Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch - Meligeni Rodrigues Alves 6:4, 6:3; Pigossi - U. Radwańska 7:6 (9), 3:6, 6:2; Boulter - Zacarias 7:5, 6:0; Watson - Olmos 7:5, 6:1; Svitolina - Muramatsu 6:3, 6:2; Kostyuk - Naito 6:3, 6:3; Bertens - Xinyu Wang 6:2, 6:0; Xiyu Wang - Rus 6:1, 3:6, 6:2; Putintseva - Podoroska 2:6, 6:4, 6:0; Cocciaretto - Bara 6:1, 6:4; Trevisan - Buzarnescu 6:2, 2:6, 7:6 (5); L. Fernandez - Danilovic 7:5, 4:6, 6:4; Marino - Stojanovic 6:4, 7:6 (6); Ostapenko - Raina 6:2, 5:7, 7:5; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Nadal 6:2, 4:6, 6:2; Ruud - Fognini 6:4, 6:3; Evans - Goffin 5:7, 6:3, 6:4; S. Tsitsipas - Davidovich Fokina 7:5 i krecz Hiszpana.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczyli w kilku challengerach WTA i ATP.

TAJPEJ – WTA

Pierwsza runda: Diatchenko – Czink 6:3, 6:2; Doi – L. Zhang 6:3, 1:6, 6:1; Duan – Aoyama 6:3, 6:4; Kulichkova – K. Zhang 6:0, 6:2; Bychkova – Kania 6:1, 6:4; Kumkhum – H-C. Chan 6:4, 6:1; Y-J. Chan – Mayr-Achleitner 7:5, 6:4; Yafan Wang – Lin Zhu 6:7 (7), 6:4, 7:6 (9); Peer – Xu 6:2, 6:1; Kudryavtseva – Chang 3:6, 6:4, 7:5; Tanasugarn – K. Kozlova 6:4, 6:2; S. Zheng – Fichman 6:4, 6:2; Linette – Majeric 6:4, 6:0; Friedsam – Vankova 3:6, 6:1, 6:2; A. Bogdan – Date Krumm 7:5, 6:2; Q. Wang – Hsieh 6:2, 6:1.

Druga runda: Diatchenko – Duan 6:3, 6:1; Y-J. Chan – Bychkova 6:2, 3:6, 6:3; Kumkhum – Kulichkova 6:4, 6:4; Kudryavtseva – Doi 6:4, 6:4; Friedsam – Peer 6:3, 3:6, 6:2; A. Bogdan – Yafan Wang 6:3, 6:3; Linette – Q. Wang 7:6 (7), 6:2; S. Zheng – Tanasugarn 0:6, 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Diatchenko – Kumkhum 6:2, 6:3; Y-J. Chan – Kudryavtseva 6:3, 3:6, 6:1; A. Bogdan – S. Zheng 6:7 (3), 6:1, 6:4; Friedsam – Linette 7:6 (0), 6:4.

Półfinały: Diatchenko – A. Bogdan 6:4, 3:6, 6:3; Y-J. Chan – Friedsam 6:3, 4:6, 6:3.

Finał: Diatchenko – Y-J. Chan 1:6, 6:2, 6:4.

LIMOGES – WTA

Pierwsza runda: Hogenkamp – Dominguez Lino 6:4, 6:4; Smitkova – U. Radwańska 6:2, 6:3; Van Uytvanck – Barbieri 6:0, 6:1; Witthoeft – Arruabarrena 6:3, 7:5; Konjuh – Ann. Beck 3:6, 6:4, 6:1; Dodin – Parmentier 7:6 (5), 6:2; Piter – K. Kucova 6:2, 6:4; Tsurenko – Kasatkina 6:7 (4), 6:4, 6:0; A. Schmiedlova – Mitu 6:0 i krecz Rumunki; Mladenovic – Sasnovich 7:5, 6:3; Voegele – Siniakova 4:6, 6:1, 7:6 (8); Zanevska – Kovinic 6:0, 6:4; Razzano – Niculescu 4:6, 6:4, 6:3; Putintseva – Hesse 6:3, 6:4; C. Garcia – Babos 6:7 (4), 6:1, 6:3; Schiavone – Dulgheru 6:3, 7:6 (4).

Druga runda: Smitkova – Van Uytvanck 3:6, 6:2, 6:2; Konjuh – Witthoeft 6:3, 6:1; Hogenkamp – Voegele 7:5, 6:3; Dodin – Piter 6:4, 6:0; Tsurenko – Razzano 7:6 (2), 6:7 (3), 6:1; Mladenovic – Zanevska 7:6 (7), 3:2 i krecz Ukrainki; Schiavone – A. Schmiedlova 4:6, 6:4, 6:3; Putintseva – C. Garcia 7:5, 6:4.

Ćwierćfinały: Dodin – Konjuh 7:5, 6:3; Smitkova – Tsurenko 6:2, 6:3; Mladenovic – Putintseva 6:2, 7:6 (5); Schiavone – Hogenkamp 6:4, 7:6 (2).

Półfinały: Mladenovic – Dodin 7:5, 2:6, 6:3; Smitkova – Schiavone 6:3, 6:2.

Finał: Smitkova – Mladenovic 7:6 (4), 7:5.

TRARALGON 2 – CH

Pierwsza runda: Yang – Ti Chen 6:4, 7:6 (6); Edmund – Van Peperzeel 4:6, 6:1, 6:4; Kokkinakis – G. Jones 6:4, 2:6, 6:3; Yan Bai – Banes 6:4, 7:6 (2); Bolt – O’Connell 4:6, 6:1, 6:4; Millman – Moriya 7:6 (6), 6:1; J. Thompson – Huang 6:2, 7:5; J. Jenkins – M. Reid 3:6, 6:2, 7:5; Mitchell – Klahn 6:4, 2:6, 6:4; J. Statham – Daniell 4:6, 7:6 (2), 6:2; Saville – A. Sitak 6:4, 6:2; Jasika – Eames 6:4, 6:1; Soeda – Propoggia 7:6 (5), 6:2; J-P. Smith – Di Wu 6:7 (7), 6:4, 7:5; Meister – Polkinghorne 6:2, 6:2; J. Ward – B. Klein 6:2, 6:1.

Druga runda: Edmund – Yang 6:2, 6:2; J. Statham – Soeda 6:4, 4:6, 6:2; Saville – J. Jenkins 6:3, 6:3; Millman – Yan Bai 6:2, 3:0 i krecz Chińczyka; J-P. Smith – Bolt 6:1, 6:3; Mitchell – Meister 6:3, 6:1; J. Ward – J. Thompson 6:1, 1:0 i krecz Australijczyka; Kokkinakis – Jasika 6:1, 6:4.

Ćwierćfinały: Mitchell – J-P. Smith 4:6, 7:6 (6), 6:2; Millman – Edmund 6:4, 6:3; Saville – J. Statham 6:4, 6:3; J. Ward – Kokkinakis 7:5, 7:5.

Półfinały: Millman – Saville 6:1, 6:2; J. Ward – Mitchell 7:5, 6:2.

Finał: Millman – J. Ward 6:4, 6:1.

BRATYSŁAWA – CH

Pierwsza runda: Nedovyesov – An. Kuznetsov 4:6, 7:6 (5), 6:2; A. Pavic – Sela 6:3, 3:2 i krecz Izraelczyka; J. Wang – Krajinovic 6:1, 6:2; Gojowczyk – Ungur 6:2, 6:3; An. Martin – G. Melzer 6:7 (6), 6:3, 6:4; Kudryavtsev – Kovalik 7:6 (4), 6:2; Marchenko – Veger 7:6 (6), 6:3; Sijsling – Maden 6:2, 7:6 (4); Troicki – M. Delic 6:7 (2), 6:1, 6:4; Dustov – Vesely 3:6, 6:3, 6:4; Gombos – Dzumhur 6:3, 6:2; Pavlasek – Mecir 6:7 (2), 7:6 (6), 7:6 (6); Przysiężny – Berrer 6:4, 7:6 (4); J. Melzer – Fucsovics 3:6, 6:4, 7:6 (10); Lacko – Sikora 6:1, 6:2; Horansky – Staubert 6:4, 3:6, 6:3.

Druga runda: Sijsling – A. Pavic 7:6 (4), 6:4; Nedovyesov – Kudryavtsev 7:6 (1), 6:4; Gojowczyk – An. Martin 6:1, 6:4; Marchenko – Troicki 6:4, 6:2; J. Wang – Pavlasek 6:4, 6:3; Dustov – Przysiężny 6:4, 6:4; Gombos – Horansky 6:3, 6:4; Lacko – J. Melzer 3:6, 6:3, 7:6 (1).

Ćwierćfinały: Nedovyesov – Marchenko 4:6, 6:3, 6:4; Sijsling – J. Wang 6:4, 3:6, 6:3; Dustov – Gombos 6:7 (2), 6:3, 7:6 (4); Gojowczyk – Lacko 7:5, 6:4.

Półfinały: Dustov – Sijsling 7:6 (11), 6:7 (5), 7:5; Gojowczyk – Nedovyesov 6:3, 6:4.

Finał: Gojowczyk – Dustov 7:6 (2), 6:3.

MOUILLERON-LE-CAPTIF

Pierwsza runda: Ilhan – Molchanov 6:3, 6:3; Michon – Guez 6:4, 7:5; Albot – Tatlot 6:3, 6:2; Berankis – Baluda 6:1, 6:3; Pouille – Riba 6:4, 6:2; Lamasine – Desein 6:3, 3:6, 7:5; Coric – Sidorenko 6:4, 6:4; Hemery – Rochette 6:0, 6:1; Herbert – Cervantes 6:2, 6:1; Mahut – Jacq 6:4, 4:6, 6:1; Grigelis – K. De Schepper 6:4, 7:5; Bemelmans – Veic 6:4, 6:3; Millot – Halys 7:6 (5), 6:1; Hanescu – Serra 7:5, 7:6 (5); Kamke – Llodra 6:2, 6:2; Baghdatis – Y. Marti 6:2, 6:1.

Druga runda: Ilhan – Lamasine 6:4, 3:6, 6:3; Coric – Michon 6:3, 6:4; Millot – Grigelis 6:1, 6:4; Kamke – Albot 6:2, 6:4; Hanescu – Mahut 7:6 (3), 6:4; Berankis – Bemelmans 4:6, 7:6 (2), 7:5; Pouille – Baghdatis 4:6, 4:4 i krecz Cypryjczyka; Herbert – Hemery 6:3, 6:7 (2), 7:5.

Ćwierćfinały: Hanescu – Millot 7:5, 6:4; Herbert – Berankis 7:6 (5), 6:2; Ilhan – Coric 7:5, 6:1; Kamke – Pouille 6:3, 6:2.

Półfinały: Ilhan – Hanescu 6:4, 6:4; Herbert – Kamke 6:7 (9), 7:6 (5), 6:3.

Finał: Herbert – Ilhan 6:2, 6:3.

ORITSEI – CH

Pierwsza runda: Bachinger – Coppejans 6:1, 6:3; Karatsev – M. Fischer 6:3, 6:2; Basilashvili – Brands 6:3, 6:3; A. Krajicek – Marcora 6:2, 6:4; Sancic – Bubka 6:3, 6:3; Sorensen – Setkic 7:6 (4), 6:4; Hernych – Donskoy 7:6 (3), 6:2; Mertl – Petrone 6:2, 6:0; Bolelli – Mat. Viola 6:3, 6:2; Seppi – Donati 6:3, 7:5; Basic – Arnaboldi 3:6, 6:3, 6:4; Lopez-Perez – An. Beck 7:6 (4), 6:4; Puetz – Gaio 6:3, 7:6 (7); D. Brown – Berrettini 6:3, 6:4; Langer – Petzschner 6:4, 6:2; S. Stakhovsky – Mektic 6:4, 7:5.

Druga runda: A. Krajicek – Basilashvili 7:6 (5), 3:6, 6:3; Karatsev – Bolelli 6:4, 6:3; Bachinger – Mertl 6:3, 7:6 (4); D. Brown – Sancic 6:3, 7:6 (4); Basic – S. Stakhovsky 3:6, 7:6 (4), 6:4; Langer – Lopez-Perez 6:4, 7:6 (6); Seppi – Sorensen 6:3, 6:1; Hernych – Puetz 7:6 (2), 7:6 (4).

Ćwierćfinały: Bachinger – Basic 7:5, 6:1; D. Brown – A. Krajicek 7:6 (3), 6:3; Hernych – Karatsev 7:6 (6), 7:6 (5); Seppi – Langer 6:1, 6:3.

Półfinały: Bachinger – D. Brown 6:2, 6:2; Seppi – Hernych 6:4, 7:5.

Finał: Seppi – Bachinger 6:4, 6:3.

KNOXVILLE

Pierwsza runda: Mina – Lindell 6:3, 6:1; J. Donaldson – Nguyen 5:7, 6:1, 6:2; Groth – Corrie 4:6, 7:5, 7:6 (5); G. Elias – Torebko 3:6, 6:3, 7:5; Al. Kuznetsov – Ginepri 7:6 (3), 4:6, 6:2; Smyczek – Reese 6:3, 6:1; Dancevic – Libietis 7:5, 6:4; Jaziri – R. Ram 6:7 (5), 6:4, 7:6 (3); T. Daniel – Ghem 6:0, 6:2; Kudla – Quigley 6:2, 6:2; Broady – Bangoura 6:2, 6:4; Russell – Duckworth 6:7 (4), 3:0 i krecz Australijczyka; Willis – Buchanan 6:7 (5), 6:3, 7:5; McGee – M. Arevalo 6:3, 6:2; Sandgren – Rola 7:6 (4), 6:3; Mannarino – R. Harrison 6:1, 6:1.

Druga runda: Broady – Russell 6:1, 6:4; G. Elias – Dancevic walkower; Kudla – T. Daniel 7:6 (4), 6:3; Mannarino – McGee 6:3, 6:2; Willis – Sandgren 6:7 (4), 6:4, 6:2; Jaziri – Mina 6:4, 6:4; Smyczek – J. Donaldson 6:0, 6:4; Groth – Al. Kuznetsov 2:6, 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Mannarino – Kudla walkower; Broady – Willis 7:6 (5), 6:4; Groth – G. Elias 3:6, 7:5, 7:6 (3); Smyczek – Jaziri 7:6 (3), 6:3.

Półfinały: Mannarino – Broady 6:0, 6:4; Groth – Smyczek 6:3, 6:4.

Finał: Mannarino – Groth 3:6, 7:6 (6), 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności