Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Bencic 6:2, 6:2; SINGAPUR ATP: Popyrin - Bublik 4:6, 6:0, 6:2; MONTPELLIER ATP: Goffin - Bautista Agut 5:7, 6:4, 6:2; CORDOBA: J.M. Cerundolo - Coria 6:4, 4:6, 6:2; Ramos-Vinolas - Bagnis 7:5, 5:7, 6:3.

Turniej juniorów w Chorzowie

przez maka

W Chorzowie odbywa się ogólnopolski turniej klasyfikacyjny juniorów.

Już w drugiej rundzie z zawodami pożegnał się Piotr Barański, najwyżej rozstawiony zawodnik. Nie zawodzą faworyci – Paweł Ciaś i Arkadiusz Kocyła.

W imprezie dziewcząt już pierwsze mecze przegrały Iga Odrzywołek i Hanna Karczewska. Świetnie spisuje się młodziutka Paulina Lewandowska (na zdjęciu).

Chłopcy

Druga runda: Łomacki – Barański 6:2, 6:4; D. Chmielewski – Kiraga 3:6, 6:4, 6:3; Wiśniewski – Jawor 7:5,6:3; Tarasewicz – Stelmaszak 6:3, 5:6 i krecz Kacpra; Ciaś – Turosieński 6:2, 6:3; Braciszewicz – Okrutny 6:1, 6:0; Siekierczak – Domański 6:1, 6:0; Duś – F. Zbroja 7:5, 1:6, 7:6 (6); Wojnar – Kosicki 6:3, 7:5; Filipek – Sarysz 6:1, 6:2; Kubach – Stypułkowski 6:2, 6:2; Dziedzic – Tokarz 5:7, 7:5, 6:0; P. Lutkowski – Walków 6:4, 6:2; Szałas – Gajewski 4:6, 6:3, 6:3; Mularczyk – Baranowski 6:2, 6:2; Kocyła – Pydyszewski 6:3, 6:3.

Trzecia runda: Łomacki – D. Chmielewski 6:2, 6:1; Wiśniewski – Tarasewicz 6:2, 6:0; Ciaś – Braciszewicz 6:4, 6:3; Siekierczak – Duś 6:3, 7:5; Filipek – Wojnar 6:3, 6:4; Kubach – Dziedzic 2:6, 7:5, 7:6 (6); Szałas – P. Lutkowski 1:6, 7:6 (5), 6:4; Kocyła – Mularczyk 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Łomacki – Wiśniewski 7:5, 6:4; Siekierczak – Cia; Filipek – Kubach 6:4, 4:6, 7:6 (5); Kocyła – Szałas 6:2, 6:3.

Dziewczęta

Pierwsza runda: D. Robok – Zygmunt 6:2, 6:2; Pęcak – Blaut 6:0, 6:0; A. Robok – Sularz 6:0, 6:0; K. Kapustka – Stanisz 6:4, 6:2; Grzywocz – Galicka 6:0, 6:0, Żórawska – K. Siemianowska 6:1, 6:1; Stelmaszak – Karczewska 6:1, 6:7 (7), 6:3; Borgman – Śnita 7:5, 7:5; D. Siemianowska – Borek 6:4, 6:2; Witos – Leśniak 6:3, 6:4; Malowana – D. Król 6:0, 6:0; Lewandowska – Kowalska 7:5, 6:2.

Druga runda: J. Król – D. Robok 6:0, 6:0; A. Robok – Pęcak 3:6, 6:0, 6:3; K. Kapustka – Telenga 3:6, 6:1, 6:1; Żórawska – Grzywocz 6:1, 6:0; Borgman – Stelmaszak 6:1, 6:2; D. Siemianowska – Kocięcka 6:3, 7:5; Malowana – Witos 6:4, 6:4; Lewandowska – Odrzywołek 4:6, 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: J. Król – A. Robok 6:4, 6:0; K. Kapustka – Żórawska 6:1, 6:3; Borgman – D. Siemianowska 6:4, 6:3; Lewandowska – Malowana 1:6, 6:2, 6:0.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności