Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch - Meligeni Rodrigues Alves 6:4, 6:3; Pigossi - U. Radwańska 7:6 (9), 3:6, 6:2; Boulter - Zacarias 7:5, 6:0; Watson - Olmos 7:5, 6:1; Svitolina - Muramatsu 6:3, 6:2; Kostyuk - Naito 6:3, 6:3; Bertens - Xinyu Wang 6:2, 6:0; Xiyu Wang - Rus 6:1, 3:6, 6:2; Putintseva - Podoroska 2:6, 6:4, 6:0; Cocciaretto - Bara 6:1, 6:4; Trevisan - Buzarnescu 6:2, 2:6, 7:6 (5); L. Fernandez - Danilovic 7:5, 4:6, 6:4; Marino - Stojanovic 6:4, 7:6 (6); Ostapenko - Raina 6:2, 5:7, 7:5; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Nadal 6:2, 4:6, 6:2; Ruud - Fognini 6:4, 6:3; Evans - Goffin 5:7, 6:3, 6:4; S. Tsitsipas - Davidovich Fokina 7:5 i krecz Hiszpana.

Wrocław ITF – wyniki

przez maka

We Wrocławiu zakończyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Dolnego Śląska.

W futuresie ITF mężczyzn (korty ziemne, 10 tys. $) biało-czerwoni spisali się słabo. Do półfinału awansował tylko Marcin Gawron.

W ćwierćfinałach odpadli Piotr Łomacki i Grzegorz Panfil. W finale gry podwójnej znależli się Adam Majchrowicz i Rafał Teurer.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Sikora – Lojda 0:6, 6:4, 7:5; M. Johansson – Dończyk 6:2, 6:1; Łomacki – Glancy 6:4, 6:4; (6) Gadomski – Dembek 6:2, 6:3; Panfil – (3) Jebavy 6:4, 6:7 (5), 6:3; S. Rivera – L. Renard 6:4, 6:3; Marterer – Owczarz 6:1, 6:0; Pazicky – (5) Urzua-Rivera 6:0 i krecz Chilijczyka; (7) Endara – Blomgren 6:3, 6:4; Kaczynski – Walków 6:2, 6:1; Satral – Sekulic 6:2, 5:7, 7:5; Malla – (4) Saavedra-Corvalan 6:2, 3:6, 6:2; Rajski – (8) Surreaux 6:0, 7:6 (2); Jaloviec – Majchrowicz 6:1, 6:0; Gawron – Safranek 5:7, 6:3, 6:4; Lustyk – (2) Konecny 6:4, 6:1.

Druga runda: Sikora – M. Johansson 6:2, 6:7 (4), 6:0; Łomacki – Gadomski 7:5, 6:4; Panfil – S. Rivera 6:2, 6:4; Merterer – Pazicky 7:6 (3), 6:4; Endara – Kaczynski 6:2, 6:3; Satral – Malla 6:4, 6:3; Jaloviec – Rajski 6:3, 4:6, 6:3; Gawron – Lustyk 3:6, 6:1, 6:4.

Ćwierćfinały: Sikora – Łomacki 6:4, 6:4; Merterer – Panfil 7:5, 7:6 (1); Satral – Endara 6:7 (8), 6:1, 6:3; Gawron – Jaloviec 6:3, 6:3.

Półfinały: Merterer – Sikora 6:2, 6:4; Satral – Gawron 6:3, 5:7, 6:2.

Finał: Satral – Merterer 6:4, 7:6 (4).

DEBEL

Pierwsza runda: Gajewski/Walków – (1) Saavedra-Corvalan/Urzua-Rivera 6:0 i krecz Chilijczyków; Majchrowicz/Teurer – K. Mlazga/Kon. Mularczyk 6:4, 6:4; (4) L. Renard/Sekulic – Blomgren/M. Johansson 3:6, 6:4, 10:7; Endara/S. Rivera – Stefaniak/Wojnar 6:3, 6:1; Felder/Malla – Owczarz/Zawisza 6:3, 6:2; Kaczyński/Marterer – (3) Jebavy/Satral 6:0, 6:1; Dończyk/Schutt – Charkiewicz/Dmochowski 6:3, 6:7 (6), 10:3; Drzewiecki/Łomacki – (2) Gawron/Panfil 6:2, 4:6, 12:10.

Ćwierćfinały: Majchrowicz/Teurer – Gajewski/Walków 7:5, 7:5; Endara/S. Rivera – L. Renard/Sekulic walkower; Kaczyński/Marterer – Felder/Malla walkower; Drzewiecki/Łomacki – Dończyk/Schutt 6:4, 6:4.

Półfinały: Majchrowicz/Teurer – Endara/S. Rivera 6:2, 6:3; Kaczyński/Marterer – Drzewiecki/Łomacki 7:6 (1), 6:1.

Finał: Kaczyński/Marterer – Majchrowicz/Teurer 6:4, 6:4.

KWALIFIKACJE

Pierwsza runda: Panfil – Dmochowski 6:2, 6:1; Drzewiecki – Borkowski 6:4, 5:7, 6:4; S. Rivera – Nazaruk 6:2, 6:1; Duś – Filipek 6:1, 6:2; Pazicky – Lemiesz 6:2, 6:1; Janik – Gajewski 7:6 (3), 6:1; M. Johansson – Nispoń 6:3, 7:6 (0); Gresk – Stefaniak 6:3, 6:4; Jaloviec – K. Mlazga 6:2, 6:1; Zawisza – Vodak 6:2, 6:1; Łomacki – Kon. Mularczyk 6:3, 6:2; B. Wojnar – Adamus 7:6 (4), 7:5; Teurer – P. Barański 6:2, 6:2; Dończyk – Zubov 7:6 (4), 6:0; Schutt – Pyla 6:2, 6:1; Rajski – Charkiewicz 6:4, 6:3.

Druga runda: Panfil – Drzewiecki 1:6, 6:1, 6:2; S. Rivera – Duś 6:1, 6:1; Pazicky – Janik 6:3, 6:2; M. Johansson – Gresk 6:3, 6:7 (1), 7:5; Jaloviec – Zawisza 6:3, 6:0; Łomacki – B. Wojnar 6:3, 6:4; Dończyk – Teurer 7:5, 4:6, 6:4; Rajski – Schutt 6:3, 7:6 (5).

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności