Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Hurkacz - Fabbiano 6:3, 3:6, 6:3; Evans - Lajovic 6:3, 6:7 (11), 6:2; Ruud - Rune 6:2, 6:1; Bautista Agut - Fritz 6:2, 7:5; Garin - Auger-Aliassime 7:6 (3), 6:1; Caruso - Catarina 6:7 (3), 7:6 (5), 6:3; Chardy - Bublik 6:4, 0:6, 7:5; Fognini - Kecmanovic 6:2, 7:5; Sinner - Ramos-Vinolas 6:3, 6:4; Pouille - Pella 6:3, 6:4; Delbonis - Mannarino 7:5, 6:1; Cecchinato - Koepfer 6:4, 6:3; CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1; Tomljanovic - Zarazua 6:1, 6:1; Hibino - Doi 7:5, 5:7, 6:6 i krecz Misaki; L. Davis - Vandeweghe 7:6 (3), 6:4; Brengle - Vikhlyantseva 6:0, 3:6, 6:2.

WTA – Piter zagra w Brisbane, a Kania w Auckland

przez maka

Katarzyna Piter i Paula Kania nowy sezon rozpoczną w turniejach na Antypodach.

Poznanianka (119 w rankingu WTA) zdecydowała się na walkę w Brisbane International
(korty twarde, 1 mln $). Organizatorzy postarali się o znakomitą obsadę.

W Australii pojawi się sześć zawodniczek z czołowej dziesiątki światowej klasyfikacji. Tytułu będzie broniła Amerykanka Serena Williams.

Piter powalczy w kwalifikacjach (od 27 grudnia), w których także roi się od tenisistek z najlepszej 100. Po występie w Brisbane, uda się do Melbourne na eliminacje Australian Open.

Kania (182) wybrała rywalizację w ASB Classic w Auckland (korty twarde, 250 tys. $), gdzie w styczniu triumfowała Agnieszka Radwańska.

Tym razem gwiazdami imprezy w Nowej Zelandii będą Włoszka Roberta Vinci, Serbka Ana Ivanovic i Belgijka Kirsten Flipkens.

Po starcie w eliminacjach w Auckland (od 28 grudnia), Paula również poleci do Melbourne.

BRISBANE

Turniej główny: S. Williams, Azarenka, Sharapova, Jankovic, Kerber, Wożniacka, Lisicki, Suarez Navarro, Cibulkova, Pavlyuchenkova, Kanepi, Hantuchova, Rybarikova, Keys, Schiavone, Voegele, Petkovic, Svitolina, Mattek-Sands, Lepchenko, Mladenovic, Date-Krumm.

Eliminacje: Voskoboeva, C. Garcia, Shvedova, Scheepers, Hsieh, Bertens, Doi, Glushko, Pereira, Dolonc, Minella, Putintseva, Lucic-Baroni, Zanevska, Piter, Watosn, Dushevina, Tatishvili, Begu, Puchkova, Al. Panova, Dellacqua, Brengle, Vogt, A. Lim, Buyukakcay, An. Rodionova.

AUCKLAND

Turniej główny: Vinci, Ivanovic, Flipkens, Cirstea, Vesnina, Hampton, Safarova, Barthel, Knapp, Robson, Erakovic, V. Williams, Meusburger, Wickmayer, Puig, Riske, Morita, Cadantu, Ormaechea, Muguruza, Kar. Pliskova, Benesova, McHale, Dominguez Lino.

Eliminacje: Davis, Oprandi, Nara, J. Larsson, Vandeweghe, Fichman, Rogers, Feuerstein, Kr. Pliskova, Hlavackova, Falconi, Hradecka, Min, Beygelzimer, M. Sanchez, Paszek, Kania, Gibbs, Cohen, Vickery, Irigoyen, Pegula, Ishizu, Dubois, Voracova, Hogenkamp, Barrois, Pavlovic.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności