Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON: Hsieh/J. Zieliński - Olmos/S. Gonzalez 6:4, 6:2; Alcaraz - Djokovic 6:2, 6:2, 7:6 (4); Krejcikova - Paolini 6:2, 2:6, 6:4; Siniakova/Townsend - Dabrowski/Routliffe 7:6 (5), 7:6 (1); Heliovaara/Patten - Purcell/Thompson 6:7 (7), 7:6 (8), 7:6 (9). 

Tenisiści dla WOŚP

Klaudia Jans i Alicja Rosolska przekazały na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trening z nimi samymi.

To wyjątkowa szansa i okazja dla każdego amatora i fana tenisa spotkać się na korcie z czołowymi deblistkami świata, finalistkami turnieju WTA w Brisbane.

Zwycięzca aukcji spędzi na korcie z Klaudia i Alą 30 minut. Trening odbędzie się na kortach Warszawianki.

– Chętnie włączamy się w aukcję WOŚP. Cel jest wspaniały to, co możemy dać od siebie, a co naprawdę może dać frajdę kibicowi czy amatorowi tenisa to spotkanie z nami na korcie. Dlatego możecie licytować trening z nami, który odbędzie się w Warszawie na kortach Warszawianki. Termin wspólnie ustalimy – mówi Klaudia.

– Lubimy angażować się w takie akcje – dodaje Ala. – Uważam, że WOŚP wykonuje wspaniałą robotę dla dzieci i ich rodziców. Jeżeli możemy dorzucić do tego małą cegiełkę to super! Zapraszamy do licytowania. Trening z nami będzie fajną przygodą.

Link do aukcji na Allegro – Kliknij tutaj


Natomiast Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski ufundowali efektowny kalendarz Siemens AGD 2011.

– Są na nim nasze podpisy oraz autografy Marcina Gawrona i Phillipa Greska. Zdjęcia są bardzo oryginalne – wyznaje Fryta.

Link do aukcji na Allegro – Kliknij tutaj

Kategoria: