Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: A. Zverev - Djokovic 1:6, 6:3, 6:1; Khachanov - Carreno Busta 6:3, 6:3; Mektic/M. Pavic - Cilic/Dodig 6:4, 3:6, 10:6; Daniell/Venus - Krajicek/Sandgren 7:6 (3), 6:2; Vesnina/Karatsev - Stojanovic/Djokovic 7:6 (4), 7:5; Pavlyuchenkova/Rublev - Barty/Peers 5:7, 6:4, 13:11; KITZBUHEL ATP 250: P. Martinez - Altmaier 4:6, 6:3, 6:3.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczyli w turniejach na całym świecie.

DUBAJ – WTA

Pierwsza runda: Stosur – Lucic-Baroni 6:3, 6:1; Bencic – Knapp 6:4, 6:4; Pironkova – Koukalova 6:3, 4:6, 6:3; S. Kuznetsova – Kanepi 4:1 i krecz Estonki; Lisicki – Niculescu 6:3, 6:4; Dellacqua – Siniakova 6:3, 6:4; Pennetta – Goerges 2:6, 7:6 (3), 6:4; Diyas – Ann. Beck 6:2, 6:2; C. Garcia – Ar. Rodionova 6:3, 6:2; Cornet – Flipkens 6:0, 6:7 (6), 6:3; J. Jankovic – Babos 6:3, 4:6, 6:1; Muguruza – Gajdosova 3:6, 6:1, 6:2; S. Peng – Vesnina 7:5, 6:1; Q. Wang – Nara 5:7, 6:1, 7:5; Giorgi – Zvonareva 6:4, 6:2; K. Kozlova – Watson 6:4, 7:5; Svitolina – Vandeweghe 3:1 i krecz Coco; Buyukakcay – Dabrowski 6:2, 6:7 (7), 6:4; Kar. Pliskova – Pavlyuchenkova 6:2, 6:4; Safarova – Puig 6:1, 6:4; Zahlavova Strycova – Beygelzimer 6:4, 6:2; Hantuchova – Barthel 7:6 (5), 3:6, 6:3.

Druga runda: A. Radwańska – C. Garcia 6:3, 2:6, 6:3; V. Williams – Bencic 6:1, 6:2; Muguruza – J. Jankovic 6:3, 6:1; Suarez Navarro – Giorgi 6:3, 6:4; Cornet – Buyukakcay 6:2, 6:4; Ivanovic – Lisicki 6:0, 6:3; Diyas – Petkovic 7:5, 6:3; Kar. Pliskova – Zahlavova Strycova 6:4, 6:2; Safarova – Dellacqua 6:7 (6), 7:6 (4), 7:5; Makarova – K. Kozlova 6:3, 6:3; Kerber – S. Kuznetsova 7:6 (9), 6:4; Pironkova – S. Peng 3:6, 6:4, 7:6 (5); Wożniacka – Stosur 4:6, 6:1, 7:5; Pennetta – Q. Wang 6:3, 7:5; Kvitova – Svitolina 2:6, 6:3, 6:2; Halep – Hantuchova 6:2, 6:0.

Trzecia runda: Muguruza – A. Radwańska 6:4, 6:2; Makarova – Diyas 6:3, 6:4; Safarova – V. Williams 6:4, 6:2; Pennetta – Kerber 6:2, 3:6, 6:1; Kar. Pliskova – Ivanovic 6:2, 4:6, 6:4; Suarez Navarro – Kvitova 6:3, 4:6, 6:3; Halep – Pironkova 6:4, 6:3; Wożniacka – Cornet 6:4, 6:0.

Ćwierćfinały: Kar. Pliskova – Safarova 3:6, 7:6 (5), 6:1; Muguruza – Suarez Navarro 6:7 (4), 6:3, 6:3; Halep – Makarova 6:3, 1:6, 7:5; Wożniacka – Pennetta 7:5, 6:0.

Półfinały: Kar. Pliskova – Muguruza 6:4, 5:7, 7:5; Halep – Wożniacka 2:6, 6:1, 6:1.

Finał: Halep – Kar. Pliskova 6:4, 7:6 (4).

RIO DE JANEIRO – WTA

Pierwsza runda: Begu – Rogowska 6:1, 6:3; J. Larsson – Torro-Flor 6:7 (5), 7:6 (3), 4:2 i krecz Hiszpanki; G. Min – Scheepers 6:2, 6:1; Dominguez Lino – Mon. Gonzalez 6:2, 6:2; Brengle – A. Bogdan 6:4, 3:3 i krecz Rumunki; Ce – Parmentier 6:2, 6:7 (1), 6:0; Capede Royg – P. Goncalves 6:2, 7:5; Haddad Maia – Irigoyen 6:1, 6:1; Mattek-Sands – Kovinic 6:4, 6:3; Glushko – Mitu 6:7 (5), 6:3, 6:4; Pfizenmaier – Cabeza Candela 6:7 (5), 6:4, 6:4; Vinci – Hradecka 7:6 (4), 6:3; Ormaechea – Sorribes Tormo 6:4, 6:4; Errani – T. Pereira 6:3, 6:3; A. Schmiedlova – Van Uytvanck 6:3, 6:0; Hercog – Mestach 6:3, 6:4.

Druga runda: Glushko – G. Min 6:3, 6:1; J. Larsson – Ce 7:6 (4), 6:4; Begu – Mattek-Sands 6:2, 6:4; Pfizenmaier – Brengle 7:5, 0:6, 7:5; Capede Royg – Vinci 6:2, 6:3; Haddad Maia – Hercog 6:1, 6:2; A. Schmiedlova – Ormaechea 6:0, 6:2; Errani – Dominguez Lino 6:0, 7:5.

Ćwierćfinały: Begu – Glushko 6:1, 6:2; J. Larsson – Pfizenmaier 6:4, 6:0; Errani – Haddad Maia 3:6, 7:6 (2), 3:0 i krecz Brazylijki; A. Schmiedlova – Capede Royg 6:3, 6:1.

Półfinały: A. Schmiedlova – Begu 6:3, 4:6, 6:2; Errani – J. Larsson 7:5, 6:3.

Finał: Errani – A. Schmiedlova 7:6 (2), 6:1.

MARSYLIA – ATP

Pierwsza runda: S. Stakhovsky – Rosol 6:3, 6:2; Coric – Istomin 6:4, 7:5; Thiem – J. Sousa 7:6 (6), 6:4; An. Kuznetsov – Golubev 3:6, 6:4, 6:2; Chardy – Guez 4:6, 6:3, 6:2; V. Pospisil – Haase 4:6, 6:3, 6:4; Struff – Mahut 6:1, 6:7 (6), 7:6 (1); Paire – P-H. Mathieu 6:4 i krecz; Monfils – A. Zverev 6:1, 7:6 (12); Goffin – Janowicz 6:4, 6:2; Bolelli – Vanni 6:4, 7:6 (4); G. Simon – Herbert 7:5, 2:0 i krecz.

Druga runda: S. Stakhovsky – Struff 6:4, 4:6, 6:3; Monfils – An. Kuznetsov 6:3, 6:2; Bautista Agut – V. Pospisil 7:5, 6:4; Thiem – Goffin 5:1 i krecz Belga; Bolelli – Raonic 6:4, 3:6, 7:6 (3); G. Simon – Coric 6:2, 3:6, 6:3; Wawrinka – Paire 6:2, 6:3; Chardy – Gulbis 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: Bautista Agut – Thiem 7:6 (7), 6:3; Monfils – Bolelli 6:4, 6:4; S. Stakhovsky – Wawrinka 6:4, 3:6, 6:4; G. Simon – Chardy 7:5, 7:5 (6).

Półfinały: Monfils – Bautista Agut 6:4, 6:2; G. Simon – S. Stakhovsky 3:6, 6:3, 6:2.

Finał: G. Simon – Monfils 6:4, 1:6, 7:6 (4).

RIO DE JANEIRO – ATP

Pierwsza runda: A. Haider-Maurer – Ramos-Vinolas 3:6, 6:3, 6:2; J. Nieminen – Cecchinato 4:6, 6:3, 7:5; Robredo – E. Ymer 6:4, 6:3; De Bakker – Clezar 5:7, 6:3, 6:1; Andujar – Lorenzi 3:6, 6:0, 6:3; Fognini – Vesely 1:6, 7:6 (7), 6:1; Monaco – Giraldo 6:3, 3:0 i krecz Kolumbijczyka; J. Souza – Arguello 6:2, 6:1; Rola – L. Mayer 4:6, 7:6 (3), 4:1 i krecz Argentyńczyka; Delbonis – Schwartzman 6:7 (8), 7:6 (6), 2:1 i krecz; Klizan – Lajovic 6:4, 0:6, 6:4; Montanes – Max. Gonzalez 4:6, 6:4, 6:0; P. Cuevas – Almagro 4:6, 6:3, 6:4; Carreno Busta – Berlocq 6:3, 6:7 (3), 6:0; Ferrer – Gimeno-Traver 6:4, 6:3; Nadal – Bellucci 6:4, 6:1.

Druga runda: A. Haider-Maurer – Robredo 6:3, 6:2; Monaco – J. Nieminen 6:1, 7:6 (4); J. Souza – Rola 6:4, 6:7 (9), 6:4; Ferrer – De Bakker 7:6 (8), 2:0 i krecz Holendra; Delbonis – Klizan 6:2, 6:1; P. Cuevas – Montanes 6:2, 6:2; Fognini – Andujar 6:3, 6:2; Nadal – Carreno Busta 7:5, 6:3.

Ćwierćfinały: Ferrer – Monaco 6:3, 4:6, 6:2; A. Haider-Maurer – J. Souza 7:6 (4), 1:6, 6:4; Fognini – Delbonis 6:4, 6:7 (10), 7:6 (9); Nadal – P. Cuevas 4:6, 7:5, 6:0.

Półfinały: Ferrer – A. Haider-Maurer 7:5, 6:1; Fognini – Nadal 1:6, 6:2, 7:5.

Finał: Ferrer – Fognini 6:2, 6:3.

DELRAY BEACH – ATP

Pierwsza runda: Kudla – Lacko 6:3, 6:4; Dolgopolov – Gabashvili 7:6 (4), 6:3; Karlovic – D. Brown 6:3, 6:7 (3), 6:2; S. Johnson – Kukushkin 6:3, 4:1 i krecz Kazacha; Rublev – Sela 6:4, 1:6, 6:3; B. Tomic – Jaziri 6:3, 6:3; Troicki – S. Robert 6:7 (3), 7:5, 6:1; Kokkinakis – Krajinovic 6:2, 6:3; Al. Gonzalez – Querrey 3:6, 2:1 i krecz Amerykanina; Mannarino – Quigley 6:4, 6:4; Nishioka – Sijsling 7:5, 6:1; Smyczek – Kozlov 7:5, 6:2; Lu – Groth 6:7 (6), 7:6 (5), 6:4; D. Young – Dodig 7:5, 7:5; K. Anderson – J-P. Smith 6:3, 6:3; Matosevic – Isner 6:4, 6:4.

Druga runda: Mannarino – Kudla 6:2, 6:2; Karlovic – Kokkinakis 7:6 (4), 7:6 (2); S. Johnson – Rublev 6:3, 6:3; Lu – K. Anderson 7:6 (6), 6:3; D. Young – Al. Gonzalez 6:3, 6:2; Dolgopolov – Smyczek 6:2, 6:4; Nishioka – Matosevic 6:1, 6:3; B. Tomic – Troicki 6:3, 6:7 (2), 6:4.

Ćwierćfinały: D. Young – Dolgopolov 2:6, 6:3, 6:4; B. Tomic – Nishioka 6:3, 6:1; Mannarino – Lu 3:6, 6:1, 6:1; Karlovic – S. Johnson 6:2, 7:6 (4).

Półfinały: D. Young – B. Tomic 4:6, 6:4, 6:2; Karlovic – Mannarino 6:3, 6:4.

Finał: Karlovic – D. Young 6:3, 6:3.

NEW DELHI – CH

Pierwsza runda: Myneni – K. Singh 7:5, 6:2; F. F. Silva – Androic 5:7, 7:5, 6:4; Krstin – Vardhan 6:4, 7:5; Bemelmans – Yang 6:4, 7:5; Coppejans – Bolt 7:6 (0), 7:6 (2); Ramanathan – R. Becker 4:6, 7:6 (3), 6:4; Mektic – Prashanth 7:6 (5), 6:7 (5), 7:6 (5); S. Singh – F. Martin 6:1, 4:6, 6:2; Lopez-Perez – Bozoljac 6:3, 6:4; Bhambri – Kudryavtsev 7:5, 7:6 (2); Saville – Balaji 6:4, 6:2; Gerasimov – Whittington 2:6, 7:5, 7:5; Safwat – Sugita 5:7, 6:3, 6:4; Devvarman – Veic 4:6, 2:0 i krecz Chorwata; Albot – Ti Chen 6:3, 6:3; Duckworth – Marcan 6:1, 6:2.

Druga runda: Saville – Lopez-Perez; 6:3, 4:6, 6:3 Coppejans – F. F. Silva 6:3, 6:2; Bemelmans – Krstin 7:6 (4), 6:3; Myneni – Safwat 6:2, 6:3; S. Singh – Duckworth 3:6, 7:5, 6:4; Albot – Ramanathan 6:4, 6:2; Bhambri – Gerasimov 6:3, 6:3; Devvarman – Mektic 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Coppejans – Myneni 6:4, 6:3; Devvarman – S. Singh 4:6, 6:1, 6:3; Bhambri – Albot 7:6 (3), 6:3; Bemelmans – Saville 6:4, 6:4.

Półfinały: Devvarman – Coppejans 6:3, 6:1; Bhambri – Bemelmans 4:6, 6:3, 7:5.

Finał: Devvarman – Bhambri 3:6, 6:4, 6:0.

MORELOS – CH

Pierwsza runda: Menendez – Fabbiano 6:2, 6:4; Mat. Viola – Velotti 6:4, 6:2; Kutrovsky – Cervantes 6:4, 4:6, 6:4; G. Escobar – Hank 7:5, 6:1; C. Smith – Struvay 6:3, 6:4; Falla – Samper-Montana 6:4, 6:4; Garza – Lara 6:3, 6:1; Trinker – Mertens 4:6, 7:6 (2), 6:4; N. Barrientos – Londero 6:3, 4:0 i krecz Argentyńczyka; G. Melzer – J. Hernandez 6:2, 7:6 (6); G. Lapentti – J. Wang 7:5, 6:2; Nguyen – Dellien 6:1, 6:1; D. Novikov – Patino 6:4, 6:2; Dzumhur – Munoz de la Nava 6:3, 6:3; Jung – A. Krajicek 5:7, 6:3, 6:4; V. Estrella Burgos – H. Cunha 6:4, 2:6, 6:2.

Druga runda: V. Estrella Burgos – N. Barrientos 6:4, 1:6, 7:6 (3); G. Melzer – Kutrovsky 7:6 (6), 6:3; D. Novikov – Mat. Viola 3:6, 6:4, 6:2; Falla – Garza 4:6, 6:4, 6:4; Nguyen – G. Lapentti 7:6 (2), 7:6 (6); Jung – Trinker 6:1, 6:4; Menendez – G. Escobar 6:4, 4:6, 7:6 (2); Dzumhur – C. Smith 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: G. Melzer – Nguyen 6:1, 6:1; Dzumhur – Jung 6:4, 6:1; Menendez – Fall 7:5, 6:3; V. Estrella Burgos – D. Novikov 6:4, 6:7 (6), 6:2.

Półfinały: Dzumhur – Menendez 6:7 (3), 6:3, 7:6 (5); V. Estrella Burgos – G. Melzer 6:4, 6:2.

Finał: V. Estrella Burgos – Dzumhur 7:5, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności