MIAMI: Dimitrov - Hurkacz 3:6, 6:3, 7:6 (3); Alcaraz - Musetti 6:3, 6:3; A. Zverev - Khachanov 6:1, 6:4; Marozsan - De Minaur 6:4, 0:6, 6:1; Jarry - Ruud 7:6 (3), 6:3; Medvedev - Koepfer 7:6 (5), 6:0; Machac - Arnaldi 6:3, 6:3; Sinner - O'Connell 6:4, 6:3; Rybakina - Sakkari 7:5, 6:7 (4), 6:4; Azarenka - Putintseva 7:6 (4), 1:6, 6:3.

Tosmak Cup w Poznaniu – drugi turniej

Na kortach Parku Tenisowego Olimpia w Poznaniu odbyły się drugie zawody dla dzieci Tosmak Cup 2011/2012.

Ten cykl obejmuje dziewięć turniejów (jeden w miesiącu) dla adeptów tenisa w wieku od 5 do 10 lat.

W drugich zmaganiach wzięło udział aż 48 adeptów tenisa nie tylko z Poznania, ale również z Krakowa, Wrocławia, Zielonej Góry czy Gdańska.

Wśród zawodników niebieskiej kategorii (5-6 lat) najlepszy okazał się Michał Król. Pokonał w finale Franka Popławskiego 7:3. Miejsce na podium zapewniła sobie także Emilka Nowak.

W kategorii czerwonej (7-8 lat) zwyciężył Kuba Wolnik, który w finale wygrał z Maksem Pakułą 7:4, 7:5. W meczu o trzecią pozycję Bruno Biodrowicz pokonał Piotra Sekanowicza.

Niepokonany okazał się Marcel Kamrowski triumfator pomarańczowej kategorii (9-10 lat). W finale wygrał z Kacprem Hemperkiem. Na najniższym stopniu podium stanął Maksymilian Braziewicz.

W klasyfikacji generalnej cyklu Tosmak Cup – po drugim turnieju – na prowadzeniu są: Emilka Nowak w najmłodszej kategorii, Krzysztof Bartkowiak w grupie czerwonej oraz Marcel Kamrowski w pomarańczowej.

Sponsorem tytularnym cyklu jest mieszcząca się w podpoznańskim Krosinku piekarnia Tosmak, która w swoje pyszne wyroby piekarniczo-cukiernicze zaopatruje wiele sklepów w Wielkopolsce.

Innymi sponsorami są: My Music, Aviva, Szkoła Windsurfingu Winner, Canpol, Absoluto, Park Tenisowy Olimpia, minitenis.pl Cyklowi patronuje nasz portal.

Zapraszamy na następny turniej, który odbędzie się 10 grudnia o godz. 14. Organizatorzy przygotowali mikołajkowe niespodzianki.

Przekonają się o tym wszyscy młodzi tenisiści, którzy stawią się 26 listopada (sobota) o godz. 14 na kortach poznańskiego Parku Tenisowego Olimpia.

Zgłoszenia należy wysłać – tel. 663973077 lub e-mail: biuro@parktenisowy.pl Więcej na stronie – www.parktenisowy.pl