Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Świątek/Kubot - Ferro/Herbert 6:3, 7:6 (3); Bencic - Pavlyuchenkova 6:0, 3:6, 6:1; Rybakina - Muguruza 7:5, 6:1; Svitolina - Giorgi 6:4, 6:4; Vondrousova - Badosa 6:3 i krecz Hiszpanki; Khachanov - Schwartzman 6:1, 2:6, 6:1; Carreno Busta - Koepfer 7:6 (7), 6:3; Medvedev - Fognini 6:2, 3:6, 6:2; Nishikori - Ivashka 7:6 (7), 6:0;Humbert - S. Tsitsipas 2:6, 7:6 (4), 6:2; Chardy - L. Broady 7:6 (3), 4:6, 6:1; A. Zverev - Basilashvili 6:4, 7:6 (5); Djokovic - Davidovich Fokina 6:3, 6:1.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści grają w turniejach i challengerach ATP.

ZAGRZEB – ATP

Pierwsza runda: Berankis – Lacko 6:0, 6:2; S. Stakhovsky – Coric 6:2, 6:4; Soeda – Bachinger 7:6 (4), 7:5; Troicki – Marchenko 4:6, 7:6 (3), 7:6 (3); Dzumhur – Berrer 6:2, 0:6, 7:5; Jużny – Kavcic 6:3, 1:6, 6:4; Baghdatis – Androic 6:7 (4), 6:2, 6:3; Seppi – Haase 6:2, 3:6, 6:4; Sijsling – Dancevic 6:4, 7:5; J. Ward – Veic 6:2, 6:4; M. Granollers – J. Melzer 6:2, 7:6 (3); Dodig – M. Delic 6:2, 6:3.

Druga runda: Jużny – S. Stakhovsky 6:2, 6:1; Baghdatis – Karlovic 3:6, 7:6 (5), 7:6 (7); Seppi – J. Ward 7:5, 6:7 (4), 6:3; Troicki – Soeda 6:3, 6:1; Garcia-Lopez – Dzumhur 6:1, 6:1; Berankis – G. Muller 3:6, 7:6 (5), 6:4; M. Granollers – Dodig 7:6 (8), 4:6, 6:3; Sijsling – Mannarino 7:6 (3), 4:6, 6:1.

Ćwierćfinały: Garcia-Lopez – Troicki 6:1, 6:7 (5), 7:5; Seppi – Berankis 3:6, 6:2, 7:6 (6); Baghdatis – Jużny 3:6, 6:3, 6:4; M. Granollers – Sijsling 6:4, 2:6, 6:4.

Półfinał: Garcia-Lopez – Baghdatis 6:4, 6:4; Seppi – M. Granollers 7:6 (5), 6:1.

Finał: Garcia-Lopez – Seppi 7:6 (4), 6:3.

MONTPELLIER – ATP

Pierwsza runda: Janowicz – D. Brown 2:6, 7:6 (1), 7:5; Kamke – Millot 2:6, 6:3, 7:5; J. Sousa – Lokoli 6:2, 6:4; K. De Schepper – Ilhan 6:4, 3:6, 6:3; J. Nieminen – Struff 7:6 (5), 6:3; Roger-Vasselin – An. Beck 3:6, 6:3, 6:4; Sela – Zopp 6:3, 6:4; Pouille – Kudryavtsev 6:4, 7:6 (4); P-H. Mathieu – T. Daniel 6:3, 6:7 (5), 6:1; Paire – Basilashvili 5:7, 6:2, 6:4; Darcis – T. Ito 6:2, 6:2; Istomin – Jaziri 3:6 i krecz Tunezyjczyka.

Druga runda: J. Sousa – Kamke 4:6, 6:4, 6:3; G. Simon – Roger-Vasselin 6:3, 6:3; Gasquet – Pouille 6:3, 7:6 (6); Janowicz – Paire 6:2, 3:6, 6:3; Darcis – J. Nieminen 6:2, 7:6 (3); Kohlschreiber – P-H. Mathieu 3:6, 7:6 (5), 6:4; Monfils – K. De Schepper 6:4, 7:6 (3); Istomin – Sela 7:6 (1), 6:2.

Ćwierćfinały: Janowicz – Simon 6:2, 7:5; J. Sousa – Kohlschreiber 7:6 (5), 6:4; Gasquet – Istomin 6:3, 6:4; Monfils – Darcis 4:6, 6:2, 6:3.

Półfinały: Janowicz – J. Sousa 7:6 (9), 3:6, 6:1; Gasquet – Monfils 6:4, 6:3.

Finał: Gasquet – Janowicz 3:0 i krecz Jerzego.

QUITO – ATP

Pierwsza runda: H. Zeballos – A. Krajicek 7:6 (3), 6:4; Montanes – Arguello 6:1, 6:3; Falla – J. Souza 6:7 (3), 6:1, 6:4; Lajovic – Vanni 7:6 (3), 6:4; Olivo – Donskoy 7:6 (5), 3:6, 6:1; G. Melzer – A. Haider-Maurer 1:6, 7:6 (1), 7:6 (6); Jarry – G. Escobar 2:6, 6:4, 6:3; Lorenzi – Menendez 4:6, 6:4, 7:6 (1); Al. Gonzalez – Bagnis 6:2, 6:4; Gimeno-Traver – Fucsovics 3:6, 6:4, 6:4; V. Estrella Burgos – Ghem 6:4, 6:4; Bellucci – G. Lapentti 6:3, 6:7 (4), 6:2.

Druga runda: Montanes – Giraldo 7:6 (1), 7:5; V. Estrella Burgos – Olivo 7:6 (5), 6:4; Bellucci – H. Zeballos 6:2, 3:6, 7:6 (6); Klizan – Gimeno-Traver 6:3, 5:7, 7:5; F. Lopez – Al. Gonzalez 7:5, 6:2; Lajovic – Jarry 6:4, 3:6, 6:3; Lorenzi – Falla 7:5, 6:1; Verdasco – G. Melzer 7:6 (2), 6:4.

Ćwierćfinały: Bellucci – Montanes 6:3, 7:6 (6); V. Estrella Burgos – Klizan 6:2, 6:2; F. Lopez – Lajovic 4:6, 7:5, 6:1; Verdasco – Lorenzi 6:1, 6:2.

Półfinały: V. Estrella Burgos – Bellucci 7:6 (5), 7:5; F. Lopez – Verdasco 7:6 (5), 7:6 (1).

Finał: V. Estrella Burgos – F. Lopez 6:2, 6:7 (5), 7:6 (5).

BURNIE – CH

Pierwsza runda: Banes – Moriya 6:3, 3:6, 6:1; Barton – Saville 6:3, 6:4; Sandgren – Jasika 6:1, 6:4; Duckworth – O’Connell 6:2, 6:4; Albot – M. Reid 4:6, 6:3, 7:6 (5); Tearney – Devvarman 1:6, 7:6 (3), 6:4; Ebden – Sugita 6:2, 6:3; Ze Zhang – Millman 5:7, 6:2, 2:1 i krecz Australijczyka; B. Klein – Whittington 6:2, 6:1; Krueger – Di Wu 7:6 (5), 6:1; H. Chung – Mott 7:5, 6:4; Mitchell – Tsitsipas 6:2, 6:2; Fratangelo – Niki 6:4, 1:6, 7:6 (11); Safiullin – J. Thompson 3:6, 6:1, 6:4; Bolt – Klahn 6:4, 7:6 (3); Edmund – Bourchier 6:3, 7:5.

Druga runda: Ebden – Krueger 7:6 (3), 7:6 (4); H. Chung – Albot 6:3, 6:3; Fratangelo – Tearney 6:4, 6:3; Edmund – Banes 6:1, 6:7 (3), 7:5; Barton – B. Klein 4:6, 6:3, 6:4; Bolt – Sandgren 7:6 (6), 6:4; Ze Zhang – Safiullin 1:0 i krecz Rosjanina; Mitchell – Duckworth 6:4, 3:6, 7:5.

Ćwierćfinały: Bolt – Fratangelo 6:3, 6:2; Barton – Ebden 6:2, 6:4; H. Chung – Edmund 6:3, 6:2; Mitchell – Ze Zhang 6:2, 6:0.

Półfinały: Bolt – Mitchell 4:6, 6:1, 7:6 (3); H. Chung – Barton 6:2, 6:7 (4), 6:3.

Finał: H. Chung – Bolt 6:2, 7:5.

GLASGOW – CH

Pierwsza runda: Authom – Sorensen 6:2, 6:0; An. Martin – Langer 7:6 (1), 6:4; Smethurst – Arnaboldi 7:5, 7:6 (4); Willis – Mat. Viola 6:2, 6:2; Lamasine – Haenle 6:2, 7:6 (6); Corrie – A. Ward 6:3, 6:3; Krstin – Kovalik 3:6, 6:3, 6:3; Marcora – E. Moore 6:3, 6:1; Michon – Y. Marti 6:3, 4:0 i krecz Szwajcara; Nedovyesov – Torebko 7:6 (2), 6:4; Desein – Puetz 6:3, 6:2; Reister – Milton 6:1, 6:1; D. Cox – Middelkoop 6:4, 6:1; Guez – Przysiężny 5:7, 6:4, 6:2; Eysseric – Lopez-Perez 6:4, 3:6, 6:0; Bemelmans – Pavlasek 3:6, 6:3, 7:5.

Druga runda: Guez – Lamasine walkower (uraz Tristana); D. Cox – Smethurst 6:4, 6:0; Nedovyesov – Michon 5:7, 6:3, 6:0; Authom – Willis 6:4, 3:6, 6:3; Bemelmans – Eysseric 6:2, 6:3; Corrie – An. Martin 6:4, 7:6 (5); Marcora – Reister 7:6 (2), 7:6 (6); Desein – Krstin 3:6, 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Nedovyesov – D. Cox 1:6, 7:6 (4), 7:5; Bemelmans – Marcora 6:4, 6:3; Guez – Authom 7:5, 6:2; Desein – Corrie 6:2, 6:4.

Półfinały: Desein – Nedovyesov 6:1, 6:1; Bemelmans – Guez 6:3, 7:5.

Finał: Desein – Bemelmans 7:6 (4), 2:6, 7:6 (4).

DALLAS – CH

Pierwsza runda: R. Ram – Kwiatkowski 6:4, 6:3; Velotti – Molchanov 5:7, 6:2, 6:3; Kudla – Broady 6:2, 6:3; Andreozzi – Sweeting 6:0, 6:2; Al. Kuznetsov – Kukushkin 6:2, 4:6, 6:3; Jung – Kutrovsky 4:6, 6:1, 6:4; Quigley – C. Norrie 6:2, 7:6 (3); Trungelliti – Meister 6:3, 7:5; Rublev – Rola 2:6, 7:6 (5), 6:4; Hanescu – D. Novikov 7:6 (9), 7:5; J-P. Smith – Struvay 6:3, 6:2; Gabashvili – Nguyen 6:4, 6:3; Buchanan – C. Smith 6:7 (5), 6:1, 6:3; Tchoutakian – G. Elias 6:4, 6:3; Smyczek – McGee 3:6, 6:4, 7:5; R. Harrison – R. Williams 7:6 (5), 6:2.

Druga runda: Gabashvili – Jung 6:4, 6:3; Al. Kuznetsov – Buchanan 6:4, 3:6, 7:6 (0); J-P. Smith – Kudla 6:1, 6:4; Trungelliti – Tchoutakian 7:6 (4), 6:4; Andreozzi – Hanescu 7:6 (7), 6:4; Rublev – Velotti 6:2, 6:3; Smyczek – R. Harrison 6:2, 3:6, 6:1; R. Ram – Quigley 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: Trungelliti – Al. Kuznetsov 1:6, 6:3, 6:4; Gabashvili – Andreozzi 6:4, 6:1; R. Ram – Rublev 3:6, 6:2, 7:5; Smyczek – J-P. Smith 6:4, 7:6 (4).

Półfinały: R. Ram – Gabashvili 5:7, 6:4, 6:3; Smyczek – Trungelliti 7:6 (5), 6:2.

Finał: Smyczek – R. Ram 6:2, 4:1 i krecz Rajeeva.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności