Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: P. Sousa - Zapata Miralles 6:4, 6:1; Taberner - Ajdukovic 7:5, 6:7 (9), 6:4; CAMPINAS: Carballes Baena - Galan 6:4, 6:2; F. Cerundolo - Meligeni Rodrigues Alves 6:1, 6:4.

Triumf Marty Lewandowskiej

Marta Lewandowska wygrała w ogólnopolskim turnieju klasyfikacyjnym kobiet w Sobocie.

Zawody zostały rozegrane na kortach Centrum Tenisowego Sobota, największego ośrodka tenisowego w Wielkopolsce.

W zmaganiach Sobota Tour, Marta Lewandowska pokonała w finałowej grupie Małgorzatę Kornek, Sylwią Mikołajczuk i Kingę Anusiewicz.

W całym turnieju triumfatorka straciła tylko jednego seta, w pojedynku z Kingą Anusiewicz.

Eliminacje

Grupa A: Mikołajczuk – Zawadzka 6:0, 6:1; Tuszyńska – Nowakowska 6:0, 6:1; Mikołajczuk – Tuszyńska 6:1, 6:3; Zawadzka – Nowakowska 6:2, 6:3; Mikołajczuk – Nowakowska 6:3, 6:0; Tuszyńska – Zawadzka 6:2, 6:0; kolejność: 1. Mikołajczuk, 2. Tuszyńska; 3. Zawadzka, 4. Nowakowska.

Grupa B: Lewandowska – Lisiecka 6:1, 6:1; Sekrecka – Przybylska 6:2, 6:1; Lewandowska – Przybylska 6:4, 7:5; Lisiecka – Sekrecka 7:5, 6:4; Lewandowska – Sekrecka 7:6, 6:2; Lisiecka – Przybylska 1:6, 6:4, 10:5; kolejność: 1. Lewandowska, 2. Lisiecka, 3. Sekrecka, 4. Przybylska.

Grupa C: Kornek – Sobiecka 2:6, 6:1, 10:6; Rynkiewicz – Araucz 6:0, 6:0; Sobiecka – Araucz 6:4, 6:1; Kornek – Rynkiewicz 6:0, 6:2; Sobiecka – Rynkiewicz 6:1, 6:4; Kornek – Araucz 6:3, 6:2; kolejność: 1. Kornek, 2. Sobiecka, 3. Rynkiewicz, 4. Araucz.

Grupa D: Anusiewicz – Stelmaszak 6:3, 6:4; Kossowska – Dolata 2:6, 6:4, 11:9; Anusiewicz – Dolata 6:0, 6:0; Stelmaszak – Kossowska 6:1, 6:4; Kossowska – Anusiewicz 6:4, 6:3; Stelmaszak – Dolata 6:3, 6:1; kolejność: 1. Anusiewicz, 2. Stelmaszak, 3. Kossowska, 4. Dolata.

Finały

Miejsca 1-4: Lewandowska – Mikołajczuk 6:4, 6:2; Kornek – Anusiewicz 6:0, 6:3; Lewandowska – Kornek 6:3, 7:5; Mikołajczuk – Anusiewicz 7:5, 6:4; Kornek – Mikołajczuk 6:2, 3:6, 10:6; Lewandowska – Anusiewicz 4:6, 7:5, 10:4; kolejność: 1. Lewandowska, 2. Kornek, 3. Mikołajczuk, 4. Anusiewicz.

Miejsca 5-8: Stelmaszak – Tuszyńska 6:2, 6:1; Sobiecka – Lisiecka 6:2, 2:6, 10:8; Sobiecka – Stelmaszak 6:0, 6:0; Lisiecka – Tuszyńska 6:3, 3:6, 10:7; Lisiecka – Stelmaszak 6:0, 6:0; Sobiecka – Tuszyńska 6:0, 6:1; kolejność: 5. Sobiecka, 6. Lisiecka; 7. Stelmaszak, 8. Tuszyńska.

Miejsca 9-12: Sekrecka – Zawadzka 6:1, 7:5; Rynkiewicz – Kossowska 6:0, 6:0; Sekrecka – Rynkiewicz 6:1, 6:0; Kossowska – Zawadzka 6:1, 6:3; Sekrecka – Kossowska 6:0, 6:0; Rynkiewicz – Zawadzka 6:1, 6:4; kolejność: 9. Sekrecka; 10. Rynkiewicz, 11. Kossowska, 12. Zawadzka.

Miejsca 13-16: Przybylska – Nowakowska 6:1, 6:1; Przybylska – Dolata 6:1, 6:2; Dolata – Nowakowska 6:2, 6:0; Araucz oddała mecze walkowerem; kolejność: 13. Przybylska, 14. Dolata, 15. Nowakowska, 16. Araucz.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności