Polski Tenis

WYNIKI

QUIMPER: Żuk - Gojowczyk 6:4, 6:3; Korda - Lamasine 7:6 (3), 4:6, 7:6 (7); Lestienne - Kudla 6:2, 7:6 (6); Nakashima - Janvier 6:3, 6:2; Marchenko - Cazaux 6:4, 7:5; Bourgue - Rosol 7:6 (5), 6:4; Maden - Fabbiano 6:1, 5:7, 6:1; Couacaud - Rodionov 6:3, 1:6, 6:4; ANDREZIEUX-BOUTHEON: Cristian - Parry 5:7, 6:4, 6:2; Zavatska - Gatto-Monticone 6:4, 6:1; Kung - Korpatsch 6:2, 7:5; Jimenez Kasintseva - J-J. Lu 7:6 (5), 6:4; Tomova - Hesse 6:3, 6:2; eliminacje: U. Radwańska - Konjuh 6:4, 3:6, 10:7; Von Deichmann - Benoit 7:6 (5), 7:5; D. Marcinkevica - Pieri 6:1 i krecz Włoszki; Di Sarra - Zanevska 7:6 (2), 6:2; Djoubri - Turati 6:7 (4), 6:4, 10:6; Desperrier - Dascalu 6:1, 6:3; Bandecchi - Fett 6:4, 7:5; Sramkova - Andrianjafitrimo 4:6, 6:4, 10:7.

Wimbledon dzień 2.

przez maka

Na wtorek zaplanowano w Londynie dokończenie spotkań 1. rundy.

W akcji kibice zobaczą dziś m.in. Białorusinkę Victorię Azarenka (na zdjęciu), Włoszkę Sarę Eranni, Argentynkę Giselę Dulko, Amerykaniana Johna Isnera, Hiszpana Nicolasa Almagro czy Japończyk Go Soeda.

Pierwsza runda kobiet: S. Williams – Larcher de Brito 6:0, 6:4; Chakvetadze – Petkovic 3:6, 6:4, 6:4; Morita – Tanasugarn 7:5, 6:1; Cibulkova – Safarova 7:6, 6:4; Hantuchova – King 6:7, mecz przerwany; Zahlavova Strycova – Vesnina 6:1, 6:3; Olaru – Cornet 5:7, 6:4, 6:4; Szarapowa – Pivovarova 6:1, 6:0; Na Li – Scheepers 7:6, 6:2; Nara – Duque Marino 6:4, 6:2; Rodionova – Keothavong 3:6, 6:2, 6:4; Kuznetsova – Amanmuradova 6:2, 6:7, 6:4; Errani – Coin 6:2, 6:4; Parra Santonja – Govortsova 6:3, 2:6, 6:4; Brianti – Craybas 6:2, 7:5; A. Radwańska – Czink 6:3, 6:3; Wozniacki – Garbin 6:1, 6:1; Chang – Rus 6:0, 2:6, 6:3; Vinci – Bammer 6:3, 6:3; Pavlyuchenkova – Benesova 6:3, 6:4; Zheng – Parmentier 7:5, 6:4; Kvitova – Cirstea 6:2, 6:2; Jovanovski – Dellacqua 6:1, 6:0; Azarenka – Lucic 6:3, 6:3; Pennetta – Medina Garrigues 6:4, 6:0; Niculescu – Dulko 6:3, 6:2; Zakopalova – Meusburger 6:7, 6:1, 6:0; Rezai – Rybarikova 6:7, 6:2, 7:5; Dulgheru – Date Krumm 6:2, 6:7, 6:1; Oprandi – Watson 6:4, 1:6, 6:3; Gallovits – Bacsinszky 4:6, 7:5, 6:3; Kanepi – Stosur 6:4, 6:4.

Pierwsza runda meżczyzn: Fognini – Verdasco 7:6, 6:2, 6:7, 6:4; Russell – Riba 6:3, 7:6, 2:6, 7:6; A. Beck – J. Baker 7:6, 6:3, 6:4; Benneteau – Vliegen 2:6, 6:7, 6:1, 6:2, 7:5; Seppi – Almagro 7:6, 7:6, 6:2; Kamke – Garcia-Lopez 5:7, 2:6, 7:5, 6:4, 6:4; Dolgopolov – Chiudinelli 6:4, 6:3, 6:3; Tsonga – Kendrick 7:6, 7:6, 3:6, 6:4; Malisse – Ferrero 6:2, 6:7, 7:6, 4:6, 6:1; Reister – De Voest 6:4, 7:5, 3:6, 6:2; Dodig – O. Hernandez 6:1, 6:3, 6:4; Querrey – Stakhovsky 7:6, 6:3, 2:1, krecz Ukraińca; Simon – Alcaide 6:3, 6:4, 7:6; Marchenko – Berrer 6:3, 7;5, krecz Niemca; Nieminen – Koubek 6:4, 7:6, 5:7, 6:2; Hajek – Murray 7:5, 6:1, 6:2; Soderling – Ginepri 6:2, 6:2, 6:3; Granollers – Gil 6:3, 6:0, 6:4; M. Fischer – Soeda 6:4, 6:3, 6:1; Bellucci – Mello 6:4, 6:4, 6:4; Lacko – Baghdatis 6:3, 2:6, 6:3, 6:1; Chardy – Gimeno-Traver 6:3, 6:3, 6:1; Serra – Greul 7:6, 6:3, 6:2; Ferrer – Kiefer 6:4, 6:2, 6:3; Jużny – Sela 6:3, 6:4, 4:6, 7:6; Mathieu – Gicquel 6:1, 7:5, 3:6, 6:1; De Bakker – Giraldo 6:7, 6:4, 6:3, 5:7, mecz przerwany; Isner – Mahut 6:4, 3:6, 6:7, mecz przerwany; Petzschner – Robert 6:4, 7:6, 4:6, 2:6, 6:4; Kubot – Kavcić 4:6, 6:2, 6:2, 6:3; Haase – Blake 6:2, 6:4, 6:4; Nadal – Nishikori 6:2, 6:4, 6:4.

Marburg

Dziś w niemieckej imprezie zawodnicy kontynuują walkę o awans do 2. rundy.

Pierwsza runda: Zemlja – Knittel 6:4, 6:1; Gremelmayr – Tavares 7:6, 7:6; Cervenak – Belyaev 6:4, 6:1; Dimitrov – Rieschick 6:3, 6:2; Niland – Olaso 6:4, 7:5; Munoz-de la Nava – Janowicz 6:3, 7:5; I. Minar – Gojowczyk 6;3, 7:6; J. Pospisil – Crivoi 6:3, 6:1; Rufin – Bury 6:0, 7:5; Deheart – Kretschmer 7:5, 7:5; Ramos-Vinolas – Bachinger 6:4, 1:6, 6:3.

Reggio Emilia

We Włoszech walczyć dziś będą m.in. faworyt gospodarzy Filippo Volandri, Kevin Kim czy Facundo Bagnis.

Pierwsza runda: Gaio – Ouanna 6:4, 4:6, 7:6; Ungur – El Amrani 6:2, 3:6, 7:6; Del Bonis – Balleret 6:1, 7:6; Koellerer – J. Silva 6:2, 6:3; Junqueira – Di Mauro 4:6, 6:3, 4:0, krecz Włocha; Dasnieres Veigy – Copil 6:2, 6:0; Volandri – Slanar 7:5, 6:4; Cipolla – Ignatik 6:4, 6:4; K. Kim – Oswald 2:6, 6:4, 6:3; Capdeville – Bogomolov 1:6, 6:3, 6:3.

Obraz: Kliknij tutaj

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności