Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Hurkacz - Fabbiano 6:3, 3:6, 6:3; Chardy - Bublik 6:4, 0:6, 7:5; Fognini - Kecmanovic 6:2, 7:5; Sinner - Ramos-Vinolas 6:3, 6:4; Pouille - Pella 6:3, 6:4; Delbonis - Mannarino 7:5, 6:1; Cecchinato - Koepfer 6:4, 6:3; CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1; Tomljanovic - Zarazua 6:1, 6:1; Hibino - Doi 7:5, 5:7, 6:6 i krecz Misaki; L. Davis - Vandeweghe 7:6 (3), 6:4; Brengle - Vikhlyantseva 6:0, 3:6, 6:2.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczyli w turniejach w Australii i Nowej Zelandii oraz challengerze w Maroku.

SYDNEY – WTA

Pierwsza runda: Keys – S. Kuznetsova 6:4, 6:4; Gavrilova – Bencic 6:3, 6:0; Makarova – Svitolina 7:6 (1), 6:2; Muguruza – Errani 6:0, 7:5; Stosur – Safarova 7:6 (3), 5:7, 6:3; Gajdosova – Petkovic 6:1, 7:6 (5); S. Peng – Pavlyuchenkova 1:6, 7:6 (1), 6:4; Suarez Navarro – Lisicki 6:3, 3:6, 7:6 (4); Zahlavova Strycova – Wożniacka 6:4, 1:1 i krecz Karoliny; Pironkova – Pennetta 6:3, 7:6 (4); Cibulkova – Mladenovic 6:2, 6:2; Kar. Pliskova – Hercog 6:4, 6:4; A. Radwańska – Cornet 6:3, 6:2; Kerber – Tsurenko 1:6, 6:4, 6:3.

Druga runda: Muguruza – A. Radwańska 3:6, 7:6 (4), 6:2; Suarez Navarro – Makarova 4:6, 6:1, 6:4; Kar. Pliskova – Gibbs 6:0, 6:0; Pironkova – Keys 4:6, 4:1 i krecz Amerykanki; Zahlavova Strycova – Stosur 7:6 (1), 6:2; Kvitova – S. Peng 6:1, 7:5; Gajdosova – Cibulkova 1:6, 6:3, 6:4; Kerber – Gavrilova 6:7 (6), 7:6 (2), 6:3.

Ćwierćfinały: Kar. Pliskova – Suarez Navarro 4:6, 6:4, 6:0; Pironkova – Zahlavova Strycova 6:4, 6:1; Kvitova – Gajdosova 4:6, 6:3, 6:4; Kerber – Muguruza 0:6, 6:1, 6:4.

Półfinały: Kar. Pliskova – Kerber 6:3, 6:2; Kvitova – Pironkova 7:5, 6:1.

Finał: Kvitova – Kar. Pliskova 7:6 (5), 7:6 (6).

HOBART – WTA

Pierwsza runda: Kanepi – Puig 6:4, 6:1; Stephens – Niculescu 6:4, 6:2; Nara – Koukalova 0:6, 6:2, 6:1; Riske – McHale 6:4 i krecz Christiny; Ann. Beck – Cepelova 6:7 (4), 7:5, 6:4; Giorgi – S. Sanders 5:7, 6:1, 7:6 (6); Jovanovski – Lucic-Baroni 5:2 i krecz Chorwatki; Diyas – Soler-Espinosa 6:3, 6:4; Vinci – Rogowska 6:1, 4:6, 6:3; J. Larsson – Saisai Zheng 3:6, 1:0 i krecz Chinki; K. Kozlova – Flipkens 4:6, 6:3, 6:4; Knapp – Tomljanovic 7:5, 6:2; Watson – Rybarikova 7:5, 6:1; Dellacqua – L. Davis 6:4, 1:6, 6:4; Hantuchova – Hogenkamp 7:6 (10), 7:6 (5); Brengle – Barthel 6:7 (6), 7:5, 7:6 (2).

Druga runda: Nara – J. Larsson 7:6 (1), 6:4; Watson – Stephens 6:3, 6:1; Vinci – Ann. Beck 3:6, 6:3, 6:3; Brengle – K. Kozlova 6:1, 7:6 (8); Giorgi – Kanepi walkower; Knapp – Dellacqua 7:5, 2:6, 6:3; Diyas – Hantuchova 7:5, 6:1; Riske – Jovanovski 6:2, 4:6, 6:1.

Ćwierćfinały: Watson – Vinci 7:6 (0), 6:2; Nara – Giorgi 6:1, 3:6, 6:2; Riske – Diyas 6:3, 6:0; Brengle – Knapp 6:7 (3), 6:4, 6:4.

Półfinały: Watson – Riske 6:3, 7:5; Brengle – Nara 6:4, 1:6, 6:3.

Finał: Watson – Brengle 6:3, 6:4.

SYDNEY – ATP

Pierwsza runda: P. Cuevas – Almagro 7:6 (5), 6:4; L. Mayer – B. Becker 7:6 (3), 6:2; Bolelli – Matosevic 6:3, 6:2; Del Potro – S. Stakhovsky 6:3, 7:6 (4); B. Tomic – Sijsling 6:1, 6:2; Andujar – J. Nieminen 6:2, 6:2; Kukushkin – Istomin 6:3, 7:6 (1); V. Pospisil – Seppi 6:3, 7:6 (4); Chardy – Querrey 6:4, 6:4; Troicki – Klizan 6:2, 6:3; G. Muller – Groth 3:6, 6:3, 7:6 (6); Janowicz – Kyrgios 6:1, 6:7 (6), 7:6 (5).

Druga runda: Bolelli – Goffin 6:3, 6:3; Del Potro – Fognini 4:6, 6:2, 6:2; Kukushkin – P. Cuevas 7:5, 7:5; L. Mayer – Janowicz 4:6, 6:1, 7:6 (3); J. Benneteau – V. Pospisil 7:6 (3), 6:3; Troicki – Andujar 4:6, 6:3, 6:3; G. Muller – Chardy 2:6, 7:6 (1), 6:4; B. Tomic – Kohlschreiber 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: Kukushkin – Del Potro 7:6 (5), 7:6 (3); L. Mayer – J. Benneteau 6:3, 7:6 (4); Troicki – Bolelli 6:3, 3:6, 7:5; G. Muller – B. Tomic 7:6 (3), 7:6 (13).

Półfinały: Kukushkin – L. Mayer 6:4, 6:4; Troicki – G. Muller 6:2, 6:4.

Finał: Troicki – Kukushkin 6:2, 6:3.

AUCKLAND – ATP

Pierwsza runda: Mannarino – Delbonis 6:1, 6:1; Struff – Thiem 6:7 (6), 6:4, 6:3; S. Johnson – J. Sousa 7:5, 6:4; Falla – J. Statham 6:4, 6:4; K. De Schepper – Giraldo 6:2, 6:3; Carreno Busta – Coric 6:4, 6:3; Vesely – Bellucci 6:3, 7:6 (4); D. Young – Soeda 6:7 (2), 6:1, 6:3; Schwartzman – Garcia-Lopez 6:2, 4:6, 6:1; Ramos-Vinolas – Lorenzi 6:4, 6:3; Venus – Al. Gonzalez 5:7, 6:3, 7:6 (7); Lu – Monaco 6:4, 2:6, 6:1.

Druga runda: Falla – K. De Schepper 6:2, 6:4; K. Anderson – Struff 7:6 (6), 6:1; S. Johnson – Carreno Busta 6:7 (3), 6:4, 6:1; D. Young – Schwartzman 2:6, 6:4, 6:1; Mannarino – Bautista Agut 6:2, 2:1 i krecz Hiszpana; Ramos-Vinolas – Lu 6:2, 6:4; Pouille – Venus 7:5, 6:4; Vesely – Gulbis 6:2, 3:6, 6:1.

Ćwierćfinały: Mannarino – Falla 6:3, 6:1; Pouille – Ramos-Vinolas 6:3, 6:2; Vesely – D. Young 6:2, 6:3; K. Anderson – S. Johnson 6:4, 7:6 (8).

Półfinały: Mannarino – Pouille 6:4, 3:6, 7:5; Vesely – K. Anderson 6:4, 7:6 (4).

Finał: Vesely – Mannarino 6:3, 6:2.

CASABLANCA – CH

Pierwsza runda: F. F. Silva – Safwat 6:2, 2:6, 6:2; Burquier – Horansky 7:6 (5), 6:3; Gigounon – Cagnina 6:4, 4:6, 7:6 (2); Serra – Idmbarek 6:1, 6:3; Cipolla – Semrajc 6:0, 6:2; Ungur – Grigelis 7:6 (2), 6:3; Ouahab – D. Novak 6:1, 6:3; Machado – Basic 6:4, 6:2; Teixeira – Carballes Baena 6:3, 4:6, 6:2; J. Marti – Ramirez Hidalgo 7:5, 6:2; Klec – F. Martin 6:4, 6:2; Montanes – Rachidi 6:0, 6:1; Mektic – Obry 6:0, 7:6 (4); Djere – Gimeno-Traver 6:4, 6:7 (4), 6:4; Rufin – Ahouda 6:4, 6:1; Skugor – G. Granollers 6:2, 6:3.

Druga runda: Teixeira – Klec 6:1, 6:2; Ungur – Burquier 6:1, 6:3; Ouahab – Mektic 7:5, 6:4; Machado – Cipolla 4:6, 6:2, 6:4; Rufin – Montanes 6:3, 7:5; J. Marti – F. F. Silva 6:0, 6:3; Djere – Skugor 6:4, 6:3; Serra – Gigounon 6:2, 6:7 (5), 7:5.

Ćwierćfinały: J. Marti – Teixeira 6:1, 6:0; Ouahab – Teixeira 6:2, 6:2; Rufin – Machado 7:5, 6:1; Djere – Serra 6:4, 6:2.

Półfinały: J. Marti – Djere 6:1, 6:3; Ouahab – Rufin 3:6, 6:2, 6:1.

Finał: Ouahab – J. Marti 6:0, 7:6 (6).

KOOYONG – TURNIEJ POKAZOWY

Ćwierćfinały: Nishikori – J. Thompson 6:4, 3:6, 7:6 (4); Verdasco – G. Simon 6:2, 7:6 (3); Dolgopolov – Krajinovic 6:4, 6:3; Gasquet – F. Lopez 7:6 (6), 3:6, 6:2.

Miejsca 5-8: G. Simon – Krajinovic 6:4, 6:3; J. Thompson 7:6 (7), 6:3.

O 3. lokatę: Gasquet – Nishikori 7:6 (4), 7:6 (6).

Finał: Verdasco – Dolgopolov 7:6 (3) i krecz Ukraińca.

Towarzysko: J. Ward – Isner 3:6, 7:6 (10), 6:2.

THE WORLD TENNIS CHALLENGE – TURNIEJ POKAZOWY

Berdych – L. Hewitt 6:2, 6:3; Baghdatis – Saville 6:2, 6:2; J. McEnroe – Chang 2:4, 4:3, 4:2; J. McEnroe/Saville – Baghdatis/Chang 4:2; Saville – Jużny 7:6 (4), 6:3; Ivanisevic – J. McEnroe 4:1, 4:1; J. McEnroe/Saville – Jużny/Ivanisevic 4:1, 4:2.

THE SUMMER SET – TURNIEJ POKAZOWY

Nadal – Jasika 4:1; Nadal – Philippoussis 4:1; Nadal – Verdasco 2:4, 4:3, 4:3, 3:4, 4:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności