Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Sabalenka - Linette 6:2, 6:1; Sorribes Tormo - Barty 6:4, 6:3; Alexandrova - Mertens 4:6, 6:4, 6:4; Giorgi - Brady 6:3, 6:2; Kar. Pliskova - Cornet 6:1, 6:3; Suarez Navarro - Jabeur 6:4, 6:1; Oskaa - S. Zheng 6:1, 6:4; Q. Wang - Cepede Royg 6:4, 6:3; Ferro - Sevastova 2:6, 6:4, 6:2; Kvitova - Paolini 6:4, 6:3; Podoroska - Putintseva 7:6 (4), 1:3 i krecz Kazaszki; Hurkacz - Saville 6:2, 6:4; L. Broady - F. Cerundolo 7:5, 6:7 (4), 6:2; Duckworth - L. Klein 5:7, 6:3, 7:6 (4); Khachanov - Nishioka 3:6, 6:1, 6:2; Galan - Safwat 7:5, 6:1; A. Zverev - Lu 6:1 6:3; Kukushkin - Coria 7:6 (4), 7:5; Mattek-Sands/Pegula - Linette/Rosolska 6:1, 6:3; GDYNIA WTA 250: Zanevska - Kucova 6:4, 7:6 (4); Danilina/Marozava - Bondarenko/Piter 6:3, 6:2; GSTAAD ATP 250: Ruud - Gaston 6:3, 6:2; Huesler/Stricker - Walków/Zieliński 6:1, 7:6 (7); LOS CABOS ATP 250: Norrie - Nakashima 6:2, 6:2.

Tomaszewski Cup 2013 – wyniki – triumf Dembka

przez maka

W Warszawie rozgrywany był międzynarodowy turniej tenisowy kadetów (do lat 16) Tomaszewski Cup 2013.

46. edycja tej imprezy odbywała się na kortach stołecznej Legii. Wśród chłopców do ćwierćfinałów awans wywalczyli: Piotr Matuszewski, Kacper Żuk, Michał Dembek i Maksymilian Raupuk.

Miejsce w czołowej czwórce zapewnili sobie: Dembek i Matuszewski. Do finału awansował jedynie Michał. Po raz drugi z rzędu sięgnął po tytuł.

W 1/4 finałach rywalizacji dziewcząt znalazły się Wiktoria Rutkowska i Anna Hertel. Obie przegrały pojedynki o awans do półfinału.

W deblu triumfowały Aleksandra Buczyńska i Oliwia Szymczuch. Do finału dotarli Matuszewski i Żuk.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Orlita – Smolicki 6:3, 7:6 (8); Latifovic – Kozielski 6:1, 6:3; Valchev – Morawski 6:4, 6:2; (7) Koncz – Pociej 6:2, 6:3; (4) Dembek – Skowroński 6:2, 6:1; Królik – Karpovets 6:0, 4:6, 6:2; G. Wojciechowski Osorio – Michalski 6:0, 6:1; (8) Kotorman – Lipiński 6:2, 6:4; (6) P. Matuszewski – Bondarenko 6:0, 6:0; Wożnicki – Evtimov 7:6 (5), 7:6 (4); Boerma – Andrzejczak 6:4, 6:2; Raupuk – (3) Haliak 6:2, 6:4; (5) Żuk – Śmietana 6:2, 6:3; Jantos – Lansky 6:0, 6:0; H. Wojciechowski Osorio – Sikorski 6:4, 6:3; (2) Valkusz – Słowik 6:4, 6:2.

Druga runda: Orlita – Latifovic 7:5, 6:4; Koncz – Valchev 6:3, 6:2; Dembek – Królik 6:3, 6:4; G. Wojciechowski Osorio – Kotorman 6:3, 6:3; P. Matuszewski – Wożnicki 6:1, 7:6 (4); Raupuk – Boerma walkower Niemca; Żuk – Jantos 5:7, 6:3, 6:1; Valkusz – H. Wojciechowski Osorio 6:0, 6:3.

Ćwierćfinały: Koncz – Orlita 6:0, 6:4; Dembek – G. Wojciechowski Osorio 6:2, 6:1; P. Matuszewski – Raupuk 6:0, 6:4; Valkusz – Żuk 6:3, 7:6 (2).

Półfinały: Dembek – Koncz 6:4, 6:3; Valkusz – P. Matuszewski 3:6, 6:2, 6:3.

Finał: Dembek – Valkusz 1:6, 6:1, 6:4.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Koncz/Orlita – bye; G. Wojciechowski Osorio/H. Wojciechowski Osorio – B. Andrzejczak/J. Andrzejczak 6:1, 6:1; (4) Dembek/Królik – bye; Jantos/Smolicki – Evtimov/Valchev 6:1, 6:1; Lipiński/Wożnicki – Bondarenko/Raupuk 7:6 (4), 7:6 (3); (3) P. Matuszewski/Żuk – bye; Karpovets/Śmietana – Kozielski/Słowik 7:5, 6:3; (2) Kotorman/Valkusz – bye.

Ćwierćfinały: Koncz/Orlita – G. Wojciechowski Osorio/H. Wojciechowski Osorio 6:4, 6:2; Dembek/Królik – Jantos/Smolicki 6:4, 6:1; P. Matuszewski/Żuk – Lipiński/Wożnicki 6:2, 6:2; Kotorman/Valkusz – Karpovets/Śmietana 7:5, 6:7 (5), 10:8.

Półfinały: Koncz/Orlita – Dembek/Królik 4:6, 7:5, 10:1; P. Matuszewski/Żuk – Kotorman/Valkusz 5:7, 6:2, 10:7.

Finał: Koncz/Orlita – P. Matuszewski/Żuk 6:4, 7:5.


SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Anshba – Szczygielska 3:6, 6:3, 6:2; Buczyńska – Shakhraychuk 6:4, 7:5; Hertel – Kotlarova 6:4, 6:3; (8) Silwanowicz – Prysmakova 6:1, 1:0 i krecz Białorusinki; (3) Pietroiu – Kuczer 6:3, 6:0; Sierzputowska – Miakota 6:4, 7:5; Rutkowksa – Tomczyk 5:7, 6:3, 6:3; (7) Musiychenko – Górczyńska 6:1, 6:2; (5) Szymczuch – Alexandrova 6:3, 6:1; Sunjic – Oczachowska 7:5, 6:4; Volodko – Sosnowska 6:2, 6:3; (4) Yastremska – Wysoczańska 6:1, 7:6 (3); (6) Abidullina – Błaś 6:2, 6:1; Szmit – Podlińska 6:2, 6:2; J. Zawadzka – Markevich 6:0, 6:0; (2) Meszaros – Foryś 6:4, 7:6 (4).

Druga runda: Anshba – Buczyńska 6:3, 6:3; Hertel – Silwanowicz 6:0, 6:3; Pietroiu – Sierzputowska 6:1, 6:2; Rutkowska – Musiychenko 3:6, 6:1, 6:1; Sunjic – Szymczuch 6:3, 6:3; Yastremska – Volodko 6:1, 6:4; Abidullina – Szmit 6:2, 4:6, 6:3; Meszaros – J. Zawadzka 5:7, 6:4, 6:1.

Ćwierćfinały: Anshba – Hertel 6:2, 6:2; Pietroiu – Rutkowska 6:2, 6:0; Yastremska – Sunjic 6:2, 6:3; Meszaros – Abidullina 7:5, 6:3.

Półfinały: Anshba – Pietroiu 7:5, 3:6, 6:4; Yastremska – Meszaros 6:1, 6:1.

Finał: Anshba – Yastremska 7:5, 5:7, 6:2.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Ansbha/Meszaros – bye; Szmit/Zawadzka – Foryś/Miakota 6:1, 2:6, 10:2; (3) Sunjic/Yastremska – Górczyńska/Kuczer 6:2, 6:1; Sierzputowska/Szczygielska – Shakhraychuk/Volodko 6:4, 6:2; Alexandrova/Markevich – Silwanowicz/Wysoczańska walkower; (4) Buczyńska/Szymczuch – Oczachowska/Sosnowska 6:2, 6:2; Hertel/Pietroiu – Błaś/Ciura 6:2, 6:2; Podlińska/Rutkowska – (2) Abidullina/Musiychenko 2:6, 6:2, 10:8.

Ćwierćfinały: Ansbha/Meszaros – Szmit/Zawadzka 7:6 (6), 6:4; Sierzputowska/Szczygielska – Sunjic/Yastremska 4:6, 6:3, 11:9; Buczyńska/Szymczuch – Alexandrova/Markevich 6:2, 4:6, 10:5; Hertel/Pietroiu – Podlińska/Rutkowska 4:6, 6:2, 10:8.

Półfinały: Ansbha/Meszaros – Sierzputowska/Szczygielska 6:3, 6:3; Buczyńska/Szymczuch – Hertel/Pietroiu 6:3, 6:0.

Finał: Buczyńska/Szymczuch – Ansbha/Meszaros 6:3, 6:2.


KWALIFIKACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: P. Matuszewski – bye; Iaccarino – J. Andrzejczak 6:0, 6:0; Evtimov – bye; Józef Gieysztor – Zasada 4:6, 6:1, 6:3; Michalski – bye; H. Wojciechowski Osorio – Kolasiński 6:1, 6:0i; Bondarenko – Błaszczyk 2:6, 6:0, 6:2; Bortsov – Jan Gieysztor 6:7 (0), 6:3, 6:3; G. Wojciechowski Osorio – Zalewski 6:0, 6:1; Pietsch – Raptis 6:1, 6:1; Skowroński – Kwiatkowski 6:3, 6:1; Osiecki – Bizhenko 6:3, 6:4; Sadal – Ozhenka 6:2, 6:0; Morawski – A. Pawlicki 7:5, 6:0; T. Dudek – Małyszka 6:0, 6:1; Boerma – Radwan 6:3, 6:2.

Druga runda: P. Matuszewski – Iaccarino 6:1, 6:2; Evtimov – Józef Gieysztor 7:5, 6:2; H. Wojciechowski Osorio – Michalski 6:2, 6:1; Bondarenko – Bortsov 6:3, 6:4; G. Wojciechowski Osorio – Pietsch 6:0, 6:1; Skowroński – Osiecki 6:4, 6:2; Morawski – Sadal 6:2, 3:6, 6:1; Boerma – T. Dudek 7:6 (3), 2:6, 7:6 (4).

KWALIFIKACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Levina – Kostuj 6:1, 6:1; J. Skrzypczyńska – Zanotto 6:4, 6:3; Shviadok – Szymańska 6:4, 2:6, 6:3; Shemarina – Ciura 6:3, 4:6, 6:0; Slizevich – Połczyńska 6:1, 6:0.

Druga runda: Pietroiu – Bogucka 6:1, 6:1; A. Świątek – Mencwel 6:4, 6:1; Kulish – Zajda 6:0, 6:3; Sosnowska – K. Skrzypczyńska 6:1, 6:2; Prysmakova – Rojek 6:3, 6:4; Brzeska – Paczena 2:6, 6:1, 6:4; Markevich – Levina 7:6 (6), 6:3; M. Kania – Światłoń walkower; Miakota – J. Skrzypczyńska 6:2, 6:4; Bogus – Kądzielewska 6:4, 6:4; Foryś – Shviadok walkower; Tomczyk – Kratiuk 6:0, 6:0; Alexandrova – Shemarina 6:2, 6:1; Pindelska – Kiryluk 6:1, 6:0; Wilk – Slizevich 6:4, 6:2; Kotlarova – Ciałkowska 6:0, 6:2.

Trzecia runda: Pietroiu – A. Świątek 6:1, 6:3; Sosnowska – Kulish 6:4, 3:6, 6:2; Prysmakova – Brzeska 6:0, 6:3; Markevich – M. Kania 6:3, 6:3; Miakota – Bogus 6:4, 6:4; Foryś – Tomczyk 6:3, 6:3; Alexandrowa – Pindelska 6:4, 6:2; Kotlarova – Wilk 6:2, 6:0.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności