Logo Polski Tenis

WYNIKI

EASTBOURNE: E. Mertens - Vondrousova 6:1, 5:7, 6:2; Konta - Sakkari 6:4, 7:6 (4); S. Zhang - Gavrilova 6:3, 6:1; Friedsam - Kontaveit 6:3, 6:4; Cornet - Svitolina 6:3, 7:6 (3); Stosur - Kenin 6:2, 6:3; Bertens - Putintseva 6:4, 6:1; Bencic - Kudermetova 6:3, 6:4; Jabeur - Minella 2:6, 6:2, 6:1; Tsurenko - Diyas 6:2, 6:2; Londero - Clarke 6:7 (5), 6:1, 6:3; D. Evans - Albot 7:6 (2), 6:2; Jarry - P. Cuevas 6:1, 7:6 (4); Fabbiano - J. Ward 2:6, 6:3, 6:1; Norrie - Chardy 6:3, 7:6 (4); ANTALYA: Krawietz - Ilkel 6:4, 6:4; Dzumhur - Celikbelik 6:3, 4:6, 6:3; J. Thompson - Klahn 7:6 (7), 6:3; Sonego - Gunneswaran 6:7 (3), 6:0, 7:5.

Aktualności

Tennis Europe – Maja w świetnej formie

Grupa polskich młodzików gra o punkty w turniejach Tennis Europe w Szwecji i Holandii.

Sztokholm

Trójka biało-czerwonych walczy w zawodach młodzików (do lat 14) Kungens Kanna & Drottningens Pris w Sztokholmie.

Maja Chwalińska pokonała kolejno Białorusinkę Annę Kubarevą 6:7 (4), 7:5, 6:2 oraz Rosjanki Jekaterinę Makarovą (nr 1 zmagań) 7:6 (5), 6:3 i Anastazję Tikhonovą 6:0, 6:1. W półfinale zmierzy się z Finką Ooną Orpaną (nr 3) 5:7, 1:6.

Wojciech Marek wygrał z Duńczykiem Sebastianem Grundtvigiem 3:6, 6:3, 6:4, ale uległ Portugalczykowi Hugo Maia 6:3, 3:6, 4:6. Natomiast Witold Konopko przegrał ze Słowakiem Janosem Fekete 7:5, 3:6, 4:6.

W deblu Maja i Ukrainka Anna Laguza sięgnęły po tytuł.

Rotterdam

W Focus Tennis Academy 2015 startuje także trójka Polaków. Kwalifikantka Martyna Kubka była lepsza od Holenderki Julie Belgraver 7:5, 6:3 i Hiszpanki Marty Custic 7:6 (3), 6:2. W ćwierćfinale nie sprostała Fince Alexandrze Anttili 3:6, 6:7 (6).

Aleksandra Wierzbowska uległa Holenderce Lianie Tran 3:6, 6:3, 1:6. Makary Adamek wygrał z Niemcem Michaelem Walserem 6:2, 6:3, ale przegrał ze Szwajcarem Gianem Luką Tannerem 6:7 (2), 4:6.

W deblu Polki dotarły do finału.

Kategoria:

tenis wyniki live - meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności