Polski Tenis

WYNIKI

BUDAPESZT WTA 250: Avanesyan - Fręch 7:6 (5), 6:4; Lamens - Gracheva 6:3, 6:0; Monnet - Toth 6:1, 6:1; Masarova - Szabanin 6:2, 6:3; Schmiedlova - Rakhimova 3:6, 6:4, 6:0; Sorribes Tormo - Topalova 4:6, 6:3, 7:5; Timofeeva - Waltert 7:5, 7:6 (3); PALERMO WTA 250: Sharma - Blinkova 6:0, 7:5; Noha Akugue - Barthel 6:4, 2:6, 6:2; HAMBURG ATP 500: Cobolli - Altmaier 6:4, 6:7 (6), 6:3; Blanchet - Popyrin 4:6, 7:6 (6), 6:2; Marterer - Kwon 6:4, 6:7 (6), 7:5; Djere - Bergs 6:3, 7:6 (4); GSTAAD ATP 250: Riedi - Barrere 7:6 (2), 7:5; Fognini - Droguet 6:4,  6:3; Struff - Ramos-Vinolas 7:6 (6), 7:6 (4); Varillas - Thiem 6:3, 5:7, 7:6 (4); Galan - Kopriva 6:3, 6:2; NEWPORT ATP 250: Kovacevic - Mayot 7:6 (1), 6:4.

Tenisowe wyniki

Tenisistki i zawodnicy rywalizują w tym tygodniu w Hiszpanii, Maroku, Niemczech, Włoszech i Brazylii.

Barcelona – ATP

Druga runda: Giraldo – Ramos 6:3, 4:6, 6:3; Nishikori – Machado 6:1, 6:4; Ferrero – Zverev 6:4, 7:5; Ferrer – Berlocq 6:2, 6:2; Montanes – Paire 6:7 (3), 6:1, 6:4; – Monaco 6:3, 6:2; Nadal – Gimeno-Traver 6:1, 6:1; F. Lopez – Garcia-Lopez 6:7 (2), 6:3, 6:4; Hanescu – K. Anderson 6:4, 6:4; J. Melzer – M. Granollers 6:1, 6:3; Davydenko – Roger-Vasselin 6:2, 7:6 (11); Gasquet – Kavcic 6:3, 4:6, 6:2; Dodig – Soderling 6;2, 6:4; Raonic – Greul 6:3, 4:6, 7:6 (5).

Stuttgart – WTA

Druga runda: Zvonareva – Pavlyuchenkova 3:6, 6:4, 6:2; A. Radwańska – Schiavone 6:1, 6:3; Barrois – Bartoli 6:4, 6:2; Lisicki – Na Li 6:4, 7:5; Stosur – Hantuchova 6:4, 2:6, 6:4; Wozniacki – Z. Kucova 6:1, 6:2; Petkovic – Jankovic 3:6, 6:1, 6:3; Goerges – Azarenka 4:6 i krecz Białorusinki.

Fez

Pierwsza runda: Hercog – Scheepers 6:7 (6), 7:6 (1), 6:2; Oudin – Domuez Lino 4:6, 6:1, 6:2; Cornet – Hlavackova 6:3, 6:3.

Druga runda: Halep – Kudryavtseva 6:2, 6:4; Arn – Kr. Pliskova 6:4, 6:4; Lalami – Rezai 2:6, 7:6 (5), 6:4; Flipkens – Daniilidou 6:4, 7:5.

Neapol

Druga runda: Sijsling – Di Mauro 5:7, 3:6, 6:1; Haider-Maurer – Yani 1:6, 6:3, 6:1; Volandri – Ignatik 6:3, 6:2; Trevisan – Munoz de la Nava 7:6 (7), 6:7 (4), 6:1; Schoorel – Cervenak 6:4, 7:5; Gil – Smethurst 6:3, 6:3; I. Minar – Bautista 7:6 (5), 6:4; Darcis – Ungur 6:4, 6:1.

Santos

Druga runda: L. Mayer – J. Silva 6:4, 6:3; Decoud – Prodon 7:6 (1), 6:4; J. Souza – Molteni 7:5, 7:6 (3); R. Mello – J. Pereira 6:1, 6:3.

Kategoria: