Polski Tenis

WYNIKI

SAN JOSE WTA 250: Linette - Martic 7:5, 7:6 (5); KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Petkovic - Cristian 6:4, 6:3; Krunic - A. Bogdan 6:3, 6:3; Schmiedlova - Juvan 7:6 (7), 6:0; Mendez - Tsurenko 4:3 i krecz Ukrainki; Kawa/Voracova - E. Bogdan/Shinikova 6:1, 7:6 (5); Piter/Sherif - Krunic/Marozava 7:5, 6:4.

Tenis – wyniki

Tenisiści walczyli w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

MOSKWA – WTA

Pierwsza runda: S. Kuznetsova – Koukalova 6:1 i krecz Czeszki; Pironkova – Kovinic 6:2, 6:2; Begu – Vekic 7:6 (5), 1:6, 6:3; Diatchenko – Govortsova 6:2, 2:1 i krecz Białorusinki; Tomljanovic – Al. Panova 6:4, 4:6, 6:3; K. Kozlova – Sasnovich 6:3, 6:2; Siniakova – Vesnina 6:2, 6:2; Krunic – C. Garcia 6:4, 6:2; Pavlyuchenkova – Konjuh 6:3, 6:4; Giorgi – Tsurenko 6:0, 6:3; Riske – Kasatkina 6:1, 6:2; Mladenovic – Kar. Pliskova 6:3, 7:5.

Druga runda: Safarova – Tomljanovic 7:6 (4), 6:2; S. Kuznetsova – K. Kozlova 3:6, 6:3, 6:3; Begu – Makarova 6:4, 6:4; Giorgi – Pennetta 7:6 (4), 6:4; Pironkova – Krunic 6:2, 6:3; Siniakova – Mladenovic 6:1, 6:1; Pavlyuchenkova – Riske 6:2, 6:2; Diatchenko – Cibulkova 4:6, 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Begu – Pironkova 1:6, 6:3, 6:2; Safarova – S. Kuznetsova 6:4, 7:5; Siniakova – Giorgi 7:6 (3), 4:6, 7:5; Pavlyuchenkova – Diatchenko 6:1, 3:6, 6:3.

Półfinały: Begu – Safarova 7:6 (5), 1:6, 6:3; Pavlyuchenkova – Siniakova 6:2, 6:2.

Finał: Pavlyuchenkova – Begu 6:4, 5:7, 6:1.

LUKSEMBURG – WTA

Pierwsza runda: Vinci – Smitkova 6:1, 6:3; Niculescu – Lottner 6:2, 6:2; Mayr-Achleitner – Knapp 2:3 i krecz Włoszki; Barthel – Minella 6:3, 6:4; Cepelova – Torro-Flor 6:3, 6:0; Zahlavova Strycova – Soler-Espinosa 6:4, 6:3; Hercog – Erakovic 6:3, 6:4; Bertens – Friedsam 2:6, 6:2, 6:4; Van Uytvanck – Voegele 5:7, 6:2, 6:2; Cornet – Hradecka 6:2, 7:6 (6); Ann. Beck – Bacsinszky 7:6 (6), 6:3; Lisicki – Hantuchova 7:5, 6:0; J. Larsson – Flipkens 7:6 (5), 6:1; Parmentier – Petkovic 6:4, 6:2; Allertova – Jabeur 6:1, 3:6, 6:2; Lepchenko – Goerges 6:3, 5:7, 6:2.

Druga runda: Ann. Beck – Vinci 7:5, 6:0; Zahlavova Strycova – Van Uytvanck 6:4, 7:6 (1); Bertens – Cornet 6:2, 6:3; Mayr-Achleitner – Parmentier 6:1, 7:5; Lepchenko – Cepelova 6:2, 6:2; J. Larsson – Hercog 6:7 (8), 7:5, 6:1; Barthel – Niculescu 0:6, 7:5, 6:3; Allertova – Lisicki 7:5, 6:2.

Ćwierćfinały: Ann. Beck – Mayr-Achleitner 6:2, 6:2; Barthel – Bertens 6:3, 6:0; Zahlavova Strycova – J. Larsson 6:0, 6:2; Allertova – Lepchenko 4:6, 6:3, 7:5.

Półfinały: Ann. Beck – Allertova 6:0, 6:1; Zahlavova Strycova – Barthel 6:3, 6:2.

Finał: Ann. Beck – Zahlavova Strycova 6:2, 6:1.

MOSKWA – ATP

Pierwsza runda: Seppi – Lajovic 7:5, 6:4; Krajinovic – Jaziri 6:4, 6:2; Gimeno-Traver – Vesely 7:5, 6:3; Bautista Agut – An. Kuznetsov 6:3, 6:4; Dodig – Riba 6:4, 6:2; Donskoy – Sela 6:4, 6:0; Monaco – Lorenzi 6:3, 5:7, 6:3; Berankis – Karatsev 6:3, 6:4; Groth – Rublev 7:6 (4), 7:5; Kukushkin – Khachanov 6:7 (3), 6:0, 6:2; Robredo – Krstin 7:6 (6), 6:4; Jużny – Baluda 6:3, 6:4.

Druga runda: Bautista Agut – Groth 7:6 (5), 7:6 (4); Seppi – Dodig 7:5, 7:6 (3); Cilic – Donskoy 6:3, 3:6, 6:3; Kukushkin – Fognini 6:4, 6:2; Robredo – Krajinovic 6:3, 6:4; Berankis – Raonic 6:3, 4:6, 6:3; Gulbis – Gimeno-Traver 6:3, 7:6 (3); Jużny – Monaco 6:3, 7:6 (6).

Ćwierćfinały: Bautista Agut – Berankis 7:5, 6:3; Gulbis – Seppi 7:6 (6), 4:6, 7:6 (3); Kukushkin – Jużny 1:6, 7:6 (5), 6:0; Cilic – Robredo 6:3, 6:3.

Półfinały: Bautista Agut – Gulbis 6:4, 6:4; Cilic – Kukushkin 4:6, 6:3, 6:2.

Finał: Cilic – Bautista Agut 6:4, 6:4.

SZTOKHOLM – ATP

Pierwsza runda: Gabashvili – Falla 6:2, 6:4; J. Nieminen – Ramos-Vinolas 6:4, 6:4; B. Tomic – Rosenholm 7:6 (1), 5:7, 6:4; L. Mayer – D. Young 6:4, 6:4; Bachinger – Sijsling 2:6, 7:6 (3), 6:4; Mannarino – Baghdatis 2:6, 6:2, 6:4; Verdasco – Matosevic 6:3, 3:6, 6:3; Copil – J. Sousa 7:6 (4), 4:6, 6:4; Chardy – E. Ymer 6:3, 6:4; Herbert – Carreno Busta 7:6 (3), 6:4; J. Sock – Golubev 6:1, 4:6, 6:0; D. Brown – Lindell 6:4, 7:6 (3).

Druga runda: B. Tomic – K. Anderson 7:6 (4), 6:4; Verdasco – J. Nieminen 6:3, 6:4; Dimitrov – Gabashvili 7:5, 7:6 (4); Copil – Herbert 6:4, 6:3; Bachinger – L. Mayer 7:6 (3), 6:7 (4), 6:3; J. Sock – Chardy 7:6 (3), 6:3; Berdych – D. Brown 7:5, 6:3; Mannarino – Dolgopolov 6:4, 6:7 (2), 7:6 (4).

Ćwierćfinały: B. Tomic – Verdasco 0:6, 6:4, 7:6 (6); Bachinger – Mannarino 4:6, 6:1, 6:4; Dimitrov – J. Sock 5:7, 6:4, 6:3; Berdych – Copil 6:2, 6:2.

Półfinały: Dimitrov – B. Tomic 6:3, 7:5; Berdych – Bachinger 7:6 (7), 6:4.

Finał: Berdych – Dimitrov 5:7, 6:4, 6:4.

WIEDEŃ – ATP

Pierwsza runda: Berlocq – G. Melzer 6:3, 7:6 (2); Struff – Garcia-Lopez 6:3, 6:4; Bellucci – P-H. Mathieu 6:1, 6:4; B. Becker – Hanescu 4:6, 6:1, 6:3; Troicki – V. Estrella Burgos 6:0, 6:3; Karlovic – Delbonis 6:7 (1), 7:6 (9), 7:6 (2); J. Melzer – Gombos 3:6, 6:4, 6:3; V. Pospisil – Brands 6:3, 6:7 (3), 7:6 (2); Haase – Thiem 6:3, 3:6, 6:3; Kamke – Bolelli 3:6, 6:3, 6:4; Rosol – Lacko 6:2, 6:4; S. Stakhovsky – Mecir 6:2, 4:6, 6:3.

Druga runda: Karlovic – J. Melzer 6:4, 7:6 (1); Kohlschreiber – Berlocq 3:6, 6:1, 6:4; Troicki – Rosol 6:3, 6:2; B. Becker – Haase 6:3, 6:3; Bellucci – F. Lopez 6:7 (9), 6:1, 6:4; Struff – S. Stakhovsky 7:6 (6), 2:6, 7:6 (3); Ferrer – Kamke 7:5, 6:1; A. Murray – V. Pospisil 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Troicki – Bellucci 7:6 (4), 6:7 (2), 6:2; Kohlschreiber – B. Becker 6:4, 7:6 (3); A. Murray – Struff 6:2, 7:5; Ferrer – Karlovic 7:6 (5), 6:4.

Półfinały: Ferrer – Kohlscheriber 6:3, 2:6, 7:6 (3); A. Murray – Troicki 6:4, 6:3.

Finał: A. Murray – Ferrer 5:6, 6:2, 7:5.

INDORE – CH

Pierwsza runda: Nedovyesov – L. Sood 6:3, 6:1; Myneni – Udomchoke 6:0, 6:2; Gigounon – R. Becker 3:6, 7:6 (5), 7:5; Menendez – Reuter 7:5, 6:4; S. Singh – Kudryavtsev 7:5, 6:3; R. Ghedin – Rawat 6:3, 6:4; Ramanathan – Quinzi 6:1, 6:4; Ti Chen – Virali Murugesan 6:2, 6:1; Coppejans – Nedunchezhiyan 7:5, 6:2; Prashanth – K. Singh 6:4, 6:2; Pavlasek – Mukund 6:4, 6:1; F. Martin – Moriya 6:1, 6:3; Huang – Uchiyama 7:6 (6), 7:6 (6); Devvarman – Vardhan 6:1, 6:3; Bhambri – Bisht 6:4, 6:0; Travaglia – Balaji 4:6, 6:4, 7:6 (7).

Druga runda: Myneni – Coppejans 1:6, 6:3, 7:6 (4); Nedovyesov – Gigounon 6:3, 6:4; S. Singh – Prashanth 4:6, 7:6 (5), 6:3; Menendez – R. Ghedin 6:1, 6:3; Ramanathan – Bhambri 7:6 (4), 6:3; Travaglia – Pavlasek 7:5, 6:2; Huang – Devvarman 6:7 (4), 6:4, 6:4; Ti Chen – F. Martin 6:7 (5), 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Myneni – S. Singh 7:6 (5), 6:3; Nedovyesov – Menendez 7:6 (4), 7:6 (4); Ramanathan – Ti Chen 6:7 (6), 7:6 (2), 7:5; Travaglia – Huang 6:3, 7:6 (3).

Półfinały: Nedovyesov – Travaglia 6:3, 6:3; Myneni – Ramanathan 6:2, 6:1.

Finał: Myneni – Nedovyesov 6:3, 6:7 (4), 6:3.

SAN JUAN – CH

Pierwsza runda: Jarry – De Greef 6:1, 6:4; Samper-Montana – Molteni 7:6 (7), 6:3; Cachin – Alvo 6:4, 6:2; Al. Gonzalez – Pella 7:6 (5), 6:4; Andreozzi – Dellien 6:1, 7:6 (4); J. Souza – Podlipnik 7:5, 6:3; Ghem – Gennaro 6:7 (5), 6:3, 6:1; Kubler – Clezar 6:3, 7:5; Alund – Brkic 6:2, 6:7 (5), 6:2; Bagnis – Lama 6:3, 6:4; Kicker – Ramirez Hidalgo 7:6 (3), 6:2; Mina – De Bakker 6:3, 6:4; J. Hernandez – Londero 6:7 (3), 6:3, 7:5; Arguello – Collarini 6:1, 2:6, 7:6 (3); Trungelliti – H. Zeballos 6:3, 6:4; Schwartzman – Olivo 4:6, 6:3, 6:1.

Druga runda: Al. Gonzalez – Samper-Montana 4:6, 6:4, 6:2; Bagnis – Cachin 6:3, 6:2; J. Souza – Jarry 6:0, 6:2; Alund – Mina 6:2, 6:2; Arguello – Kicker 7:6 (7), 6:3; Ghem – Trungelliti 6:4, 0:6, 6:4; Andreozzi – Kubler 6:3, 6:2; Schwartzman – J. Hernandez 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: J. Souza – Alund 6:4, 6:2; Al. Gonzalez – Bagnis 7:5, 4:6, 6:3; Schwartzman – Andreozzi 2:6, 7:6 (4), 7:6 (5); Arguello – Ghem 6:1 i krecz Brazylijczyka.

Półfinały: J. Souza – Al. Gonzalez 6:1, 6:1; Schwartzman – Arguello 6:4, 6:3.

Finał: Schwartzman – J. Souza 7:6 (5), 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności