Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Świątek/Kubot - Ferro/Herbert 6:3, 7:6 (3); Bencic - Pavlyuchenkova 6:0, 3:6, 6:1; Rybakina - Muguruza 7:5, 6:1; Svitolina - Giorgi 6:4, 6:4; Vondrousova - Badosa 6:3 i krecz Hiszpanki; Khachanov - Schwartzman 6:1, 2:6, 6:1; Carreno Busta - Koepfer 7:6 (7), 6:3; Medvedev - Fognini 6:2, 3:6, 6:2; Nishikori - Ivashka 7:6 (7), 6:0;Humbert - S. Tsitsipas 2:6, 7:6 (4), 6:2; Chardy - L. Broady 7:6 (3), 4:6, 6:1; A. Zverev - Basilashvili 6:4, 7:6 (5); Djokovic - Davidovich Fokina 6:3, 6:1.

Tenis – wyniki

przez maka

Na świecie odbywały się turnieje WTA i ATP oraz challengery.

PATTAYA – WTA

Pierwsza runda: Oprandi – Vesnina 6:3, 6:3; Puig – Voegele 6:2, 7:6 (4); Rodina – Putintseva 7:6 (2), 6:4; Zvonareva – Q. Wang 6:2, 6:2; S. Peng – Kudryavtseva 6:3, 6:2; Lin Zhu – Peer 7:6 (5), 6:1; Duan – Chan 7:6 (4), 7:5; Tomljanovic – Kulichkova 6:3, 7:6 (4); Doi – Tanasugarn 7:6 (2), 6:0; S. Zhang – Vekic 6:2, 6:0; Erakovic – Kumkhum 6:2, 6:2; Nara – Lertpitaksinchai 6:2, 6:1; S. Zheng – Xu 6:4, 6:2; Beygelzimer – Date Krumm 5:7, 7:6 (6), 6:2; Gajdosova – Eguchi 6:3, 7:6 (1); Hantuchova – Diyas 1:6, 6:3, 6:1.

Druga runda: Doi – S. Peng 6:3, 2:6, 6:2; Puig – Oprandi 6:1, 3:6, 6:0; Zvonareva – S. Zhang 7:6 (6), 6:3; Erakovic – Beygelzimer 6:1, 6:1; Rodina – Doi 6:2, 6:4; Duan – Lin Zhu 6:1 i krecz; Hantuchova – S. Zheng 7:6 (5), 6:2; Tomljanovic – Gajdosova 7:6 (3), 6:3.

Ćwierćfinały: Erakovic – Zvonareva 2:6, 7:6 (6), 7:5; Tomljanovic – Rodina 7:6 (4), 6:2; Hantuchova – Duan 6:3, 6:0; Puig – Doi 6:4, 6:2.

Półfinały: Hantuchova – Erakovic 4:6, 6:3, 7:6 (3); Tomljanovic – Puig 7:6 (4), 5:7, 7:6 (7).

Finał: Hantuchova – Tomljanovic 3:6, 6:3, 6:4.

ANTWERPIA – WTA

Pierwsza runda: Ann. Beck – Knapp 6:3, 6:1; Schiavone – Koukalova 6:3, 6:1; Van Uytvanck – Rybarikova 6:2, 6:3; Cornet – Bencic 1:6, 6:2, 7:5; Zahlavova Strycova – Wickmayer 6:2, 6:2; Barthel – Liebens 6:2, 6:0; Mladenovic – Soler-Espinosa 6:2, 1:0 i krecz Hiszpanki; De Vroome – Pironkova 5:7, 6:3, 6:3; Kar. Pliskova – Lucic-Baroni 6:4, 7:6 (5); Cibulkova – K. Bondarenko 6:1, 6:2; Niculescu – Flipkens 6:3, 6:2; Suarez Navarro – Giorgi 1:6, 6:2, 6:4.

Druga runda: Petkovic – Van Uytvanck 6:7 (7), 7:6 (5), 6:2; Kar. Pliskova – Ann. Beck 6:3, 6:3; Cibulkova – De Vroome 6:3, 3:6, 6:2; Suarez Navarro – Niculescu; Safarova – Mladenovic 6:4, 6:1; Zahlavova Strycova – Cornet 6:4, 6:2; Schiavone – Kerber 6:1, 6:1; Barthel – Bouchard 4:6, 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Kar. Pliskova – Safarova 7:6 (5), 6:3; Suarez Navarro – Schiavone 6:3, 6:2; Zahlavova Strycova – Barthel 6:2, 6:2; Petkovic – Cibulkova 7:6 (2), 6:0.

Półfinały: Suarez Navarro – Kar. Pliskova 6:2, 6:2; Petkovic – Zahlavova Strycova 7:6 (2), 7:6 (6).

Finał: Petkovic – Suarez Navarro walkower (uraz Hiszpanki).

ROTTERDAM – ATP

Pierwsza runda: Bolelli – Rosol 6:3, 6:1; Bautista Agut – A. Zverev 6:4, 6:1; Thiem – Gulbis 6:4, 6:2; Dimitrov – P-H. Mathieu 4:6, 7:6 (2), 6:2; G. Muller – Goffin 7:6 (5), 6:7 (6), 6:3; Chardy – J. Benneteau 3:3 i krecz Juliena; V. Pospisil – Kohlschreiber 6:4, 6:2; S. Stakhovsky – M. Granollers 6:2, 7:6 (7); G. Simon – J. Sousa 5:7, 6:3, 6:2; Raonic – An. Kuznetsov 6:7 (5), 6:1, 7:5; Berdych – Kamke 6:1, 7:5; Monfils – Roger-Vasselin 6:3, 6:2; Seppi – Haase 6:7 (5), 6:3, 6:3; Garcia-Lopez – Istomin 7:6 (5), 6:4; A. Murray – Mahut 6:3, 6:2; Wawrinka – Huta Galung 6:3, 3:6, 6:3.

Druga runda: S. Stakhovsky – Thiem 6:1, 6:3; Monfils – Bautista Agut 7:5, 7:6 (5); G. Muller – Dimtrov 6:2, 7:6 (8); G. Simon – Chardy 6:4, 6:3; Berdych – Seppi 6:0, 3:6, 6:3; A. Murray – V. Pospisil 6:3, 7:5; Wawrinka – Garcia-Lopez 6:7 (2), 6:4, 6:2; Raonic – Bolelli 6:3, 7:6 (2).

Ćwierćfinały: Berdych – Monfils 6:1, 6:4; G. Simon – A. Murray 6:4, 6:2; Wawrinka – G. Muller 7:6 (3), 6:3; Raonic – S. Stakhovsky 2:6, 6:3, 6:4.

Półfinały: Berdych – G. Simon 6:2, 6:1; Wawrinka – Raonic 7:6 (3), 7:6 (7).

Finał: Wawrinka – Berdych 4:6, 6:3, 6:4.

SAO PAULO – ATP

Pierwsza runda: P. Cuevas – Vesely 6:4, 3:6, 7:5; Ramos-Vinolas – Clezar 7:5, 7:5; Almagro – Rola 7:6 (3), 6:4; Bagnis – Delbonis 6:3, 2:6, 6:4; Schwartzman – Lorenzi 7:5, 6:4; De Bakker – Monaco 6:7 (5), 7:6 (4), 6:4; J. Souza – Carreno Busta 6:2, 7:6 (6); Lajovic – Andujar 3:6, 6:3, 6:2; Giraldo – Coppejans 7:5, 7:6 (4); Berlocq – Pella 6:4, 7:6 (4); Verdasco – Max. Gonzalez 6:2, 6:3; Klizan – Bellucci 5:7, 6:3, 7:5.

Druga runda: L. Mayer – Ramos-Vinolas 6:4, 3:6, 6:1; P. Cuevas – Bagnis 5:1 i krecz Argentyńczyka; Almagro – Robredo 6:3, 7:6 (1); Giraldo – Berlocq 4:6, 7:5, 6:3; Fognini – Schwartzman 6:3, 1:6, 6:2; Vanni – De Bakker 7:6 (5), 3:6, 6:3; Lajovic – Verdasco 6:7 (6), 6:3, 6:4; J. Souza – Klizan 3:6, 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Vanni – Lajovic 7:6 (5), 7:6 (4); J. Souza – L. Mayer 6:4, 3:6, 6:3; P. Cuevas – Almagro 7:6 (6), 3:6, 6:2; Giraldo – Fognini 7:6 (4), 7:5.

Półfinały: Vanni – J. Souza 6:4, 6:7 (5), 6:4; P. Cuevas – Giraldo 6:4, 6:3.

Finał: P. Cuevas – Vanni 6:4, 3:6, 7:6 (4).

MEMPHIS – ATP

Pierwsza runda: Dodig – Gabashvili 6:2, 6:2; D. Young – Mannarino 6:3, 7:6 (9); D. Brown – Matosevic 6:4, 6:4; J. Donaldson – Kozlov 7:5, 6:0; Karlovic – Lacko 7:6 (7), 6:3; B. Tomic – Sijsling 4:6, 6:3, 6:2; R. Harrison – Jaziri 7:6 (3), 7:6 (1); A. Krajicek – Kukushkin 6:2, 6:7 (3), 7:6 (8); Kudla – Kokkinakis 6:3, 6:4; Groth – Lu 6:4, 6:3; Querrey – B. Becker 4:6, 6:2, 6:1; S. Johnson – Krajinovic 6:3, 6:3.

Druga runda: A. Krajicek – Karlovic 7:6 (4), 4:6, 6:4; Querrey – J. Donaldson 6:4, 6:1; Nishikori – R. Harrison 3:6, 6:3, 6:4; Isner – Dodig 6:4, 7:6 (5); B. Tomic – Dolgopolov 6:1, 7:5; D. Young – Kudla 7:5, 6:3; S. Johnson – D. Brown 4:6, 7:5, 7:6 (3); K. Anderson – Groth 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: D. Young – B. Tomic 7:6 (8), 4:6, 7:5; K. Anderson – J. Johnson 6:4, 6:4; Nishikori – A. Krajicek 4:6, 6:3, 6:4; Querrey – Isner 7:6 (3), 7:6 (2).

Półfinały: K. Anderson – D. Young 4:6, 6:3, 6:4; Nishikori – Querrey 5:7, 7:6 (5), 7:6 (5).

Finał: Nishikori – K. Anderson 6:4, 6:4.

LAUNCESTON – CH

Pierwsza runda: J. Thompson – Kibi 6:3, 3:6, 7:5; B. Klein – S. Singh 7:6 (5), 6:7 (2), 6:2; O’Connell – Devvarman 6:2, 6:1; Krueger – Jasika 6:3, 4:6, 6:3; Bourchier – Moriya 6:1, 7:6 (10); Mitchell – Banes 6:4, 6:2; J. Statham – Tearney 7:5, 6:3; Fratangelo – Mott 6:2, 6:4; Ze Zhang – Bolt 6:4, 6:4; Sugita – Polmans 6:4, 4:6, 6:3; D. Kelly – Van Peperzeel 6:2, 3:6, 6:3; Barton – Edmund 3:6, 6:3, 2:0 i krecz Brytyjczyka; Albot – Di Wu 6:4, 6:3; Saville – Whittington 5:7, 6:4, 6:0; H. Chung – M. Reid 3:6, 7:5, 7:5; Klahn – Ebden 6:0, 6:4.

Druga runda: Mitchell – O’Connell 3:6, 6:3, 6:4; H. Chung – Krueger 4:6, 6:3, 6:4; Bourchier – B. Klein 2:6, 7:6 (5), 6:4; J. Thompson – Saville 6:4, 6:4; Fratangelo – Sugita walkower; Ze Zhang – Barton 6:3, 6:7 (5), 7:6 (5); Klahn – D. Kelly 5:7, 6:3, 6:2; J. Statham – Albot 6:3, 3:6, 6:2.

Ćwierćfinały: Fratangelo – Klahn 7:6 (2), 6:3; J. Thompson – Mitchell 6:2, 6:3; Ze Zhang – J. Statham 6:4, 6:3; H. Chung – Bourchier 6:0, 3:6, 6:1.

Półfinały: Fratangelo – Ze Zhang 6:3 i krecz Chińczyka; H. Chung – J. Thompson 5:7, 6:3, 7:5.

Finał: Fratangelo – H. Chung 4:6, 6:2, 7:5.

BERGAMO – CH

Pierwsza runda: Dancevic – Falgheri 7:6 (4), 7:6 (9); Petzschner – M. Delic 7:5, 3:6, 6:3; Bozoljac – Couacaud 6:4, 6:4; Authom – Przysiężny 6:4, 2:6, 6:4; Paire – Mertl 4:6, 7:5, 6:4; Hernych – Fucsovics 6:1, 6:2; Zopp – Kovalik 7:6 (2), 6:4; Dustov – Guez 6:2, 6:1; Basic – Gaio 5:7, 6:3, 6:4; Puetz – M. Fischer 6:3, 6:4; Nedovyesov – Marcora 6:4, 6:4; Michon – Teixeira 3:6, 6:3, 6:4; Brands – Lopez-Perez 7:6 (2), 6:3; Pouille – An. Martin 6:3, 6:4; Kravchuk – An. Beck 6:3, 7:6 (5); Marchenko – Arnaboldi 6:3, 7:5.

Druga runda: Dustov – Authom 7:6 (0), 6:3; Zopp – Petzschner 6:3, 6:2; Nedovyesov – Dancevic 7:6 (2), 6:3; Paire – Bozoljac 6:7 (5), 7:6 (4), 6:3; Brands – Kravchuk 7:6 (5), 7:6 (5); Puetz – Hernych 6:4, 7:5; Marchenko – Michon 6:2, 4:6, 6:2; Pouille – Basic 7:6 (5), 6:3.

Ćwierćfinały: Marchenko – Brands 7:6 (6), 6:3; Nedovyesov – Puetz 4:6, 6:1, 6:2; Zopp – Pouille 7:5, 7:6 (2); Paire – Dustov 6:4, 6:4.

Półfinały: Nedovyesov – Marchenko 6:4, 3:6, 7:6 (3); Paire – Zopp 6:4, 6:4.

Finał: Paire – Nedovyesov 6:3, 7:6 (3).

SANTO DOMINGO – CH

Pierwsza runda: E. Gomez – Kubler 7:5, 6:2; Carballes Baena – Donskoy 6:2, 4:6, 6:1; Dellien – Samper-Montana 6:2, 6:1; Munoz de la Nava – J. Olivares 2:6, 6:1, 6:0; Olivo – Montanes 1:6, 7:5, 6:3; Lama – Podlipnik 6:3, 6:2; G. Elias – Molteni 6:4, 6:2; Van der Duim – Ramirez Hidalgo 6:4, 2:6, 7:5; Jarry – Cervantes 6:2, 6:4; Trinker – Londero 6:3, 5:7, 7:6 (6); G. Escobar – Mertens; Dzumhur – Balleret 6:0, 6:4; Garin – Mina 7:6 (4), 6:3; G. Melzer – C. Smith 6:2, 6:2; Heras – J. Hernandez 7:6 (3), 6:4; H. Zeballos – Fabbiano 4:6, 6:4, 6:4.

Druga runda: Carballes Baena – Mertens 6:3, 6:1; G. Elias – Van der Duim 6:2, 7:6 (2); Olivo – Munoz de la Nava 3:6, 7:5, 7:6 (4); Dellien – E. Gomez 6:3, 6:3; Jarry – Heras 6:4, 7:6 (3); Dzumhur – Trinker; Lama – G. Melzer; Garin – H. Zeballos 1:6, 7:6 (3), 7:6 (5).

Ćwierćfinały: Olivo – Carballes Baena 4:6, 7:6 (3), 7:5; G. Elias – Dellien 3:6, 7:6 (6), 6:2 Dzumhur – Jarry 6:4, 6:4; G. Melzer 6:2, 2:0 i krecz Austriaka.

Półfinały: Olivo – G. Elias 6:7 (6), 7:5, 6:1; Dzumhur – Garin 6:1, 6:3.

Finał: Dzumhur – Olivo 7:5, 3:1 i krecz Argentyńczyka.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności