschreiber 7:6 (3), 6:1; An. Beck – Gombos 7:6 (5), 6:3.

Druga runda: M. Fischer – Couacaud 4:6, 7:6 (5), 7:6 (1); Bellucci – Lokoli 6:3, 4:6, 7:6 (1); Sijsling – K. De Schepper 6:4, 3:6, 6:3; S. Stakhovsky – Berrer 6:3, 6:1; Vesely – Guez 6:4, 6:1; P-H. Mathieu – Millot 6:3, 3:6, 7:5; An. Beck – Bemelmans 7:6 (3), 6:2; Puetz – D. Brown 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: Bellucci – Sijsling 6:4, 6:1; Vesely – An. Beck walkower; S. Stakhovsky – Puetz 6:7 (3), 6:1, 6:3; P-H. Mathieu – M. Fischer 6:2, 6:3.

Półfinały: Bellucci – P-H. Mathieu 6:3, 6:4; S. Stakhovsky – Vesely 6:7 (5), 7:5, 6:0.

Finał: S. Stakhovsky – Bellucci 6:2, 7:5.

SIBIU – CH

Pierwsza runda: Volandri – B. I. Apostol 6:2, 6:1; Cipolla – Basilashvili 7:5, 6:2; J. Pospisil – Copil 6:3, 6:2; Albot – Rola 6:3, 7:6 (1); Panfil – Sulea 7:6 (4), 6:4; Ungur – Arnaboldi 6:2, 6:2; Starace – Gheorghe 6:1, 6:1; Cecchinato – Setkic 6:2, 6:4; Riba – M. Linzer; Torebko – Cornea 6:1, 7:6 (3); Brkic – Smirnov 3:6, 6:2, 6:3; Zekic – Veic 6:4, 6:2; Kovalik – Fucsovics 3:0 i krecz Węgra; Montanes – Eysseric 6:2, 6:4; Kubler – Semjan 6:2, 6:4; Crivoi – Hanescu 6:2, 6:4.

Druga runda: Cipolla – Cecchinato 2:6, 7:5, 6:0; Riba – Volandri 3:6, 6:1, 6:3; Brkic – Ungur 6:3, 6:3; Starace – J. Pospisil 2:6, 7:6 (3), 6:1; Albot – Panfil 6:7 (4), 7:5, 6:1; Crivoi – Torebko 6:4, 6:4; Kovalik – Zekic 6:1, 6:4; Kubler – Montanes 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Starace – Brkic 6:1, 2:6, 6:3; Kubler – Kovalik 7:6 (4), 7:5; Riba – Cipolla 6:4, 6:2; Albot – Crivoi 6:1, 6:2.

Półfinały: Kubler – Starace 2:6, 7:6 (3), 6:0; Albot – Riba 7:6 (3), 3:1 i krecz Hiszpana.

Finał: Kubler – Riba 6:4, 6:1.

KENITRA – CH

Pierwsza runda: Ahouda – Chakrouni 6:1, 6:3; Travaglia – Menendez 7:6 (4), 6:4; Ramos-Vinolas – Krstin 6:4, 4:0 i krecz Serba; Carballes Baena – Ramirez Hidalgo 6:3 6:7 (6), 6:4; Al. Bedene – Safwat 6:2, 7:5; Karatsev – Bourgue 3:6, 7:5, 6:3; Samper-Montana – Lopez-Perez 7:6 (1), 6:1; Gimeno-Traver – Reuter 7:6 (1), 7:6 (3); Idmbarek – Vega Hernandez 6:1, 6:3; Pouille – Laaksonen 4:6, 6:3, 6:4; Pavlasek – Ehrat 6:3, 3:6, 7:6 (1); Coppejans – Podlipnik 7:5, 4:6, 7:5; Cervantes – Ouahab 6:4, 6:2; Obry – G. Granollers 6:3, 6:4; Machado – Mat. Viola 7:6 (3), 7:6 (4); Dzumhur – Zaitcev 6:4, 6:2.

Druga runda: Dzumhur – Obry walkower; Gimeno-Traver – Cervantes 6:4, 6:4; Ramos-Vinolas – Pavlasek 6:3, 6:1; Pouille – Samper-Montana 3:6, 7:6 (2), 6:2; Carballes Baena – Karatsev 6:2, 2:6, 6:4; Travaglia – Idmbarek 2:6, 7:6 (5), 6:4; Al. Bedene – Coppejans 4:6, 6:1, 6:2; Machado – Ahouda 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Gimeno-Traver – Travaglia 6:2, 7:5; Carballes Baena – Al. Bedene 7:6 (3), 2:6, 7:6 (5); Dzumhur – Machado 7:6 (4), 6:1; Ramos-Vinolas – Pouille 6:1, 1:6, 7:6 (0).

Półfinały: Gimeno-Traver – Dzumhur 6:3, 6:0; Ramos-Vinolas – Carballes Baena 4:6, 6:4, 6:3.

Finał: Gimeno-Traver – Ramos-Vinolas 6:3, 6:4.

PORTO ALEGRE – CH

Pierwsza runda: Alund – Turini 6:1, 6:1; Olivo – R. Matos 6:4, 6:1; G. Elias – Gaio 6:4, 6:1; R. Becker – F. De Paula 6:3, 6:1; Menezes – R. Hocevar 6:4, 6:3; Michon – Russi 6:1, 6:1; D. King – J. Pereira 2:6, 6:3, 7:6 (4); Andreozzi – Klec 6:1, 7:6 (4); Bagnis – Zampieri 6:1, 6:3; Berlocq – Collarini 6:3, 6:1; Sikora – Neis 6:2, 6:3; Clezar – D. Dutra Silva 6:4, 6:1; Mina – T. Lopes 6:4, 6:1; Garin – Zormann 7:6 (2), 6:2; Schwartzman – Kicker 6:1, 6:1; Arguello – Ghem 6:4, 6:3.

Druga runda: G. Elias – R. Becker 6:3, 6:2; Alund – Michon 6:2 i krecz Francuza; Schwartzman – Olivo 6:4, 6:3; Berlocq – D. King 6:3, 6:2; Mina – Bagnis 6:7 (4), 6:3, 6:3; Andreozzi – Garin 4:6, 6:2, 7:6 (2); Clezar – Sikora 6:3, 6:4; Arguello – Menezes 7:5, 3:6, 6:1.

Ćwierćfinały: Schwartzman – Alund 6:1, 6:7 (7), 6:1; Andreozzi – Arguello 7:5, 6:1; Mina – Clezar 6:3, 6:2; Berlocq – G. Elias 6:3, 3:6, 6:4.

Półfinały: Schwartzman – Andreozzi 6:1, 6:2; Berlocq – Mina 6:1, 6:2.

Finał: Berlocq – Schwartzman 6:4, 4:6, 6:0.

PEREIRA – CH

Pierwsza runda: Munoz de la Nava – Spir 6:4, 6:4; Buchanan – N. Barrientos 2:6, 6:4, 6:2; Angelinos – Struvay 6:3, 6:4; V. Estrella Burgos – Jarry 6:4, 7:6 (5); G. Lapentti – Leite 6:2, 7:5; Londero – G. Escobar 6:2, 6:4; Molteni – Galan Riveros 6:2, 6:2; A. Krajicek – Lama 6:3, 1:6, 6:3; Pella – Varillas Patino-Samudio 6:4, 6:4; Velotti – Falla 6:3, 4:6, 6:3; Lindell – H. Zeballos 7:6 (8), 4:6, 6:3; Androic – Trungelliti 4:6, 7:6 (3), 6:4; K. King – Endara 6:2, 7:6 (3); Lorenzi – Mektic 6:2, 6:2; J. Souza – J. Hernandez 6:2, 6:4; Dellien – Al. Gonzalez 6:4, 5:7, 7:5.

Druga runda: V. Estrella Burgos – Buchanan 6:2, 6:4; Velotti – Angelinos 7:6 (2), 7:6 (2); Munoz de la Nava – A. Krajicek 6:3, 6:0; Lindell – G. Lapentti 7:5, 7:5; Androic – Dellien 7:6 (6), 6:4; J. Souza – K. King 6:2, 6:3; Pella – Londero 5:7, 6:3, 6:1; Molteni – Lorenzi 4:6, 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Velotti – Lindell 7:6 (2), 6:3; Pella – Androic 6:2, 7:5; J. Souza – Molteni 6:3, 3:6, 6:1; V. Estrella Burgos – Munoz de la Nava 7:6 (6), 6:4.

Półfinały: J. Souza – Velotti 3:6, 6:4, 7:6 (4); V. Estrella Burgos – Pella 6:4, 6:2.

Finał: V. Estrella Burgos – J. Souza 7:6 (5), 3:6, 7:6 (6).

NAPA – CH

Pierwsza runda: Odesnik – Klahn 6:4, 6:4; Fratangelo – Edmund 3:6, 7:6 (6), 6:2; Al. Kuznetsov – Kudla 6:2, 3:6, 7:5; Broady – Ginepri 6:4, 6:0; Nguyen – Dancevic 6:3, 6:7 (6), 6:3; E. Ymer – McGee 7:5, 6:3; Russell – Sandgren 4:6, 6:4 6:2; J. Donaldson – R. Harrison 6:3, 7:5; J. Lenz – J-P. Smith 6:3, 2:6, 6:4; R. Williams – J. Thompson 7:6 (6), 1:6, 7:5; Smyczek – Langer 6:3, 6:1; D. Novikov – Seeberger 6:2, 6:2; Querrey – Nielsen 7:6 (5), 6:3; Baghdatis – Giron 6:3, 6:2; Bolt – Polansky 6:3, 6:2; Millman – M. Reid 6:1, 6:2.

Druga runda: Smyczek – Fratangelo 4:6, 6:3, 6:1; Broady – Al. Kuznetsov 7:6 (6), 6:4; J. Lenz – Nguyen 7:6 (4), 6:2; J. Donaldson – Odesnik 6:2, 3:1 i krecz Wayna; Bolt – D. Novikov 4:6, 6:2, 6:4; Millman – Baghdatis 6:2, 3:0 i krecz Cypryjczyka; Russell – R. Williams 4:6, 6:0, 6:1; Querrey – E. Ymer 6:7 (6), 7:6 (5), 6:3.

Ćwierćfinały: J. Donaldson – J. Lenz 7:6 (4), 6:3; Bolt – Millman 6:3, 7:6 (3); Smyczek – Broady 6:1, 6:1; Querrey – Russell 3:0 i krecz Michaela.

Półfinały: Querrey – Bolt 6:2, 6:3; Smyczek – J. Donaldson 3:6, 6:4, 6:3.

Finał: Querrey – Smyczek 6:3, 6:1.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności