Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch - Meligeni Rodrigues Alves 6:4, 6:3; Pigossi - U. Radwańska 7:6 (9), 3:6, 6:2; Boulter - Zacarias 7:5, 6:0; Watson - Olmos 7:5, 6:1; Svitolina - Muramatsu 6:3, 6:2; Kostyuk - Naito 6:3, 6:3; Bertens - Xinyu Wang 6:2, 6:0; Xiyu Wang - Rus 6:1, 3:6, 6:2; Putintseva - Podoroska 2:6, 6:4, 6:0; Cocciaretto - Bara 6:1, 6:4; Trevisan - Buzarnescu 6:2, 2:6, 7:6 (5); L. Fernandez - Danilovic 7:5, 4:6, 6:4; Marino - Stojanovic 6:4, 7:6 (6); Ostapenko - Raina 6:2, 5:7, 7:5; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Nadal 6:2, 4:6, 6:2; Ruud - Fognini 6:4, 6:3; Evans - Goffin 5:7, 6:3, 6:4; S. Tsitsipas - Davidovich Fokina 7:5 i krecz Hiszpana.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczyli w Londynie oraz challengerach ATP.

LONDYN – SINGIEL

Faza grupowaNishikori – A. Murray 6:4, 6:4; Federer – Raonic 6:1, 7:6 (0); Wawrinka – Berdych 6:1, 6:1; N. Djokovic – Cilic 6:1, 6:1; Federer – Nishikori 6:3, 6:2; A. Murray – Raonic 6:3, 7:5; Berdych – Cilic 6:3, 6:1; N. Djokovic – Wawrinka 6:3, 6:0; Nishikori – Ferrer 4:6, 6:4, 6:1; Federer – A. Murray 6:0, 6:1; N. Djokovic – Berdych 6:2, 6:2; Wawrinka – Cilic 6:3, 4:6, 6:3.

Półfinały: N. Djokovic – Nishikori 6:1, 3:6, 6:0; Federer – Wawrinka 4:6, 7:5, 7:6 (6).

Finał: N. Djokovic – Federer walkower (kontuzja Szwajcara).

LONDYN – DEBEL

Faza grupowa: M. Granollers/M. Lopez – J. Benneteau/Roger-Vasselin 6:4, 6:4; Dodig/Melo – Nestor/Zimonjic 6:3, 7:5; Peya/Soares – Rojer/Tecau 6:3, 3:6, 12:10; Kubot/Lindstedt – B. Bryan/M. Bryan 7:6 (3), 6:3; J. Benneteau/Roger-Vasselin – Nestor/Zimonjic 6:4, 5:7, 10:4; Dodig/Melo – M. Granollers/M. Lopez 7:6 (5), 7:6 (12); B. Bryan/M. Bryan – Rojer/Tecau 6:7 (4), 6:3, 10:6; Kubot/Lindstedt – Peya/Soares 6:4, 3:6, 10:6; Nestor/Zimonjic – M. Granollers/M. Lopez 6:7 (5), 6:3, 11:9; J. Benneteau/Roger-Vasselin – Dodig/Melo 4:6, 6:2, 10:8; Kubot/Lindstedt – Rojer/Tecau 6:4, 7:6 (4); B. Bryan/M. Bryan – Peya/Soares 7:6 (3), 7:6 (2).

Półfinały: Dodig/Melo – Kubot/Lindstedt 4:6, 6:4, 10:6; B. Bryan/M. Bryan – J. Benneteau/Roger-Vasselin 6:0, 6:3.

Finał: B. Bryan/M. Bryan – Dodig/Melo 6:7 (5), 6:2, 10:7.

YOKOHAMA – CH

Pierwsza runda: Nishioka – M. Reid 3:6, 6:2, 6:4; Edmund – Klahn 6:2, 3:6, 6:1; Bhambri – Jung 6:3, 6:2; Soeda – Tanimoto 6:3, 6:1; Zhe Li – Shiga 7:6 (0), 6:3; H. Chung – Sekiguchi 6:0, 6:0; G. Jones – Ch-E. Kim 7:6 (1), 6:1; J-P. Smith – Huang 6:2, 6:0; Ze Zhang – Sugita 6:2, 6:3; K. Uchida – T. Suzuki 6:3, 6:2; Kudryavtsev – Ti Chen 6:4, 6:4; J. Thompson – Y-S. Kim 6:2, 3:6, 6:1; T. Ito – Udomchoke 6:3, 6:2; Moriya – Niki 6:2, 6:1; Kibi – Nam 7:6 (4), 7:5; Millman – Uesugi 6:1, 6:2.

Druga runda: Nishioka – J-P. Smith 6:3, 6:4; Edmund – K. Uchida 7:5, 6:3; Ze Zhang – G. Jones 6:1, 4:6, 6:1; Soeda – Bhambri 6:1, 6:2; Millman – Moriya 6:3, 6:3; H. Chung 7:6 (5), 6:1; T. Ito – Kibi 6:4, 6:4; Kudryavtsev – Zhe Li 6:1, 6:3.

Ćwierćfinały: Soeda – Nishioka 6:2, 6:2; Edmund – Ze Zhang 5:7, 6:3, 6:4; Millman – Kudryavtsev 6:3, 6:2; H. Chung – T. Ito 6:4, 6:2.

Półfinały: Millman – H. Chung 6:3, 6:4; Edmund – Soeda 4:6, 6:1, 6:3.

Finał: Millman – Edmund 6:4, 6:4.

BRESCIA – CH

Pierwsza runda: Copil – Bubka 6:0, 7:6 (4); M. Delic – Gimeno-Traver 6:1, 7:6 (3); Marchenko – Mecir 7:6 (2), 6:4; Caruso – J. Wang 6:1, 4:6, 7:6 (5); Troicki – Ungur 6:1, 6:4; Ignatik – Molchanov 6:2, 6:2; Matsukevich – An. Beck walkower; Hernych – Kravchuk 6:4, 6:4; Krajinovic – Vanni 7:6 (5), 6:7 (5), 7:5; Berrer – Sijsling 5:7, 6:3, 6:4; A. Krajicek – Arnaboldi 6:4, 3:6, 6:3; D. Brown – Basic 6:7 (5), 6:3, 7:6 (9); Baldi – Mager 5:7, 6:4, 6:4; Y. Marti – Licciardi 7:5, 7:6 (4); Dustov – Kavcic 7:4, 3:6, 7:6 (5); Artunedo – Travaglia 6:4, 6:2.

Druga runda: A. Krajicek – M. Delic 7:6 (3), 7:6 (2); Marchenko – Krajinovic 4:6, 6:3, 6:4; Troicki – Copil 6:3, 6:4; Hernych – Caruso 6:3, 3:6, 6:3; Matsukevich – Y. Marti 3:6, 6:3, 6:2; Dustov – Artunedo 6:3, 6:3; D. Brown – Ignatik 7:6 (7), 6:4; Berrer – Baldi 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: Berrer – Hernych 7:6 (3), 6:4; Marchenko – A. Krajicek 7:5, 6:3; Dustov – Matsukevich 6:3, 7:6 (3); D. Brown – Troicki 7:6 (4), 6:7 (5), 7:6 (5).

Półfinały: Marchenko – D. Brown 6:1, 6:4; Dustov – Berrer 7:6 (5), 4:6, 6:3.

Finał: Marchenko – Dustov 6:4, 5:7, 6:2.

HELSINKI – CH

Pierwsza runda: Dzumhur – Setkic 2:6, 6:2, 6:4; Coppejans – Brands 7:5, 7:5; Kovalik – Albot 4:6, 6:4, 6:4; Berankis – Puetz 6:2, 6:2; Sela – Sorensen 6:2, 6:0; Desein – Lopez-Perez 6:3, 6:3; Rosenholm – Paukku 6:2, 7:6 (3); Hanescu – Marcora 6:3, 6:2; Bachinger – Przysiężny 6:4, 6:1; E. Ymer – Dubarenco 7:5, 3:6, 7:5; M. Kontinen – Mat. Viola 6:3, 4:6, 7:6 (5); Gerasimov – P. Davydenko 6:3, 1:0 i krecz Rosjanina; Karatsev – Petzschner 6:4, 1:6, 6:1; Gombos – Ilhan 5:7, 6:2, 6:3; Laaksonen – Kamke 6:3, 6:3; Zopp – J. Nieminen 3:6, 6:3, 6:0.

Druga runda: Desein – Dzumhur 3:6, 6:4, 6:1; Berankis – Kovalik 7:6 (1), 6:2; Sela – Coppejans 6:3, 7:6 (3); Hanescu – Bachinger 6:4, 6:3; Gombos – Karatsev 6:3, 6:4; Gerasimov – E. Ymer 7:5, 2:6, 7:6 (6); Laaksonen – Rosenholm 6:1, 6:4; Zopp – M. Kontinen 6:1, 2:6, 7:6 (4).

Ćwierćfinały: Sela – Berankis 6:1, 6:4; Gombos – Desein 6:0, 6:2; Zopp – Hanescu 6:3, 6:3; Gerasimov – Laaksonen 6:2, 6:4.

Półfinały: Sela – Gombos 6:1, 6:3; Zopp – Gerasimov 6:4, 6:0.

Finał: Zopp – Sela 6:4, 5:7, 7:6 (6).

GUAYAQUIL – CH

Pierwsza runda: Andreozzi – Samper-Montana 6:1, 6:7 (4), 6:1; Cachin – Al. Gonzalez 6:3, 2:0 i krecz Kolumbijczyka; Arguello – Max. Gonzalez 6:4, 6:0; H. Zeballos – Beretta 6:4, 6:3; Carballes Baena – Jarry 7:5, 6:3; Lama – G. Escobar 6:4, 7:5; Pella – Molteni 5:7, 6:3, 6:2; Schwartzman – Kubler 6:4, 6:2; Alund – D. Quiroz 6:1, 6:3; Munoz de la Nava – Bagnis 6:4, 3:6, 7:5; J. Hernandez – Podlipnik 5:7, 6:4, 6:2; Lorenzi – Fratangelo 6:0, 6:3; Riba – J. Souza 5:7, 6:3, 6:2; Olivo – Clezar 3:6, 6:3, 6:3; P. Cuevas – Panfil 6:3, 6:1; G. Lapentti – Londero 4:6, 6:0, 7:5.

Druga runda: Andreozzi – Cachin 6:1, 6:4; Pella – Munoz de la Nava 6:2, 6:4; Arguello – Lama 6:4, 6:3; Schwartzman – J. Hernandez 7:6 (3), 6:3; Riba – Alund 6:2, 6:3; Olivo – H. Zeballos 7:6 (3), 6:7 (3), 6:3; P. Cuevas – Carballes Baena 7:6 (2), 6:3; Lorenzi – G. Lapentti 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: Olivo – Andreozzi 5:7, 6:3, 7:6 (3); Pella – Schwartzman 6:4, 1:6, 7:6 (5); Lorenzi – Riba 6:4, 6:0; P. Cuevas – Arguello 6:3, 4:6, 6:2.

Półfinały: P. Cuevas – Pella 6:4, 6:4; Lorenzi – Olivo 6:7 (5), 6:3, 6:3.

Finał: P. Cuevas – Lorenzi walkower (uraz Włocha).

CHAMPAIGN

Pierwsza runda: Rola – Lokoli 6:0, 6:2; J. Hiltzik – H. Cunha 6:1, 4:3 i krecz Brazylijczyka; R. Ram – McGee 7:6 (1), 6:2; Duckworth – Sandgren 3:6, 6:4, 6:4; Michalicka – Kobelt 6:4, 6:3; J. Donaldson – Al. Kuznetsov 6:4, 6:4; Dancevic – K. King 6:3, 7:5; Kudla – Lindell 6:2, 6:7 (5), 6:1; Ghem – Wolmarans 6:2, 6:4; Jaziri – Broady 6:4, 4:6, 7:6 (4); Nielsen – Smyczek 6:2, 1:6, 6:2; Torebko – M. Arevalo 6:4, 4:6, 6:4; Mannarino – Kutrovsky 4:6, 6:1, 7:5; N. Rubin – Corrie 6:1, 3:6, 6:2; G. Elias – Garanganga 6:4, 6:4; Giron – Gosea 7:6 (4), 2:6, 7:6 (2).

Druga runda: Michalicka – Duckworth 6:7 (5), 6:4, 6:2; Rola – Ghem 6:4, 7:5; Nielsen – Torebko 6:3, 3:6, 6:3; Mannarino – R. Ram 4:6, 6:1, 6:4; Dancevic – N. Rubin 6:2, 6:3; Jaziri – J. Donaldson 3:6, 6:3, 6:4; Giron – G. Elias 6:3, 4:6, 6:4; Kudla – J. Hiltzik 7:5, 6:3.

Ćwierćfinały: Jaziri – Michalicka 4:6, 6:3, 6:4; Nielsen – Kudla 2:6, 7:6 (6), 6:2; Rola – Dancevic 7:6 (3), 7:5; Mannarino – Giron 6:2, 6:3.

Półfinały: Nielsen – Jaziri 6:1, 6:2; Mannarino – Rola 6:4, 6:4.

Finał: Mannarino – Nielsen 6:2, 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności