Polski Tenis

WYNIKI

HALLE ATP 500: Humbert - Rublev 6:3, 7:6 (4); Krawietz/Tecau - Auger-Aliassime/Hurkacz 7:6 (4), 6:4; LONDYN ATP 500: M. Berrettini - Norrie 6:4, 6:7 (5), 6:3; Herbert/Mahut - Opelka/Peers 6:4, 7:5; BERLIN WTA 500: Samsonova - Bencic 1:6, 6:1, 6:3; Azarenka/Sabalenka - Melichar/Schuurs 4:6, 7:5, 10:4; BIRMINGHAM WTA 250: Jabeur - Kasatkina 7:5, 6:4; Bouzkova/Hradecka - Jabeur/Perez 6:4, 2:6, 10:8; MAJORKA ATP 250: Thompson - Andujar 2:6, 7:6 (4), 6:2; Mannarino - Struff 7:6 (3), 6:3; BAD HOMBURG WTA 250: Tig - Barthel 7:6 (4), 6:3; Siniakovva - Gracheva 6:3, 6:2; Anisimova - Kovinic 6:2, 6:1; Korpatsch - Peterson 7:5, 2:6, 7:6 (5); Doi - Danilina 6:2, 6:2; Podoroska - Guth 6:0, 6:3; Petkovic - Cirstea 6:3, 6:4.

Winter Cups by Head – finały kadetów

przez maka

We Francji rozgrywany był finał halowych drużynowych mistrzostw Europy kadetów (do lat 16).

W naszej reprezentacji, pod wodzą kapitana Michała Kolarczyka, znależli się Michał Dembek, Hubert Hurkacz i Piotr Matuszewski.

Rywalami Polaków w Ronchin są ekipy Rosji, Niemiec, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji i Białorusi.

W ćwierćfinale biało-czerwoni przegrali ze Słowakami 1:2. Honorowy punkt zdobył Hurkacz. Pozostaje im walka o miejsca 5-8. W sobotę wygrali z Brytyjczykami. W decydującym pojedynku pokonali Francuzów.

POLSKA – SŁOWACJA 1:2

Hubert Hurkacz – Alex Molcan 6:1, 6:1; Michał Dembek – Patrik Nema 2:6, 6:1, 3:6; Dembek/Hurkacz – Molcan/Nema 3:6, 3:6.

POLSKA – WIELKA BRYTANIA 2:1

Piotr Matuszewski – Joel Cannel 6:2, 4:6, 4:6; Hurkacz – Marcus Walters 6:2, 6:2; Hurkacz/Matuszewski – Daniel Bennett/Cannel 4:6, 6:4, 6:3.

POLSKA – FRANCJA 3:0

Hurkacz – Corentin Denolly 3:6, 6:1, 6:0; Dembek – Alexandre Muller 6:4, 1:6, 7:6 (5); Hurkacz/Matuszewski – TDenolly/Theo Fournerie 6:1, 6:1.

Wyniki

Ćwierćfinały: Rosja – Wielka Brytania 3:0; Słowacja – Polska 2:1; Hiszpania – Francja 2:1; Niemcy – Białoruś 3:0.

Miejsca 5-8: Polska – Wielka Brytania 2:1; Francja – Białoruś 3:0; Polska – Francja 3:0; Wielka Brytania – Białoruś 3:0.

Półfinały: Rosja – Słowacja 3:0; Niemcy – Hiszpania 2:1.

Mecz o 3 miejsce: Hiszpania – Słowacja 3:0.

Finał: Rosja – Niemcy 3:0.


W czeskim Vendryne odbywał się finał dziewcząt, bez udziału naszej reprezentacji.

Wyniki

Ćwierćfinały: Rosja – Słowacja 2:1; Chorwacja – Niemcy 2:1; Węgry – Wielka Brytania 2:1; Szwajcaria – Serbia 2:1.

Półfinały: Rosja – Chorwacja 3:0; Szwajcaria -Węgry 2:1.

Mecz o 3 miejsce: Węgry – Chorwacja 2:0.

Finał: Szwajcaria – Rosja 2:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności