Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Świątek/Kubot - Ferro/Herbert 6:3, 7:6 (3); Bencic - Pavlyuchenkova 6:0, 3:6, 6:1; Rybakina - Muguruza 7:5, 6:1; Svitolina - Giorgi 6:4, 6:4; Vondrousova - Badosa 6:3 i krecz Hiszpanki; Khachanov - Schwartzman 6:1, 2:6, 6:1; Carreno Busta - Koepfer 7:6 (7), 6:3; Medvedev - Fognini 6:2, 3:6, 6:2; Nishikori - Ivashka 7:6 (7), 6:0;Humbert - S. Tsitsipas 2:6, 7:6 (4), 6:2; Chardy - L. Broady 7:6 (3), 4:6, 6:1; A. Zverev - Basilashvili 6:4, 7:6 (5); Djokovic - Davidovich Fokina 6:3, 6:1.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczyli w tygodniu na trzech kontynentach.

OSAKA – WTA

Pierwsza runda: Svitolina – S. Rogers 7:6 (2), 4:6, 6:1; Osaka – E. Sema 6:1, 4:6, 6:0; Watson – Jaksic 3:6, 6:4, 6:2; Kumkhum – McHale 4:6, 6:1, 6:3; Putintseva – Ozaki 7:6 (3), 6:3; Hozumi – Mattek-Sands 7:6 (4), 3:6, 6:1; Keys – Vickery 6:3, 6:3; L. Davis – Kuwata 1:6, 6:4, 7:6 (3); Arruabarrena – T. Maria 6:2, 6:1; Aoyama – Voracova 6:1, 6:3; Doi – A. Bogdan 6:7 (4), 6:2, 6:2; Gajdosova – Imanishi 6:4, 6:0; Diyas – Y-J. Chan 7:6 (3), 6:1; Konjuh – Jie Zheng 4:6, 7:5, 6:2; Stosur – Eguchi 6:4, 7:5; Vandeweghe – Mladenovic 6:2, 6:3.

Druga runda: Kumkhum – Hozumi 2:6, 6:4, 6:4; Putintseva – Watson 6:4, 7:5; Svitolina – Osaka 3:6, 6:3, 6:4; Keys – Doi 6:0, 6:4; Konjuh – Vandeweghe 6:2, 3:6, 6:3; L. Davis – Aoyama 6:1, 6:1; Diyas – Arruabarrena 6:0, 6:1; Stosur – Gajdosova 7:6 (4), 1:0 i krecz Jarmili.

Ćwierćfinały: Kumkhum – Keys 6:2, 4:3 i krecz Amerykanki; Diyas – Konjuh 6:7 (4), 6:4, 6:2; Svitolina – L. Davis 6:2, 6:4; Stosur – Putintseva 6:4, 6:1.

Półfinały: Diyas – Kumkhum 6:2, 7:5; Stosur – Svitolina 7:6 (6), 6:2.

Finał: Stosur – Diyas 7:6 (7), 6:3.

TIANJIN – WTA

Pierwsza runda: Duan – L. Zhang 6:3, 6:1; Govortsova – Schiavone 7:5, 6:4; Riske – Buyukakcay 6:2, 7:5; Cirstea – Linette 6:4, 6:2; Oprandi – Wu Ho 6:0, 6:0; Bencic – L. Zhu 7:5, 6:2; F. Liu – Q. Wang 6:3, 6:0; Hlavackova – Puig 7:5, 6:1; S. Zheng – Babos 7:5, 6:4; Tomljanovic – N. Kichenok 5:7, 6:1, 6:2; J. Jankovic – Kudryavtseva 6:2, 0:6, 6:0; Lepchenko – L. Kichenok 6:1, 6:0; S-W. Hsieh – An. Rodionova 6:1, 6:1; S. Peng – Peer 7:5, 4:6, 6:2; Kulichkova – Soler-Espinosa 7:6 (6), 4:6, 6:1; S. Zhang – Kovinic 6:2, 6:1.

Druga runda: Riske – Govortsova 6:4, 7:6 (3); Cirstea – Hlavackova 6:3, 6:0; Tomljanovic – Duan 6:4, 6:4; Lepchenko – F. Liu 7:6 (3), 7:5; Bencic – Oprandi walkower (choroba Szwajcarki); S. Zheng – J. Jankovic 6:3, 6:3; S-W. Hsieh – S. Zhang 3:6, 6:3, 7:6 (5); S. Peng – Kulichkova 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Riske – Lepchenko 7:6 (5), 6:3; S. Zheng – Cirstea 6:4, 2:6, 6:1; Bencic – S-W. Hsieh 6:4, 4:6, 6:2; S. Peng – Tomljanovic 7:6 (5), 2:6, 7:5.

Półfinały: Riske – S. Zheng 6:0, 6:1; Bencic – S. Peng 3:1 i krecz Chinki.

Finał: Riske – Bencic 6:3, 6:4.

LINZ – WTA

Pierwsza runda: Erakovic – C. Garcia 6:2, 4:6, 6:4; A. Schmiedlova – Ann. Beck 7:6 (6), 6:4; Voegele – Zahlavova Strycova 7:6 (4), 7:5; Cepelova – Bacsinszky 7:6 (3), 1:6, 6:4; Kar. Pliskova – Flipkens 6:2, 6:4; Barthel – Bertens 6:3, 6:1; Koukalova – Siniakova 7:5, 3:6, 7:6 (3); Jabeur – Vekic 7:5, 6:1; Pironkova – L. Moser 6:2, 6:3; Giorgi – Petkovic 6:1, 6:2; Ivanovic – Parmentier 6:3, 6:2; Brengle – Begu 7:5, 3:1 i krecz Rumunki; Rybarikova – Kanepi 6:4, 5:7, 6:2; Friedsam – Cibulkova 2:6, 6:3, 6:4; Knapp – Lisicki 7:5, 2:6, 7:6 (1); Bouchard – Mayr-Achleitner 6:4, 6:1.

Druga runda: Erakovic – Koukalova 6:0, 6:2; Giorgi – Jabeur 6:3, 6:2; Voegele – A. Schmiedlova 2:6, 6:1, 6:4; Brengle – Ivanovic walkower (uraz Serbki); Friedsam – Cepelova 6:0, 6:4; Knapp – Rybarikova 6:4 i krecz Słowaczki; Kar. Pliskova – Barthel 6:4, 6:2; Pironkova – Bouchard walkower (kontuzja Kanadyjki).

Ćwierćfinały: Knapp – Pironkova 6:4, 4:6, 6:4; Giorgi – Erakovic 6:3, 7:5; Friedsam – Voegele 4:6, 6:2, 6:3; Kar. Pliskova – Brengle 6:4, 6:4.

Półfinały: Giorgi – Knapp 6:4, 6:2; Kar. Pliskova – Friedsam 2:6, 6:3, 6:3.

Finał: Kar. Pliskova – Giorgi 6:7 (4), 6:3, 7:6 (4).

SZANGHAJ – ATP

Pierwsza runda: Kukushkin – Robredo 3:6, 6:3, 7:6 (4); Thiem – Rosol 6:4, 7:6 (3); Bautista Agut – Dolgopolov 6:4, 6:4; Isner – Andujar 7:6 (5), 1:6, 6:3; Monaco – J. Sousa 6:2, 7:6 (4); Jaziri – D. Young 7:5, 6:4; Lu – M. Granollers 6:3, 6:7 (5), 6:2; Karlovic – Cilic 7:5, 2:6, 7:6 (2); K. Anderson – J. Ward 3:6, 6:3, 6:2; Gasquet – Chardy 7:6 (7), 6:2; J. Sock – B. Tomic 7:6 (4), 6:7 (4), 6:4; Dimitrov – Istomin 6:3, 6:3; Simon – Garcia-Lopez 3:6, 6:0, 6:1; J. Benneteau – Ze Zhang 5:7, 6:3, 6:3; Jużny – Gulbis 6:4, 6:1; S. Johnson – Golubev 6:3, 1:6, 6:3; F. Lopez – Kokkinakis 6:7 (12), 6:3, 6:4; Klizan – Groth 7:6 (1), 6:3; V. Pospisil – Giraldo 6:2, 6:7 (5), 6:1; Ch. Wang – Fognini 7:6 (5), 6:4; Dodig – P. Cuevas 7:5, 6:2; Janowicz – Roger-Vasselin 3:6, 7:5, 7:6 (6); A. Murray – Gabashvili 6:1, 7:5; L. Mayer – Di Wu 6:4, 6:1.

Druga runda: Karlovic – Lu 7:6 (6), 6:3; Kukushkin – K. Anderson 6:4, 6:2; Jaziri – Ch. Wang 6:0, 6:4; Ferrer – Klizan 4:6, 7:6 (4), 6:4; Simon – Wawrinka 5:7, 7:5, 6:4; J. Benneteau – Dimitrov 7:5, 6:3; Bautista Agut – V. Pospisil 7:6 (1), 3:6, 6:4; J. Sock – Nishikori 7:6 (5), 6:4; Jużny – Dodig 7:6 (7), 6:7 (4), 6:3; A. Murray – Janowicz 7:5, 6:2; Berdych – Gasquet 6:3, 6:1; N. Djokovic – Thiem 6:3, 6:4; Isner – S. Johnson 7:6 (6), 7:6 (7); F. Lopez – Nadal 6:3, 7:6 (6); Monaco – Raonic 5:2 i krecz Kanadyjczyka; Federer – L. Mayer 7:5, 3:6, 7:6 (7).

Trzecia runda: Berdych – Karlovic 6:3, 6:4; Simon – Jaziri 6:2, 6:3; Ferrer – A. Murray 2:6, 6:1, 6:2; J. Benneteau – J. Sock 6:3, 6:4; Jużny – Monaco 5:7, 6:3, 6:2; F. Lopez – Isner 6:3, 6:4; N. Djokovic – Kukushkin 6:3, 4:6, 6:4; Federer – Bautista Agut 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Simon – Berdych 7:6 (4), 4:6, 6:0; F. Lopez – Jużny 5:7, 6:4, 6:4; N. Djokovic – Ferrer 6:4, 6:2; Federer – J. Benneteau 7:6 (4), 6:0.

Półfinały: Simon – F. Lopez 6:2, 7:6 (1); Federer – N. Djokovic 6:4, 6:4.

Finał: Federer – Simon 7:6 (6), 7:6 (2).

TASZKIENT – CH

Pierwsza runda: Mannarino – Fayziev 6:4, 6:2; Donskoy – Ismailov 7:5, 6:4; Kudryavtsev – Karimov 1:6, 6:3, 6:2; Dustov – Albot 6:7 (1), 7:6 (3), 7:6 (2); Ti Chen – Shofayziyev 6:1, 6:1; Gerasimov – Huang 7:6 (6), 6:4; Molchanov – F. Martin 6:7 (2), 6:3, 7:6 (3); Karatsev – Dzumhur 6:2, 7:6 (6); Lajovic – Kravchuk 6:4, 7:5; Lacko – R. Ghedin 6:2, 6:0; Coric – Betov 7:6 (1), 6:0; Zaitcev – Duldaev 6:4, 6:3; S. Stakhovsky – Menendez 6:7 (2), 6:1, 6:2; Pouille – Mertens 4:6, 6:4, 6:3; Nedovyesov – Deviatarov 6:3, 6:4; Arnaboldi – A. Pavic 6:4, 6:7 (7), 7:6 (2).

Druga runda: S. Stakhovsky – Arnaboldi 6:2, 6:4; Nedovyesov – Ti Chen 6:3, 6:3; Lacko – Molchanov 6:2, 7:5; Zaitcev – Dustov 6:3, 6:7 (3), 7:6 (5); Coric – Kudryavtsev 4:6, 6:4, 6:3; Mannarino – Gerasimov 6:3, 6:1; Donskoy – Karatsev 7:6 (5), 6:2; Lajovic – Pouille 7:6 (11), 5:7, 6:4.

Ćwierćfinały: Lacko – Nedovyesov 3:6, 6:1, 6:2; Mannarino – Donskoy 6:3, 4:6, 6:2; Coric – Lajovic 7:6 (5), 7:5; S. Stakhovsky – Zaitcev 4:6, 7:5, 6:4.

Półfinały: Lacko – Coric 7:5, 7:6 (3); S. Stakhovsky – Mannarino 7:6 (5), 6:4.

Finał: Lacko – S. Stakhovsky 6:2, 6:3.

RENNES – CH

Pierwsza runda: Bachinger – Marchenko 6:2, 6:2; D. Brown – Hanescu 6:4, 2:6, 6:4; Sela – A. Zverev 6:3, 6:3; Kamke – Millot 6:1, 6:4; Mat. Viola – Gombos 7:5, 6:1; K. De Schepper – J. Pospisil 7:5, 6:3; A. Haider-Maurer – Copil 7:6 (8), 3:6, 6:3; Darcis – M. Fischer 6:4, 6:0; Ilhan – Bellucci 6:7 (4), 7:6 (2), 6:3; P-H. Mathieu – M. Delic 7:5, 5:7, 6:3; Gicquel – G. Melzer 6:1, 6:1; Mahut – Burquier 6:4, 6:4; Khachanov – Lamasine 7:6 (3), 2:6, 6:2; Couacaud – An. Beck 3:6, 6:3, 7:6 (4); Haase – Riba 6:4, 6:2; Struff – Puetz 6:3, 7:6 (5).

Druga runda: D. Brown – Mat. Viola 6:3, 6:3; A. Haider-Maurer – Bachinger 6:3, 7:6 (7); Ilhan – K. De Schepper 7:6 (4), 4:6, 7:6 (2); Darcis – Sela 3:6, 6:0, 6:2; Couacaud – Khachanov 3:6, 6:1, 6:3; Haase – Struff 6:3, 6:4; Mahut – Kamke 7:6 (4), 6:3; Gicquel – P-H. Mathieu 3:6, 7:6 (6), 6:1.

Ćwierćfinały: Darcis – D. Brown 1:6, 6:4, 6:1; Ilhan – A. Haider-Maurer; 3:6, 7:5, 6:3 Mahut – Gicquel 6:4, 6:2; Couacaud – Haase 6:4, 6:7 (5), 7:6 (4).

Półfinały: Darcis – Ilhan 6:4, 6:4; Mahut – Couacaud 3:0 i krecz Enzo.

Finał: Darcis – Mahut 6:2, 6:4.

TIBURON – CH

Pierwsza runda: Fratangelo – Al. Kuznetsov 6:4, 6:4; McGee – Edmund 3:6, 6:3, 6:3; Sorensen – Vanni 6:3, 5:7, 7:5; R. Williams – E. Ymer 6:4, 1:6, 6:1; J. Thompson – Kudla 5:7, 6:3, 6:4; Giron – Bolt 6:0, 6:3; Broady – Dancevic 6:3, 7:6 (3); Millman – Buchanan 6:0, 6:0; Langer – De Bakker 6:1, 6:3; M. Reid – Fawcett 7:5, 7:5; Klahn – Sandgren 6:4, 7:6 (3); J. Donaldson – D. Novikov 6:3, 6:2; J-P. Smith – Fabbiano 6:1, 6:4; Querrey – Nguyen 6:1, 6:4; Wolmarans – Odesnik 4:6, 7:6 (3), 6:2; Smyczek – R. Harrison 6:3, 6:3.

Druga runda: Fratangelo – Sorensen 4:6, 7:5, 6:4; M. Reid – Wolmarans 6:2, 5:7, 6:3; McGee – J. Thompson 7:6 (0), 6:3; Querrey – R. Williams 6:3, 6:2; Millman – Broady 6:1, 6:2; Giron – Klahn 7:6 (3), 7:6 (1); Langer – J-P. Smith 7:6 (3), 7:5; Smyczek – J. Donaldson 2:6, 7:6 (3), 7:5.

Ćwierćfinały: Langer – Giron 6:4, 1:6, 7:5; Millman – Smyczek 6:1, 5:7, 6:3; M. Reid – Fratangelo 6:4, 7:5; Querrey – McGee 6:1, 7:5.

Półfinały: Millman – Langer 5:7, 6:2, 7:5; Querrey – M. Reid 6:3, 6:4.

Finał: Querrey – Millman 6:4, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności