Polski Tenis

WYNIKI

LYON WTA: Ferro - Fręch 5:7, 7:5, 7:5; Minnen - Kawa 7:5, 7:5; Tauson - Alexandrova 6:3, 6:4; Rus - Xiyu Wang 7:6 (6), 6:4; Babos - Gracheva 6:4, 5:7, 6:3; Stojanovic - Cirstea 6:4, 6:0; Giorgi - Kuzmova 6:2, 6:3; DOHA WTA: Azarenka - Kuznetsova 6:2, 6:3; Muguruza - V. Kudermetova 6:2, 7:6 (4); Kontaveit - Brady 6:1, 6:2; Pegula - Doi 6:2, 6:2; Kr. Pliskova - Bucsa 6:2, 6:2; Siegemund - Tsurenko 7:6 (4), 6:4; Blinkova - Mattek-Sands 6:2, 6:3; Kerber - Buyukakcay 6:4, 6:2; Sakkari - Sherif 6:0, 6:3; Ostapenko - Bertens 6:0, 6:2; ROTTERDAM ATP: Norrie - Basilashvili 6:0, 6:3; Nishikori - Auger-Aliassime 7:6 (4), 6:1; A. Murray - Haase 2:6, 7:6 (2), 6:3; Fucsovics - Opelka 7:6 (2), 6:7 (4), 7:6 (4); BUENOS AIRES ATP: Djere - Cecchinato 6:7 (4), 6:2, 6:3; Andujar - Londero 6:3, 6:0; Monteiro - Carballes Baena 6:2, 6:3; Koepfer - Tirante 2:6, 6:3, 6:4.

Ula Radwańska i Flipkens awansowały do ćwierćfinału

przez maka

Urszula Radwańska z Kirsten Flipkens pokonały w meczu pierwszej rundy debla w Torhout Amerykankę Julię Cohen i Belgijkę Gally De Wael.

U. Radwańska/Flipkens 7 6
Cohen/De Wael 5 3

W pierwszej partii bez przełamań było do stanu (3:4). W ósmym gemie Polka i Belgijka straciły podanie (3:5). Błyskawicznie jednak odrobiły stratę (4:5).

Doprowadziły do równowagi (5:5), aby w kolejnym gemie zdobyć breaka (6:5). Już pierwszą z trzech piłek setowych zakończyły tą partię 7:5.

Ula i Kirsten nie zwalniają tempa, już w pierwszym gemie przełamały rywalki (1:0). Swoje podanie wygrały do zera (2:0). Kolejne gemy dla serwujących (3:1).

Nasza para powiększyła przewagę do dwóch breaków (4:1), pewnie zmierzając po zwycięstwo w tym meczu (5:1). Polka i Belgijka nie wykorzystały dwóch piłek meczowych i starciły serwis (5:3).

Rywalki obroniły trzecią piłkę meczową. Ale Ula i Kirsten przy czwartej, po raz trzeci odebrały im podanie. Zwyciężyły 6:3 i zagrają w ćwierćfinale.


Wyniki

Pierwsza runda: (1) Bacsinszky/Garbin – bye; Hrdinova/Ungur – Lisicki/Paszek 1:6, 6;3, 10:8; (4) Jugic-Salkic/Jurak – Ferrer-Suarez/Halep 6:2, 7:5; Flipkens/U. Radwańska – Cohen/De Wael 7:5, 6:3; Ryzhonkova/Zanevska – Faria/Goncalves 6:3, 6:4; (3) Krajicek/Wickmayer – bye; Camerin/Oprandi – Rus/Yakimova 6:3, 6:2; (2) Hlavackova/Hradecka – bye.

Ćwierćfinały: (1) Bacsinszky/Garbin – Hrdinova/Ungur 6:3, 6:2; (4) Jugic-Salkic/Jurak – Flipkens/U. Radwańska; (3) Krajicek/Wickmayer – Ryzhonkova/Zanevska 6:1, 3:6, 10:7; Camerin/Oprandi – (2) Hlavackova/Hradecka walkower.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności