Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Hurkacz - Fabbiano 6:3, 3:6, 6:3; Evans - Lajovic 6:3, 6:7 (11), 6:2; Ruud - Rune 6:2, 6:1; Bautista Agut - Fritz 6:2, 7:5; Garin - Auger-Aliassime 7:6 (3), 6:1; Caruso - Catarina 6:7 (3), 7:6 (5), 6:3; Chardy - Bublik 6:4, 0:6, 7:5; Fognini - Kecmanovic 6:2, 7:5; Sinner - Ramos-Vinolas 6:3, 6:4; Pouille - Pella 6:3, 6:4; Delbonis - Mannarino 7:5, 6:1; Cecchinato - Koepfer 6:4, 6:3; S. Tsitsipas - Karatsev 6:3, 6:4; Dimitrov - Struff 6:3, 6:4; Khachanov - Djere 6:4, 6:1; Popyrin - Andujar 0:6, 6:2, 7:6 (3); Koolhof/Kubot - Mannarino/Paire 7:6 (2), 6:3; Auger-Aliassime/Hurkacz - Arneodo/Nys 5:2 i krecz rywali.

Tennis Europe – w wielu turniejach

przez maka

Polscy kadeci i młodzicy rywalizowali w zawodach z cyklu Tennis Europe w Holandii, Czechach i Norwegii.

Versmold

W turnieju skrzatów Reinert Barchen-Cup 2013 mamy jednego reprezentanta. Maciek Ziomber pokonał Niemca Seana Lennarta Lange 6:2, 3:6, 7:5 i Kanadyjczyka Nicka Lagaeva 6:1, 6:4.

W ćwierćfinale młody Ślązak przegrał z Holendrem Mikiem Diksem 7:6 (4), 1:6, 0:6.

Jablonec nad Nysą

Duża grupa Polaków wybrała się na turniej młodzików Jablonec Cup 2013 . Przez eliminacje przebrnęli: Juliusz Bieńkiewicz, Izabela Kunat i Aleksandra Tomczyk. W turnieju głównym zagrało więc jedenastu biało-czerwonych.

W pierwszej rundzie Aleksander Pawlicki wygrał z Lukasem Doubekiem 6:4, 6:1, Kacper Piekarek z Davidem Kovarikiem 6:4, 6:4, Daniel Michalski z Ondrejem Stylerem 6:4, 7:5, Wiktoria Rutkowska z Pavlą Vorackovą 6:1, 6:4, Karoliną Jaśkiewicz z Kristyną Kvochovą 6:1, 6:4, Marcelina Podlińska z Radiną Rakic, a Tomczyk z Natalie Kohoutkovą 6:4, 6:2.

Bieńkiewicz przegrał z Michaelem Vrbenskym 6:2, 2:6, 4:6, Marcin Skowroński z Jakubem Patykiem 6:7 (5), 5:7, Kunat z Anną Kynclovą 3:6, 6:7 (4), Julia Oczachowska z Kristiną Shubertem 6:1, 3:6, 3:6.

W drugiej Michalski wygrał z Martinem Simecekiem 6:2, 6:3, Rutkowska z Ulianą Bolshakovą 6:1, 6:2, a Podlińska z Adelą Josefovą (6:1, 7:6 (5).

Pawlicki przegrał z Tomasem Jirouskiem 1:6, 0:6, Piekarek z Janem Lenochem 3:6, 1:6, Jaśkiewicz z Ekateriną Trashchenko 2:6, 4:6, a Tomczyk z Karoliną Berankovą 2:6, 4:6.

W 1/4 finału Michalski z Tadeasem Paroulkkiem 7:5, 6:3, Podlińska z Darią Shelomentsevą 6:2, 6:0. Rutkowska uległa Annie Kynclovej 6:3, 3:6, 1:6.

W półfinale Michalski przegrał z Jakubem Patykiem 2:6, 2:6, a Podlińska z Kynclovą 5:7, 0:6.

Bergheim

Michał Sikorski i Emma Zakordoniec dotarli do ćwierćfinałów zawodów młodzików OTV 2013 Oberpullendorf Europe Junior Tour.

Sikorski wygrał z Andreasem Szabo 6:2, 6:3, Theodorem Foią 6:3, 6:2, Albertem Sprlakiem Pukiem 6:2, 6:3, ale uległ Felixowi Augerowi Alissime 1:6, 6:3, 0:6.

Zakordoniec pokonała Sarah Pospischill 6:0, 6:1, Yanę Prysmakovą 6:4, 6:0, Sofyę Golubovskayą 6:2, 6:4. Przegrała z Selmą Stefanią Cadar 6:4, 5:7, 4:6.

Aviles

Dziką kartę do turnieju kadetów w Hiszpanii otrzymała Zofia Mencwel. Przegrała z zawodniczką gospodarzy Teresą Zorrillą Medrano 4:6, 2:6.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności