Polski Tenis

WYNIKI

SAN JOSE WTA 250: Linette - Martic 7:5, 7:6 (5); KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Petkovic - Cristian 6:4, 6:3; Krunic - A. Bogdan 6:3, 6:3; Schmiedlova - Juvan 7:6 (7), 6:0; Mendez - Tsurenko 4:3 i krecz Ukrainki; Kawa/Voracova - E. Bogdan/Shinikova 6:1, 7:6 (5); Piter/Sherif - Krunic/Marozava 7:5, 6:4.

Tenis – wyniki – wygrane Uli i Agnieszki

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Austrii, Czechach, Hiszpanii, Brazylii, Kanadzie i USA.

Waszyngton – WTA

Druga runda: Petkovic – Barthel 6:2, 6:2; Ormaechea – Puchkova 3:6, 6:3, 4:1 i dyskwalifikacja Rosjanki; Cirstea – Riske 3:6, 6:2, 6:3; Cornet – Watson 6:4, 6:4; Makarova – C. Garcia 6:2, 6:0; Kerber – Oudin 7:5, 6:0; Rybarikova – Cepelova 7:5, 5:7, 7:5; Niculescu – Keys 6:1, 2:6, 7:6 (6).

Carlsbad – WTA

Pierwsza runda: Ivanovic – Cibulkova 4:6, 6:3, 6:2.

Druga runda: Kvitova – Robson 6:1, 6:2; Vinci – Mattek-Sands 6:4, 6:2; Azarenka – Schiavone 6:2, 6:3; Stosur – Karatantcheva 6:4, 6:1; Razano – Suarez Navarro 6:1, 6:4; U. Radwańska – Jankovic 6:2, 4:6, 6:3; A. Radwańska – Hantuchova 6:3, 6:3; Ivanovic – Vandeweghe 7:6 (5), 6:3.

Kitzbuhel – ATP

Druga runda: Gimeno-Traver – Hajek 6:3, 6:3; Monaco – A. Haider-Maurer 6:3, 6:4; Montanes – Hanescu 7:6 (2), 3:6, 7:6 (5); Haase – Brands 6:4, 6:1; Thiem – J. Melzer 7:5, 6:3; Verdasco – Garcia-Lopez 6:2, 7:6 (7).

Ćwierćfinały: Monaco – Gimeno-Traver 6:2, 3:6, 6:4; Haase – Verdasco 4:6, 6:4, 6:3; M. Granollers – L. Mayer 6:3, 6:1; Montanes – Thiem 6:4, 6:3.

Waszyngton – ATP

Druga runda: Stepanek – Llodra 6:2, 6:1; Fish – J. Benneteau 6:3, 7:5; Dodig – Kamke 2:6, 6:2, 6:3; Isner – Alex Kuznetsov 7:6 (2), 7:6 (4); K. Anderson – Duckworth 6:3, 3:6, 6:4; Haas – Smyczek 3:6, 7:5, 6:3; Tursunov – Simon 6:4, 6:2; Del Potro – R. Harrison 6:1, 7:5; Nishikori – J. Sock 7:5, 6:2.

Trzecia runda: Matosevic – Raonic 7:5, 7:6 (7); Tursunov – Stepanek 4:6, 6:4, 7:5; Isner – Devvarman 7:5, 7:5; K. Anderson – Fish 7:6 (2), 6:1; Baghdatis – Nishikori 6:1, 6:2; Dimitrov – Querrey 6:3, 6:2; Del Potro – B. Tomic 6:3, 6:3; Haas – Dodig 6:4, 4:6, 7:5.

Liberec – CH

Druga runda: Fabbiano – Gombos 6:4, 7:6 (2); Mertl – Puetz 6:3, 1:6, 6:2; Delbonis – Schoorel 7:5, 6:3; Vesely – Pavlasek 6:4, 6:2; Riba – Nedovyesov 2:6, 7:6 (5), 7:6 (3); Panfil – Vagnozzi 6:2, 7:5; Kavcic – Sergeyev 6:4, 6:0; Olaso – Ramirez-Hidalgo 5:1 i krecz Rubena.

Segovia – CH

Druga runda: Angelinos – Crepaldi 6:3, 6:2; Ortega-Olmedo – Teixeira 6:7(1), 6:1, 6:1; Chiudinelli – Lobkov 6:1, 6:0; G. Granollers – Golubev 6:7 (4), 6:3, 7:6 (5); Fucsovics – Copil 6:4, 6:4; Olivetti – Herbert 7:6 (7), 6:4; Serra – Checa-Calvo 6:2, 6:0; Carreno-Busta – A. Ward 6:1, 7:6 (3).

Sao Paulo – CH

Druga runda: Velotti – Campozano 4:6, 6:2, 7:6 (3); J. Hernandez – T. Fernandes 6:3, 6:1; Al. Gonzalez – Migani 6:3, 7:6 (2); Capdeville – Hocevar 6:2, 6:3; Schwank – Andreozzi 7:5, 6:2; Trungelliti – Molteni 6:3, 3:6, 6:3; Rola – Clezar 6:3, 6:4; J. Souza – Garin 6:3, 6:2.

Vancouver – CH

Druga runda: D. Evans – Weintraub 6:2, 3:6, 6:3; J. Wang – T. Ito 7:5, 7:6 (1); Odesnik – Moriya 3:6, 6:3, 6:0; O. Rochus – Diez 6:4, 6:2; Reynolds – Bemelmans 7:5, 6:4; Dancevic – B. Becker 7:6 (4), 5:7, 7:6 (7); V. Pospisil – Klahn 6:4, 1:2 i deszcz; G. Jones – J. Ward 6:1, 7:6 (4).

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności