Polski Tenis

WYNIKI

ROTTERDAM ATP 500: Hurkacz - Mannarino 6:3, 7:6 (6); Khachanov - Wawrinka 6:4, 7:5; De Minaur - Millman 6:1, 6:4; Rublev - Giron 7:6 (1), 6:3; Chardy - Humbert 4:6, 7:6 (5), 7:6 (4); Koolhof/Kubot - McLachlan/Nishikori 7:5, 3:6, 10:6; BUENOS AIRES ATP 250: Mager - Caruso 7:6 (5), 6:4; L. Klein - A. Martin 6:4, 6:3; Nagal - J. Sousa 6:2, 6:0; DOHA WTA 500: Pegula - Q. Wang 6:3, 6:1; Jabeur - Blinkova 6:2, 6:2; Keys - Bencic 6:4, 6:1; Siegemund - Rybakina 7:6 (7), 7:6 (5); Pavlyuchenkova - Kr. Pliskova 6:2, 6:3; LYON WTA 250: Martincova - Gatto-Monticone 6:2, 3:6, 6:2; Gasparyan - Zavatska 6:4, 6:1; Mladenovic - Buzarnescu 5:7, 7:5, 6:2; Badosa - Tan 6:4, 0:6, 7:6 (5); Voegele - Bara 7:6 (3), 6:7 (5), 6:3.

Triumfowali kadeci Warszawianki

przez maka

We Wrocławiu rozegrano finały halowych drużynowych mistrzostw Polski kadetów.

Faworyci zawodów nie zawiedli. Piotr Łomacki i Phillip Gresk z Warszawianki pewnie sięgnęli po złote medale.

W finale okazali się skuteczniejsi od drużyny Redeco SiR Wrocław. Brąz wywalczyli zawodnicy SKT Sopot.

Ćwierćfinały

Warszawianka – Fakro Nowy Sącz 3:0 (Łomacki – Michałek 6:3, 6:3; Gresk – Bukowiec 6:1, 6:0; Gresk/Łomacki – Bukowiec/Michałek 6:2, 6:4).

SKT Sopot – Górnik Bytom 3:0 (Gajewski – Bubnicki 6:4, 6:4; Szyca – Hajducki 6:2, 6:2; Chojnowski/Gajewski – Bubnicki/Hajducki 6:3, 7:6 (3).

MatchPoint Wrocław – Winner Piotrków Trybunalski 3:0 (Zawisza – Majchrzak 3:6, 6:4 i krecz Kamila; Terczyński – Domański 6:2, 6:2; Terczyński/Zawisza – Domański/Majchrzak 6:2, 6:7 (2), 10:4).

Redeco SiR Wrocław – Drwęcki Ostróda 3:0 (Walków – Sulgostowski 3:6, 6:4, 6:4; Rolski – Żęgota 6:0, 6:0; Rolski/Walków – Sulgostowski/Żęgota 6:1, 7:6 (7).

Półfinały

Warszawianka – SKT Sopot 2:1 (Łomacki – Gajewski 6:2, 6:4; Gresk – Szyca 6:0, 6:1; Gresk/Łomacki – Chojnowski/Gajewski 3:6, 4:6).

Redeco SiR Wrocław – MatchPoint Wrocław 2:1 (Walków – Dmochowski 6:0, 6:4; Rolski – Terczyński 3:6, 1:6; Rolski/Walków – Dmochowski/Zawisza 6:1, 6:2).

Finał

Warszawianka – Redeco SiR Wrocław 2:1 (Łomacki – Walków 7:6 (8), 6:4; Gresk – Owczarz 6:4, 6:7 (8), 6:3; Gresk/Łomacki – Rolski/Walków 6:7 (5), 6:3, 7:10).

Mecz o trzecie miejsce

SKT Sopot – MatchPoint Wrocław 3:0 (Gajewski – Dmochowski 6:4, 6:4; Chojnowski – Zawisza 7:5, 2:6, 7:6 (6); Chojnowski/Gajewski – Dmochowski/Terczyński 6:4, 6:4).

Kolejność: 1. Warszawianka, 2. Redeco SiR Wrocław, 3. SKT Sopot 4. MatchPoint Wrocław 5. Fakro Nowy Sącz, 6. Drwęcki Ostróda, 7. Górnik Bytom, 8. Winner Piotrków Trybunalski.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności