Polski Tenis

WYNIKI

STUTTGART WTA 500: Rybakina - Kostyuk 6:2, 6:2; Chan/V. Kudermetova - Eikeri/Neel 4:6, 6:3, 10:2; ROUEN WTA 250: Stephens - Linette 6:1, 2:6, 6:2; OEIRAS WTA 125: Lamens - Tauson 6:4, 5:7, 6:4; BARCELONA ATP 500: Ruud - S. Tsitsipas 7:5, 6:3; M. Gonzalez/Molteni - Nys/J. Zieliński 4:6, 6:4, 11:9; MONACHIUM ATP 250: Struff - Fritz 7:5, 6:3; Bhambri/Olivetti - Mies/Struff 7:6 (6), 7:6 (5); BUKARESZT ATP 250: Fucsovics - Navone 6:4, 7:5; Doumbia/Reboul - Heliovaara/Patten 6:3, 7:5.

Wimbledon dzień trzeci

W Londynie na dziś zaplanowano początek 2. rundy rywalizacji.

Swoje mecze z wczoraj będą kończyć Daniela Hantuchova i Vania King oraz Thiemo de Bakker (na zdjęciu) z Santiago Giraldo i John Isner z Nicolasem Mahut.

Pierwsza runda kobiet: Hantuchova – King 6:7, 7:6, 6:3.

Pierwsza runda mężczyzn: de Bakker – Giraldo 6:7, 6:4, 6:3, 5:7, 16:14; Isner – Mahut 4:6, 6:3, 6:7, 7:6, 59:59 mecz przerwany.

Druga runda kobiet: Clijsters – Sprem 6:3, 6:2; Kirilenko – Perry 6:1, 6:4; Henin – Barrois 6:3, 7:5; Petrova – Chan 6:3, 6:4; Wickmayer – Flipkens 7:6, 6:4; Zvonareva – Hlavackova 6:1, 6:4; A. Bondarenko – Lepchenko 4:6, 6:4, 6:3; Janković – Wozniak 4:6, 6:2, 6:4; Pironkova – Dushevina 6:3, 6;4; Kulikova – Shvedova 6:2, 6:4; Arn – Molik 7:5, 6:4; Bartoli – Martić walkower; Kerber – Peer 3:6, 6:3. 6:4; Groth – Oudin 6:3 6:4; Kleybanova – Kudryavtseva 6:4, 6:2; V. Williams – Makarova 6:0, 6:4.

Druga runda mężczyzn: Federer – Bozoljac 6:3, 6:7, 6:4, 7:6; Clement – Luczak 6:7, 6:3, 6:3, 6:4; F. Lopez – Berankis 7:5, 4:6, 6:3, 6:4; J. Melzer – Troicki 6:7, 4:6, 6:3, 7:6, 6:3; Berdych – B. Becker 7:5, 6:3, 6:4; Istomin – Schuettler 6:3, 7:6, 4:6, 4:6, 6:1; Hanescu – Ilhan 6:4, 6:4, 3:6, 6:4; Brands – Davydenko 7:6, 7:6, 6:1; Djoković – Dent 7:6, 6:1, 6:4; Montanes – Evans 3:6, 6:3, 6:7, 6:1, 6:4; Monfils – Beck 6:4, 6:4, 6:7, 6:4; Hewitt – Korolev 6:4, 6:4, 3:6, krecz Kazacha; F. Mayer – Fish 6:7, 6:3, 6:4, 6:4; Lu – Przysiężny – Lu 6:4, 7:6, 6:3; Kohlschreiber – Delgado 7:6, 5:7, 2:6, 7:6, 9:7; Roddick – Llodra 4:6, 6:4, 6:1, 7:6.

Reggio Emilia

Pierwsza runda: Hocevar – Bagnis 7:5, 7:6; Andujar – Brizzi 6:4, 6:2; Polansky – Recouderc 6:0, 6:4; Fabbiano – Giorgini 4:6, 7:6, 7:6; Alves – Trusendi 6:4, 6:2.

Druga runda: Berlocq – Bolelli 6:2, 6:1; Del Bonis – Junqueira 6:3, 6:1; Koellerer – Cipolla 4:6, 6:4, 6:4; Volandri – Desnieres de Veigy 7:6, 6:3; Ungur – Gaio 6:1, 6:4.

Marburg

Druga runda: Dimitrov – Zemlja 3:6, 6:3, 7:6; Cervenak – Gaudio 7:6, 6:3; Rufin – Sergeyev 6:3, 6:4; I. Minar – Ch. Rochus 6:2, 6:4.

Kategoria: