Polski Tenis

WYNIKI

LYON WTA: Minnen - Kawa 7:5, 7:5; Tauson - Alexandrova 6:3, 6:4; Rus - Xiyu Wang 7:6 (6), 6:4; Babos - Gracheva 6:4, 5:7, 6:3; Stojanovic - Cirstea 6:4, 6:0; DOHA WTA: Muguruza - V. Kudermetova 6:2, 7:6 (4); Kontaveit - Brady 6:1, 6:2; Pegula - Doi 6:2, 6:2; Kr. Pliskova - Bucsa 6:2, 6:2; Siegemund - Tsurenko 7:6 (4), 6:4; Blinkova - Mattek-Sands 6:2, 6:3; Kerber - Buyukakcay 6:4, 6:2; ROTTERDAM ATP: Norrie - Basilashvili 6:0, 6:3; Nishikori - Auger-Aliassime 7:6 (4), 6:1.

Tenis – wyniki – Kerber lepsza od Pennetty

przez maka

Zawodnicy grają w USA, Hiszpanii, Rumunii, Francji, Holandii i Chinach.

US Open – ATP

Czwarta runda: Nadal – Muller 7:6 (1), 6:1, 6:2; Roddick – Ferrer 6:3, 6:4, 3:6, 6:3; A. Murray – D. Young 6:2, 6:3, 6:3; Isner – Simon 7:6 (2), 3:6, 7:6 (2), 7:6 (4).

Ćwierćfinały: Djokovic – Tipsarevic 7:6 (2), 6:7 (3), 6:0, 3:0 i krecz Janko; Federer – Tsonga 6:4, 6:3, 6:3.

US Open – WTA

Ćwierćfinały: Stosur – Zvonareva 6:3, 6:3; S. Williams – Pavlyuchenkova 7:5, 6:1; Wozniacki – Petkovic 6:1, 7:6 (5); Kerber – Pennetta 6:4, 4:6, 6:3.

Szanghaj

Druga runda: Stebe – Monroe 6:0, 6:3; Hernych – T. Ito 6:3, 2:6, 6:0; Gregorc – De Voest 6:4, 7:6 (3); Meffert – Wolmarans 3:6, 6:1, 6:4.

Genua

Druga runda: Fabbiano – Crugnola 5:7, 6:1, 6:4; H. Zeballos – Burzi 6:4, 6:2; Klizan – Nielsen 6:2, 6:4; Volandri – Naso 6:0, 4:1 i krecz Filippo; Giannessi – Di Mauro 6:4, 6:4; L. Mayer – Zverev 6:4, 6:0; Gil – Mesaros 6:1, 6:4; Machado – Giorgini 4:6, 6:3, 6:4.

Sewilla

Ćwierćfinały: Gimeno-Traver – Donskoy 7:5, 6:1; Ramos – Schmid 6:1, 7:5; Ramirez Hidalgo – Lorenzi 6:4, 6:3; Riba – Ciric 4:6, 6:2, 7:6 (4).

St. Remy

Druga runda: Lacko – Herbert 6:4, 7:6 (4); Rousset – F. Martin 6:3, 6:3; Roger-Vasselin – Matsukevich 6:4, 6:4; Brugues – Ignatik 6:3, 6:3; Clement – Obry 6:4, 7:5; Grigelis – Marchenko 6:1, 7:5; Mahut – H. Kontinen 3:6, 6:3, 7:6 (5); Darcis – Goffin 7:6 (4), 6:1.

Alphen aan den Rijn

Pierwsza runda: Authom – Arnaboldi 3:6, 6:4, 6:3; Gensse – Van Der Duim 4:6, 7:5, 6:2; Van Der Meer – Flock 6:3, 6:4; Michalicka – Meuffels 7:6 (5), 6:4; McGee – A. Balazs 6:2, 6:2.

Brasov

Pierwsza runda: A. Beck – Alcaide 5:7, 7:5, 6:3.

Druga runda: Veic – Albot 7:6 (6), 3:6, 6:2; Teixeira – Ryderstedt 6:4, 6:4; Haider-Maurer – Crivoi; Lojda – Copil 6:4, 6:4; Paire – Ciumac 6:7 (5), 7:5, 6:2; Hajek – Konecny 6:2, 6:7 (8), 6:3; A. Beck – Zekic 6:3, 6:3; G. Melzer – Ungur 6:7 (8), 5:5 i dokończenie meczu w piątek.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności