Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON: Fręch - Giorgi 7:6 (4), 6:1; Świątek - Fett 6:0, 6:3; Q. Wang - Bencic 6:4, 5:7, 6:2; Pattinama Kerkhove - Kartal 6:4, 3:6, 6:1; L. Davis - Brengle 6:2, 7:5; Cornet - Putintseva 6:3, 7:6 (5); Kostyuk - Swan 4:6, 6:4, 6:4; Sakkari - Hives 6:1, 6:4; Tomova - D. Saville 7:5, 3:6, 7:5; Golubic - Petkovic 6:4, 6:3; Ostapenko - Dodin 6:4, 6:4; Wickmayer - L. Zhu 6:4, 6:2; Buzarnescu - Schunk 6:4, 6:2; C. Harrison - Rus 6:1, 6:4; S. Zhang - Doi 6:4, 6:0; C. Liu - Parrizas Diaz 7:5, 6:3; S. Johnson - Dimitrov 4:6, 5:2 i krecz Bułgara; Ch. Harrison - Clarke 7:6 (3), 6:1, 7:6 (6); Opelka - Taberner 7:6 (5), 6:4, 6:4; M. Ymer - Altmaier 6:3, 7:5, 7:5; Baez - Daniel 6:4, 6:4, 7:5; Goffin - Albot 6:2, 6:2, 7:6 (5).
Fortuna
Polska Liga Tenisa

Wrocław Cup – tenis na wózkach

W stolicy Dolnego Śląska odbył się międzynarodowy turniej tenisistów na wózkach Wrocław Cup 2013.

Zmagania były rozgrywane w ramach NEC Wheelchair Tennis Tour (korty ziemne, ITF 2 Series). W imprezie kobiet w półfinale zagrała Agnieszka Wysocka.

W zawodach mężczyzn do ćwierćfinału z biało-czerwonych dotarł jedynie Tadeusz Kruszelnicki. Przegrał w nim z Francuzem Frederikiem Cattaneo.

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: Park – bye; Hwang – Chene 6:0, 7:5; Wysocka – Preis 6:1, 6:0; Domori – Wojcieszak 6:0, 6:1.

Półfinały: Park – Hwang 6:1, 6:1; Domori – Wysocka 6:3, 7:6 (1).

Finał: Park – Domori 6:1, 6:1.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Cattaneo – bye; Szary – Banci 7:5, 6:4; Brychta – Rudzki 6:2, 6:0; (6) Kruszelnicki – bye; (4) Kellerman – bye; Fabisiak – Batycki 6:2, 6:2; Utikal – Wojtarowicz 6:1, 6:0; (5) McCaroll – bye; (7) Phillipson – bye; Lee – Kleckner 6:1 i krecz Austriaka; Kulik – Kinowski 6:1, 7:5; (3) Legner – bye; (8) Hewett – bye; Stefanu – Kim 5:7, 6:3, 6:3; Sommerfeld – Jaroszewski 4:6, 6:3, 6:3; (2) Egberink – bye.

Druga runda: Cattaneo – Szary 6:0, 6:0; Kruszelnicki – Brychta 6:0, 6:2; Kellerman – Fabisiak 6:1, 6:1; McCaroll – Utikal 6:2, 6:0; Phillipson – Lee 6:0, 6:0; Legner – Kulik 6:1, 6:1; Hewett – Stefanu 6:2, 6:0; Egberink – Sommerfeld 6:1, 6:4.

Ćwierćfinały: Cattaneo – Kruszelnicki 7:5, 6:1; Kellerman – McCaroll 6:2, 7:5; Phillipson – Legner 3:0 i krecz Austriaka; Egberink – Hewett 7:5, 6:2.

Półfinały: Kellerman – Cattaneo 7:6 (5), 6:4; Phillipson – Egberink walkower.

Finał: Kellerman – Phillipson 6:1, 7:5.


DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: Hwang/Park – bye; Chene/Domori – Preis/Wojcieszak 6:0, 6:0.

Finał: Hwang/Park – Chene/Domori 6:2, 6:1.

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: Kim/Lee – Hasek/Utikal 6:1, 7:5; Brychta/Sommerfeld – Rudzki/Wierdak 6:1, 6:0; Kleckner/Kulik – Banci/Brezyna 6:1, 7:6 (3); Fabisiak/Jaroszewski – Kubat/Stefanu 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Cattaneo/Legner – Kim/Lee 6:0, 6:2; Hewett/McCaroll – Brychta/Sommerfeld 6:4, 6:2; Kellerman/Phillipson – Kleckner/Kulik 4:1 i krecz; Egberink/Kruszelnicki – Fabisiak/Jaroszewski 6:3, 6:2.

Półfinały: Hewett/McCaroll – Cattaneo/Legner 7:5, 6:2; Kellerman/Phillipson – Egberink/Kruszelnicki 7:5, 6:4.

Finał: Hewett/McCaroll – Kellerman/Phillipson 6:3, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności