Polski Tenis

WYNIKI

SAN JOSE WTA 250: Linette - Martic 7:5, 7:6 (5); KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Petkovic - Cristian 6:4, 6:3; Krunic - A. Bogdan 6:3, 6:3; Schmiedlova - Juvan 7:6 (7), 6:0; Mendez - Tsurenko 4:3 i krecz Ukrainki; Kawa/Voracova - E. Bogdan/Shinikova 6:1, 7:6 (5); Piter/Sherif - Krunic/Marozava 7:5, 6:4.

Tenis – wyniki

Tenisiści walczyli w turniejach w Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Indiach i Katarze.

BRISBANE – WTA

Pierwsza runda: Tomljanovic – J. Jankovic 7:6 (6), 6:0; Svitolina – Rybarikova 6:0, 6:2; Kanepi – Petkovic 6:4, 5:7, 6:4; Suarez Navarro – Pironkova 3:6, 6:2, 6:1; Lepchenko – Stosur 4:6, 6:4, 7:5; Gavrilova – Riske 7:5, 6:3; Gajdosova – S. Zhang 6:4, 6:1; Keys – Cibulkova 7:5, 6:2; Kudryavtseva – Mattek-Sands 6:4, 6:2; Shvedova – Lisicki 0:6, 7:5, 6:4; Kerber – C. Garcia 6:4, 6:3; Lucic-Baroni – McHale 6:3, 6:0; Brengle – Tsurenko 7:6 (6), 6:3; Kar. Pliskova – Azarenka 4:6, 7:6 (7), 6:4.

Druga runda: Kerber – Gavrilova 6:3, 7:5; Lepchenko – Keys 6:4, 6:4; Svitolina – Tomljanovic 6:3, 6:2; M. Sharapova – Shvedova 6:0, 6:1; Kudryavtseva – Kar. Pliskova 4:6, 6:3, 6:3; Suarez Navarro – Lucic-Baroni 5:7, 6:3, 6:4; Kanepi – Brengle 6:3, 7:6 (3); Ivanovic – Gajdosova 6:4, 6:1.

Ćwierćfinały: Svitolina – Kerber 4:6, 7:5, 6:3; M. Sharapova – Suarez Navarro 6:1, 6:3; Lepchenko – Kudryavtseva 7:5, 7:5; Ivanovic – Kanepi 4:6, 6:4, 6:3.

Półfinały: Ivanovic – Lepchenko 7:6 (2), 6:4; M. Sharapova – Svitolina 6:1, 6:3.

Finał: M. Sharapova – Ivanovic 6:7 (4), 6:3, 6:3.

SHENZHEN – WTA

Pierwsza runda: Vikhlyantseva – Friedsam 2:6, 6:3, 6:3; Saisai Zheng – Dulgheru 7:5, 5:7, 6:1; Bacsinszky – Voegele 6:1, 4:6, 6:4; Diyas – Vekic 6:3, 6:1; Babos – Q. Wang 6:7 (4), 6:1, 6:4; A. Schmiedlova – Koukalova 6:3, 4:6, 7:6 (5); Knapp – Parmentier 6:3, 6:3; Hercog – Niculescu 6:1, 7:5; Zvonareva – S. Peng 4:6, 6:4, 6:3; Smitkova – Govortsova 3:6, 6:3, 6:3; Krunic – Lin Zhu 6:4, 7:6 (4); Halep – Ann. Beck 4:6, 6:4, 6:3; Buyukakcay – Arruabarrena 6:4, 6:3; Jovanovski – Torro-Flor 6:2, 6:7 (4), 6:3; Kvitova – Duan 6:3, 6:1; Siniakova – Begu 6:7 (5), 6:4, 6:1.

Druga runda: Saisai Zheng – Hercog 6:3, 2:6, 6:2; Diyas – Babos 6:3, 6:4; Kvitova – Jovanovski 6:1, 6:2; Zvonareva – Buyukakcay 6:3, 7:6 (5); Bacsinszky – Knapp 7:5, 6:2; Halep – Vikhlyantseva 6:2, 6:2; Krunic – A. Schmiedlova 3:6, 7:6 (1), 6:1; Smitkova – Siniakova 6:3, 2:6, 6:1.

Ćwierćfinały: Bacsinszky – Zvonareva 3:2 i krecz Rosjanki; Saisai Zheng – Diyas 3:6, 7:6 (2), 6:2; Halep – Krunic 6:3, 6:3; Kvitova – Smitkova 7:5, 6:4.

Półfinały: Halep – Saisai Zheng 6:2, 6:3; Bacsinszky – Kvitova 6:4, 6:4.

Finał: Halep – Bacsinszky 6:2, 6:2.

AUCKLAND – WTA

Pierwsza runda: L. Davis – S. Rogers 1:6, 6:4, 6:3; Townsend – Wickmayer 7:5, 3:6, 6:0; Nara – Bertens 6:3, 6:2; Stephens – Soler-Espinosa 6:3, 6:1; Hantuchova – Errani 6:3, 6:2; Zahlavova Strycova – Scheepers 6:1, 3:6, 6:2; Konjuh – Barthel 6:2, 6:1; U. Radwańska – Schiavone 6:4, 7:5; Vandeweghe – Vinci 5:7, 6:2, 6:3; Goerges – Tatishvili 6:1, 6:4; Hradecka – S. Kuznetsova 3:6, 7:6 (6), 6:4; Vesnina – Mladenovic 7:6 (5), 6:2; V. Williams – Cepelova 6:1, 6:0; Flipkens – J. Larsson 7:6 (1), 1:6, 7:6 (3); Wożniacka – Glushko 6:3, 6:2; Erakovic – Puig 7:5, 2:6, 6:4.

Druga runda: Vesnina – Konjuh 6:3, 6:1; Vandeweghe – Flipkens 6:1, 6:7 (5), 7:5; V. Williams – Nara 6:4, 6:1; U. Radwańska – Hantuchova 1:6, 6:3, 6:1; Goerges – Hradecka 6:3, 7:5; Zahlavova Strycova – Erakovic 6:0, 2:6, 6:4; Wożniacka – Townsend 6:1, 7:6 (4); L. Davis – Stephens 1:6, 6:4, 6:1.

Ćwierćfinały: Zahlavova Strycova – Vandeweghe 6:4, 7:5; Wożniacka – Goerges 6:4, 6:4; V. Williams – Vesnina 6:2, 6:4; L. Davis – U. Radwańska 2:6, 6:2, 6:1.

Półfinały: Wożniacka – Zahlavova Strycova 4:6, 6:3, 6:4; V. Williams – L. Davis 6:0, 6:3.

Finał: V. Williams – Wożniacka 2:6, 6:3, 6:3.

BRISBANE – ATP

Pierwsza runda: Duckworth – G. Simon 6:2, 6:2; Kokkinakis – J. Benneteau 6:4, 6:3; Chardy – Golubev 6:4, 6:4; B. Tomic – Querrey 7:5, 7:6 (3); Kubot – K. Anderson 7:6 (3), 6:4; Kukushkin – Copil 6:4, 4:6, 6:4; S. Johnson – Matosevic 2:6, 7:6 (0), 7:5; J. Nieminen – Kudla 4:6, 6:1, 6:4; Millman – R. Williams 6:3, 6:1; Dolgopolov – Berlocq 6:2, 6:3; Klizan – J. Melzer 6:7 (5), 7:6 (6), 6:1; Groth – L. Hewitt 6:3, 6:2.

Druga runda: Klizan – Dolgopolov 1:6, 7:6 (6), 7:6 (7); Nishikori – S. Johnson 6:4, 7:5; Dimitrov – Chardy 3:6, 6:4, 7:6 (8); B. Tomic – Kokkinakis 7:6 (2), 6:1; Raonic – Kukushkin 6:4, 6:4; Groth – Kubot 6:4, 6:7 (2), 7:6 (3); Duckworth – J. Nieminen 4:6, 7:6 (5), 6:3; Federer – Millman 4:6, 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: Raonic – Groth 7:6 (5), 3:6, 7:6 (2); Nishikori – B. Tomic 6:0, 6:4; Dimitrov – Klizan 6:3, 6:4; Federer – Duckworth 6:0, 6:1.

Półfinały: Raonic – Nishikori 6:7 (4), 7:6 (4), 7:6 (4); Federer – Dimitrov 6:2, 6:2.

Finał: Federer – Raonic 6:4, 6:7 (2), 6:4.

CHENNAI – ATP

Pierwsza runda: G. Muller – Roger-Vasselin 6:7 (11), 6:1, 7:6 (3); A. Haider-Maurer – M. Granollers 3:6, 7:6 (6), 2:0 i krecz Hiszpana; Coric – Haase 6:2, 6:2; E. Ymer – Sijsling 6:4, 4:6, 6:3; Berankis – Vanni 6:1, 2:6, 7:5; Vesely – Prashanth 6:2, 6:1; Al. Bedene – Lacko 7:6 (0), 6:3; T. Ito – Ramanathan 6:3, 6:3; Carreno Busta – Al. Gonzalez 6:1, 6:3; Garcia-Lopez – Donskoy 6:7 (3), 6:2, 6:3; Lu – Devvarman 6:3, 6:4; Gojowczyk – Falla 6:0, 6:1.

Druga runda: Goffin – Berankis 6:0, 4:6, 7:6 (1); G. Muller – E. Ymer 6:4, 6:3; A. Haider-Maurer – Vesely 6:7 (3), 6:4, 6:4; Wawrinka – Coric 6:1, 6:4; Garcia-Lopez – T. Ito 6:7 (1), 6:2, 6:0; Bautista Agut – Gojowczyk 6:3, 6:2; Lu – Carreno Busta 6:4, 6:4; Al. Bedene – F. Lopez 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Bautista Agut – Lu 7:6 (7), 6:4; Al. Bedene – Garcia-Lopez 2:6, 6:3, 6:2; Goffin – A. Haider-Maurer 7:5, 6:2; Wawrinka – G. Muller 6:2, 7:6 (4).

Półfinały: Al. Bedene – Bautista Agut 3:6, 6:3, 7:6 (8); Wawrinka – Goffin 7:5, 6:3.

Finał: Wawrinka – Al. Bedene 6:3, 6:4.

DOHA – ATP

Pierwsza runda: Bolelli – B. Becker 6:3, 7:6 (2); Dodig – Safwat 6:3, 6:1; D. Brown – Lorenzi 7:6 (3), 6:3; Gasquet – Andujar 6:3, 7:5; Verdasco – Gabashvili 4:6, 6:3, 7:6 (4); Karlovic – Rosol 7:6 (4), 6:3; S. Stakhovsky – Ali Mutawa 6:1, 6:1; Berdych – Istomin 6:1, 6:4; Basilashvili – Jużny 7:5, 6:2; N. Djokovic – Lajovic 6:2, 6:1; Kavcic – Monaco 7:6 (3), 6:4; Seppi – L. Mayer 5:7, 7:6 (4), 7:6 (4); Struff – Kohlschreiber 7:6 (3), 4:6, 6:1; J. Souza – Jaziri 3:6, 6:4, 6:3; Berrer – Nadal 1:6, 6:3, 6:4; Ferrer – De Bakker 6:7 (4), 6:4, 6:3.

Druga runda: Karlovic – Basilashvili 7:6 (3), 6:3; D. Brown – Struff 7:6 (9), 6:4; Seppi – J. Souza 7:5, 6:2; Ferrer – Verdasco 6:3, 6:2; Dodig – Berrer 7:6 (1), 6:2; N. Djokovic – S. Stakhovsky 6:2, 6:1; Berdych – Kavcic 6:1, 6:2; Gasquet – Bolelli 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Fererr – D. Brown 6:2, 6:2; Karlovic – N. Djokovic 6:7 (2), 7:6 (6), 6:4; Berdych – Gasquet 6:2, 6:1; Seppi – Dodig 7:5, 6:4.

Półfinały: Ferrer – Karlovic 6:7 (2), 7:6 (5), 7:6 (4); Berdych – Seppi 6:2, 6:3.

Finał: Ferrer – Berdych 6:4, 7:5.

NOUMEA – CH

Pierwsza runda: S. Robert – Jarry 7:6 (1), 6:2; J. Wang – Trungelliti 6:4, 0:6, 6:4; Clezar – Sugita 6:4, 6:2; Tatlot – Bourgue 6:2, 6:4; Mannarino – Couacaud 7:5, 7:5; Darcis – F. De Paula 6:7 (5), 6:0, 6:3; Ti Chen – Mina 6:2, 6:1; Buchanan – Lokoli 6:3, 6:2; Klahn – A. Krajicek 6:3, 3:1 i krecz Austina; Millot – J. Donaldson 6:4, 6:4; Fratangelo – Eysseric 6:4, 6:0; McGee – Sandgren 2:6, 6:0, 6:2; Menendez – De Greef 3:1 i krecz Belga; H. Zeballos – Lama 6:1, 6:4; Guez – Westerhof 6:2, 5:7, 6:1; Jenkins – K. De Schepper 6:4, 6:4.

Druga runda: Mannarino – Fratangelo 6:4, 6:2; Clezar – Millot 4:6, 7:6 (5), 6:4; Menendez – Tatlot 6:0, 6:4; J. Wang – Ti Chen 6:1, 6:3; Klahn – McGee 6:4, 6:2; Buchanan – Jenkins 6:1, 2:6, 7:6 (4); Guez – S. Robert 6:1, 7:6 (6); Darcis – H. Zeballos 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Mannarino – Klahn 4:6, 7:5, 6:1; J. Wang – Clezar 6:4, 6:3; Menendez – Buchanan 6:1, 6:2; Darcis – Guez 6:4, 3:6, 6:3.

Półfinały: Menendez – J. Wang 5:7, 6:4, 7:6 (2); Darcis – Mannarino 6:4, 7:5.

Finał: Darcis – Menendez 6:3, 6:2.

HAPPY VALLEY – CH

Pierwsza runda: Rola – Jasika 4:6, 6:4, 6:1; Mat. Viola – Peztschner 5:7, 6:1, 7:6 (5); Fucsovics – Molchanov 7:6 (2), 6:4; Bolt – Andreozzi 6:3, 6:2; R. Harrison – H. Chung 6:7 (5), 6:1, 6:1; P-H. Mathieu – Ghem 7:6 (3), 6:2; Zopp – G. Melzer 7:6 (7), 6:7 (5), 6:4; Broady – Grills 6:4, 6:4; Authom – Setkic 6:4, 6:4; A. Harris – Moriya 7:5, 6:1; Nedovyesov – Albot 6:4, 7:5; Odesnik – Nishioka 6:7 (4), 7:6 (3), 6:3; An. Kuznetsov – J. Thompson 6:2, 6:4; Whittington – Ze Zhang 6:3, 6:4; Puetz – Saville 6:4, 6:4; Baghdatis – J-P. Smith 6:4, 6:3.

Druga runda: Authom – Broady 6:2, 6:4; P-H. Mathieu – Mat. Viola 6:1, 6:3; Bolt – Fucsovics 3:6, 7:6 (5), 6:1; R. Harrison – Rola 1:6, 6:1, 7:5; Nedovyesov – Puetz 6:2, 4:6, 7:6 (6); An. Kuznetsov – Odesnik 6:1, 6:4; A. Harris – Zopp 7:5, 6:3; Baghdatis – Whittington 7:5, 6:3.

Ćwierćfinały: Bolt – P-H. Mathieu 7:5, 7:5; R. Harrison – Authom 5:7, 7:5, 7:5; A. Harris – An. Kuznetsov 6:2, 5:7, 6:1; Baghdatis – Nedovyesov 3:6, 6:2, 6:2.

Półfinały: R. Harrison – Bolt 6:3, 6:3; Baghdatis – A. Harris 6:4, 6:4.

Finał: R. Harrison – Baghdatis 7:6 (8), 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności