Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000 - eliminacje: Travaglia - Majchrzak 6:4, 3:6, 6:2; Caruso - Tomic 7:6 (2), 6:0; Koepfer - Londero 6:1, 6:3; Cecchinato - Laaksonen 6:1, 6:3; Delbonis - P. Martines 3:6, 6:3, 6:4.

WTA/ATP – listy zgłoszeń do turniejów

przez maka

Pojawiły się listy zgłoszeń do pierwszych turniejów WTA i ATP w nowym sezonie.

Zawody rozpoczną się już 28 grudnia. Michał Przysiężny i Łukasz Kubot zdecydowali się zagrać w katarskim Doha.

Agnieszka Radwańska i Grzegorz Panfil powalczą w Perth w pokazowym Pucharze Hopmana, czyli nieoficjalnych mistrzostwach świata mikstów.

W drugim tygodniu nowego roku A. Radwańska i Jerzy Janowicz zagrają w Sydney. Przysiężny i Kubot są rezerwowymi do udziału w turniejach w Auckland i Sydney.

28 GRUDNIA – 5 STYCZNIA

BRISBANE WTA: S. Williams, Azarenka, Sharapova, Jankovic, Kerber, Wożniacka, Lisicki, Suarez Navarro, Cibulkova, Pavlyuchenkova, Kanepi, Hantuchova, Rybarikova, Keys, Schiavone, Voegele, Petkovic, Svitolina, Mattek-Sands, Lepchenko, Mladenovic, Date-Krumm.

AUCKLAND WTA: Vinci, Ivanovic, Flipkens, Cirstea, Vesnina, Hampton, Safarova, Barthel, Knapp, Robson, Erakovic, V. Williams, Meusburger, Wickmayer, Puig, Riske, Morita, Cadantu, Ormaechea, Muguruza, Kar. Pliskova, McHale, Dominguez Lino, L. Davis.

SHENZHEN WTA: Na Li, Errani, Zakopalova, Jovanovski, Wozniak, Peng, S. Zhang, Jie Zheng, A. Beck, Niculescu, Tsurenko, Cepelova, Peer, Tomljanovic, A. Schmiedlova, Soler Espinosa, V. King, Babos, Chan, Govortsova, Mayr-Achleitner, Zahlavova-Strycova, Pfizenmaier, Vekic.

DOHA ATP: Nadal, Ferrer, A. Murray, Berdych, Gasquet, Kohlschreiber, Gulbis, Verdasco, Monfils, Dodig, Fl. Mayer, Rosol, Andujar, J. Sousa, N. Davydenko, Brands, Dolgopolov, Przysiężny, Giraldo, Volandri, Kubot, Kamke, Gimeno-Traver, Hanescu, Karlovic.

BRISBANE ATP: Federer, Nishikori, Simon, K. Anderson, Dimitrov, F. Lopez, Tursunov, Chardy, J. Benneteau, Cilic, Haase, Istomin, Querrey, Mahut, Mannarino, L. Hewitt, Matosevic, Kukushkin, Sijsling, Ebden, Duckworth.

CHENNAI ATP: Wawrinka, Jużny, Fognini, Paire, V. Pospisil, Tipsarevic, M. Granollers, Roger-Vasselin, Bautista Agut, Garcia-Lopez, Carreno Busta, Lu, Sela, B. Becker, Lacko, Ramos, Vesely, Reister, Al. Bedene, Smyczek, Devvarman.

PUCHAR HOPMANA – ITF: grupa A: Polska (A. Radwańska, Panfil), Włochy (Pennetta, Seppi), Kanada (Bouchard, Raonic), Australia (Stosur, B. Tomic); grupa B: USA (Stephens, Isner), Francja (Cornet, Tsonga), Czechy (Kvitova, Stepanek), Hiszpania (Medina Garrigues, Robredo).

4-11 STYCZNIA

SYDNEY WTA: A. Radwańska, Kvitova, Errani, Jankovic, Kerber, Wożniacka, Halep, Stephens, Vinci, Suarez Navarro, Kanepi, Kuznetsova, Cirstea, Cibulkova, Makarova, Cornet, Hampton, Safarova, Bouchard, Hantuchova.

HOBART WTA: Stosur, Flipkens, Vesnina, Pavlyuchenkova, Pennetta, Barthel, Zakopalova, Jovanovski, Rybarikova, Knapp, S. Peng, Robson, Svitolina, Erakovic, V. Williams, Meusburger, Voegele, Wickmayer, S. Zhang, Jie Zheng, Puig, Mladenovic, Riske.

SYDNEY ATP: Del Potro, Almagro, Fognini, Janowicz, Seppi, Tursunov, V. Pospisil, J. Benneteau, M. Granollers, J. Nieminen, Fl. Mayer, Berlocq, Stepanek, Istomin, Querrey, Rosol, Andujar, J. Sousa. Rezerwowi: Mahut, B. Tomic, Roger-Vasselin, Dolgopolov, Matosevic, Przysiężny.

AUCKLAND ATP: Ferrer, Haas, Isner, Robredo, K. Anderson, Kohlschreiber, Paire, Monfils, Haase, Brands, Delbonis, H. Zeballos, Bautista Agut, Mannarino, Garcia-Lopez, Montanes, Carreno Busta, Lu. Rezerwowi: Przysiężny, Giraldo, Sijsling, Volandri, Kubot, Sela.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności