Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Meligeni Rodrigues Alves - Kawa 6:3, 7:5; Fręch - Pigossi 4:6, 6:3, 7:6 (4); Svitolina - Naito 6:2, 4:6, 7:6 (3); L. Kichenok/N. Kichenok - Akita/Sato 6:2, 7:6 (2); Sevastova - Raina 6:0, 7:6 (4); Bhosale/Desai - Spaka/Vismane 6:4, 5:7, 10:2; L. Fernandez - Stojanovic 3:6, 6:3, 6:4; Marino/Zhao - Jorovic/Krunic 6:7 (4), 6:3, 10:0; Zacarias - Watson 6:3, 7:6 (1); Boulter - Olmos 6:4, 6:1; Ruse - Paolini 1:6, 6:3, 6:4; Xiyu Wang - Pattinama Kerkhove 6:3, 5:7, 6:4; Rus - Xinyu Wang 6:4, 4:3 i krecz Chinki; Rybakina - Podoroska 6:4, 6:4; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Ruud 6:3, 7:5; S. Tsitsipas - Evans 6:2, 6:1.

Wrocław Cup – turniej młodzików Tennis Europe

przez maka

We Wrocławiu odbył się turniej młodzików cyklu Tennis Europe.

Do finałów singla międzynarodowych zawodów do lat 14 awansowali sami Polacy. W gronie dziewcząt Julia Oczachowska pokonała Marcelinę Podlińską, a Daria Kuczer wygrała z Adrianną Sosnowską. Kuczer w decydującym pojedynku zwyciężyła Oczachowską.

Wśród chłopców Tomasz Dudek był lepszy od Czecha Marka Podlesaka, a Konrad Fryze zwyciężył w pojedynku z Czechem Davidem Sedlarem. W mecz o tytuł Fryze oddał Dudkowi tylko cztery gemy.

W deblu triumfowali Julia Oczachowska i Emma Zakordoniec oraz Aleksander Sadal i Mikołaj Wrzoł.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Hertel – Grodzki 6:0, 6:0; Siłka – Bednarczyk 6:7 (4), 6:4, 6:1; A. Sosnowska – Wilk 7:5, 5:7, 7:5; (8) Grib – Komorowska 6:1, 6:1; (3) Kuczer – Zharikova 7:5, 6:3; Nikolenko – Puzt 6:3, 6:3; Bogucka – Pishcyk 7:5, 7:5; Kunat – (5) Rutkowska 6:3, 6:3; M. Kania – (7) Koberlingova 6:1, 7:5; Lapustina – Pietraszkiewicz 6:0, 2:6, 6:1; K. Jaśkiewicz – Kovalenko 6:4, 6:2; (4) Podlińska – Zajda 6:2, 7:5; (6) Oczachowska – Sayenko 6:0, 6:1; Kiryluk – K. Chmielowska 6:2, 6:4; Światłoń – Bazhko 6:3, 6:2; (2) Zakordoniec – Dornieden 6:0, 6:1.

Druga runda: Hertel – Siłka 6:4, 6:1; A. Sosnowska – Grib 5:7, 6:4, 6:1; Kuczer – Nikolenko 6:4, 6:2; Bogucka – Kunat 6:4, 3:6, 7:6 (5); M. Kania – Lapustina 7:5, 6:4; Podlińska – K. Jaśkiewicz 6:2, 6:2; Oczachowska – Kiryluk 6:0, 6:1; Zakordoniec – Światłoń 3:6, 5:1 i krecz Beaty.

Ćwierćfinały: A. Sosnowska – Hertel 3:6, 6:2, 6:0; Kuczer – Bogucka 6:3, 6:1; Podlińska – M. Kania 6:4, 6:3; Oczachowska – Zakordoniec 7:5, 6:4.

Półfinały: Kuczer – A. Sosnowska 6:3, 6:3; Oczachowska – Podlińska 7:6 (2), 6:3.

Finał: Kuczer – Oczachowska 6:4, 6:4.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Michalski – Jenicek 6:0, 6:1; Vesanen – A. Pawlicki 6:3, 6:7 (2), 6:4; Kalabukhau – Franko 6:3, 6:1; T. Dudek – (5) Bugaj 6:1, 6:4; (4) Juras – Wrzoł 6:2, 6:1; Kubicz – Jermar 6:2, 6:2; Podlesak – Piekarek 5:7, 6:3, 6:2; (7) Paluch – Wolfschmidt 6:2, 7:6 (4); (8) Skowroński – Steinhauser 6:3, 6:4; Grzegorczyk – Mundt 6:3, 6:3; Kozioł – Levanovich 6:4, 7:5; (3) Sedlar – K. Barański 6:2, 6:0; (6) Fryze – Zweigart 6:1, 6:1; Kovarik – Łosiak 7:5, 6:4; Kurtin – Bienkiewicz 2:6, 6:4, 6:1; Sadal – (2) Gima 7:5, 6:4.

Druga runda: Michalski – Vesanen 6:0, 6:4; T. Dudek – Kalabukhau 6:1, 6:2; Juras – Kubicz 6:4, 7:5; Podlesak – Paluch 6:0, 7:6 (3); Skowroński – Grzegorczyk 6:3, 6:4; Sedlar – Kozioł 6:1, 6:3; Fryze – Kovarik 6:2, 6:4; Sadal – Kurtin 7:5, 7:5.

Ćwierćfinały: T. Dudek – Michalski 6:4, 6:1; Podlesak – Juras 7:6 (3), 7:5; Sedlar – Skowroński 6:0, 6:2; Fryze – Sadal 6:4, 6:4.

Półfinały: T. Dudek – Podlesak 6:4, 6:2; Fryze – Sedlar 6:3, 6:2.

Finał: Fryze – T. Dudek 6:1, 6:3.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Hertel/Rutkowska – bye; Sayenko/Zharikova – Bednarczyk/Bogucka 7:5, 7:5; (4) Kania/Kuczer – Nikolenko/Putz 6:4, 6:2; Kunat/Pietraszkiewicz – Kovalenko/Pishchyk 6:3, 7:5; Kiryluk/Talbi – Baszak/K. Chmielowska 6:4, 4:6, 10:8; (3) Podlińska/Wilk – bye; Bazhko/Grib – K. Jaśkiewicz/Sosnowska 6:4, 6:3; (2) Oczachowska/Zakordoniec – bye.

Ćwierćfinały: Hertel/Rutkowska – Sayenko/Zharikova 6:3, 6:3; M. Kania/Kuczer – Kunat/Pietraszkiewicz 7:5, 3:6, 10:4; Podlińska/Wilk – Kiryluk/Talbi 6:2, 6:4; Oczachowska/Zakordoniec – Bazhko/Grib 6:3, 6:3.

Półfinały: Hertel/Rutkowska – M. Kania/Kuczer 6:3, 6:3; Oczachowska/Zakordoniec – Podlińska/Wilk 7:5, 2:6, 10:5.

Finał: Oczachowska/Zakordoniec – Hertel/Rutkowska 7:6 (5), 4:6, 10:5

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Gima/Levanovich – bye; Grzegorczyk/A. Pawlicki – Jenicek/Podlesak 7:6 (4), 6:4; (3) Fryze/Skowroński – bye; Kubicz/Piekarek – Kalabukhau/Szpejankowski 6:3, 6:3; Bienkiewicz/Kozioł – Varabyou/Vesanen 6:2, 6:2; Kovarik/Sedlar – (4) T. Dudek/Paluch 6:4, 6:3; Sadal/Wrzoł – Barański/Wolfschmidt 6:0, 6:1; (2) Łosiak/Michalski – bye.

Ćwierćfinały: Grzegorczyk/A. Pawlicki – Gima/Levanovich walkower; Fryze/Skowroński – Kubicz/Piekarek 6:0, 6:1; Kovarik/Sedlar – Bienkiewicz/Kozioł 6:2, 6:2; Sadal/Wrzoł – Łosiak/Michalski 3:6, 7:6 (9), 11:9.

Półfinały: Fryze/Skowroński – Grzegorczyk/A. Pawlicki 6:7 (4), 6:1, 10:7; Sadal/Wrzoł – Kovarik/Sedlar 7:6 (3), 6:4.

Finał: Sadal/Wrzoł – Fryze/Skowroński 7:5, 4:6, 10:7.


ELIMINACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Lapustina – K. Wiśniewska 2:6, 6:2, 6:2; Zajda – Talbi 6;2, 6:4; Pishchyk – K. Nowak 7:5, 6:4; Kovalenko – N. Chmielowska 6:3, 6:1; K. Chmielowska – Shkliar 6:0, 6:1; Dornieden – Makal 6:3, 6:2; Sayenko – Baszak 7:6 (4), 6:3; Grodzki – Zielińska 6:2, 6:0.

ELIMINACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Zweigart – Yavir 6:1, 6:0; Szpejankowski – Varabyou 6:3, 6:2.

Druga runda: Wolfschmidt – Goldberg 6:4, 6:0; Rottger – Turhan 6:2, 6:3; Jenicek – Giotis 6:3, 6:1; Wożniak – Hesselmann 6:4, 6:1; Skutella – Miksovsky 6:4, 6:3; Kalabukhau – Ambroży 6:3, 6:1; Mundt – Palan 6:2, 6:3; Niewiak – Witka 6:0, 6:3; Steinhauser – Marciniak 6:0, 6:0; Szymczak – Kolasiński 6:2, 6:2; Kurtin – Spillner 6:1, 6:1; Skonieczny – Nothhaft 6:1, 6:3; Zweigart – Czech 6:1, 6:0; Mader – Auslands 6:1, 6:1; Jermar – Szpejankowski 6:1, 6:1; Zyber – Koczka 6:0, 6:0.

Trzecia runda: Wolfschmidt – Rottger 6:3, 6:2; Jenicek – Wożniak 6:0, 6:1; Kalabukhau – Skutella 6:3, 7:6 (4); Mundt – Niewak 7:6 (4), 6:2; Steinhause – Szymczak 6:1, 6:2; Kurtin – Skonieczny 6:3, 7:5; Zweigart – Mader 6:4, 7:5; Jermar – Zyber 6:0, 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności