Polski Tenis

WYNIKI

ANDREZIEUX-BOUTHEON: U. Radwańska - Pattinama Kerkhove 7:6 (3), 2:6, 6:4; Dodin - Bandecchi 6:3, 6:3; Tauson - Jacquemot 6:4, 7:6 (0); Sramkova - Di Giuseppe 6:4, 6:4; Voegele - D. Marcinkevica 6:4, 5:7, 6:2; Bucsa - Djoubri 6:3, 6:1; Martincova - Di Sarra 5:7, 6:4, 6:0; Friedsam - De Vroome 6:3, 5:7, 6:2; Tan - Desperrier 6:3, 6:1; Paar - Buyukakcay 6:3, 6:4; Kania-Chodu/Zavatska - Hesse/Zimmermann 6:0, 6:3; QUIMPER: Nakashima - Gaio 6:2, 6:1; Horansky - Pouille 6:4, 5:7, 6:4; Rinderknech - Cornut-Chauvinc 7:5, 7:6 (4); Marterer - Ofner 5:7, 6:4, 7:6 (6); Bonzi - Huesler 6:3, 6:7 (2), 7:6 (5).

Walczą na świecie

przez maka

Tenisistki i zawodnicy walczą w tym tygodniu w imprezach WTA i ATP na kortach ziemnych. Dwa challengery rozgrywane są na nawierzchni ceglanej.

Queen’s

W londyńskiej imprezie we wtorek zakończona zostanie 1. runda, także pojedynki przerwane przez deszcz. Zaplanowano również rozegranie pięciu meczy rundy kolejnej.

Pierwsza runda: Dimitrov – Bogdanovic 4:6, 6:3, 6:4; Fish – Devvarman 6:1, 6:4; S. Giraldo – Korolev 7:6, 4:6, 6:3; Mahut – Y-H Lu 7:6, 6:4; Malisse – Tursunov 6:2, 7:6; M. Granollers – Tipsarević 6:4, 3:6, 6:3; Tomić – Seppi 6:3, 5:7, 6:3; Brown – Dancević 7:5, 6:7, 6:4; Gicquel – Russell 7:5, 6:3.

Druga runda: Schuettler – Monfils 6:3, 6:7, 6:2; Gasquet – R. Ram 6:3, 7:5; Murray – Navarro 7:6, 6:3; Roddick – Kunitsyn 6:2, 6:1; Sela – G. Muller 7:5, mecz przerwany.

Halle

W Gerry Weber Open zagrają dzisiaj m.in. Rosjanin Nikolay Davydenko, Belg Olivier Rochus i Czech Radek Stepanek.

Pierwsza runda: Kiefer – Jużny 4:6, 6:1, 7:5; A. Beck – Stakhovsky 6:1, 7:5; Chiudinelli – O. Rochus 6:3, 2:6, 6:3; Davydenko – Greul 7:6, 6:0; Zverev – Serra – Zverev 6:4, 6:4; Falla – Okun 6:4, deszcz; Kohlschreiber – Bemelmans 7:6, 6:7, 6:4; B. Becker – Ledovskikh; Federer – J. Nieminen 6:4, 6:4; J. Melzer – Kudryavtsev 3:6, 7:6, 6:2.

Birmingham

W turnieju kobiet AEGON Classic faworytkami są Rosjanka Maria Szarapowa i Chinka Na Li.

Pierwsza runda: Parmentier – Kethavong; Craybas – Ferguson 7:5, deszcz; King – Flipkens 6:4, 6:0; Sprem – Barrois; Morita – Camerin 6:2, 3:6, 6:2; Baltacha – Kanepi; Wozniak – Molik 7:5, 6:1.

Druga runda: Wickmayer – Robson; Govortsova – de Brito; Szarapowa – Mattek-Sands; Petković – Chakvetadze; Rezai – Rodionova.

Lugano

W Szwajcarii faworytem kibiców jest Stanislas Wawrinka. Oprócz Szwajcara zagrają dzisiaj także m.in. Włoch Potito Starace (na zdjęciu), Brazylijczyk Thiago Alves i Holender Robin Haase.

Pierwsza runda: Gabashvili – Souza 5:7, 6:3, 6:3; Veic – Ch. Rochus 7:6, 6:1; Ungur – Machado 6:1, 6:3; Alb. Martin – B. Rodruguez 6:3, 6:3; Volandri – Andujar 6:2, 2:6, 7:6; Di Mauro – Renavand 6:4, 6:2; Patience – Salamanca 6:1, 6:0; M. Fischer – Gil 6:3, 6:2; Starace – Haase 6:4, 6:4; Ouanna – Alves 6:3, 6:2; Dustov – Sergeyev 7:6, 6:3; Wawrinka – Crugnola 6:1, 6:2.

Koszyce

W słowackiej imprezie około godz. 19 Mateusz Kowalczyk i Tomasz Bednarek zagrają mecz 1. rundy z parą chilijską Jorge Aguilar i Paul Capdeville.

Pierwsza runda: Mecir – Balleret 7:6, 6:0; Crivoi – Capdeville 3:6, 6:2, 6:2; J. Minar – A. Balazs 6:4, 6:0; Fognini – Smirnov 6:4, 5:7, 6:1; Dasnieres de Veigy – And. Martin 3:6, 7:5, 6:3; Kukushkin – Prikryl 6:2, 6:0; Schukin – Klizan 6:3, 7:6; Ramirez-Hidalgo – Vanek 6:3, 6:4 ; Polansky – Mertens 6:2, 6:2; I. Minar – Hajek 6:1, 7:5.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności