Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Tauson - Gasanova 5:7, 6:3, 6:4; Bucsa - X. You 3:6, 6:4, 7:6 (7); Kung - Jani 6:4, 6:2; Golubic - Sramkova 6:4, 6:2; Bolkvadze - Ozgen 7:6 (5), 6:4; Ma - Pattinama Kerkhove 6:3, 6:4; Buyukakcay - Gorgodze 2:6, 6:4, 6:4; STAMBUŁ: Safwat - Seyboth Wild 6:4, 6:1; Kovalik - Celikbelik 7:5, 2:6, 6:4; Kirkin - Lorenzi 6:4, 6:2; Soeda - Tabilo 6:3, 6:3; Giustino - Giannessi 7:5, 7:6 (5); Musetti - Petrovic 6:4, 7:6 (6); Taberner - Zapata Miralles 6:4, 6:2.

Trzeci dzień rozgrywek Pucharu Davisa na świecie

przez maka

Od piątku do poniedziałku tenisiści walczą w meczach Pucharu Davisa na różnych kontynentach.

GRUPA ŚWIATOWA

Hiszpania – Szwajcaria 4:1, Logrono – kort ziemny w hali

Piątek: Almagro – Wawrinka 6:3, 4:6, 6:3, 5:7, 3:6; Ferrer – Chiudinelli 6:2, 7:6, 6:1; sobota: Granollers/Robredo – Allegro/Wawrinka 7:6, 6:2, 4:6. 6:4; niedziela (12): Ferrer – Wawrinka 6:2, 6:4, 6:0; Almagro – Chiudinelli 6:1, 6:3.

Francja – Niemcy 4:1, Tulon – kort twardy w hali

Piątek: Monfils – Kohlschreiber 6:1, 6:4, 7:6; Tsonga – B. Becker 6:3, 6:2, 6:7 (2), 6:3; sobota: Benneteau/Llodra – Kas/Kohlschreiber 6:1, 6:4, 1:6, 7:5; niedziela: Tsonga – Greul 6:4, 2:6, 0:1 i krecz Francuza; Benneteau – B. Becker 6:2, 7:5.

Rosja – Indie 3:2, Moskwa – kort twardy w hali

Piątek: Kunitsyn – Devvarman 6:7, 7:6, 6:3, 6:4; Jużny – Bopanna 6:4, 6:2, 6:3; sobota: Gabashvili/Kunitsyn – Bhupathi/Paes 3:6, 2:6, 2:6; niedziela: Jużny – Devvarman 6:2, 6:1, 6:3; Gabashvili – Bopanna 6:7, 4:6.

Szwecja – Argentyna 2:3, Sztokholm – kort twardy w hali

Piątek: Soderling – Schwank 6:1, 7:6, 7:5, J.Johansson – L. Mayer 7:5, 3:6, 5:7, 4:6; sobota: Lindstedt/Soderling – Nalbandian/Zeballos 2:6, 6:7 6:7; niedziela: Soderling – L. Mayer 7:5, 7:6, 7:5; Vinciguerra – Nalbandian 5:7, 3:6, 6:4, 4:6.

Chorwacja – Ekwador 5:0, Varazdin – kort twardy w hali

Piątek: Karlović – N. Lapentti 6:2, 5:7, 6:7, 6:3, 6:4; Cilić – G. Lapentti 6:4, 6:3, 6:3; sobota: Cilić/Karlović – G. Lapentti/N. Lapentti 7:6, 6:3, 7:5; niedziela: Veic – Campozano 6:4, 7:6; Dodig – Endara 6:1, 6:3.

Serbia – USA 3:2, Belgrad – kort ziemny w hali

Piątek: Troicki – Isner 7:6, 6:7, 7:5, 6:4 Djoković – Querrey 6:2, 7:6, 2:6, 6:3; sobota: Tipsarević/Zimonjić – B. Bryan/Isner 6:7, 7:5, 6:7, 3:6; niedziela (15): Djoković – Isner 7:5, 3:6, 6:3, 6:7, 6:4; Troicki – Querrey 5:7, 2:6.

Belgia – Czechy 1:4, Bree – kort ziemny w hali

Piątek: O. Rochus – Berdych 3:6, 0:6, 4:6; Malisse – Stepanek 2:6, 4:6, 6:7; sobota: Darcis/O. Rochus – Berdych/Stepanek 6:7, 0:6, 3:6; niedziela: Darcis – Hajek 7:6, 1:6, 6:4; Ch. Rochus – Dlouhy 6:1, 6:7, 5:7

Chile – Izrael 4:1, Coquimbo – kort ziemny

Sobota: Massu – Sela 4:6, 6:2, 6:2, 6:4; Gonzalez – Levy 2:6, 6:3, 6:4, 6:4; niedziela: Aguilar/Capdeville – Erlich/Ram 7:6, 6:7, 6:2, 1:6. 0:6; poniedziałek: Gonzalez – Sela 6:4, 6:4, 6:3; Aguilar – Levy 7:6, 6:1.

Wyniki na żywo: Kliknij tutaj

GRUPA I EURO-AFRYKAŃSKA

Włochy – Białoruś 5:0, Taranto – kort ziemny

Piątek: Starace – Ignatik 6:4, 6:1, 6:2, Fognini – Bury 6:2, 6:4, 6:1; sobota: Bolelli/Starace – Bury/Mirnyj 6:1, 6:4, 6:2; niedziela: Bolelli – Ignatik 6:3, 6:3; Volandri – Vasilevski 7:6, 6:3.

Ukraina – Łotwa 4:1, Dniepropietrowsk – kort twardy w hali

Piątek (13): Marchenko – Juska 6:3, 6:2, 6:4, Stakhovsky – Pavlovs 6;2, 6:3, 6:4; sobota (13): Bubka/Stakhovsky – Juska/Pavlovs 6:7, 3:6, 2:6; niedziela (12): Stakhovsky – Juska 6:2, 5:7, 6:4, 7:6 (2); Sergeyev – Lejnieks 6:4, 6:7, 6:1.

Austria – Słowacja 3:2, Bad Gleichenberg – kort twardy w hali

Piątek: Koellerer – Lacko 6:2, 2:6, 6:7, 3:6; Melzer – Klizan 6:3, 6:3, 7:5; sobota: Knowle/Melzer – Mertinak/Polasek 3:6, 6:1, 6:3, 6:2; niedziela: Melzer – Lacko 7:6, 7:5, 7:5, Koellerer – Klizan 2:6, 6:7.

GRUPA I AZJA/OCEANIA

Australia – Tajwan 5:0, Melbourne – kort twardy

Piątek: Tomić – H-T Yang 6:2, 6:1, 6:1, Luczak – Ch-H Yi 4:6, 6:3, 6:2, 6:3; sobota: Ball/Hanley – Yang/Yi 7:6 (4), 7:6 (2), 6:2; niedziela; Luczak – Yang 6:3, 6:3; Tomić – H-H Lee 6:7 (4), 6:0, 6:3.

Japonia – Filipiny 5:0, Osaka – kort twardy w hali

Piątek: T. Ito – Huey 3:6, 6:3, 6:4, 3:6, 6:4, Soeda – Mamiit 6:7 (4), 6:3, 6:3, 6:3; sobota: Matsui/Suzuki – Mamiit/Huey 6:4, 6:4, 6:3; niedziela: T. Ito – Mamiit 6:4, 7:6 (4); Soeda – Alcantara 6:1, 6:0.

Chiny – Uzbekistan 3:2, Guangdong – kort twardy w hali

Piątek: Di Wu – Istomin 6:2, 3:6, 5:7, 4:6, Zhang – Dustov 6:4, 0:6, 7:5, 6:3; sobota: Gong/Li – Dustov/Istomin 6:3, 6:3, 6:4; niedziela: Zhang – Istomin 6:4, 5:7, 2:6, 5:7; Di Wu – Inoyatov 3:6, 6:2, 6:3, 6:3.

Kazachstan – Korea Południowa 5:0, Astana – kort ziemny w hali

Piątek: Golubev – Lim 6:1, 6:1, 6:4, Kukushkin – Im 6:4, 7:6 (9), 7:6 (5); sobota: Golubev/Schukin – Kim/Seol 6:7, 6:3, 6:2, 6:4; niedziela: Golubev – Kim 6:1, 6:1; Kukushkin – Lim 7:5, 6:4.

GRUPA I AMERYKAŃSKA

Dominikana – Urugwaj 1:4, Santo Domingo – kort twardy

Piątek: J. Hernandez – P. Cuevas 2:6, 5:7, 3:6; Estrella – Felder 6:0, 6:3, 4:6, 3:6, 2:6; sobota: Estrella/J. Garcia – P. Cuevas/Felder 6:7, 6:7, 3:6; niedziela: J. Garcia – M. Cuevas 6:1, 6:2; Felix – Behar 4:6, 7:6, 2:6.

Kolumbia – Kanada 4:1, Bogota – kort ziemny

Piątek: Salamanca – Polansky 6:4, 6:3, 6:2, Giraldo – Raonic 7:5, 4:6, 6:4, 6:4; sobota: Cabal/Falla – Nestor/Raonic 6:7 (4), 6:7 (3), 7:5, 3:6; niedziela: Giraldo – Diez 6:3, 6:3, 6:3; Cabal – Raonic 6:7, 6:3, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności