Polski Tenis

WYNIKI

ROTTERDAM ATP 500: Bublik - A. Zverev 7:5, 6:3; Lajovic - Medvedev 7:6 (4), 6:4; Paul - Sonego 6:4, 7:6 (7); Goffin - Stuff 6:4, 6:0; Nishikori - De Minaur 6:3, 2:6, 7:5; Davidovich Fokina - Bautista Agut 6:2, 7:6 (3); Rublev - A. Murray 7:5, 6:2; Khachanov - Norrie 6:2, 6:2; Chardy/F. Martin - Koolhof/Kubot 6:4, 6:3; BUENOS AIRES ATP 250: Kecmanovic - Monteiro 5:7, 6:3, 6:4; Ramos-Vinolas - Koepfer 7:5, 6:4; Nagal - Garin 6:4, 6:3; Djere - Delbonis 7:6 (1), 6:3; DOHA WTA 500: Kontaveit - Kerber 6:1, 6:4; Azarenka - Siegemund 6:4, 6:2; Kvitova - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Svitolina - Doi 6:1, 6:2; Pegula - Ostapenko 6:2, 7:5; Sakkari - Keys 6:2, 6:2; Kar. Pliskova - Jabeur 6:4, 4:6, 7:5; LYON WTA 250: Golubic - Lapko 5:7, 6:4, 6:3; Burel - Cornet 6:1, 1:6, 6:3; Tauson - Babos 6:2, 6:3; Ferro - Martincova 6:2, 4:1 i krecz Czeszki; Giorgi - Stojanovic 2:6, 6:1, 7:6 (5); Ninomiya/Voracova - Fręch/Kawa 6:2, 6:4.

Tomek i Mateusz odpadli w półfinale

przez maka

Tomasz Bednarek i Mateusz Kowalczyk rywalizowali w challengerze Roma Open.

To drugi wspólny występ Polaków po dłuższej przerwie. Przed tygodniem w Ostrawie odpadli już w ćwierćfinale.

W stolicy Włoch bronili aż 150 punktów, za ubiegłoroczny finał turnieju ATP w Belgradzie. Za półfinał w Rzymie otrzymali tylko 29 pkt.

W pierwszej rundzie pokonali Niemców Dustina Browna i Martina Emmricha 6:4, 6:2.

W ćwierćfinale wygrali z Austriakami Martinem Fischerem i Martinem Slanarem 6:2, 6:4.

W półfinale przegrali z Kolumbijczykami Juanem Sebastianem Cabalem i Robertem Farahem 6:7 (2), 2:6.

Wyniki

Pierwsza runda: (1) S. Gonzalez/Rettenmaier – Di Mauro/Vagnozzi 6:3, 6:3; Parrott/Siljestrom – Giallanza/Macri 6:2, 6:2; Capdeville/Schwank – (4) Brunstrom/Nielsen 6:2, 6:0; D. Martin/Motti – Giorgini/Lorenzi 7:5, 6:4; M. Fischer/Slanar – Fabbiano/Giannessi 5:7, 6:1, 10:8; Bednarek/Kowalczyk – (3) Brown/Emmrich 6:4, 6:2; Cabal/Farah – Kamke/Reister 6:3, 4:6, 12:10; Gicquel/Roger-Vasselin – (2) Allegro/Bracciali 6:1, 6:3.

Ćwierćfinały: (1) S. Gonzalez/Rettenmaier – Parrott/Siljestrom 6:1, 7:5; Capdeville/Schwank – D. Martin/Motti 6:4, 1:6, 12:10; Bednarek/Kowalczyk – M. Fischer/Slanar 6:2, 6:4; Cabal/Farah – Gicquel/Roger-Vasselin walkower.

Półfinały: (1) S. Gonzalez/Rettenmaier – Capdeville/Schwank 7:5, 7:5; Cabal/Farah – Bednarek/Kowalczyk 7:6 (2), 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności