Polski Tenis

WYNIKI

DELRAY BEACH: Hurkacz - Korda 6:3, 6:3; ANTALYA: De Minaur - Bublik 2:0 i krecz Kazacha; ABU ZABI: Sabalenka - V. Kudermetova 6:2, 6:2.

Walczą w Puchrze Davisa na świecie

przez maka

Od dziś do niedzieli tenisiści walczą w meczach Pucharu Davisa na różnych kontynentach.

GRUPA ŚWIATOWA

Hiszpania – Szwajcaria 1:1, Logrono – kort ziemny w hali

Piątek (godz. 13): Almagro – Wawrinka 6:3, 4:6, 6:3, 5:7, 3:6; Ferrer – Chiudinelli 6:2, 7:6. 6:1; sobota (16): Granollers/Robredo – Allegro/Wawrinka; niedziela (12): Ferrer – Wawrinka, Almagro – Chiudinelli.

Francja – Niemcy 2:0, Tulon – kort twardy w hali

Piątek (13): Monfils – Kohlschreiber 6:1, 6:4, 7:6; Tsonga – B. Becker 6:3, 6:2, 6:7 (2), 6:3; sobota (15): Benneteau/Llodra – Kas/Kohlschreiber; niedziela (13): Tsonga – Kohlschreiber, Monfils – B. Becker.

Rosja – Indie 2:0, Moskwa – kort twardy w hali

Piątek (11): Kunitsyn – Devvarman 6:7, 7:6, 6:3, 6:4; Jużny – Bopanna 6:4, 6:2, 6:3; sobota (12): Gabashvili/Kunitsyn – Bhupathi/Paes; niedziela (11): Jużny – Devvarman, Andreev – Bopanna.

Szwecja – Argentyna 1:1, Sztokholm – kort twardy w hali

Piątek (15): Soderling – Schwank 6:1, 7:6, 7:5, J.Johansson – L. Mayer 7:5, 3:6, 5:7, 4:6; sobota (16): Lindstedt/Soderling – L. Mayer/Zeballos; niedziela (13): Soderling – L. Mayer, J. Johansson – Schwank.

Chorwacja – Ekwador 2:0, Varazdin – kort twardy w hali

Piątek (14): Karlović – N. Lapentti 6:2, 5:7, 6:7, 6:3, 6:4; Cilić – G. Lapentti 6:4, 6:3, 6:3; sobota (14): Dodig/Veic – G. Lapentti/N. Lapentti; niedziela (14: Cilić – N. Lapentti, Karlović – G. Lapentti.

Serbia – USA 2:0, Belgrad – kort ziemny w hali

Piątek (16): Troicki – Isner 7:6, 6:7, 7:5, 6:4 Djoković – Querrey 6:2, 7:6, 2:6, 6:3; sobota (14): Tipsarević/Zimonjić – B. Bryan/M. Bryan; niedziela (15): Djoković – Isner, Troicki – Querrey.

Belgia – Czechy 0:2, Bree – kort ziemny w hali

Piątek (13): O. Rochus – Berdych 3:6, 0:6, 4:6; Malisse – Stepanek 2:6, 4:6, 6:7; sobota (14): Darcis/O. Rochus – Dlouhy/Hajek; niedziela (13.30): O. Rochus – Stepanek, Malisse – Berdych.

Chile – Izrael, Coquimbo – kort ziemny

Sobota: Massu – Sela; Gonzalez – Levy; niedziela Gonzalez/Massu – Erlich/Ram; poniedziałek: Gonzalez – Sela; Massu – Levy.

Wyniki na żywo: Kliknij tutaj

GRUPA I EURO-AFRYKAŃSKA

Włochy – Białoruś 2:0, Taranto – kort ziemny

Piątek (10.30): Starace – Ignatik 6:4, 6:1, 6:2, Fognini – Bury 6:2, 6:4, 6:1; sobota (13): Bolelli/Volandri – ignatik/Mirnyj; niedziela (10.30): Fognini – Ignatik, Starace – Bury.

Ukraina – Łotwa 2:0, Dniepropietrowsk – kort twardy w hali

Piątek (13): Marchenko – Juska 6:3, 6:2, 6:4, Stakhovsky – Pavlovs 6;2, 6:3, 6:4; sobota (13): Bubka/Stakhovsky – Juska/Pavlovs; niedziela (12): Stakhovsky – Juska, Marchenko – Pavlovs.

Austria – Słowacja 1:1, Bad Gleichenberg – kort twardy w hali

Piątek (13): Koellerer – Lacko 6:2, 2:6, 6:7, 3:6; Melzer – Klizan 6:3, 6:3, 7:5; sobota (15): Knowle/Melzer – Mertinak/Polasek; niedziela (13): Melzer – Lacko, Koellerer – Klizan.

GRUPA I AZJA/OCEANIA

Australia – Tajwan 2:0, Melbourne – kort twardy

Piątek (1): Tomić – H-T Yang 6:2, 6:1, 6:1, Luczak – Ch-H Yi 4:6, 6:3, 6:2, 6:3; sobota (2): Ball/Hanley – Yang/Yi; niedziela (1); Luczak – Yang, Tomić – Yi.

Japonia – Filipiny 2:0, Osaka – kort twardy w hali

Piątek (4): T. Ito – Huey 3:6, 6:3, 6:4, 3:6, 6:4, Soeda – Mamiit 6:7 (4), 6:3, 6:3, 6:3; sobota (5): Matsui/Suzuki – Alcantara/Arcilla; niedziela (3): T. Ito – Mamiit, Soeda – Huey.

Chiny – Uzbekistan 1:1, Guangdong – kort twardy w hali

Piątek (3): Di Wu – Istomin 6:2, 3:6, 5:7, 4:6, Zhang – Dustov 6:4, 0:6, 7:5, 6:3; sobota (7): Gong/Li – Dustov/Istomin; niedziela (3): Zhang – Istomin, Di Wu – Dustov.

Kazachstan – Korea Południowa 2:0, Astana – kort ziemny w hali

Piątek (7): Golubev – Lim 6:1, 6:1, 6:4, Kukushkin – Im 6:4, 7:6 (9), 7:6 (5); sobota (7): Golubev/Schukin – Kim/Seol; niedziela (7): Golubev – Im, Kukushkin – Lim.

GRUPA I AMERYKAŃSKA

Dominikana – Urugwaj 0:2, Santo Domingo – kort twardy

Piątek: J. Hernandez – Cuevas 2:6, 5:7, 3:6; Estrella – Felder 6:0, 6:3, 4:6, 3:6, 2:6; sobota: Estrella/J. Garcia – Cuevas/Felder; niedziela: Estrella – Cuevas, J. Hernandez – Felder.

Kolumbia – Kanada 2:0, Bogota – kort ziemny

Piątek: Salamanca – Polansky 6:4, 6:3, 6:2, Giraldo – Raonic 7:5, 4:6, 6:4, 6:4; sobota: Cabal/Salamanca – Nestor/Raonic; niedziela: Giraldo – Polansky, Salamanca – Raonic.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności