Polski Tenis

WYNIKI

KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Kawa - Szabo 6:2, 6:1; Kr. Pliskova - Trevisan 6:4, 6:4; Cristian - Jani 6:1, 6:2; Sherif - Cornet 6:2, 6:4; Bara - Friedsam 6:2, 6:3; Buzarnescu - Tomova 6:2, 6:3; Kucova - Buyukakcay 6:1, 6:1; Schmiedlova - Kuzmova 6:4, 6:2; Eala - Ormaechea 7:5, 6:2; Krunic - Naito 6:3, 5:0 i krecz Japonki.

Tenis – wyniki

Tenisiści rywalizowali w ostatnich challengerach ATP w sezonie.

FINAŁ PUCHARU DAVISA – LILLE

Francja – Szwajcaria 1:3: Tsonga – Wawrinka 1:6, 6:3, 3:6, 2:6; Monfils – Federer 6:1, 6:4, 6:3; J. Benneteau/Gasquet – Federer/Wawrinka 3:6, 5:7, 4:6; Gasquet – Federer 4:6, 2:6, 2:6.

TOYOTA – CH

Pierwsza runda: T. Ito – Jung 6:4, 7:6 (3); Onozawa – Watanuki 6:4, 6:3; Sugita – Imai 6:1, 6:1; Nam – Matsui 7:5, 6:7 (1), 6:1; Sekiguchi – Kondo 4:6, 6:1, 7:6 (4); Uchiyama – G. Jones 7:6 (6), 6:2; Kudryavtsev – H. Chung 6:3, 6:2; Gong – Saville 4:6, 6:2, 7:6 (6); Ti Chen – J-P. Smith 4:6, 7:6 (6), 7:6 (2); Niki – J. Thompson 3:6, 6:1, 6:4; Elgin – Moriya 7:6 (3), 4:6, 6:2; Kibi – Udomchoke 4:6, 6:1, 6:4; Katayama – Huang 6:3, 6:4; Nishioka – R. Becker 6:2, 4:6, 6:4; Soeda – Yang 6:2, 6:7 (8), 6:2; Duckworth – Ehara 6:2, 3:6, 7:5.

Druga runda: Sugita – Nam 6:2, 2:6, 7:5; Onozawa – Gong 6:4, 6:4; T. Ito – Sekiguchi 6:1, 6:3; Uchiyama – Elgin 7:5, 6:2; Ti Chen – Kudryavtsev 6:4, 2:6, 6:0; Nishioka – Kibi 7:6 (3), 2:6, 6:3; Duckworth – Katayama 6:3, 6:2; Soeda – Niki 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Sugita – Nishioka 6:4, 6:1; Soeda – Duckworth 6:4, 7:6 (4); Ti Chen – Uchiyama 4:6, 6:3, 6:3; T. Ito – Onozawa 7:5, 6:7 (3), 6:4.

Półfinały: Soeda – Sugita 7:5, 6:4; T. Ito – Ti Chen 7:5, 6:2.

Finał: Soeda – T. Ito 6:4, 7:5.

ANDRIA – CH

Pierwsza runda: Kravchuk – Ilhan 7:6 (2), 6:3; Berankis – Marcora 7:5, 6:3; Ignatik – Sijsling 6:4, 6:4; Donati – Lopez-Perez 7:5, 6:1; Kovalik – Dzumhur 6:7 (8), 6:2, 6:3; Setkic – Desein 7:6 (2), 6:4; Basilashvili – Berrettini 7:5, 7:6 (4); Zaitcev – Brkic 6:4, 7:5; Mertl – Bega 6:4, 4:6, 6:4; Basic – Kavcic 6:4, 6:2; Travaglia – Reissig 6:4, 7:5; Berrer – Baldi 3:6, 6:1, 6:1; Mektic – Maden 6:3, 6:4; Kapaś – Mat. Viola 6:2, 3:6, 6:2; Licciardi – Bubka 6:4, 6:2; J. Wang – Arnaboldi 6:7 (3), 7:6 (5), 6:2.

Druga runda: Berankis – Setkic 5:7, 6:3, 7:6 (5); Basilashvili – Ignatik 4:6, 7:6 (7), 6:4; Kravchuk – Donati 6:4, 6:7 (3), 7:5; Mertl – Kovalik 6:4, 6:7 (5), 6:3; Basic – Travaglia 6:1, 3:6, 7:5; Kapaś – Zaitcev 4:6, 6:4, 6:3; Licciardi – J. Wang walkower; Berrer – Mektic 7:6 (9), 6:3.

Ćwierćfinały: Berankis – Mertl 7:6 (5), 6:4; Kravchuk – Basic 6:4, 6:7 (5), 7:6 (3); Berrer – Kapaś 5:7, 7:6 (5), 7:6 (7); Basilashvili – Licciardi 7:5, 6:0.

Półfinały: Berankis – Berrer 7:6 (3), 6:3; Basilashvili – Kravchuk 6:3, 6:4.

Finał: Berankis – Basilashvili 6:4, 1:0 i krecz Gruzina.

MONTEVIDEO – CH

Pierwsza runda: F. Coria – M. Buchhass 6:1, 4:6, 6:1; Quinzi – Lama 6:7 (8), 6:4, 6:1; Cachin – Sorgi 5:7, 6:3, 6:2; Lipovsek Puches – Dias Marcos 6:2, 6:1; Bourgue – Kicker 6:3, 3:6, 6:4; Senattore – Maresca 6:1, 7:6 (3); Dellien – Riba 6:2, 3:0 i krecz Hiszpana; Arguello – Doria 6:1, 6:3; Pini – Barros 6:1, 2:0 i krecz Manuela; Olivo – Behar 6:2, 6:4; Samper-Montana – Ameal 3:6, 6:3, 6:1; Trungelliti – Volfson 4:6, 6:2, 6:1; Ficovich – Miele 6:4, 6:0; Jarry – Leite 6:4, 6:2; Molteni – M. Cuevas 7:5, 7:6 (6); P. Cuevas – Makiguchi 6:4, 6:1.

Druga runda: Quinzi – Lipovsek Puches 7:6 (2), 6:2; Molteni – F. Coria 6:3, 7:5; Cachin – Trungelliti 2:6, 7:6 (5), 6:4; Arguello – Bourgue 6:3, 6:4; Dellien – Pini 6:3, 6:2; Samper-Montana – Olivo 6:4, 4:6, 5:2; Jarry – Ficovich 6:4, 6:2; P. Cuevas – Senattore 6:1, 6:3.

Ćwierćfinały: Cachin – Quinzi 7:6 (7), 6:4; Dellien – Samper-Montana 6:7 (3), 6:2, 6:1; P. Cuevas – Jarry 7:6 (4), 6:4; Arguello – Molteni 6:4, 7:5.

Półfinały: Dellien – Arguello 1:6, 6:0, 6:4; P. Cuevas – Cachin 6:3, 6:0.

Finał: P. Cuevas – Dellien 6:2, 6:4.

LIMA – CH

Pierwsza runda: G. Rivera-Aranguiz – O’Brien 6:2, 6:3; M. Linzer – Cacic 6:0, 6:1; Kubler – Majchrzak 7:6 (3), 1:6, 6:4; Londero – Echazu 4:6, 6:2, 6:2; Alund – Ulloa 6:0, 6:0; Panfil – Varillas Patino-Samudio 6:2, 6:2; Androic – Galdos 6:3, 6:3; F. De Paula; R. Sanchez 6:4, 6:4; Carballes Baena – Panta 6:0, 6:2; Pella – Ramirez Hidalgo 7:6 (12), 6:7 (4), 6:4; Heras – Bagnis 2:6, 6:4, 7:5; Saez – M. Arevalo 6:3, 6:2; Munoz de la Nava – Kohen 6:3, 6:4; J. Hernandez – Lorenzi 6:3, 1:6, 6:0; Podlipnik – Beretta 6:3, 6:4.

Druga runda: Kubler – Panfil 6:4, 6:4; Londero – G. Rivera-Aranguiz 6:3, 6:1; Pella – Alund 6:3, 6:1; Carballes Baena – M. Linzer 6:3, 6:2; Saez – Heras 6:3, 6:4; F. De Paula – Garin 6:3, 6:3; Podlipnik – Androic 6:2, 6:3; J. Hernandez – Munoz de la Nava 6:1, 5:2 i krecz Hiszpana.

Ćwierćfinały: Pella – Carballes Baena 3:6, 7:6 (3), 6:4; Saez – Podlipnik 6:3, 6:1; Kubler – Londero 6:3, 6:1; J. Hernandez – F. De Paula 6:2, 7:6 (8).

Półfinały: Pella – Saez7:5, 4:6, 6:3; Kubler – J. Hernandez 6:3, 6:2.

Finał: Pella – Kubler 6:2, 6:4.

SAO PAULO

Faza grupowa: Max. Gonzalez – V. Estrella Burgos 6:3, 6:4; Bolelli – A. Haider-Maurer 6:4, 6:4; Schwartzman – Clezar 6:3, 6:2; Rola – J. Souza 6:3, 6:4; V. Estrella Burgos – A. Haider-Maurer 6:2, 6:0; Bolelli – Max. Gonzalez 6:4, 5:7, 7:6 (3); Clezar – J. Souza 7:6 (4), 2:6, 7:6 (7); Rola – Schwartzman 6:4, 2:6, 6:3; A. Haider-Maurer – Max. Gonzalez 4:6, 6:1, 6:1; V. Estrella Burgos – Bolelli 6:4, 6:2; Schwartzman – J. Souza 3:6, 7:6 (2), 6:2; Clezar – Rola 6:4, 6:3.

Półfinały: Schwartzman – Bolelli 7:5, 6:4; Clezar – V. Estrella Burgos 7:6 (4), 6:7 (0), 7:6 (12).

Finał: Schwartzman – Clezar 6:2, 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności