Polski Tenis

WYNIKI

KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Kawa - Szabo 6:2, 6:1; Bara - Friedsam 6:2, 6:3; Buzarnescu - Tomova 6:2, 6:3; Kucova - Buyukakcay 6:1, 6:1; Schmiedlova - Kuzmova 6:4, 6:2.

Tenis – wyniki

Tenisiści walczyli w turnieju wielkoszlemowym w Melbourne.

AUSTRALIAN OPEN

Ćwierćfinały kobiet: Makarova – Halep 6:4, 6:0; M. Sharapova – Bouchard 6:3, 6:2; Keys – V. Williams 6:3, 4:6, 6:4; S. Williams – Cibulkova 6:2, 6:2.

Półfinały kobiet: M. Sharapova – Makarova 6:3, 6:2; S. Williams – Keys 7:6 j(5), 6:2.

Finał kobiet: S. Williams – M. Sharapova 6:3, 7:6 (5).

Ćwierćfinały mężczyzn: Berdych – Nadal 6:2, 6:0, 7:6 (5); A. Murray – Kyrgios 6:3, 7:6 (5), 6:3; Wawrinka – Nishikori 6:3, 6:4, 7:6 (6); N. Djokovic – Raonic 7:6 (5), 6:4, 6:2.

Półfinały mężczyzn: A. Murray – Berdych 6:7 (6), 6:0, 6:3, 7:5; N. Djokovic – Wawrinka 7:6 (1), 3:6, 6:4, 4:6, 6:0.

Finał mężczyzn: N. Djokovic – A. Murray 7:6 (5), 6:7 (4), 6:3, 6:0.

HONGKONG – CH

Pierwsza runda: Ebden – Sugita 7:6 (2), 7:5; Edmund – Albot 6:4, 7:6 (5); Di Wu – J. Wang 6:3, 2:6, 6:4; Eysseric – Duckworth 6:3, 6:1; Myneni – Berankis 7:6 (1), 1:6, 6:3; Devvarman – Bhambri 2:6, 6:4, 6:3; Kavcic – Ho 6:2, 6:1; Nishioka – Ti Chen 7:5, 4:6, 6:6 (5:2) i krecz Tajwańczyka; Rungkat – S. Singh 6:3, 6:4; Matsui – J. Thompson 6:4, 6:3; Desein – Moriya 3:6, 6:2, 7:6 (3); H. Chung – F. Martin 6:4, 6:4; Gong – Huang 6:3, 7:6 (5); Petzschner – Yang 6:3, 6:0; T. Ito – Li 6:4, 7:5; Ramanathan – Y. Bai 3:6, 6:4, 4:1 i krecz Chińczyka.

Druga runda: Nishioka – Di Wu 6:3, 7:6 (3); Myneni – Ramanathan 7:5, 7:5; Edmund – Ebden 7:6 (5), 6:3; Devvarman – Petzschner 4:1 i krecz Niemca; H. Chung – Eysseric 6:1, 6:1; Kavcic – Gong 6:2, 6:4; Desein – Matsui 1:6, 6:1, 5:5 i krecz Japończyka; T. Ito – Rungkat 6:1, 6:4.

Ćwierćfinały: H. Chung – Kavcic 6:4, 6:1; Edmund – Myneni 7:6 (3), 6:1; Nishioka – Desein 6:4, 3:6, 7:6 (6); T. Ito – Devvarman 6:4, 6:4.

Półfinały: Edmund – Nishioka 7:6 (2), 6:0; T. Ito – H. Chung 6:4, 6:0.

Finał: Edmund – T. Ito 6:1, 6:2.

BUCARAMANGA – CH

Pierwsza runda: Gimeno-Traver – Mina 6:2, 6:4; Pella – Arguello 6:4, 6:3; Donskoy – Jarry 6:3, 6:3; Bagnis – Ghem 6:3, 6:2; Struvay – Clezar 3:6, 6:3, 6:4; V. Estrella Burgos – Ruiz 6:3, 6:3; Montanes – Londero 6:4 i krecz Argentyńczyka; Samper-Montana – K. Kim 6:1, 6:3; Menendez – Dellien 4:6, 6:2, 6:3; Carballes Baena – Cervantes 7:5, 6:4; G. Melzer – J. Hernandez 5:7, 6:4, 6:1; J. Souza – M. Cuevas 6:2, 6:2; A. Haider-Maurer – Kubler 1:6, 6:3, 6:3; Lorenzi – Lama 6:7 (9), 6:4, 6:3; Falla – F. De Paula 4:6, 6:3, 6:0; G. Elias – Al. Gonzalez 6:1, 6:4.

Druga runda: V. Estrella Burgos – Struvay 6:3, 7:6 (3); A. Haider-Maurer – Pella 6:3, 7:5; Gimeno-Traver – Menendez 6:3, 7:5; G. Elias – Carballes Baena 7:5, 6:2; Bagnis – Montanes 6:4, 6:3; G. Melzer – Lorenzi 6:4, 3:6, 6:3; Samper-Montana – J. Souza 7:6 (5), 6:4; Falla – Donskoy 6:2, 7:6 (5).

Ćwierćfinały: Gimeno-Traver – V. Estrella Burgos 6:0, 6:4; Bagnis – A. Haider-Maurer 1:6, 7:5, 6:3; G. Elias – G. Melzer 6:1, 3:6, 6:2; Samper-Montana – Falla 6:2, 6:1.

Półfinały: Gimeno-Traver – Bagnis 6:4, 6:7 (5), 6:3; G. Elias – Samper-Montana 6:4, 7:6 (5).

Finał: Gimeno-Traver – G. Elias 6:3, 1:6, 7:5.

MAUI – CH

Pierwsza runda: J. Donaldson – Uchiyama 7:5, 7:6 (6); Buchanan – Nguyen 4:6, 7:6 (4), 6:3; D. Novikov – R. Harrison 6:4, 3:6, 6:3; R. Williams – Berland 6:1, 6:3; Nielsen – Jung 2:6, 6:4, 6:1; McGee – M. Lenz 6:3, 6:3; Odesnik – H. Cunha 6:2, 6:3; Garanganga – Ch. Wang 3:6, 6:3, 6:2; Ehrat – Jenkins 6:2, 6:3; Meister – Sweeting 6:3, 6:0; Kozlov – Bangoura 6:4, 6:2; Kudla – M. Reid 7:5, 6:3; Niki – Molchanov 6:3, 6:7 (2), 6:2; Russell – Krueger 2:6, 6:1, 6:3; Klahn – Fratangelo 7:5, 4:1 i krecz Bjorna; D. King – Kutrovsky 5:7, 7:6 (6), 6:1.

Druga runda: Ehrat – R. Williams 1:6, 6:2, 6:4; Kozlov – Russell 7:6 (2), 6:3; J. Donaldson – Buchanan 6:1, 6:3; Meister – Niki 7:6 (0), 6:1; D. Novikov – D. King 6:4, 6:3; Garanganga – Kudla 3:6, 6:4, 6:4; Klahn – Nielsen 6:3, 6:4; McGee – Odesnik 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Meister – Garanganga 6:3, 6:7 (3), 6:2 J. Donaldson – D. Novikov 6:3, 7:6 (5); Klahn – Ehrat 7:5, 6:4; McGee – Kozlov 7:6 (6), 6:2.

Półfinały: Meister – McGee 7:6 (5), 6:2; J. Donaldson – Klahn 7:5, 7:6 (4).

Finał: J. Donaldson – Meister 6:1, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności