Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Hurkacz - Fabbiano 6:3, 3:6, 6:3; Evans - Lajovic 6:3, 6:7 (11), 6:2; Carreno Busta - Travaglia 7:5, 7:6 (4); Davidovich Fokina - M. Berrettini 7:5, 6:3; Krajinovic - Basilashvili 6:1, 2:0 i krecz Gruzina; Sonego - Fucsovics 6:3, 6:4; Ruud - Rune 6:2, 6:1; Bautista Agut - Fritz 6:2, 7:5; Garin - Auger-Aliassime 7:6 (3), 6:1; Caruso - Catarina 6:7 (3), 7:6 (5), 6:3; Chardy - Bublik 6:4, 0:6, 7:5; Fognini - Kecmanovic 6:2, 7:5; Sinner - Ramos-Vinolas 6:3, 6:4; Pouille - Pella 6:3, 6:4; Delbonis - Mannarino 7:5, 6:1; Cecchinato - Koepfer 6:4, 6:3; S. Tsitsipas - Karatsev 6:3, 6:4; Dimitrov - Struff 6:3, 6:4; Khachanov - Djere 6:4, 6:1; Popyrin - Andujar 0:6, 6:2, 7:6 (3); Koolhof/Kubot - Mannarino/Paire 7:6 (2), 6:3; Auger-Aliassime/Hurkacz - Arneodo/Nys 5:2 i krecz rywali; CHARLESTON WTA 250: Sharma - Y. Wang 6:4, 6:2.

Tennis Europe Winter Cups skrzatów – awans chłopców

przez maka

Biało-czerwoni grali w turniejach eliminacyjnych Tennis Europe Winter Cups by Head skrzatów (do lat 12).

Pola Wygonowska, Karolina Bartusek i Olga Gołaś walczą w miejscowości Ebreichsdorf w Austrii. W pierwszym meczu przegrały z Włoszkami.

POLSKA – WŁOCHY 0:3

Karolina Bartusek – Lisa Pigato 3:6, 1:6; Olga Gołaś – Matilde Paoletti 0:6, 4:6; Gołaś/Wygonowska – Laura Mair/Lisa Pigato 4:6, 3:6.

POLSKA – AUSTRIA 3:0

Gołaś – Roxana Repasi 7:5, 7:6 (3); Wygonowska – Daniela Glanzer 6:4, 5:7, 6:4; Gołaś/Wygonowska – Glanzer/Johanna Halper 6:4, 7:5.

POLSKA – LUKSEMBURG 3:0

Bartusek – Marie Weckerle 6:3, 6:3; Wygonowska – Liz Badde 6:0, 6:2; Gołaś/Wygonowska – Masja Negre/Weckerle 6:1, 6:1.

Inne ćwierćfinały: Francja – Luksemburg 3:0; Chorwacja – Austria 2:1; Belgia – bye.

Miejsca 5-7: Polska – Austria 3:0; Polska – Luksemburg 2:0.

Maks Kaśnikowski, Marcel Kamrowski i Borys Zgoła rywalizują w Kazaniu. Awansowali do finałów, dzięki wygranej z Białorusinami.

POLSKA – BIAŁORUŚ 3:0

Marcel Kamrowski – Alieksiej Bogdanets 6:0, 6:2; Maks Kaśnikowski – Michaił Dubrouski 6:3, 6:1; Kamrowski/Borys Zgoła – Dubrouski/Ivan Valadkevich 6:3, 6:2.

POLSKA – ROSJA 1:2

Kamrowski – Chingiz Kabirov 6:3, 3:6, 2:6; Kaśnikowski – Aristarkh Safonov 2:6, 6:4, 4:6; Kaśnikowski/Zgła – Kabirov/Safonov 6:4, 6:3.

Ćwierćfinał: Rosja – Łotwa 3:0.

Półfinały: Polska – Białoruś 3:0; Rosja – Gruzja 3:0.

Finał: Rosja – Polska 2:0.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności